Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Prišiel mi mail. Torta je už načatá.
IMG_20190422_162100 – kópia.jpg  
IMG_20190422_162339.jpg  
1/1
6 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Jednoduchy kluc na prerozdelenie migrantov
IMG_20190515_140328.jpg  
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

máme krásnu kvetinovú výzdobu, len škoda že pri semaforoch, a nie niekde na námestí..
2c.jpg  
2a.jpg  
2b.jpg  
1/1
6 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
no...
im.jpg  
6 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
platí pre každého živého tvora,
imi.jpg  
6 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

potešili malé potulky po Česku ....
IMG_4812JPG.jpg  
IMG_4821JPG.jpg  
IMG_4830JPG.jpg  
IMG_4832JPG.jpg  
IMG_4834JPG.jpg  

IMG_4842JPG.jpg  
IMG_4851JPG.jpg  
IMG_4848JPG.jpg  
IMG_4864JPG.jpg  
IMG_4868JPG.jpg  

IMG_4874JPG.jpg  
IMG_4888JPG.jpg  
IMG_4898JPG.jpg  
IMG_4899JPG.jpg  
IMG_4908JPG.jpg  

IMG_4913JPG.jpg  
IMG_4914JPG.jpg  
1/1
6 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

už napĺňa sľuby

6 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

6 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

i tak še da
78629935_1601157166691467_6088517506773811200_n.jpg  
6 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 1
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

potešil rozkvitnutý krokus
IMG_6181.jpg  
6 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hrdzu mám rada a preto som sa bála pozrieť klip, lebo som si myslela, že zmenili aj text, našťastie to urobili výborne. Ale tiež mi prekáža zneužitie tejto nádhernej piesne, už sa vždy bude spájať s tým vulgárnym filmom. Pre peniaze treba pošliapať všetko slovenské. Tak isto ako Sokoly. Ruky im polámať.
úryvok
2.
Hej, mám otčinu ešte ja inú, kde večne vládne môj Boh a Pán.
Tam si povolá, tam si privedie Pán Ježiš svojich zo všetkých strán.
Tam miznú žiale aj náreky, tam budem bývať až na veky, na veky.
Hej, mám otčinu ešte ja inú, kde večne vládne môj Boh a Pán.

3.
Kým ten čas príde, že sa to stane, chcem Bohu, vlasti žiť oddane.
Blížnemu slúžiť a právo hájiť, to heslo mladých vždy musí byť.
Vypočítavosť a strach zdolať, lásku a radosť vyžarovať, rozdávať.
Kým ten čas príde, že sa to stane, chcem Bohu, vlasti žiť oddane.
6 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ježiši mária,to je snáď jedno,čo vyštudoval.
Ide predsa o to,aby sa tá časť prírody nezdevastovala nejakou výstavbou.
Mmch,nepýtala som sa ťa na názor,iba som sem dala link.
Je mi úplne jedno,čo si o tom myslíš.
Naposledy upravil kopretinka : 17.02.20 at 15:33
6 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

mapka covid-19 https://gisanddata.maps.arcgis.com/a...23467b48e9ecf6
6 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Práve som zrušila účasť na koncerte Mireille Mathieu.v NTC.
6 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, aky mas problém s uctovnickami? Tie maju teraz ine starosti ako riesit vase žabomyšie vojny
6 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Buď rád, že vám účtovníčky za vaše vzájomné vulgarizmy nedávajú zaslúžené mínusky. Skúšam to občas s vami, ale to je hrach na stenu. Povedz buchy, je tu ešte niekto, s kým si nebojoval? A duški jak papagáj pricupká za tebou s posmeškami. Zavrieť vás všetkých spolu a tam si to vybavte, nie na porade.
PS.
Je tu možnosť dávať mínusky? Je, tak čo s tým majú účtovníčky?
6 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Dáša_
toto celé je sitácia, ked sa fakt budú musieť všetci uskromniť. Vrátne štátu, bánk, zamestnávateľov, zamestnancov, prenajímateľov, dôchodcov, investorov..... Teraz pôjde o to, aby prežili všetci. Doslova. Lebo čo z toho, keď banka prežije, ale potopí všetkých živnostínkov okolo. Čo z toho, že zamestnanec dostane všetko od štátu, zamestnávateľa, keď zamestnávateľ skrachuje a on príde o prácu..... Toto nie je jednoduchá situácia pre nikoho. A dlhé, predlhé roky sme ju v európe nezažili.

Viem si predstaviť aj také úpravy, že žiadna minimálna mzda, ale iné úpravy, hlavne, ked sú ľudia nútene doma.
Čítam práve, že Aerolinie Emirates nechali ľudí doma s tým, že uáklad im znížili o 20 až 50%. Čo je určite lepšia možnosť, ako im dať rovno výpoveď. Aj keď je jasné, že to budú asi iné platy, ako naša minimálka.
Hmmm,,, "všetci" uskromniť... terminus technikus...
Uskromniť sa budú musieť občania. Štát sa neuskromní - NIKDY!. Banky, zamestnávatelia... urobia to len kozmeticky - dajú ti nejaké (akože) úľavy... aby si prežil, aby potom po tom všetkom si to zobrali späť aj s úrokmi.

Podnikatelia, zamestnávatelia radšej - pre túto situáciu - radšej vyhodia robotníka z práce. Dostane síce, čo zákon stanovuje, ale potom - staraj sa sám o seba. Pre zamestnávateľov je to jednoduchšie riešenie, ako keby mali 1-2-3-4-6 mesiacov platiť hoci aj len tých 100% resp. 60% a pritom NIČ nezarábať, nemať zisk.
A keď sa to pominie - zoberú ich síce späť, ale začnú pekne od začiatku, už nebudú mať platy, ako predtým, budú ich mať ako noví zamestnanci.

BTW - AAAauto v Čechách už prepustilo väčšinu svojich cardealerov, nechali si len minimálny základ zamestnancov.
prosím ťa vysvetli mi, prečo si presvečený, že každý zamestnávateľ má perinu na to, aby mohol pol roka platiť zamestnancov, odvody, dane, prípadne splátky uverov..... Veľká časť podnikateľov ide tak, že aj tá DPH sa platí z aktuálnej tržby. V lepšom prípade sa zvyšné peniaze zainvestovali, aby sa mohlo viac vyrábať. Nie všetci podnikatelia sú vo vate, majú to z čoho platiť.

lebo podnikatel je aj ten, čo zamestnáva 2-3 ludí. A čudoval by si sa, sú to na mzdách a odvodoch dost velké peniaze.
Z čoho to má ten podnikatel platiť? Ja som už veru zažila takých, čo museli predať vlastnoručne postavené domy, aby mohli vyplatiť zamestnancov. Hoci to mohli hodiť do konkurzu, neurobili to. A išli s rodinou do podnájmu.

Vyhadzovať na oči že podnikatelia sú tí zlí, alebo zamestnanci sú tí zlí, to je divná cesta.
6 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ak chcete pomôcť, ak máte dobrý nápad, zriaďte si tému- debatu, kde napíšete, čo vám napadne, že by sa malo ešte riešiť, na čo sa zabudlo, namiesto toho, že sa tu hašteríte, či urážate. Možno to pomôže nám všetkým viac.
Naposledy upravil Kvaka : 29.03.20 at 11:35
6 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

bóžinku chlapci ... sa tu toho popísalo! Však namiesto týchto oných (neviem ako nazvať tie silácke kecy a urážania ... ) by ste ozaj mohli vymyslieť taký účinný balík opatrení, žeby si vírus ani neškrtol! Ukáže to Matovičovi (celej vláde) - nech mu "spadne sánka" !
Však toľko "múdrosti" tu je !... škoda nechať ležať ladom ...
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať