Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

harleydavidson Pozri príspevok
Tak aby som ozrejmil svoje "okate klamstvo" ohladom PO:

priniesol som informaciu, ze PO po napadnuti namietkou, plati nadalej v celom rozsahu (zakaz vyberania polatkov a rusenia zmluv) - tak mi to bolo interpretovane na sude

skutocnost vsak bola taka, ze PO bolo pozmenene a to v casti, kde namietke zakazu rusenia zmluv bolo vyhovene, teda aktualne v PO ostal zakaz vyberania poplatkov. Ale ved to je gro predbezneho opatrenia, ci nie?

Toto je to okate klamstvo podla vitamina
Vsak to nemusis stale vysvetlovat, vsetci to pochopili, ze si mal take ciastkove predbezne info zo sudu. To len vitaminko stale 1000 krat opakuje, ze to bolo inac a stale a stale ...

Ked chce nieco preukazat, tak nech ukaze. Ty si voje prispevky nevymazal ako to robi vitamin_rakovina.

http://www.porada.sk/1148305-post63.html
Naposledy upravil pavol.za : 10.09.09 at 10:43
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
to je ale prekrucanie.
ake prekrucanie tam vidis?

Vidime tam akurat polopravdy od mucka555
Naposledy upravil pavol.za : 10.09.09 at 08:51 Dôvod: zaujimava tema: http://www.porada.sk/1147770-post26.html
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

typicke pre teba, prispevky vytrhnute zo sirsieho kontextu poradackej "debaty". len pre objektivnost mal si tam tiez nacapit prispevky od hydalga a spol. ale predpokladam, ze slovo objektivny je pre teba neznámy pojem
0 0
minika minika

minika je offline (nepripojený) minika

vitamin_r Pozri príspevok
... je aspoň jasné každému vzdelanému človeku, čo je toto za forum - plné frustrovaných, životom bitých neúspešných skrachovancov, prenasledovaných exekútormi a a vlastnými paranoickými tieňmi ....
Tak keď ty si taký vzdelaný a je ti jasné čo je toto za fórum, načo sem prispievaš ? Svoje perly ponižuješ na takúto úroveň?Veď tvoj prínos zdravého rozumu nie je takéhoto fóra hoden.
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
mas pravdu.

mam pre vas navrh.

ak sem prestane pisat pavol.za a jarecko (ich sa to tiez netyka) tak prestanem sem pisat aj ja.
+ Ta navrhnem za moderatora

http://www.porada.sk/1148305-post63.html
http://www.porada.sk/t119500-p6-dovo...ml#post1148217
Naposledy upravil pavol.za : 10.09.09 at 10:44
0 0
minika minika

minika je offline (nepripojený) minika

vitamin_r Pozri príspevok
mas pravdu.

mam pre vas navrh.

ak sem prestane pisat pavol.za a jarecko (ich sa to tiez netyka) tak prestanem sem pisat aj ja.
Keďže cituješ môj príspevok a dávaš návrh aby sem uvedení prestali písať
dúfam, že mi to prepáčia a keď sa mýlim, tak ma určite opravia - myslím si že toto fórum za také ako píšeš nepovažujú. Čiže prečo by mali prestať sem písať? Pretože dal návrh vitamín? A Tvoj dôvod si napísal sám, citujem ešte raz:

"je aspoň jasné každému vzdelanému človeku, čo je toto za forum - plné frustrovaných, životom bitých neúspešných skrachovancov, prenasledovaných exekútormi a a vlastnými paranoickými tieňmi ...."
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Bože ľudia a toto je tu zas čo ?
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Prosím Vás, zastavte už toho Hydalga a spol. veď to naozaj nemá úroveň.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Tak buď rád, že si aký si a prestaň. Ty fakt nemáš inú robotu?
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
pavol.za a jarecko, vdaka vasmu lobovaniu tu asi pride admin porobit poriadky. mozno aj rovno zmaze celu temu.

http://www.porada.sk/1148528-post73.html

Zákon sejby a žatvy
A nemýľte sa! Bohu sa nikto nebude posmievať. Čo človek rozsieva, to bude aj žať.

List Galaťanom 6:7-9


Myslim, ze nacase, ze tu porobi s niektorymi poriadky

http://www.porada.sk/t119500-p6-dovo...ml#post1148305
este doplnim, ze ten moderator DAV, na ktoreho prispevok reaguje Marianna01, to bola reakcia DAV-a na Teba !

Vidime, ze si tu velmi oblubeny na tomto portali porada.sk

http://www.porada.sk/1148583-post12.html
Naposledy upravil pavol.za : 10.09.09 at 12:44
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

dušinka Pozri príspevok
Prosím Vás, zastavte už toho Hydalga a spol. veď to naozaj nemá úroveň.
A je taka sila co by ich mohla zastavit?
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

No tak to naozaj netuším, a vôbec netuším, či títo ľudia píšu bludy alebo je v tom aj trochu zdravého rozumu. Ale čítať sa to nedá.
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

dušinka Pozri príspevok
No tak to naozaj netuším, a vôbec netuším, či títo ľudia píšu bludy alebo je v tom aj trochu zdravého rozumu. Ale čítať sa to nedá.
Ja ti verejne poradim. Opytaj sa administratora tejto Porady s nickom ,, Richard ,, mozes aj cez SS a on ti dufam odpovie ci sa to da. Funkcne nizsich takzvanych moderatorov Porady tu menovat nebudem. Podla mna, najlepsie zacat u najvyssieho.
0 0
HYDALGO32 HYDALGO32

HYDALGO32 je offline (nepripojený) HYDALGO32

jarecko Pozri príspevok
Ja ti verejne poradim. Opytaj sa administratora tejto Porady s nickom ,, Richard ,, mozes aj cez SS a on ti dufam odpovie ci sa to da. Funkcne nizsich takzvanych moderatorov Porady tu menovat nebudem. Podla mna, najlepsie zacat u najvyssieho.
Vymaž ma, pravda bolí ale nielen mňa ha ha ha - už je to tu!
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

dušinka Pozri príspevok
No tak to naozaj netuším, a vôbec netuším, či títo ľudia píšu bludy alebo je v tom aj trochu zdravého rozumu. Ale čítať sa to nedá.
Riesenim by bolo, keby bol moderatorom, z tejto temy, clovek ktory ma prehlad o tom, o com sa tu toci a preto by vedel dobre posudit nevhodne prispevky a tiez poradit vykaly po tych hovorcoch RL. Ziadny novy moderator neprecita cez 3000 prispevkov aby sa dostal do obrazu tejto temy.

Snaha vitamina nepresla , ale kazdopadne by sme mali oslovit Richarda s poziadavkou, kde by sme si zvolili moderatora.
Asi budu skor suhlasit vsetci, ked to poviem nahlas, ale mohol by to byt jarecko prip. harley.

Co Vy na to?
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

HYDALGO32 Pozri príspevok
co poradíš?ťuk-tuk a je tu exekútor...


nepomohol Oli a Rambo, nepomohla doňa rakúska, ale určite pomôže Richard (vymaže to na náš pokyn...) a tvárme sa, že sa nič nedeje ha ha ha (ale našťastie frustráci deje sa ...)
Ty si nam tu toho uz nascanoval :-).
Len cosi tomu chyba....

Vsak tam nechaj spisovu znacku ! A ta spisova znacka toho Arb. sudu je nejaka divna. Ta cislica na konci mi pripomina skor 7 ako 9

-------------------------------------------------------------------
Akékoľvek informácie z rôznych zdrojov o tomto procese sú nehodnoverné, nepravdivé, snažiace sa vzbudiť pochybnosti, obavy a znechutiť poškodených klientov, aby nepokračovali v tomto procese
Naposledy upravil jarecko : 18.10.09 at 19:24 Dôvod: vymaz vulgarizmov
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
pre vas uz proces skoncil. toto je vasa prehra.

ak OS KE zamietne zalobu o zrusenie

1. nemate cim argumentovat exekutorovi aby zastavil alebo odlozil exekuciu

2. nemate cim argumentovat OS TN, ten vas kopne zo zaloby lebo rozhodcovsky rozsudok je platny
Vidis niekde pravoplatny rozsudk? Hento co tu zavesil sa neda nazvat ani zdrap papiera.

Vitaminko klud !
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

Ramsay Pozri príspevok
blbeček...
Daj si najst pojednavania, ktore boli 7.9.2009. Este Ti ich zobrazi !

1. 7.9.09 9:15 113 C C 22C/13/2005 7105202418 Mgr. Edita Klapáčová náhrada mzdy P
2. 7.9.09 11:00 140 C C 42C/561/1992 JUDr. Dana Bystrianská zrušenie a vyporiadanie podielového spoluvlastníctva P
Naposledy upravil pavol.za : 10.09.09 at 17:06
0 0
Jano2009 Jano2009

Jano2009 je offline (nepripojený) Jano2009

HYDALGO32, Ramsay, vitamin_r
Chlapci, tu sa riešia vážne veci, choďte sa hrať inde.

Ďakujem
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

Ramsay Pozri príspevok
po tejto kolosálnej bl...osti máš nárok na celé kráľovstvo! takže ani čítať nevieš...
blahoslavení chudobní duchom (nielen) kráľovstvo nebeské je vaše...

toto je tá hra ...
Okrem tychto dvoch obrazkov nemas nic ine, cim by si hodnovernost potvrdil? Taketo Ti urobim za 10 minut. Aj s podpisom sudcu !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať