Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

HYDALGO32 Pozri príspevok
nebojte - zavesím, bude to predbežné opatrenie na obstavenie aktív ASU v suem najmenej 20 tis €
PS: len či Vám to pomôže...
ja o voze, ty o koze - akosi ti dochadcaju slova, to nem dobree si zvedavý? mozno v piatok prileti prva lastovicka
Naposledy upravil harleydavidson : 30.09.09 at 19:31
0 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

som zvedavý ,čo napíše dr.Lesák po zverejnení nových skutočnosti
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

doktorko, páči sa mi tvoj sarkazmus,ale už si trápny,úprimne mi je Ťa ľuto chudáčik.Takto prosíkať týždne a žiaden výsledok,teraz kopeš do vetra.Ako to hovoríš? nem dobre?Apropo máš už vyhovorku pre svojho klienta?Dies irae sa blížia.Skús toto:1.bolo ich veľa a pravda bola na ich strane 2.Podplatili súdy .3Je kríza.Takže čau.
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

to akoze komu pises?
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Vychutnávajte si veľkosť prítomných chvíľ naplno a bez obáv.
Naším prirodzeným cieľom je váš pocit istoty v každej životnej situácii.

Vždy sa budeme usilovať o to, aby sme boli najlepší.

Sme presvedčení o potrebe vysokej kvality komunikácie s klientom - učíme sa od neho, počúvame ho, aby sme presne vedeli, čo klient potrebuje.

Sme presvedčení o dôležitosti správnej realizácie všetkých detailov vývoja našich produktov a poskytovania našich služieb.

Sme presvedčení o dôležitosti každého nášho zamestnanca - chceme byť ako jedna veľká rodina.

Sme presvedčení o význame neformálnosti vnútrofiremnej komunikácie.

Sme presvedčení o dôležitosti ekonomického rastu a prosperity našej spoločnosti.

Vždy sa budeme usilovať o spravodlivosť.

Vznešene vety, u určitých inštitúcií podobnosť z Potemkinovov dedinou čiste náhodna.
Naposledy upravil jarecko : 30.09.09 at 22:04
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Prečo sme presunutí na SMETISKO??!!
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

huňady Pozri príspevok
tak ja to mam už čierne s bielym - dostala som exekučnú vyzvu... čo s tym mam robiť, pomozte!

Bud konkretnejsi, co si vlasne obdrzal?
0 0
JUDr Lassiter JUDr Lassiter

JUDr Lassiter je offline (nepripojený) JUDr Lassiter

Asi ide o upovedomenie o začatí exekúcie, tak sa má právne exekúcia začínať. Malo by ísť o tento list od exekútora, ak hovorí huňady pravdu. Hneď potom nasleduje blokácia účtu v banke do výšky exekvovanej sumy.
0 0
huňady huňady

huňady je offline (nepripojený) huňady

harleydavidson Pozri príspevok
Bud konkretnejsi, co si vlasne obdrzal?
ja tomu velmi nerozumiem, ale vola sa to upovedomenie o začatí exekúcie. nemozem pisat rychlejšie neviem prečo ma to sem nepustí
0 0
JUDr Lassiter JUDr Lassiter

JUDr Lassiter je offline (nepripojený) JUDr Lassiter

huňady Pozri príspevok
ja tomu velmi nerozumiem, ale vola sa to upovedomenie o začatí exekúcie. nemozem pisat rychlejšie neviem prečo ma to sem nepustí
Ahoj, tak to čakaj aj blokovanie účtu v banke do výšky exekvovanej sumy. Aké tam máš predbežné trovy exekúcie ? Tie zvyknú exekútori prestreliť občas naschvál, aby si napadla exekúciu. čím viac úkonov, tým je logicky drahšia. čo je základom exekúcie ?
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

JUDr Lassiter Pozri príspevok
Ahoj, tak to čakaj aj blokovanie účtu v banke do výšky exekvovanej sumy. Aké tam máš predbežné trovy exekúcie ? Tie zvyknú exekútori prestreliť občas naschvál, aby si napadla exekúciu. čím viac úkonov, tým je logicky drahšia. čo je základom exekúcie ?
pekné divadlo na nízkej úrovni
0 0
huňady huňady

huňady je offline (nepripojený) huňady

exkalibur Pozri príspevok
pekné divadlo na nízkej úrovni
neviem či je to dostojné porady, ale ja som myslela, že tu najdem naozaj dajaku pomoc....ale to asi tu nie je cielom poniektorých!
0 0
huňady huňady

huňady je offline (nepripojený) huňady

huňady Pozri príspevok
neviem či je to dostojné porady, ale ja som myslela, že tu najdem naozaj dajaku pomoc....ale to asi tu nie je cielom poniektorých!
vy ste dajaky divný - harleyduvidson,jano2009, pavol za a ekkaluber - vy máte radosť z problemmov druhých!?
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

harleydavidson Pozri príspevok
Prečo sme presunutí na SMETISKO??!!
harleydavidson!
pod Smetiskom je vysvetlenie ,, Dočasné úložisko, trvalé výmazisko.,,
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

huňady Pozri príspevok
vy ste dajaky divný - harleyduvidson,jano2009, pavol za a ekkaluber - vy máte radosť z problemmov druhých!?
To urcite nie. Len tu na porade uz bolo viac pokusov o odradenie a zastrasenie. Preto sa nemozes cudovat, ze ked sa niekto po prvy krat naloguje a pise o zacatej exekucii a hned mu niekto odpise......tak to vyzera prinajmensom cudne, nechcem povedat podozrivo.
Preto ak mas fakt problem so zacatou exekuciou, napis presne co ti prislo (najlepsie, keby si to vies naskenovat)a ci bezi exekucia na zaklade RR, ci si ucastnicka hr. zaloby a ci si podala zalobu na RR. Pomozem ti napisat navrh na odklad exekucie, resp. namietky.
Mimochodom, co ti napisal JUDr. Lassiter, nie je az tak pravda, teda co sa tyka tych trov, kazdy exekutor si ich snazi ustrazit, v opacnom pripade by sa to nemuselo dobre skoncit prave pre exekutora.
Naposledy upravil harleydavidson : 01.10.09 at 16:44
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

jarecko Pozri príspevok
harleydavidson!
pod Smetiskom je vysvetlenie ,, Dočasné úložisko, trvalé výmazisko.,,


Mam tomu rozumieť tak, že sme odpad? kt bude po case uplne vymazani? Nemam pocit, ze by tato porada bola k nicomu, prave opacne, spojila nas a posunula vpred.
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

One Man Shou?Doktorko, dobre si ma pobavil daj ešte dačo...hahaha
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

harleydavidson Pozri príspevok
Mam tomu rozumieť tak, že sme odpad? kt bude po case uplne vymazani? Nemam pocit, ze by tato porada bola k nicomu, prave opacne, spojila nas a posunula vpred.
Vyzera to tak, ze sa odpad pripravuje na likvidaciu, aj na smetisku by mal byt nejaky rezim, ci nie?
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

To hahaha od kalibera mi je nejake povedome.
0 0
JUDr Lassiter JUDr Lassiter

JUDr Lassiter je offline (nepripojený) JUDr Lassiter

Pokial ja mám skúsenosti, každý exekútor vyúčtovava tzv. predbežné trovy exekúcie, ktoré sú bežne na úrovni približne 80 až 120 eur aj za malé pohľadávky, napr. aj nezaplatená pokuta za prekročenie rýchlosti, ide o odhad predbežného možného počtu úkonov, myslel som to takto. Môže ísť o sumu aj 1 mil. Sk, závisí od komplikovanosti prípadu. Na podstate to ale nič nemení.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať