Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Miru Pozri príspevok
Ahoj, žijem ,ale neako strašne rýchlo, no sľubujem ,že zas sem občas zaskočím
No Mirka len aby. Vieš, že sme tu maškrtné baby a už nám huby chlopkali na Tvoje torty. A vitaj medzi rečámi.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

P4160654.jpg  
P4170657.jpg  
P4230680.jpg  
P4230682.jpg  
1/1
9 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Moc ste ma potešili, že ste nezabudli, som kukla dozadu, no krása, jak ste sa činili
IMG_6452.jpg  
19012011101.jpg  
IMG_6794.jpg  
IMG_6795.jpg  
1/1
11 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... teda, babenky, ste naozaj veľmi šikovnučké ... ... klobúk dolu ...
kde sa na vás ja s mojimi "čapatými" rukami hrabem, veď ja neviem poriadne spraviť ani čokoládovú polevu
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

idem za chvilku robit tu mrkvovu... vysledok sa posnazim odfotit a ked nie, tak minimalne napisem aka bola ... drzte mi palce...
2 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

ja som teraz robila pre mojho Stanka do školky na indiánsky den dufam že sa budu detom pačit zajtra uvidime...
006 (3).JPG  
010.JPG  
nn.JPG  
006 (2).JPG  
1/1
8 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Tak,zas jeden týždeň za nami.
IMG_1087.jpg  
IMG_1095.JPG  
IMG_1093.JPG  
IMG_0603.jpg  
IMG_0591.jpg  

1/1
10 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

nevesta korpus zo sadry a potah MMF chceli to len na ozdobu a pre moju babku k 80 klasiku čokoládovú na želanie
004.jpg  
012.jpg  
1/1
7 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

My sme s vnučkou piekli pre tú našu najmalinkatejšiu na včerajšiu krstinovú oslavu.
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Dominika-krst 002.jpg
Zobrazení: 117
Veľkosť:  60.0 KB
13 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

je sezona jahod http://kuchar.mojerecepty.sk/2009/06...arohova-torta/
3 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dostal som ponuku na tortu za 8 €/kg. Ja však neviem, či je to veľa alebo nie a vôbec neviem aká je hmotnosť a rozmer bežnej torty. Poradíte?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja som davala robit tortu pre manzela a pani mala cenu 10e za kg... bezna obla torta priemeru asi 28-30, 4 platy cesta, potiahnuta hmotou, jemne dodekorovana a stala 25e ...

ps: ta mrkvova... no neviem... nebola to ta (ani blizka) k tej, co si davame pravidelne v jednom podniku... ale bolo to dost pracne... nemala som olupane mandle, tak som sparila tie so supkou, osusila, pomlela... ale tak som sa s nou natrapila a vysledok nebol taky aky som ocakavala .. takze u mna ten recept nic moc... hladam dalej tu "nasu"
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

erzet Pozri príspevok
Dostal som ponuku na tortu za 8 €/kg. Ja však neviem, či je to veľa alebo nie a vôbec neviem aká je hmotnosť a rozmer bežnej torty. Poradíte?
To budeš piecť, alebo ti za tú cenu upečú? A závisí aj od toho čím bude naplnená, čím bude potiahnutá aj ako bude ozdobená. Ale čo viem, tak berú 8-10,- eur za kg. Veľkosť torty závisí od toho, pre koľko ľudí ju chceš. Na jednu porciu sa počíta cca 20 dkg torty. Ale pre nás je to málo, lebo my chceme ešte aj v stredu ku káve
Naposledy upravil Kazu : 28.05.11 at 19:32 Dôvod: No supéééér, na staré kolená zabúdam mi a my.
0 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Nuz jaked objednavam torty v Ba, tak ak chcem naozaj dobru tortu zo "zivych" surovin nie s praskovou slahackou a kremom v ktorom je citit "umelu hmotu" tak musim dat za kilo 18 euro.Vtedy viem, ze parizsky krem je naozaj parizsky krem, slahacka je naozaj slahacka a marcipan je naozaj marcipan.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Touto cestou chcem poďakovať KAZU za ochotu a sprostredkovanie a prikladám http://abnet.wireti.sk/torta/torticka.htm na názorné spracovanie mojej objednávky. Chutila presne tak ako aj vyzerala - čiže cukrárka zvládla úlohu s vyznamenaním.
2 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

wilma, normálne sa červenám
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Punčová torta s mliečnym marcipánom, pre moju mládež k MDD.
A takto vyzeralav reze.
P1190399.jpg  
P1190401.jpg  
1/1
9 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
erzet Pozri príspevok
Dostal som ponuku na tortu za 8 €/kg. Ja však neviem, či je to veľa alebo nie a vôbec neviem aká je hmotnosť a rozmer bežnej torty. Poradíte?
Torta priemer 30 cm, výška 8 cm, orechová, nedala sa odvážiť, jednak som nevidel na displej a pípalo mi to, asi bola priťažká. Cena 22 €.
IMG_5667.jpg  
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať