Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
urob! je 20:37. davam ti cas do 21:00. aj s podpisom sudcu

Vitaminko. Najpomalsi vseobecny sud na slovensku rozhodol rychlejsie ako arbitrazny, vsak?. A to islo zo sudu Kosice II. Vsak ani len ten spis z Trencina by im do kosic nedorazil !
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
haha, jasne. podla teba Ramsay vo volno case falsuje rozsudky?

vsimni si prve pismeno mena - L. to je to iste co mala AUS v prvej verzii zaloby na stranke ked zabudli vymazat meno. Myslim ze to bola Lubomira.

meno sudkyne je na I, zeby JUDr. Ildikó V. z OS KE I. ?
Vidis medzi zoznamom zalobcov nejaku babu z Kosic menom Lubomira?
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

Ramsay Pozri príspevok
neviem, čo je to so mňou dnes, ale ja ti stále dneska chcem pomáhať.Asi že je to porada a ty si taký nesmierne hlúpy...čo keď im ho dala tá hnusná RL aby to urýchlila? ale to je len taká myšlienka, ty určite prídeš na nejakú inú zrelšiu, dávajúcu márnu nádej ešte aspoň deň, poldeň a potom aj minúty (napr. keď toto zmažeš, kým sa to vráti naspäť ha ha ha
Vies, od teba tu uz zazneli informacie, ze "uz bolo zrusene predb. opatrenie", to si uz kuvikal 2 tyzdne predtym, nez vobec cosi riesili.
To ze si tu vesal rozhodnutie KS a jeho obsah prekrucal....

Nemam dovod Ti verit.
Mojej zaloby sa sud ani nechytil a podobne to je aj s inymi.
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Kde zmizol HYDALGO32?
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

jarecko Pozri príspevok
Kde zmizol HYDALGO32?

prevtelil sa do Ramsay

ale vazne, tyto blbeckovia si tu robia navzajom dobre, najlepsie na ich úchylky nereagovat....
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Notoricka menavka R.......y alias H.......o uz si skoncil s bluznenim?
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Ramsay Pozri príspevok
apropó, potrebuješ pomoc špina? ja ti nestačím? ideš gumovať, mazať a klamať?

PS: vypadni zo stránky, aby sme mohli vyvetrať....
I......t ako I.......t rozdiel nevidim.
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
haha, jasne. podla teba Ramsay vo volno case falsuje rozsudky?

vsimni si prve pismeno mena - L. to je to iste co mala AUS v prvej verzii zaloby na stranke ked zabudli vymazat meno. Myslim ze to bola Lubomira.

meno sudkyne je na I, zeby JUDr. Ildikó V. z OS KE I. ?
Vitaminko, skus este rozlusknut tu spisovu znacku a vysvetli mi, preco sa podoba ta posledna cislica na cislo 7
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
nie je to jedno?

podstatne je ze je koniec. definitivna prehra.

toto bol vas stalingrad.
no lenze rok 2007 a rok 2009 je asi rozdiel
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
citas text? navrhovatelka sa zalobou 4.8.2009 obratila ....
myslis ze cakala 2 roky a potom napadla rozsudok?
ako sa hovori, topiaci sa aj slamky chyta.
Vyborne si to pochopil vitaminko. Len mi akosi divne, ze sa im do textu priplietla spisova znacka z roku 2007. Pri upravach a copy paste sa to stava.... hlavne, ked sa ju chystal vymazat
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Ramsay Pozri príspevok
obyčajne chodia anonymy, to sú listy bez podpisu, ale tvoj je zvláštny - text, žiaden za to podpis 2 x (slovom: dvakrát)
Ty co su v obraze si miesto bodiek dosadia pismenka a ked tvoj partak vitamin_r poda udanie na vymaz, moderatorovi DAV to vediet netreba.
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
pozri Rozsudok05, tam je jasne vidiet 2009.
Viaminko - spisovu znacku rozsudku arb. sudu !!! Mas to v texte.
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
a citaj dalej ... z 28. jula 2009 ...
vsak to mazat nechcel !
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
tu mas dobru radu, inu uz odo mna nedostanes:

urychlene zozen ten rozsudok ktorym tu mava Ramsay, najdi dobreho pravnika a zmen/dopln svoju zalobu kym sa da, ak sa da.

ja som vam dobre vravel ze 1 A4 nestaci.
Ty sa radis za akeho?
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

je niekto tu na porade, kto obdrzal rozsudok, ktorým mu zamietli žalobu proti RR? Je niekto tu na porade, kto obdrzal vyzvu sudu na zaplatenie spravneho poplatku za podanie zaloby? (hydalgo alias ramsay, prosim nereaguj na tuto otazku)
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

Ramsay Pozri príspevok
oli alias pavol.za, na vietnamskom trhu majú lupu za 1 € (je z plastu, veľmi s ňou nevidno nič, ale čo všetko si môžeš predstaviť, viš koľko šťastných 7 - mičiek ! Len preboha netipuj!!!!
no 9-tku tam nevpraces ! Kto chce klamat, musi byt doslednejsi
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

vitamin_r Pozri príspevok
vsetkych ste odplasili tymi vecnymi utokmi a osocovanim.

skoda reci..sam neveris, co pises...precitaj si poslednych par stran a vsade su prizemne prispevky od hydlga=ramsay a spol.
a ty mas este chochmes ukazovat na nas, ze utocime....


ramsay= hydalgo, ty si na dne uz davno
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Ramsay Pozri príspevok
mí milí podradní, loučím se s Vámi pro dnešek, bylo to příjemné, zítra nashledanou, a pokud Vám pavol.za nepadělá ten slíbený rozsudek, tak když se s tím spokojíte, ukážu Vám další stranyASTALA VISTA BABY! SAVE YouR MONEY!!!



a pro harlyho, miniku, jařečku, paliho.za

no, tak si sa ukojil a teraz sup do postele
0 0
pavla.p pavla.p

pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

Ramsay, vitamín-r, a ostatných si nepamätám, Vy ste chorí ľudia.
0 0
ldanc ldanc

ldanc je offline (nepripojený) ldanc

RAMSAY, VITAMIN a spol. aj ked pisete, ze sa vas tato vec netyka, ze len radite a nikto vas nepocuva, ze vsetcia maju upchate usi a ruzove okuliare, tak potom, ked by chcel hodnotit clovek vas, povedal by, ze ste skodoradostne, sobecke osoby, ktore su preplnene horkou zlcou, ktora im vyteka aj z usi a nedokazu sa ani len vcitit do druheho cloveka. Nie su schopni empatickeho myslenia, nie su schopni akceptovat a vazit si druhych. Vasa horkost je citit do dialky a aj ked ste sa na poslednych strankach dobre pobavili, tak to neznamena, ze sa raz nedostanete do hroznej situacie aj vy a potom sa nad vami budu smiat ostatni, ci uz budete v dlhoch alebo lezat niekde bezvladne v nemocnici. Potom vas bude obchadzat personal, pretoze bude vediet, ze vam nieje pomoci, a vy si uvedomite, ze ste nezili a nespravali sa k ludom s uctou. Budete sami, budete sa chytat slamky, ale uz vam nebude pomoci. Teraz si to neuvedomujete, pretoze ste nedospeli a zije sa vam dobre, ale raz pride cas... a potom si spomeniete... Aj ked poistenci prehraju... pojdu dalej... aj ked vyhraju... pojdu dalej... zivot sa im nezastavi, len im tato skusenost nieco da. Posunie ich dalej. Mozno nieco stratia, mozno nieco ziskaju.

Ale ta zlc, ktora z vas vyteka, a ktora chce otravit vsetkych okolo,..... ta vam zostane, pretoze uz je vo vas ;-)

Astala vista

Pekny den
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať