Zavrieť

Porady

Stavebny material z Polska

Nevie mi niekto prosim vas poradit, ze v akej cenovej kategorii sa pohybuje stavebny material v Polsku a ci sa to oplati kupit ohladom kvality??Ma stym niekto skusenosti??D A K U J E M....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danah12 Danah12

Danah12 je offline (nepripojený) Danah12

Inak som si kukal len tak pre zaujimavost letak pre mercury market v Polsku a na Slovensku a moc velke cenove rozdiely som v nom nevidela.
Nieco mi vyslo lacnejsie aj na Slovensku?
Naozaj sa to tam tak oplati ako tu pisete?
0 0
Danah12 Danah12

Danah12 je offline (nepripojený) Danah12

Nikto mi nevie povedat ci su velke cenove rozdiely medzi Mercury Marketom na Slovensku a v Polsku?
0 0
jojkoz jojkoz

jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

Danah12 Pozri príspevok
Nikto mi nevie povedat ci su velke cenove rozdiely medzi Mercury Marketom na Slovensku a v Polsku?
Pozri radsej CASTERAMA - v polskom tesine aj v bielsku-biala.
0 0
Danah12 Danah12

Danah12 je offline (nepripojený) Danah12

na ich stranke sa mi ale nepodarilo dostat k nejakemu cenniku tak to vobec neviem porovnat. :-(
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mna osobne castorama vobec neuputala... pride mi to ako baumax...

viac sa mi paci leroy merlin, ti aj mavaju akciove letaky
0 0
amoo amoo

amoo je offline (nepripojený) amoo

Chystam sa do PL na skusy, na nabytok konkretne solo rohovu sedacku, viete poradit- mate skusenosti kam z Presova je nieco najablizsie resp. olati sa?
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

Danah12 Pozri príspevok
Nikto mi nevie povedat ci su velke cenove rozdiely medzi Mercury Marketom na Slovensku a v Polsku?
Kupovali sme dlažbu v MM Poľsko a potom sme boli pozrieť v Bystrici na ceny, a keď som zrátala cenu dlažby plus cesta dvomi autami plus stravné v reštaurácii pre 5 ľudí, a potom som zrátala len cenu dlažby na Slovensku, ušetrili sme takmer 1000,-- €. To bola dlažba a obklad do takmer celého poschodového domu.
Teraz neviem ako to vyjde. Nevidela som leták.
Mne sa páči aj Castorama, na jar tam ideme pre kovanú bránu .
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
amoo Pozri príspevok
Chystam sa do PL na skusy, na nabytok konkretne solo rohovu sedacku, viete poradit- mate skusenosti kam z Presova je nieco najablizsie resp. olati sa?
Ja som kupoval tu:http://www.deltameble.pl/
perfektny výber dá sa dohodnúť cena a dovoz do 100km zdarma.
Ja som to mal 98 Km
0 0
Silvia S Silvia S

Silvia S je offline (nepripojený) Silvia S

DanielaSĽ Pozri príspevok
Inak my sme kupovali veľa vecí na stavbu v Poľsku..napríklad schody nám robil poliak...sú krásne, kvalitne urobené. Krb nám tiež robili poliaci...sme veľmi spokojní...ale treba si dať pozor aká firma. Obkladačky sme nakupovali v obchode Bo Mar 2.
http://www.bomar2.pl/ Veľmi pekný a cenove prijateľný koberec vlnený sme kúpili v Merkury Markt, taktiež sme tam kúpovali nejaké svietidlá. Čo by som nekupovala v Poľsku je nábytok...najmä sedačky, pohovky.
Ahoj Danielka, zaujalo ma Vase odporucenie ohladne bomaru2, len neviem tam najst nejake ceny. Prijatelne su podla Vas lacnejsie ako u nas alebo rovnake? Dakujem pekne.
0 0
nelazz nelazz

nelazz je offline (nepripojený) nelazz

mi sme kupovali ytong v polsku firma hadex usetrily sme asi 40% tj 4000 euro dopravu sme platili 50 e za kamion opatil sa aj komin shiedel o polovicu lacnejsi . tvarnice su super maximalne presne bez zavad .
0 0
Mgabris Mgabris

Mgabris je offline (nepripojený) Mgabris

Ahoj môžeš mi poslať link poľskej firmy presne tak uvažujem aj ja
0 0
moonthy moonthy

moonthy je offline (nepripojený) moonthy

ahojte mohli by ste mi prosim vas poslat adresu nejakej overenej firmy z polska kde sa da kupit stavebny material za dobru cenu???? dakujem
0 0
bupi bupi

bupi je offline (nepripojený) bupi

Ja sa chcem opytat ze ked sa kupuje stavebny material vo vacsom, napriklad ked ste kupovali tie tehly z Polska, alebo z Madarska,ci sa neplati clo?
0 0
111aida 111aida

111aida je offline (nepripojený) 111aida

podnikavá baba
urcite sa oplati kupit stavebný materiál v polsku..siroky vyber značiek roznych výrobcov za super ceny
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
bupi Pozri príspevok
Ja sa chcem opytat ze ked sa kupuje stavebny material vo vacsom, napriklad ked ste kupovali tie tehly z Polska, alebo z Madarska,ci sa neplati clo?
Clo sa neplatí žiadne ak kupuješ tovar zo štátu EU.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
V Polsku nekupujte tovar ktorému nerozumiete a nedokážete odhadnúť jeho chyby ,alebo odhadnúť výrobné vady.Treba nakupovať s odborníkom čo sa tým materiálom rozumie.
http://staznosti.blog.sme.sk/c/13524...o-popalit.html
0 0
yoyo74 yoyo74

yoyo74 je offline (nepripojený) yoyo74

Ma niekto link alebo kontaktne udaje na nejake madarske slusne stavebniny (vacsie) alebo pripadne aspon cennik z polskej castorama stavebnin ?
Pripadne ci sa oplati priamo v castorame nakupovat vo vacsom ...
dakujem
0 0
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Sme zo Žiliny a na jar chceme dať vymeniť strešnú krytinu na starej chalupe/ cca 180 m2 krytiny/. Mám záujem o krytinu Blachpotrapez - Perla. Prosím Vás,či niekto nemá link na firmu z Poľska, ktorá by to namontovala, prípadne o Vaše skúsenosti s nákupom materiálu na strechu z Poľska. Vopred ďakujeme.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
moonthy Pozri príspevok
ahojte mohli by ste mi prosim vas poslat adresu nejakej overenej firmy z polska kde sa da kupit stavebny material za dobru cenu???? dakujem
www.budomat.pl
0 0
Martin Žofaj Martin Žofaj

Martin Žofaj je offline (nepripojený) Martin Žofaj

som
Aj ked t kúpiš u nás, je to dovezené s poľska ,lebo sa to oplatí,ja mam celú stavbu dovezenú s poľska.ale mám skúsenosť že sa dá s nimi dobre hýbať s cenou dolu.ale nie v supermarkete ako napríklad Merkurymarket a podobne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať