Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
Ja som napísal, že očkovanie účinkuje cca 3 mesiace ...
Kde je uvedené, že očkovanie účinkuje 3 mesiace?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Dáša_
pavol54
anet
jar88
Ešte si prečítajte čo napíšala Daša,
toto očkovanie účinkuje krátko, cca 3 mesiace. To nieje ako očkovanie na tetanus. To je dôvod, prečo treba dostatok vakcín. Teraz sa jedná o 17 400 000 a nie o 18 mil. vakcín.
Dodávané budú priebežne podľa našich skutočných potrieb.
Si to precitaj este raz ty. Dasa nepisala ze ockovanie ucinkuje kratko, ale ze protilatky po prekonani ochorenia mas cca 3 mesiace, podla vyjadrenia Jarcusku mozno 6 mesiacov.
Tiez Dasa pisala, ze vakcina sa neda dlhodobo skladovat, podla dostupnych zdrojov tato prva varka vakcin sa musi spotrebovat do velkej noci aj ked je uskladnena pri -80C.

18 mil. vakcin? Ak vezmeme ze sa nemaju ockovat tehotne zeny a deti do 18 rokov ... zvysok populacie Slovenska by sme museli mat 9 mil.

Po "novom" sa vraj vakcinov pfizer mozu ockovat mladez od 16 rokov, Maderna vraj od 12 rokov ...
Mám možnosť výberu typu vakcíny? 70% sú veriaci teda proti potratom nie je náhodou základ tejto vakcíny ľudské embryo? Vakcíny sú typu mRNA alebo adenovírové, aj maslo či mlieko v obchode si môžem vybrať na doporučenie odborníka, ale tuto si na doporučenie odborníka môžem vybrať len túto jedinú prečo? mozgové jednobunkovce typu jar bjuty čo povedia?
nuž, keď máš starosť o veriacich, možno ti pomôže, keď si prečítaš to, čo hovorí Kongregácia pre náuku viery k morálnej otázke vakcín proti COVID-19

https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20201221031
to bola možno moja nemiestna pripomienka, ale podstata príspevku :"Možnosť výberu"
Ale veď ty nechceš žiadnu.
Ty by si si chcel dokonca aj vybrať, krorú každú akože neprosíš?
--------------------------------
To vážne?
--------------------------------
Pán vrchný, jednu polievku prosím, ale bez pečiva.
Nemohlo by to byť bez chleba? Pečivo už nemáme.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
anet
jar88
Ešte si prečítajte čo napíšala Daša,
toto očkovanie účinkuje krátko, cca 3 mesiace. To nieje ako očkovanie na tetanus. To je dôvod, prečo treba dostatok vakcín. Teraz sa jedná o 17 400 000 a nie o 18 mil. vakcín.
Dodávané budú priebežne podľa našich skutočných potrieb.
Si to precitaj este raz ty. Dasa nepisala ze ockovanie ucinkuje kratko, ale ze protilatky po prekonani ochorenia mas cca 3 mesiace, podla vyjadrenia Jarcusku mozno 6 mesiacov.
Tiez Dasa pisala, ze vakcina sa neda dlhodobo skladovat, podla dostupnych zdrojov tato prva varka vakcin sa musi spotrebovat do velkej noci aj ked je uskladnena pri -80C.

18 mil. vakcin? Ak vezmeme ze sa nemaju ockovat tehotne zeny a deti do 18 rokov ... zvysok populacie Slovenska by sme museli mat 9 mil.

Po "novom" sa vraj vakcinov pfizer mozu ockovat mladez od 16 rokov, Maderna vraj od 12 rokov ...
Mám možnosť výberu typu vakcíny? 70% sú veriaci teda proti potratom nie je náhodou základ tejto vakcíny ľudské embryo? Vakcíny sú typu mRNA alebo adenovírové, aj maslo či mlieko v obchode si môžem vybrať na doporučenie odborníka, ale tuto si na doporučenie odborníka môžem vybrať len túto jedinú prečo? mozgové jednobunkovce typu jar bjuty čo povedia?
Zas trepeš.
Aby si vedel, základom vakcíny nieje ľudské embrio.
Ľudské embrio má svoj podiel na vývoji vakcín, ale nieje žiadnym základom.
Študuj a potom možno už prestaneš tárať tie svoje, naozaj zle pochopené veci.
No akú úlohu tam hrá ľudské embryo tak nám vysvetli.
Zisti si to, načo máš v makovici bunky.???
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo by nechcel
on si ju dokonca aj sám zaplatí
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
Zas trepeš.
Aby si vedel, základom vakcíny nieje ľudské embrio.
Ľudské embrio má svoj podiel na vývoji vakcín, ale nieje žiadnym základom.
Študuj a potom možno už prestaneš tárať tie svoje, naozaj zle pochopené veci.
Aj ty trepes, lebo z potratenych embrii sa pouziva bunkova kultura
http://www.ockovanieinfo.sk/clanok-s...potratench-det
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Mojko, naozaj neverím, že by si zrovna ty jediný nepochopil???
Môj ty bože.
CHUJKO..máš pocit, že sa bavím s tebou ?
Bež do prekedvešnej čiernej diery...tam je tvoje miesto.


Dáša_
buchač
Dáša_
Jaaj a o ruské vakcíny vraj nie je záujem ani v rusku. Podmienka aplikovania je 14 dní bez alkoholu pred aplikáciou a 40 dní po aplikácii....
Ak toto myslíš vážne, ta fasa...

je to z tohto rozhovoru https://www.postoj.sk/68361/keby-mal...z-urcite-vedel

"Ľudia, ktorí sa chcú dať v Rusku zaočkovať vakcínou Sputnik V, by nemali piť alkohol minimálne dva týždne pred očkovaním a po ňom vyše 40 dní. Čo by mali ľudia vedieť pred očkovaním u nás? Čo by nemali robiť, prípadne čomu by sa mali vyhnúť? ..."
Dáška..ALE ja netvrdím, že sa môže chlastať.
Aby jasno bolo, tak aj pri vakcíne od Pfizeru je potrebné dodržať určitú abstinenciu.
...ono skoro pri každom medikamente sa píše v letáčiku o požívaní alkoholu.
----------------
TOTO ma ale dostalo...

Otázka - Môže si človek, ktorý príde na očkovanie, vybrať očkovaciu látku?
Odpoveď - Na to dnes ešte neviem odpovedať.

Ty kokos...veď to je jasné jak facka a hentá osoba povie takú íčovinu ???
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

anet
jar88
Ja som napísal, že očkovanie účinkuje cca 3 mesiace ...
Kde je uvedené, že očkovanie účinkuje 3 mesiace?
Možno aj na FB, neviem kam chodíš na informácie.
---------------------------------------------
Asi som to zle napísal. Tak to poopravím, účinok vakcinácie trvá kratšiu dobu. Ešte to nieje dosť preverené, ale tvorcovia vakcín uvádzajú, že u niekoho to funguje 6 mesiacov a aj viac a u iného 3 mesiace a dokonca aj menej. Naviac u niekoho to aj nefunguje vôbec.
-----------------------------------------------
Je to jednoducho nový výrus, nová je aj vakcína a nové je aj to ochorenie.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
jar88
Ja som napísal, že očkovanie účinkuje cca 3 mesiace ...
Kde je uvedené, že očkovanie účinkuje 3 mesiace?
jeho jediná bunka a platená nápoveda tak rozhodla, tak sa nepýtaj
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
anet
jar88
Ja som napísal, že očkovanie účinkuje cca 3 mesiace ...
Kde je uvedené, že očkovanie účinkuje 3 mesiace?
Možno aj na FB, neviem kam chodíš na informácie.
---------------------------------------------
Asi som to zle napísal. Tak to poopravím, účinok vakcinácie trvá kratšiu dobu. Ešte to nieje dosť preverené, ale tvorcovia vakcín uvádzajú, že u niekoho to funguje 6 mesiacov a aj viac a u iného 3 mesiace a dokonca aj menej. Naviac u niekoho to aj nefunguje vôbec.
-----------------------------------------------
Je to jednoducho nový výrus, nová je aj vakcína a nové je aj to ochorenie.
výrus odvodený od vybraného slova "výr" česi mali v dikobraze rubriku "kýho výra" tam by si svojimi hlúposťami uspel možno by ti platili za príspevky.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
jar88
Mojko, naozaj neverím, že by si zrovna ty jediný nepochopil???
Môj ty bože.
CHUJKO..máš pocit, že sa bavím s tebou ?
Bež do prekedvešnej čiernej diery...tam je tvoje miesto.


Dáša_
buchač
Dáša_
Jaaj a o ruské vakcíny vraj nie je záujem ani v rusku. Podmienka aplikovania je 14 dní bez alkoholu pred aplikáciou a 40 dní po aplikácii....
Ak toto myslíš vážne, ta fasa...

je to z tohto rozhovoru https://www.postoj.sk/68361/keby-mal...z-urcite-vedel

"Ľudia, ktorí sa chcú dať v Rusku zaočkovať vakcínou Sputnik V, by nemali piť alkohol minimálne dva týždne pred očkovaním a po ňom vyše 40 dní. Čo by mali ľudia vedieť pred očkovaním u nás? Čo by nemali robiť, prípadne čomu by sa mali vyhnúť? ..."
Dáška..ALE ja netvrdím, že sa môže chlastať.
Aby jasno bolo, tak aj pri vakcíne od Pfizeru je potrebné dodržať určitú abstinenciu.
...ono skoro pri každom medikamente sa píše v letáčiku o požívaní alkoholu.
----------------
TOTO ma ale dostalo...

Otázka - Môže si človek, ktorý príde na očkovanie, vybrať očkovaciu látku?
Odpoveď - Na to dnes ešte neviem odpovedať.

Ty kokos...veď to je jasné jak facka a hentá osoba povie takú íčovinu ???
no jasne, že to nevieme, lebo zatiaľ je na použitie v Európe schválená iba jedna vakcína
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
No akú úlohu tam hrá ľudské embryo tak nám vysvetli.
V skratke, jedna bunka ludského plodu, potrateného pred 60 rokmi sa používa na to, aby sa dostatočne namnožil vírus, ktorý je potrebný na celý vývoj a skúmanie vakcíny. Zrejme to nebolo úplne etické odobratie tej bunky, aj keď v tých časoch asi prístupné. Rovnako ako dnes sa na mnohé veci, ktoré sme robili pred rokmi pozeráme inak.

výborne je to popísané napríklad tu:

https://www.instagram.com/stories/hi...3042674015728/
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
Možno aj na FB, neviem kam chodíš na informácie.
---------------------------------------------
Asi som to zle napísal. Tak to poopravím, účinok vakcinácie trvá kratšiu dobu. Ešte to nieje dosť preverené, ale tvorcovia vakcín uvádzajú, že u niekoho to funguje 6 mesiacov a aj viac a u iného 3 mesiace a dokonca aj menej. Naviac u niekoho to aj nefunguje vôbec.
-----------------------------------------------
Je to jednoducho nový výrus, nová je aj vakcína a nové je aj to ochorenie.
Tak toto si sakra zle napisal. Preto sa ta pytam na zdroj tejto informacie.

Ja si informacie vyberam a skladam si z nich skladacku, ktora mi dava zmysel. Lebo vies jedna autorita tvrdi to, a dalsia zas ono ... kolko autorit, tolko nazorov.

Ale ak si si nevsimol, boli Vianoce tak som nejako vsetko prestala sledovat.
Preto sa spolieham na teba, ze teda mi uvedies konkretne kde to je napisane.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

anet
jar88
Zas trepeš.
Aby si vedel, základom vakcíny nieje ľudské embrio.
Ľudské embrio má svoj podiel na vývoji vakcín, ale nieje žiadnym základom.
Študuj a potom možno už prestaneš tárať tie svoje, naozaj zle pochopené veci.
Aj ty trepes, lebo z potratenych embrii sa pouziva bunkova kultura
http://www.ockovanieinfo.sk/clanok-s...potratench-det
Moja, tu ti to jasne píšu:
Bunkové línie ľudských embryonálnych buniek sú v mnohých prípadoch jedinou možnosťou voľby. Napr. na udržiavanie a rozmnožovanie vírusov rubeoly, varicelly a vírusu hepatitídy A výrobcovia vakcín používajú bunkovú líniu nazývanú MRC-5, ktorá vznikla z buniek odobratých pôvodne v roku 1966 z pľúcneho tkaniva odlúčeného ľudského plodu. Bunky sa neziskavaju znova a znova z orgánov, ale boli odobraté len raz a odvtedy sa množia umelo. Bunkové línie sa pri výrobe vakcín používajú len na rozmnoženie vírusov. Potom nasleduje dlhý proces usmrcovania, alebo oslabovania, rozbíjania a čistenia vírusov. Obávať sa teda, že vakcíny obsahujú zvyšky tiel umelo potratených detí je úplne bezdôvodné a zvrátené.
-----------------------------
Toto bolo skopírované z článku, na ktorý si sa odvolala, ale asi si si ho riadne neprečítala.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
vakcinácia má pôsobiť min. 6 mesiacov, čo som zachytil
predpokladám, že po tých 6 mesiacoch sa uvidí...
Poprosim aj teba o zdroj tejto informacie.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
anet
jar88
Zas trepeš.
Aby si vedel, základom vakcíny nieje ľudské embrio.
Ľudské embrio má svoj podiel na vývoji vakcín, ale nieje žiadnym základom.
Študuj a potom možno už prestaneš tárať tie svoje, naozaj zle pochopené veci.
Aj ty trepes, lebo z potratenych embrii sa pouziva bunkova kultura
http://www.ockovanieinfo.sk/clanok-s...potratench-det
Moja, tu ti to jasne píšu:
Bunkové línie ľudských embryonálnych buniek sú v mnohých prípadoch jedinou možnosťou voľby. Napr. na udržiavanie a rozmnožovanie vírusov rubeoly, varicelly a vírusu hepatitídy A výrobcovia vakcín používajú bunkovú líniu nazývanú MRC-5, ktorá vznikla z buniek odobratých pôvodne v roku 1966 z pľúcneho tkaniva odlúčeného ľudského plodu. Bunky sa neziskavaju znova a znova z orgánov, ale boli odobraté len raz a odvtedy sa množia umelo. Bunkové línie sa pri výrobe vakcín používajú len na rozmnoženie vírusov. Potom nasleduje dlhý proces usmrcovania, alebo oslabovania, rozbíjania a čistenia vírusov. Obávať sa teda, že vakcíny obsahujú zvyšky tiel umelo potratených detí je úplne bezdôvodné a zvrátené.
-----------------------------
Toto bolo skopírované z článku, na ktorý si sa odvolala, ale asi si si ho riadne neprečítala.
Teraz som zmatena, ci moja anet ... alebo ci moja jar88
Lebo ved co som odpisala? ze aj jar88 trepe, lebo sa pouzivali bunky.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej, to si,mu napísala...aj ked on jasne písal
"
"Ľudské embrio má svoj podiel na vývoji vakcín, ale nieje žiadnym základom."

tak kde potom trepe ?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
hej, to si,mu napísala...aj ked on jasne písal
"
"Ľudské embrio má svoj podiel na vývoji vakcín, ale nieje žiadnym základom."

tak kde potom trepe ?
Správna odpoved by znela bunkova kultura z potratených ludskych embrii ...

No, ale teraz cakam na tie vase odkazy, odkial cerpate informacie ohladne ucinnosti vakcin 3 ... 6 mesiacov.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

anet
jar88
Možno aj na FB, neviem kam chodíš na informácie.
---------------------------------------------
Asi som to zle napísal. Tak to poopravím, účinok vakcinácie trvá kratšiu dobu. Ešte to nieje dosť preverené, ale tvorcovia vakcín uvádzajú, že u niekoho to funguje 6 mesiacov a aj viac a u iného 3 mesiace a dokonca aj menej. Naviac u niekoho to aj nefunguje vôbec.
-----------------------------------------------
Je to jednoducho nový výrus, nová je aj vakcína a nové je aj to ochorenie.
Tak toto si sakra zle napisal. Preto sa ta pytam na zdroj tejto informacie.

Ja si informacie vyberam a skladam si z nich skladacku, ktora mi dava zmysel. Lebo vies jedna autorita tvrdi to, a dalsia zas ono ... kolko autorit, tolko nazorov.

Ale ak si si nevsimol, boli Vianoce tak som nejako vsetko prestala sledovat.
Preto sa spolieham na teba, ze teda mi uvedies konkretne kde to je napisane.
Moja ty chceš po mne nemožné, čítal som všetko na čo som v tejto sôvislosti narazil. Jasné že na internete a nie v nejakých knížkach v knižnici.
Čítal som aj o postupoch overovania vakcín pomocou počítačových programov, v ktorých modelujú virtuálne testovanie rôznych prípadov.
Robia to preto, lebo nieje čas na skutočné testovanie.
--------------------------------
Ty si ver, alebo never komukoľvek, vždy to bude iba tvoja viera, alebo dôvera v niekoho názor. Pokojne si vyber a začni s vypočítavankou en ten tíky vypadol čert z elektriky....
Určite to bude jedno a to isté, lebo ani ja, rovnako, ako ty, alebo buchač, nemáme schopnosťi na správne posúdenie vecí, ktoré si tak či tak nemáme ako naštudovať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
anet
jar88
Zas trepeš.
Aby si vedel, základom vakcíny nieje ľudské embrio.
Ľudské embrio má svoj podiel na vývoji vakcín, ale nieje žiadnym základom.
Študuj a potom možno už prestaneš tárať tie svoje, naozaj zle pochopené veci.
Aj ty trepes, lebo z potratenych embrii sa pouziva bunkova kultura
http://www.ockovanieinfo.sk/clanok-s...potratench-det
Moja, tu ti to jasne píšu:
Bunkové línie ľudských embryonálnych buniek sú v mnohých prípadoch jedinou možnosťou voľby. Napr. na udržiavanie a rozmnožovanie vírusov rubeoly, varicelly a vírusu hepatitídy A výrobcovia vakcín používajú bunkovú líniu nazývanú MRC-5, ktorá vznikla z buniek odobratých pôvodne v roku 1966 z pľúcneho tkaniva odlúčeného ľudského plodu. Bunky sa neziskavaju znova a znova z orgánov, ale boli odobraté len raz a odvtedy sa množia umelo. Bunkové línie sa pri výrobe vakcín používajú len na rozmnoženie vírusov. Potom nasleduje dlhý proces usmrcovania, alebo oslabovania, rozbíjania a čistenia vírusov. Obávať sa teda, že vakcíny obsahujú zvyšky tiel umelo potratených detí je úplne bezdôvodné a zvrátené.
-----------------------------
Toto bolo skopírované z článku, na ktorý si sa odvolala, ale asi si si ho riadne neprečítala.
Biblický prvý Adam musí mať radosť z myšlienkových pochodov . Na prvú bunkovú líniu mohli použiť hoci aj kukuricu či netopiera, alebo že by to tak nefungovalo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
no jasne, že to nevieme, lebo zatiaľ je na použitie v Európe schválená iba jedna vakcína
...hm...
nonehovor.jpg  
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať