Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
nie je to jedno či bol biely či čierny, žltý dokonca či červený????
tu ide o fakt, že prišiel so sekerou do školy a použil ju na zranenie spolužiakov
NIE, nie je to jedno !!!
Lebo tu ide potom o FAKT ZAHMLIEVANIA kriminality rôznych skupín...niečo podobné, ako skresľovanie údajov ohľadom trestných činov, ktoré spáchali, páchajú a budú páchať emigranti a či utečenci.

Keď spácha trestný čin našinec bielej farby, tak sa nerobia žiadne okolky, ale zverejní sa jeho ksicht, jeho nacionále (a v nie jednom prípade celé meno), zamestnanie, stav...ochrana osobnosti dostáva na frak.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podľa mňa nie je, lebo je čas konečne začať riešiť veci tak, aby bol zákon na každého rovnaký.
Verím tomu, že ak nakoniec bude čierny, nikdy nedostane taký trest, ako keby bol "gádžo".
Koľkokrát sa smejem na tom, čo tí cigáni opakovane vyvádzajú a žiadne "3x a dosť" na nich neplatí a ani nikdy neplatilo.
Trebalo by začať sledovať osobitné štatistiky trestných činov u jednotlivých etník a podľa toho sa k nim aj začať správať.
Ak chceme, aby niekedy skončila rasová diskriminácia voči bielym našincom, treba začať veci pomenovávať a riešiť rovnako, ako v iných prípadoch.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.topky.sk/cl/10/2409449/M...ocna-nahanacka

Vie niekto relevantnú odpoveď, prečo Česi obnovili tvrdé kontroly na hraniciach /vždy musím na osobnom aute typu sedan otvárať aj zadný kufor, každý týždeň keď tam idem hocijakým prechodom, stráži sa aj zelená čiara/, migrantov okamžite a nekompromisne vracajú bez akejkoľvek pomoci priamo z hranice pešo a my ako HLUPÁCI ich tu ubytovávame a poskytujeme im zázemie?
Minulý mesiac sa môjho otca pýtalo asi 15 "čiernych migrantov" mobilom cez google translator, kde je vlaková zastávka do najbližšieho mesta, Česi ich proste poslali pešo priamo preč z hranice popri hlavnej frekventovanej ceste, na zastávku to mali 4 kilometre.....
Nie sme schopní urobiť rovnako účinné opatrenia?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
... nikde sa nemôžem dočítať, akej bol pleti. Trošku ma zvádza k tomu že bol viac opálený to slovo "mladík", viackrát sa opakujúce v jednotlivých článkoch...
To máš fuk.... je jedno, či kakaový, fialový, čierny, biely, hnedý, žltý.... ale 15-16 ročný príde do školy so SEKEROU a chce si riešiť nejaké svoje mindráky takto? Prípad vhodný pre Dr. Chocholouška - teda cvokára. A možno čítal o tom "hnedom", ktorý tiež chcel v škole sa hrať na Attilu - tak to vzal "odborne".
Kedysi kantor žiakovi vylepil jednu dobrú, vzduchom chladenú a bol pokoj - dnes? Zvýšiš hlas a hneď ťa postavia pred sudcu.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

keď ti ide karta.......Ďalšia prehra Blahu v spore s prezidentkou Čaputovou. Neuspel ani na Ústavnom súde
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
keď ti ide karta.......Ďalšia prehra Blahu v spore s prezidentkou Čaputovou. Neuspel ani na Ústavnom súde
ALE HOVNO, že prehral...NEZAVÁDZAJTE !!!
Dôvod je úplne iný..." Súd tak rozhodol, pretože poslanec nepodal v zákonom stanovenej lehote dovolanie na Najvyšší súd a nevyužil tak všetky právne prostriedky, ktoré mal k dispozícii na účinnú ochranu svojich práv. "

Keď už nič iné...tak aspoň MORÁLNE VYHRAL !!!!!
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ty si lepší právnik ako fico s harabínom dokopy )))
ten je tiež VI-TA-Z

tak si oslavujte víťazstvo
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nandrolon
... nikde sa nemôžem dočítať, akej bol pleti. Trošku ma zvádza k tomu že bol viac opálený to slovo "mladík", viackrát sa opakujúce v jednotlivých článkoch...
To máš fuk.... je jedno, či kakaový, fialový, čierny, biely, hnedý, žltý.... ale 15-16 ročný príde do školy so SEKEROU a chce si riešiť nejaké svoje mindráky takto? Prípad vhodný pre Dr. Chocholouška - teda cvokára. A možno čítal o tom "hnedom", ktorý tiež chcel v škole sa hrať na Attilu - tak to vzal "odborne".
Kedysi kantor žiakovi vylepil jednu dobrú, vzduchom chladenú a bol pokoj - dnes? Zvýšiš hlas a hneď ťa postavia pred sudcu.
Také absurdity -hneď som si spomenul na výzvy sulíka mladšieho(netvrdím že vyzýval, ale s tou sekerou tu už bol vzor) príklady ťahajú
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tak sa nám zachcelo referenda.........."do psej matere!"
1 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mila123
Tak sa nám zachcelo referenda.........."do psej matere!"
Prečo "do psej matere",veď rozhodne národ od ktorého pochádza moc, moč.

V prípade, že národ povie áno, s čím súhlasí aj jeho vyhlasovateľka. S čím súhlasili aj hlavy koaličných strán v eufórii po zamietnutí referenda o predčasnom odvolaní vlády od roku 2020 do roku 2024. Nadchádzajúce vlády si budú vedome, že ten kto im dal áno, im v referende môže povedať dosť, NIE. Ak by ta tá možnosť už v ústave, tak táto vláda by tu už rok cca rok nebola.

Ak národ povie, nie alebo národ neúčasťou povie, jedno je. Tak potom to bude ako tá osoba ženského pohlavia povedala pri sexe.

" ... nič mi nehovor, len ma trtkaj ..."

A vláda národu, vyhovie, jedno mu je, ho o.....

A spomenul som si na jeden zo zlatých časov.

Príde najstarší syn zo školy, tata sa ho pýta, aká bola zámka? Päťka. Za čo? Nevedel som, čo je to strana. Strana to som ja.

Príde starší syn zo školy, tata sa ho pýta, aká bola zámka? Päťka. Za čo? Nevedel som, čo je to vláda. Vláda to je mama.

Príde najmladší syn zo školy, tata sa ho pýta, aká bola zámka? Päťka. Za čo? Nevedel som, čo je to národ. Národ to ste vy. A preto pôjdete kľačať do kúta.

Kľačia, kľačia, kľačia po čase dostanú hlad. Tak poslali najmladšieho, aby sa išiel opýtať, či sa môžu najesť. Rodičia využili čas, kľačanie na sexradovánky. Najmladší ich pri tom videl, otočil sa a išiel za bratmi. Tak čo, môžeme? Asi nie, strana jebe vládu a my budeme hladovať.
0 0
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

buchač
Mila123
keď ti ide karta.......Ďalšia prehra Blahu v spore s prezidentkou Čaputovou. Neuspel ani na Ústavnom súde
ALE HOVNO, že prehral...NEZAVÁDZAJTE !!!
Dôvod je úplne iný..." Súd tak rozhodol, pretože poslanec nepodal v zákonom stanovenej lehote dovolanie na Najvyšší súd a nevyužil tak všetky právne prostriedky, ktoré mal k dispozícii na účinnú ochranu svojich práv. "

Keď už nič iné...tak aspoň MORÁLNE VYHRAL !!!!!
NEUSPEL, cize prehral. Alebo bola remiza ? Pravnici okolo Kalinaka a Fica. Aj moralny debakel vsetkych smerakov. A to este dalsi pride 21.1.2023

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...vnici-kalinaka
2 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

majkii
bjuty smis
no voľby za nami a žiadna zmena
akurát smer stratil aj toho posledného župana a získal ho hlas
náckovia a dezoláti totálny debakel.....fico absolútny......

môžte tu zas 4 roky vypisovať, ako chce ľud zmenu )))
Viacmenej súhlasím, ale pre mňa šokujúci úspech náckovia a ľudácky pohrobkovia dosiahli v referende o Tisovej ulici vo Varíne. Len menej ako 12% obyvateľov Varína sa hanbí za pomenovanie ulice po klerofašistickom zločincovi. Naopak, až takmer 35% obyvateľov Varína s volebným právom podporuje pomenovanie ulice po vojnovom zločincovi .
https://www.varin.sk/download_file_f.php?id=1757307
Premenovanie ulice so sebou nesie náklady na zmenu všetkých dokladov.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mila123
Tak sa nám zachcelo referenda.........."do psej matere!"
:-D Neboj sa,tá otázka je tak komplikovaná že 2/3 SK nebude vedieť čo sa pýtajú.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nejde o otázku...ale ide o to, že niekomu referendum vadí, viď Mila00000 alebo aj našej princeznej.
Vo Švajcu rozhodujú v referendách o oveľa menších veciach, no tu sa krivia zákony alebo dokonca aj ústava, ako sa to terajšej skuwenej vláde hodí...do psej matere...napríklad také ustanovenie do funkcie špeci prokurátora, ktorý bol právoplatne odsúdený.
2 1
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

buchač
Nejde o otázku...ale ide o to, že niekomu referendum vadí, viď Mila00000 alebo aj našej princeznej.
Vo Švajcu rozhodujú v referendách o oveľa menších veciach, no tu sa krivia zákony alebo dokonca aj ústava, ako sa to terajšej skuwenej vláde hodí...do psej matere...napríklad také ustanovenie do funkcie špeci prokurátora, ktorý bol právoplatne odsúdený.
Rozhoduje US, kde su nominanti Smeru
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vyvážame do Ruska ložiská, ktoré môže byť použité pre potreby zbrojárskeho priemyslu. -zastaviť vývoz
máme voľno predajné sekery ktoré môžu byť použité na školách. -zastaviť predaj
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

BXLmiami
majkii
bjuty smis
no voľby za nami a žiadna zmena
akurát smer stratil aj toho posledného župana a získal ho hlas
náckovia a dezoláti totálny debakel.....fico absolútny......

môžte tu zas 4 roky vypisovať, ako chce ľud zmenu )))
Viacmenej súhlasím, ale pre mňa šokujúci úspech náckovia a ľudácky pohrobkovia dosiahli v referende o Tisovej ulici vo Varíne. Len menej ako 12% obyvateľov Varína sa hanbí za pomenovanie ulice po klerofašistickom zločincovi. Naopak, až takmer 35% obyvateľov Varína s volebným právom podporuje pomenovanie ulice po vojnovom zločincovi .
https://www.varin.sk/download_file_f.php?id=1757307
Premenovanie ulice so sebou nesie náklady na zmenu všetkých dokladov.
Ulica pôvodne niesla meno varínskeho rodáka a hrdinu SNP kpt. Ladislava Pfliegela. V roku 1993 dostala Tisovo meno, hoci Tiso s Varínom nikdy nič nemal. Vtedy nevadili náklady na premenovanie ulice podľa právoplatne odsúdeného vojnového zločinca?
Navyše Slovenský zväz protifašistických bojovníkov ponúka dotknutým občanom a obci preplatenie všetkých nákladov so zmenou tohoto hanebného pomenovania ulice
https://dennikn.sk/2686496/ponuka-pr...nej-po-tisovi/
Naposledy upravil majkii : 04.11.22 at 11:29
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak ja nehovorím že je to správne.Podotýkam že aj to mohlo ovplyvniť hlasujúcich.Nič viac a nič menej.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Cítam na novom čase zase drámu-neplatil odvody 3 roky a nedostáva teda nič.Neviem či sa to dá,ale ja mám na ambulancii takých dvoch a jednoducho nevysvetlíš.Nie a nebudú platiť a hotovo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Cítam na novom čase zase drámu-neplatil odvody 3 roky a nedostáva teda nič.Neviem či sa to dá,ale ja mám na ambulancii takých dvoch a jednoducho nevysvetlíš.Nie a nebudú platiť a hotovo.
Ak je to o tom chlapíkovi, čo si kúpil motorku a havaroval, tak je aj na FB, evidentne chodil rád a často na dovolenky, okrem toho vybabral s opatreniami keď svoju kaviareň prenajímal jednotlivcom na home office. Dá sa to cez google dohľadať.
Nie som psychológ, ale už v tvári nevypadal najčestnejšie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať