Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
anna14 anna14

anna14 je offline (nepripojený) anna14

O vymazanie osobných údajov o mojej osobe som Jarečka požiadala ja. Zverejnenie dokumentu s mojim menom z OS TN, vzápätí priezviska a v ďalších príspevkoch i miesta bydliska, považujem za zneužitie prístupu k súdnemu spisu.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

anna14 Pozri príspevok
O vymazanie osobných údajov o mojej osobe som Jarečka požiadala ja. Zverejnenie dokumentu s mojim menom z OS TN, vzápätí priezviska a v ďalších príspevkoch i miesta bydliska, považujem za zneužitie prístupu k súdnemu spisu.

Viete co vázená spriazenená skupina na cele s jareckom.
Piste si co chcete ale dochadza tu k nehoráznej cenzúre a to zo strany Jarecka, ktorý tu vypisoval, ako nemá rád bývalý režim a jeho posluhovačov. A kam to speje na tomto fóre?

O akých osobných údajoch hovoríte? O tých, co ích na na 3 tony na stránke AUSu?

Odkedy je priezvisko osobný údaj? Sama ste sa k tomu listu prihlásila. A mimochodom, zverejníte ho? Oslovil som vás priezviskom. Hambíte sa za neho? Tu nemá kto co mazat na ziadost kohokolvek?
Zneuzitie prístupu k súdnemu spisu? To o com hovoríte? To je kde definované. Co kto zneuzil?

Celá vasa skupina tu od zaciatku debaty má v zuboch menovite predstavitelov poistovne. Priamo a menovito ste ich tu pooznacovali za zlodejov, vydieračov a výpalníkov. Vtedy sa to moze, vtedy mozete byt adresní. Neskutočné, ako sa ohýbajú pravidlá podla toho koho sa týkajú.

A taktiež si vymazal moje informácie o pavlovi.za. To čo si dovolujes vobec? Takze poskytujem opat informáciu o pavlovi.za ucastnikom tejto porady, kedze len stále komentuje moje prispevky a zhadzuje ich. Takze pavol.za je nemenovaný starosta obce Lehota a pise tu za príbuzných - za pani XY, ktorá si nezelá byt menovaná.
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

macko555 Pozri príspevok
Viete co vázená spriazenená skupina na cele s jareckom.
Piste si co chcete ale dochadza tu k nehoráznej cenzúre a to zo strany Jarecka, ktorý tu vypisoval, ako nemá rád bývalý režim a jeho posluhovačov. A kam to speje na tomto fóre?

O akých osobných údajoch hovoríte? O tých, co ích na na 3 tony na stránke AUSu?

Odkedy je priezvisko osobný údaj? Sama ste sa k tomu listu prihlásila. A mimochodom, zverejníte ho? Oslovil som vás priezviskom. Hambíte sa za neho? Tu nemá kto co mazat na ziadost kohokolvek?
Zneuzitie prístupu k súdnemu spisu? To o com hovoríte? To je kde definované. Co kto zneuzil?

Celá vasa skupina tu od zaciatku debaty má v zuboch menovite predstavitelov poistovne. Priamo a menovito ste ich tu pooznacovali za zlodejov, vydieračov a výpalníkov. Vtedy sa to moze, vtedy mozete byt adresní. Neskutočné, ako sa ohýbajú pravidlá podla toho koho sa týkajú.

A taktiež si vymazal moje informácie o pavlovi.za. To čo si dovolujes vobec? Takze poskytujem opat informáciu o pavlovi.za ucastnikom tejto porady, kedze len stále komentuje moje prispevky a zhadzuje ich. Takze pavol.za je nemenovaný starosta obce Lehota a pise tu za príbuzných - za pani XY, ktorá si nezelá byt menovaná.
Neviem co si od toho slubujes, alebo ake komplexy si s tym riesis. To hadam uz vies len Ty sam. To ako si na toho starostu prisiel, sme se pobavili... ale to chce mat davku debility v sebe. Myslim, ze asi uz nevies predychat, ako si sa tu znemoznil pred vsetkymi a taky muuudry si sa robil.

Inac ked uz prikazujes a rozkazujes kto co ma robit, hodnotis kto ako prispieva a neustale bonzujes chobotovi a zalujes, kto tu zase proti tvojim muuuudrym vyplodom cosi hovori. Ten text zmieru si uz zverejnil???? Co sa zan hanbis?

Toto su tie oponetske nazory? Chobot si to dufam raci vsimnut a pochopi preco tu nikto s nim nedebatuje.

Neboj macko, raz ma spoznas osobne, a ja sluby plnim, ten autogram dostanes.
Naposledy upravil pavol.za : 14.11.09 at 18:19
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Macko, ano mas pravdu, sme tu na porade jedna skupina, ktorych spaja spolocny problem. Myslim, ze ani tebe by sa nepacilo, keby niekto zverejnil pisomnosti medzi tebou a kymkolvek, na ktorych by boli zverejnene tvoje inicialy na zaklade ktorych by bolo mozne identifikovat tvoju osobu. Ked uz Ramsay chcel nieco zverejnit, mal to spravit absolutne anonymne ohladom pisatela. To, ze na ASU strankach je zverejnena zaloba menovite so zalobcami este neznamena, ze tu moze takto zverejnovat dokumenty s inicialami zalobcu.

Co sa tyka predstavitelov RL, ani som o ich existencii netusil , az do momentu, kedy sa ma pokusili pripravit o moju poistku. To, co sa teraz deje, je len logicky nasledok ich konania.
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

Je vidno, ze Ta staznost nebola marna a ohlas je burlivy. Pani anna14, dobre ste urobila a zrejme je treba v tom pokracovat.
Sud tu staznost zaradil medzi listinne dokazy.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Pre moderátora:

Už som zažila na Porade kadečo. Ale čo sa odohráva v tejto téme je niečo neobvyklé. Čo máte preplnené smetisko?
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

pavol.za Pozri príspevok
Je vidno, ze Ta staznost nebola marna a ohlas je burlivy. Pani anna14, dobre ste urobila a zrejme je treba v tom pokracovat.
Sud tu staznost zaradil medzi listinne dokazy.
sud alebo podatelna? si to ujasni. vsetko co naposielas so spisovou znackou ako úcastník konania sa tam dostane, aj účet z Tesca. Az sudca na pojednávaní rozhodne co je čo. hlavne ze odpoved bola pozitívna.
Naposledy upravil macko555 : 15.11.09 at 14:43
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

pavol.za Pozri príspevok
Poprosil by som Chobota a ostatnych moderatorov, aby vymazali tie prispevky, kde osocuju p. Starostu istej obce. Ten ma s tymto pripadom spolocneho asi tolko, ze jeho priezvisko je zhodne s priezviskom toho servilneho rozhodcu z arbitrazneho sudu kosice, ktore vydal nehanebne a nezakonne rozhodnutia. Teraz ked na to poskodeni klienti poukazali na sude v TN, spustila sa lavina osocovani a demonstracie moci. Ich bohorovnost a bezcharakternost je zhmotnena v tychto prispevkoch plnych osocovanie a osobnych utokov. Dokonca to zaslo az tak daleko, ze sa vyhrazaju znicinim nezainteresovaneho cloveka, aby sme videli.... takto postupuju teroristi a nie normalni ludia.... ich prispevky maju rovnaku hodnotu, preto zvazte, ci taky ludia maju byt nadalej clenmi tejto porady.
znicinim cloveka? to sa tu kedy udialo? teroristi?
super uz si opat vo svojom svungu. prisiel jarecko, ze ides vyhadzovat?
uz ste vypli vitamina, ktorého predpovede sa naplnili do bodky a robili ste si z neho ty aj tvoja 5-clenna skupina srandu. Napokon tu zostanes ty, jarecko a tvoji kumpani a budete ludom bez penazi a s exekutorom radit, ze treba vydrzat, vsetko bude zadara a AUS to spasí :-))))
a ked uz nebude kam, tak sa jednoducho vypnete aj vy a bude pokoj.
Pavol.za tvoja bilancia je jasná. Rady = 0, Zodpovednosť = 0, Vydržať s AUSOM = 100%
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

AUSu, pavlovi.za, jareckovi a ostatnym tecie do topánok. Neúspechy vydávajú vlastne za úspechy a ocakávané udalosti. O negatívnach neinformujú, ale na druhej strane uverejnujú veci, ktoré sa celej kauzy vobec netýkajú. Ked niekto predlozí dokument týkajúci sa ich mimo tém vecí, tak mu povedia ze je to od veci a netýka sa to kauzy. Ked si nevedia pomoct, tak si posielajú sukromné správy a pozadujú od nemenovaného moderátora J. mazanie a upravovanie cudzích textov z vymyslených dôvodov, ako napr. uverejnenie osobných údajov - priezvisko (medzi osobné údaje nepatrí).

Hrá sa tu hra, aby AUSu zostali dotácie a klienti zostali v zalobe aj napriek tomu, ze poplatky uz poistovna znízila na standard a upravila aj VPP.

Stále sa hladajú nejaké zástupné problémy, aby to AUS mohol niekam dotiahnut (aj ked súd v TN súdne konanie nemoze z dovodov ktoré vie aj AUS vytýcit). Cize AUS chce teraz 3-5 rokov natahovat ludí aby vydrzali a súdili sa vlastne o nic. Konecný účet v tomto prípade môže byť pre mnohých astronomický.

Na tieto príspevky sú od nich rýchle bezduché reakcie bez argumentov typu "si nervozny", aby ich poslali co najhlbsie do histórie a aby zabránili akejkolvek rozumnej debate. O to im určite nejde. Ja som uplne v pohode, exekutor mi na dvere neklope. Nech pani Anna XY zverejní list, co od súdu chcela, ked teraz hovorí, ze vlastne necakala od toho nic. A nech povie aký dlhý bol list s prípadnými prílohami atd.
0 0
minika minika

minika je offline (nepripojený) minika

macko555 Pozri príspevok
AUSu, pavlovi.za, jareckovi a ostatnym tecie do topánok. Neúspechy vydávajú vlastne za úspechy a ocakávané udalosti. O negatívnach neinformujú, ale na druhej strane uverejnujú veci, ktoré sa celej kauzy vobec netýkajú. Ked niekto predlozí dokument týkajúci sa ich mimo tém vecí, tak mu povedia ze je to od veci a netýka sa to kauzy. Ked si nevedia pomoct, tak si posielajú sukromné správy a pozadujú od nemenovaného moderátora J. mazanie a upravovanie cudzích textov z vymyslených dôvodov, ako napr. uverejnenie osobných údajov - priezvisko (medzi osobné údaje nepatrí).

Hrá sa tu hra, aby AUSu zostali dotácie a klienti zostali v zalobe aj napriek tomu, ze poplatky uz poistovna znízila na standard a upravila aj VPP.

Stále sa hladajú nejaké zástupné problémy, aby to AUS mohol niekam dotiahnut (aj ked súd v TN súdne konanie nemoze z dovodov ktoré vie aj AUS vytýcit). Cize AUS chce teraz 3-5 rokov natahovat ludí aby vydrzali a súdili sa vlastne o nic. Konecný účet v tomto prípade môže byť pre mnohých astronomický.

Na tieto príspevky sú od nich rýchle bezduché reakcie bez argumentov typu "si nervozny", aby ich poslali co najhlbsie do histórie a aby zabránili akejkolvek rozumnej debate. O to im určite nejde. Ja som uplne v pohode, exekutor mi na dvere neklope. Nech pani Anna XY zverejní list, co od súdu chcela, ked teraz hovorí, ze vlastne necakala od toho nic. A nech povie aký dlhý bol list s prípadnými prílohami atd.
Áno macko, poisťovňa upravila podmienky, ale zabudol si napísať ako. Ešte horšie pre nás!!!!!
0 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

macko môj povedal som si ,že už nebudem reagovať na tvoje príspevky k veci.Neobviňuj nikoho,z toho že tu neporadil.Čitaj svoje vecné príspevky okrem toho,že treba podpísať ten tajomný zmier,mimochodom marne pátram po ľuďoch,ktorým bol ponuknutý a ako sa k nemu dostať ,dosť neštandardný spôsob nie?Poviem ti,že som ti trocha fandil,ale to čo si predviedol piatok to vyrazilo dych aj mne.Niečo podobne vyviedol moj synovec triednemu,ale on má 11 rokov a ešte si kreslí kosoštvorce po lavici.Asi by ste si rozumeli.To,že sem nedava nikto z tvojho zoznamu rady ako postupovať vo veci neznamena,že neradí su aj iné možnosti komunikacie.Platz na porade je doménou teba a tvojho prítulného kamarata.Ako tu už bolo spomenuté davnejšie hovoríš o nejakých ústupkoch poisťovne,nejak si nemožem spomenúť ani na jeden nepripomenieš mi?Pisal si tiež,že ty nemaš problém s RL a nič so zmiermi tak Ťa chcem poprosiť-nie prikazať,alebo vykazať nechaj nas na pokoji a venuj sa tomu čo ti ide najlepšie napr.lustruj starostov.Tiež mam svoje informacie o sudoch tak uvidíme.Tak že tak ty mudrc z východu.Asi sa už neozvem do konca tohto týždňa.
Naposledy upravil lubocko : 15.11.09 at 20:50
0 0
NynoS NynoS

NynoS je offline (nepripojený) NynoS

DD
pisal som tu davnejsie ci zaplatit dalsi rok poistenia alebo nie tak som sa rozhodol ze nezaplatim a dufam ze s touto poistovnou nebudem mat uz nijake docinenie ale mozu mi verit ze vdaka tomu ze pracujem v obchode tak sa o nich dozvedia vsetci to co maju a verte mi je to ako inde kde predavate informacie od cloveka k cloveku a tie sa siria najlepsie aj ked mi tu moze p.m... hovorit co chce tato poistovna bude mat podla mojho subjektivneho nazoru velke problemy aby ziskala dalsich poistencov a vobec prez...
Drzim palce tym co idu dalej
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

rrrrrr Pozri príspevok
100% PRAVDA
Trestné oznámenia, ktoré viedla poisťovňa voči niektorým klientom sa ukázali ako neopodstatnené a sú skončené.

Vykonanie rozsudku Arbitrážnym súdom Košice exekútorským úradom je skončené a žiadne exekúcie sa nebudú konať.
Očakáva sa vytýčenie súdneho konania, aby už klienti RL sa dočkali svojich práv.

P.S. Pozdravujem všetkých ,ktorí tu boli nastrčený na zastrašovanie klientov a prajem veľa neuspechov ako doteraz.
Po dlhej a vytrvalej stafete zmieru, prilietaju prve lastovisky.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
100% PRAVDA
Trestné oznámenia, ktoré viedla poisťovňa voči niektorým klientom sa ukázali ako neopodstatnené a sú skončené.

Vykonanie rozsudku Arbitrážnym súdom Košice exekútorským úradom je skončené a žiadne exekúcie sa nebudú konať.
Očakáva sa vytýčenie súdneho konania, aby už klienti RL sa dočkali svojich práv.

P.S. Pozdravujem všetkých ,ktorí tu boli nastrčený na zastrašovanie klientov a prajem veľa neuspechov ako doteraz.
rrrrr a pripoj aj doklady, ktore tú rozpravku potvrdia.
Naposledy upravil macko555 : 19.11.09 at 20:48
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Za seba mozem napisat, ze TO na moju osobu bolo ukoncene a predpokladam, ze nakolko vsetky TO boli identicke, budu, alebo uz su tiez zastavene. To je fakt.
Ohladom exekucnych konani mozem skonstatovat len tolko, ze niektore ukony ktore exekutor vykonal, sam dodatocne zrusil a v dalsich ukonoch nepokracuje (zatial?) to je tiez fakt. Z akych dovodov to neviem, ale doterajsie ukony zrusil. Teda "nieco sa asi deje" - to je domnienka.
Naposledy upravil harleydavidson : 20.11.09 at 12:15
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

no asi sa potvrdia info.Dnes som bol v PO a tam mi povedali,že sa Rapidne mení situacia
Naposledy upravil exkalibur : 20.11.09 at 17:31
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
macko je tu na zastrašovanie že
Pripoj ty doklady ,že nemám pravdu keď si taký múdry.
Náš pán advokát Rapidlife nikdy nič navyhral a tak to bude aj v tomto prípade. Už len pár dni.Čas sa kráti.

no ako povies rrrrrr. som si vsimol, ze sa k veci vyjadrujes aj na stranke AUS a mas rozmanitý slovník.
teraz si prisiel robit spasitela sem. Ak budes pisat tak ako doteraz je zarucene, ze na vsetko ti tu zatlieskajú. Len by som sa zbytocne nenechával uniest akýmikolvek tvrdeniami o 100% výhre. Ale nechám to uz rrrrr na teba. Ty preberás réžiu, poznáš zdravotný stav advokáta RL, takze si vo výhode. A informácie sa ti sypú zo všetkých strán. Takze vela stastia. A o polroka mozme hodit rec o tom blíziacom sa konaní v TN. A skús spravit menej ako 10 chyb v troch riadkoch. Ale musim uznat si ostrý ako britva.

Fedor Gál povedal o Meciarovi, ze ludia isli pred rokmi za ním, lebo sa vyjadruje ako bulo a rozumejú mu. V tomto smere máš skutočne potenciál, tak ho nepremrhaj.
Naposledy upravil macko555 : 20.11.09 at 20:16
0 0
ldanc ldanc

ldanc je offline (nepripojený) ldanc

staznosti.sme.sk/cpld/3491/Ra...-dva-roky.html

tak to je husteeee :-))
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ldanc Pozri príspevok
staznosti.sme.sk/cpld/3491/Ra...-dva-roky.html

tak to je husteeee :-))
Neviem, čo to má spoločné s prípadom vyrúbenia poplatkov....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať