Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Neber to nejako vážne, chcem ťa iba trošku poťahať za nohu.
Dimitrovka (CZJD) nemala ako prasknúť. V Dimitrovke sa totiž žiadne trhaviny nevyrábali.
Vyrábali sa tam hlavne chemické prípravky proti škodcom a burine a nejaké tie umelé vlákna. Dinamit, danubit a vojenské trhaviny sa vyrábali vo vedlajšom podniku, hneď za cestou (Nobelovou ul.), ale nikdy sa v tom závode neskladovali. Čo sa vyrobilo, to sa hneď aj odvážalo do ďalších podnikov a vojenských muničných skladov. Robilo sa to práve preto, že to bolo umiestnené priamo v Bratislave.
Ber úplne vážne moje konštatovanie a aj tvrdenie...
TY PROSTE NIE SI NORMÁLNY, NEEXISTUJE ! FAKT SI LEN CHUJ, ČO CHCE MAŤ VŽDY PRAVDU !

Ja síce nie som chemik, ale viem, že výbušniny sú v podstate namiešané chemikálie.
Niekedy stačí len jedna iskierka a už to ide...
Keby eblo v Dimitrovke ? Tak to by bol iný level.

Ale jasné...ty si vykradol muničný sklad, tak si odborník jak oči.
Veľké hovno si a aj ONÝ a nie odborník.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Posledné 2 vety si písal o terajšom stave v otrokárskych montovniach západných kapitalistov...
Ty si si ešte stále nevšimol, že všetci (nie len pracujúci) môžu cestovať po EÚ bez pasu a s pasom do celého sveta? Dokonca to nemusíš nikomu ani len oznamovať, nie tak ešte niekoho o to žiadať a uplácať. Dokonca už nemusíš ani nikoho žiadať o cudziu menu.
----------------------------------------------
Len somár musí pracovať za otrockú mzdu. Teda ak to tak cíti.
Pokojne si môžeš dojednať prácu kdekoľvek na svete.
Samozrejme, že aj mzdu si môžeš dojednať.
-----------------------------------------------------------
Ale ak si nemohúcny a nevieš iné, ako lopatovať a nikto to lopatovanie nepožaduje, tak ti musí stačiť aj dvadsať euro na deň ak ti ich budem ochotný dať.

PS
Nandrolon,
zjavne nemáš ani najmenšiu vedomosť, koľko asi tak zarábal tvoj otec mesačne v dolároch. Ja si myslím, že viac, ako sto v živote nedostal. A vieš prečo si komanči stanovili práve taký kurz??
Bolo to asi tak 10:1 v náš neprospech oproti pracujúcim na západe.
Ak by si si dokázal usporiť aj 10% zo mzdy, tak ani za dvadsať rokov by si nedokázal nasporiť na cestu a počiatočný pobyt na západe. Ale určite by si si za to dokázal kúpiť napríklad družstevný byt.
---------------------------------------
Naozaj sme tu boli ako nevolníci a to doslova a do písmena. Spokojný tu bol naozaj len ten nevedomý. Ten čo naozaj nevedel, že tie ostatné drôty tu neboli proti západu, ale proti nám. Rovnako to platilo aj pre armádu.
Naposledy upravil jar88 : 29.12.20 at 17:20
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Neber to nejako vážne, chcem ťa iba trošku poťahať za nohu.
Dimitrovka (CZJD) nemala ako prasknúť. V Dimitrovke sa totiž žiadne trhaviny nevyrábali.
Vyrábali sa tam hlavne chemické prípravky proti škodcom a burine a nejaké tie umelé vlákna. Dinamit, danubit a vojenské trhaviny sa vyrábali vo vedlajšom podniku, hneď za cestou (Nobelovou ul.), ale nikdy sa v tom závode neskladovali. Čo sa vyrobilo, to sa hneď aj odvážalo do ďalších podnikov a vojenských muničných skladov. Robilo sa to práve preto, že to bolo umiestnené priamo v Bratislave.
Ber úplne vážne moje konštatovanie a aj tvrdenie...
TY PROSTE NIE SI NORMÁLNY, NEEXISTUJE ! FAKT SI LEN CHUJ, ČO CHCE MAŤ VŽDY PRAVDU !

Ja síce nie som chemik, ale viem, že výbušniny sú v podstate namiešané chemikálie.
Niekedy stačí len jedna iskierka a už to ide...
Keby eblo v Dimitrovke ? Tak to by bol iný level.

Ale jasné...ty si vykradol muničný sklad, tak si odborník jak oči.
Veľké hovno si a aj ONÝ a nie odborník.
Mojko nikdy tam nebol ani len dekagram trhavín.
Trhaviny sa vyrábali v závode o ulicu vedľa.
No a ak si bol naozaj vojak, tak musíš vedieť, že danubitu iskierka akosi nestačí. Spýtaj sa palka54 čo je to rozbuška. On ti to rád objasní. Dokonca vie, aké druhy sa na to používajú.
-----------------------
Zdá sa mi, že si už dostatočne prerástol aj ten povestný Dankov Stĺp.
Nuž čo, chlapčisko nám podrástlo.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
korela
jar88
korela
Nandrolon
Ja som bol dnes v nemocnici. Na lôžkových oddeleniach som nebol /možno ty si bola/, ale gigantické komunistické chodby až na pár ľudí zívali prázdnotou. Čo mám kolegov, tak VÄČŠINA lekárov je do 8 marca vrátane celých Vianoc doma. Kolega volal, tak aj bez odborného vyšetrenia mu musela dať sestra e-recept, lebo už nemal lieky.
By som tých "sviatkujúcich lekárov" postavil ku páse a nie ľutoval...
Vačšinou to tak býva, že najviac drístajú tí, čo celé Vianoce a Nový rok trčia doma pri misiach so žrádlom.
Trochu ma zarazilo to prirovnanie. Navrhovanie stavieb je dané tech. normami podľa druhu stavieb. Prešli niektoré podnes nejakými úpravami? Neviem.
Poliklinika u nás na sídlisku má široké chodby v takom rozsahu, že v prípade núdze, by z nej vytvorili ďalšie trakty.
Detto kam chodím ja, a chodím tam rada, pretože tam môžem dýchať a v čakárňach ľudia nesedia nalepení na seba. Tá je evidentne navrhnutá tak, že v prípade väčšej havárie je z nej po minimálnych úpravách riadna nemocnica aj so základným techn. vybavením.
Nespomínam si, žeby staré nemocnice mali úzke chodby, ani u Milosrdných, Zochovej, Mickiewiczovej ...
https://www.bratislavskenoviny.sk/hi...nice-na-mickie
Tak sa to projektovalo za komančov, lebo čo ak nás napadnú imperialisti.
Dnes už vieme, že to nepotrebujeme a dokonca už nestaviame protiatomové bunkre.
Rovnako sa konšruovali aj autobusy Karosa. Na veĺkokapacitné sanitky s lehátkami a nosítkami. Nuž iná doba, iné záujmy, iná technika.
Ešte raz ti priložím link https://www.bratislavskenoviny.sk/hi...nice-na-mickie, aby si pochopil ako sa stavalo v minulosti a mohol porovnávať obdobia.

Imperialisti? Nestačia akútne neočakávané stavy po haváriách chemičiek po celkom svete? Iba u nás Slovnaft, Dimitrovka, a mnohé iné a aj iného druhu. Keby praskla Dimitrovka, tak leží na zemi celé mesto.
Neber to nejako vážne, chcem ťa iba trošku poťahať za nohu.
Dimitrovka (CZJD) nemala ako prasknúť. V Dimitrovke sa totiž žiadne trhaviny nevyrábali.
Vyrábali sa tam hlavne chemické prípravky proti škodcom a burine a nejaké tie umelé vlákna. Dynamit, danubit a vojenské trhaviny sa vyrábali vo vedlajšom podniku, hneď za cestou (Nobelovou ul.), ale nikdy sa v tom závode neskladovali. Čo sa vyrobilo, to sa hneď aj odvážalo do ďalších podnikov a vojenských muničných skladov. Robilo sa to práve preto, že to bolo umiestnené priamo v Bratislave.
Ja som nikde predsa žiadne trhaviny nespomínala.
Vyrábala ešte v 70. r, možno aj zač. 80. dioxín, okrem BA už iba Japonsko a niektorá krajina v Juž. Amerike. Na troch miestach na Zemi.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
že danubitu iskierka akosi nestačí.
Chujko, fakt si debil...neskutočný debil...ešte máš aj problém s pochopením textu.
...a že si ONÝ, tak to ani nevravím.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Nandrolon
bjuty smis
jar88
Naozaj mi to nedá napísať niečo pre mimoňov,
čo tu neustále špiníte terajšiu vládu a hlavne jej predsedu Igora Matoviča.
-------------------------------
Hneď v prvých slobodných voľbách ste si dokázali zvoliť najväčšieho chrapúňa, akého sme kedy na slovensku mali. Doviedol vás do úplného bankrotu a rozdal svojim všetko, čo sa ako tak dalo speňažiť.
Keby nebolo Durindu a hlavne Mikloša, nikdy by sa tento štát už z tej rabovačky nespamätal.
Ale vy nie, vy ste si muselizvoliť Ďalšieho chrapúňa. Chrapúňa, ktorý vás okrádal doslova na hulváta a ešte sa vám vyškieral rovno do... radšej napíšem do tváre.
A vy zas idete zbierať všetku svoju osvietenosť aby ste si zvolili dilinka Pelegriniho.
--------------------------------
Naozaj nikdy nepochopím vaše duševné pochody.
oni to dobre vedia.......samozrejme okrem nácka ...
ale čo čakáš ?
že si to tu priznajú a povedia, máš pravdu ?
bol som dement, 15 rokov mi kadili na hlavu a ja že tortu dávajú ??
nie je oveľa ľahšie radšej dourážať ?..a ako sa im ulaví..
Ja viem jedine to, že židáka Havla nám zvolili vaši retardovaní fotrovia, a potom už aj po rozdelení to išlo dole vodou. Predsa len Havel, Klaus, Mečiar, to bola extra trojka!
Mojko, na Havla sa môžeš vieš čo?
Havel bol predsa len prezident bývalého Československa. V skutočnosti nemal žiadnu, doslova žiadnu výkonnú moc. To znamená, že na neho nemáš čo zvaliť.
Iná káva bol Mečiar, Klaus, Čalfa a podobní. Ale hlavným poddžubávačom bol tak či tak Mečiar. To bol ten, čo poukazoval na čechov, že práve oni nás slovákov vždy okrádali. Nebola to pravda lebo slovákov, rovnako ako čechov 40 rokov okrádali len a len komunisti.
Komunisti nehľadeli na nás ako na slovákov a čechov, ale ako na pracujúcich. Lacných a neslobodných pracujúcich. Doslova za byt a stravu ako paholkov.
Dohľadaj si informácie z literatúry faktu alebo histórie o 1. ČSR, aký Česi volili prístup ku Slovensku.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
Nandrolon
bjuty smis
jar88
Naozaj mi to nedá napísať niečo pre mimoňov,
čo tu neustále špiníte terajšiu vládu a hlavne jej predsedu Igora Matoviča.
-------------------------------
Hneď v prvých slobodných voľbách ste si dokázali zvoliť najväčšieho chrapúňa, akého sme kedy na slovensku mali. Doviedol vás do úplného bankrotu a rozdal svojim všetko, čo sa ako tak dalo speňažiť.
Keby nebolo Durindu a hlavne Mikloša, nikdy by sa tento štát už z tej rabovačky nespamätal.
Ale vy nie, vy ste si muselizvoliť Ďalšieho chrapúňa. Chrapúňa, ktorý vás okrádal doslova na hulváta a ešte sa vám vyškieral rovno do... radšej napíšem do tváre.
A vy zas idete zbierať všetku svoju osvietenosť aby ste si zvolili dilinka Pelegriniho.
--------------------------------
Naozaj nikdy nepochopím vaše duševné pochody.
oni to dobre vedia.......samozrejme okrem nácka ...
ale čo čakáš ?
že si to tu priznajú a povedia, máš pravdu ?
bol som dement, 15 rokov mi kadili na hlavu a ja že tortu dávajú ??
nie je oveľa ľahšie radšej dourážať ?..a ako sa im ulaví..
Ja viem jedine to, že židáka Havla nám zvolili vaši retardovaní fotrovia, a potom už aj po rozdelení to išlo dole vodou. Predsa len Havel, Klaus, Mečiar, to bola extra trojka!
Mojko, na Havla sa môžeš vieš čo?
Havel bol predsa len prezident bývalého Československa. V skutočnosti nemal žiadnu, doslova žiadnu výkonnú moc. To znamená, že na neho nemáš čo zvaliť.
Iná káva bol Mečiar, Klaus, Čalfa a podobní. Ale hlavným poddžubávačom bol tak či tak Mečiar. To bol ten, čo poukazoval na čechov, že práve oni nás slovákov vždy okrádali. Nebola to pravda lebo slovákov, rovnako ako čechov 40 rokov okrádali len a len komunisti.
Komunisti nehľadeli na nás ako na slovákov a čechov, ale ako na pracujúcich. Lacných a neslobodných pracujúcich. Doslova za byt a stravu ako paholkov.
Dohľadaj si informácie z literatúry faktu alebo histórie o 1. ČSR, aký Česi volili prístup ku Slovensku.
Načo sem chceš pliesť prvú republiku??
Ty tým chceš dokazovať, že náš češi už vtedy okrádali,??
Nebuď labuť.
-----------------------
Slováci v roku 1918? Nehnevaj sa, ale drvivá väčšina bola negramotná. Preto sme mali českých žandárov, financov, úradníkov, učiteľov a tak ďalej. Už to bola zo strany čechov veľká pomoc slovákom.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
oni to dobre vedia.......samozrejme okrem nácka ...
ale čo čakáš ?
že si to tu priznajú a povedia, máš pravdu ?
nie je oveľa ľahšie radšej dourážať ?
Ale choď mi do riti s týmto tvrdením.
Predsa nie jeden a nie raz tu už dal, že každá vláda niečo dojesexovala...ale hentá posledná, zložená z tupcov je najhoršia zo všetkých.

Spomínaš urážanie ???
Kurwa fix, aspoň ma neser. Ten hajzel yebnutý tu v KAŽDOM príspevku uráža, zhadzuje, povyšuje sa nad každého...a je mu jedno, o koho ide.
ty si kičura ?
jemu by som rozumel

čo táta vláda doondila ? daj 3 naváčšie chyby tejto vlády...ja ti dám prirovnania...však už si slepý jak baba vanga
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
jar88
Naozaj mi to nedá napísať niečo pre mimoňov,
čo tu neustále špiníte terajšiu vládu a hlavne jej predsedu Igora Matoviča.
-------------------------------
Hneď v prvých slobodných voľbách ste si dokázali zvoliť najväčšieho chrapúňa, akého sme kedy na slovensku mali. Doviedol vás do úplného bankrotu a rozdal svojim všetko, čo sa ako tak dalo speňažiť.
Keby nebolo Durindu a hlavne Mikloša, nikdy by sa tento štát už z tej rabovačky nespamätal.
Ale vy nie, vy ste si muselizvoliť Ďalšieho chrapúňa. Chrapúňa, ktorý vás okrádal doslova na hulváta a ešte sa vám vyškieral rovno do... radšej napíšem do tváre.
A vy zas idete zbierať všetku svoju osvietenosť aby ste si zvolili dilinka Pelegriniho.
--------------------------------
Naozaj nikdy nepochopím vaše duševné pochody.
oni to dobre vedia.......samozrejme okrem nácka ...
ale čo čakáš ?
že si to tu priznajú a povedia, máš pravdu ?
bol som dement, 15 rokov mi kadili na hlavu a ja že tortu dávajú ??
nie je oveľa ľahšie radšej dourážať ?..a ako sa im ulaví..
Ja viem jedine to, že židáka Havla nám zvolili vaši retardovaní fotrovia, a potom už aj po rozdelení to išlo dole vodou. Predsa len Havel, Klaus, Mečiar, to bola extra trojka!
tí vaši retardovaní fotrovia koho vtedy volili ?
no daj
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
jar88
Nandrolon
bjuty smis
jar88
Naozaj mi to nedá napísať niečo pre mimoňov,
čo tu neustále špiníte terajšiu vládu a hlavne jej predsedu Igora Matoviča.
-------------------------------
Hneď v prvých slobodných voľbách ste si dokázali zvoliť najväčšieho chrapúňa, akého sme kedy na slovensku mali. Doviedol vás do úplného bankrotu a rozdal svojim všetko, čo sa ako tak dalo speňažiť.
Keby nebolo Durindu a hlavne Mikloša, nikdy by sa tento štát už z tej rabovačky nespamätal.
Ale vy nie, vy ste si muselizvoliť Ďalšieho chrapúňa. Chrapúňa, ktorý vás okrádal doslova na hulváta a ešte sa vám vyškieral rovno do... radšej napíšem do tváre.
A vy zas idete zbierať všetku svoju osvietenosť aby ste si zvolili dilinka Pelegriniho.
--------------------------------
Naozaj nikdy nepochopím vaše duševné pochody.
oni to dobre vedia.......samozrejme okrem nácka ...
ale čo čakáš ?
že si to tu priznajú a povedia, máš pravdu ?
bol som dement, 15 rokov mi kadili na hlavu a ja že tortu dávajú ??
nie je oveľa ľahšie radšej dourážať ?..a ako sa im ulaví..
Ja viem jedine to, že židáka Havla nám zvolili vaši retardovaní fotrovia, a potom už aj po rozdelení to išlo dole vodou. Predsa len Havel, Klaus, Mečiar, to bola extra trojka!
Mojko, na Havla sa môžeš vieš čo?
Havel bol predsa len prezident bývalého Československa. V skutočnosti nemal žiadnu, doslova žiadnu výkonnú moc. To znamená, že na neho nemáš čo zvaliť.
Iná káva bol Mečiar, Klaus, Čalfa a podobní. Ale hlavným poddžubávačom bol tak či tak Mečiar. To bol ten, čo poukazoval na čechov, že práve oni nás slovákov vždy okrádali. Nebola to pravda lebo slovákov, rovnako ako čechov 40 rokov okrádali len a len komunisti.
Komunisti nehľadeli na nás ako na slovákov a čechov, ale ako na pracujúcich. Lacných a neslobodných pracujúcich. Doslova za byt a stravu ako paholkov.
Dohľadaj si informácie z literatúry faktu alebo histórie o 1. ČSR, aký Česi volili prístup ku Slovensku.
prečo ?
vašu dedinu nechali bez učitelov, úradníkov a až do 89 . ste chodili na wc do záhrady ?

takúto somarinu som od teba ...vlastne čakal...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
jar88
Naozaj mi to nedá napísať niečo pre mimoňov,
čo tu neustále špiníte terajšiu vládu a hlavne jej predsedu Igora Matoviča.
-------------------------------
Hneď v prvých slobodných voľbách ste si dokázali zvoliť najväčšieho chrapúňa, akého sme kedy na slovensku mali. Doviedol vás do úplného bankrotu a rozdal svojim všetko, čo sa ako tak dalo speňažiť.
Keby nebolo Durindu a hlavne Mikloša, nikdy by sa tento štát už z tej rabovačky nespamätal.
Ale vy nie, vy ste si muselizvoliť Ďalšieho chrapúňa. Chrapúňa, ktorý vás okrádal doslova na hulváta a ešte sa vám vyškieral rovno do... radšej napíšem do tváre.
A vy zas idete zbierať všetku svoju osvietenosť aby ste si zvolili dilinka Pelegriniho.
--------------------------------
Naozaj nikdy nepochopím vaše duševné pochody.
oni to dobre vedia.......samozrejme okrem nácka ...
ale čo čakáš ?
že si to tu priznajú a povedia, máš pravdu ?
bol som dement, 15 rokov mi kadili na hlavu a ja že tortu dávajú ??
nie je oveľa ľahšie radšej dourážať ?..a ako sa im ulaví..
Ja viem jedine to, že židáka Havla nám zvolili vaši retardovaní fotrovia, a potom už aj po rozdelení to išlo dole vodou. Predsa len Havel, Klaus, Mečiar, to bola extra trojka!
tí vaši retardovaní fotrovia koho vtedy volili ?
no daj
Ty čakáš, že sa sám bude zhadzovať a zosmiešňovať, že bol tak sprostý, že volil vždy len chrapač?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

no ja sa pýtam na volbu, ked sme zvolili havla

koho ich retardovaní fotrovia volili....však tiso už nežil.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
korela
jar88
korela
Nandrolon
Ja som bol dnes v nemocnici. Na lôžkových oddeleniach som nebol /možno ty si bola/, ale gigantické komunistické chodby až na pár ľudí zívali prázdnotou. Čo mám kolegov, tak VÄČŠINA lekárov je do 8 marca vrátane celých Vianoc doma. Kolega volal, tak aj bez odborného vyšetrenia mu musela dať sestra e-recept, lebo už nemal lieky.
By som tých "sviatkujúcich lekárov" postavil ku páse a nie ľutoval...
Vačšinou to tak býva, že najviac drístajú tí, čo celé Vianoce a Nový rok trčia doma pri misiach so žrádlom.
Trochu ma zarazilo to prirovnanie. Navrhovanie stavieb je dané tech. normami podľa druhu stavieb. Prešli niektoré podnes nejakými úpravami? Neviem.
Poliklinika u nás na sídlisku má široké chodby v takom rozsahu, že v prípade núdze, by z nej vytvorili ďalšie trakty.
Detto kam chodím ja, a chodím tam rada, pretože tam môžem dýchať a v čakárňach ľudia nesedia nalepení na seba. Tá je evidentne navrhnutá tak, že v prípade väčšej havárie je z nej po minimálnych úpravách riadna nemocnica aj so základným techn. vybavením.
Nespomínam si, žeby staré nemocnice mali úzke chodby, ani u Milosrdných, Zochovej, Mickiewiczovej ...
https://www.bratislavskenoviny.sk/hi...nice-na-mickie
Tak sa to projektovalo za komančov, lebo čo ak nás napadnú imperialisti.
Dnes už vieme, že to nepotrebujeme a dokonca už nestaviame protiatomové bunkre.
Rovnako sa konšruovali aj autobusy Karosa. Na veĺkokapacitné sanitky s lehátkami a nosítkami. Nuž iná doba, iné záujmy, iná technika.
Ešte raz ti priložím link https://www.bratislavskenoviny.sk/hi...nice-na-mickie, aby si pochopil ako sa stavalo v minulosti a mohol porovnávať obdobia.

Imperialisti? Nestačia akútne neočakávané stavy po haváriách chemičiek po celkom svete? Iba u nás Slovnaft, Dimitrovka, a mnohé iné a aj iného druhu. Keby praskla Dimitrovka, tak leží na zemi celé mesto.
Neber to nejako vážne, chcem ťa iba trošku poťahať za nohu.
Dimitrovka (CZJD) nemala ako prasknúť. V Dimitrovke sa totiž žiadne trhaviny nevyrábali.
Vyrábali sa tam hlavne chemické prípravky proti škodcom a burine a nejaké tie umelé vlákna. Dynamit, danubit a vojenské trhaviny sa vyrábali vo vedlajšom podniku, hneď za cestou (Nobelovou ul.), ale nikdy sa v tom závode neskladovali. Čo sa vyrobilo, to sa hneď aj odvážalo do ďalších podnikov a vojenských muničných skladov. Robilo sa to práve preto, že to bolo umiestnené priamo v Bratislave.
Ja som nikde predsa žiadne trhaviny nespomínala.
Vyrábala ešte v 70. r, možno aj zač. 80. dioxín, okrem BA už iba Japonsko a niektorá krajina v Juž. Amerike. Na troch miestach na Zemi.
Moja dioxin a aj kyanid sa do CHZJD dovážal a používal sa ako prímes do Totazínu, ktorý sa používal na postrek železničných násypov a ešte jeden prípravok proti burine v kukurici a do pšenice.
Práve to boli tie "zdravé" potraviny za socializmu. Pšenicou kŕmili ľudí a kukuricou kurence a ošípané. Samozrejme, že aj dojnice dostávali krmivo (zelene kvasené) z postriekanej kukurice. Hold to bola predsa výživa ľudu, či??
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
no ja sa pýtam na volbu, ked sme zvolili havla

koho ich retardovaní fotrovia volili....však tiso už nežil.....
Ale už mali Prokeša, a ešte aj toho strapatého.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
bjuty smis
no ja sa pýtam na volbu, ked sme zvolili havla

koho ich retardovaní fotrovia volili....však tiso už nežil.....
Ale už mali Prokeša, a ešte aj toho strapatého.
to ja viem...ale on ja tak dutý, že ani nevie, kto volil havla a uráža .....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Musíme oznámiť veľmi nepríjemnú správu, že dnes podvečer prišlo v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove k mimoriadnej udalosti, pri ktorej sa väzobne stíhaný Milan Lučanský pokúsil o samovraždu,“ napísal hovorca ministerstva Peter Bubla.

„Stalo sa tak napriek tomu, že bol pravidelne monitorovaný a bolo mu poskytované aj psychologické poradenstvo. Jeho stav je kritický.“

Podľa informácií Denníka N ide o mozgovú smrť. Lučanského srdce ešte v nemocnici bilo, ale hlava už nefungovala. Ministerstvo vyhlásilo, že všetky bližšie informácie poskytne v stredu ráno o deviatej na tlačovej besede.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Musíme oznámiť veľmi nepríjemnú správu, že dnes podvečer prišlo v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove k mimoriadnej udalosti, pri ktorej sa väzobne stíhaný Milan Lučanský pokúsil o samovraždu,“ napísal hovorca ministerstva Peter Bubla.

„Stalo sa tak napriek tomu, že bol pravidelne monitorovaný a bolo mu poskytované aj psychologické poradenstvo. Jeho stav je kritický.“

Podľa informácií Denníka N ide o mozgovú smrť. Lučanského srdce ešte v nemocnici bilo, ale hlava už nefungovala. Ministerstvo vyhlásilo, že všetky bližšie informácie poskytne v stredu ráno o deviatej na tlačovej besede.
No to som naozaj zvedavý.
Mám nutkanie, ale skúsim mu odolať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A nepísal som tu, že ho umlčia?
Ako ho monitorovali?
Prečo klamali o prvom incidente, že to bola nešťastná náhoda?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

samozrejme, dobre si tušil
prečo je fico v dominikánskej ???
si myslel, že to tak nechá ??
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
A nepísal som tu, že ho umlčia?
Ako ho monitorovali?
Prečo klamali o prvom incidente, že to bola nešťastná náhoda?
opäť sa chcel rozcvičiť ako minule, len teraz to už nebude tvrdiť, pozde ho odrezali. Inak žilinka si na obed pekne pustil hubu na špacír, nabudúce si tie správy čo mu predkladajú nechá lepšie preveriť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať