Zavrieť

Porady

lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
Turisticky pohar.jpg  
Valecek.jpg  
Cvičky.jpg  
Holeni.jpg  
1/1
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taký skladací pohárik som mala v hygienických potrebách na zš...blbé bolo ked sa poskladal zrovna vtedy ked som si chcela upiť
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pripomenula si mi do pohára namontované uhlíky, šnúra a bola prvá varná kanvica
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
lujza.j
duški vieš čo som hľadala minule taký akože perlátor .....taká modrá guma bola natiahnutá na kuch. batérii a dole sa to dalo prepínať...vieš čo myslím?
ešte stále sa to dá kúpit
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33
misoft
A pre hudbychtivých - super magič:
Môj prvý magič. Ďakujem, že si mi ho pripomenul, už som zabudol.
A potom prišlo toto:

následovalo stereo

Nahrávalo sa na toto:
.
Môj fotrík však domov nosil toto:
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
kopretinka
Tweety
lujza.j
duški vieš čo som hľadala minule taký akože perlátor .....taká modrá guma bola natiahnutá na kuch. batérii a dole sa to dalo prepínať...vieš čo myslím?
ešte stále sa to dá kúpit
To nie je toto;to bola gumová hadička s manžetou,ktorá bola nasadená na plastovú nádobku s páčkou a mohla si prepnúť na prúd vody alebo spŕšku cez dierky.Česi to vyrábali.Keby som nebola blondyna,tak ofotím
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Peggynka
kopretinka
Tweety
lujza.j
duški vieš čo som hľadala minule taký akože perlátor .....taká modrá guma bola natiahnutá na kuch. batérii a dole sa to dalo prepínať...vieš čo myslím?
ešte stále sa to dá kúpit
To nie je toto;to bola gumová hadička s manžetou,ktorá bola nasadená na plastovú nádobku s páčkou a mohla si prepnúť na prúd vody alebo spŕšku cez dierky.Česi to vyrábali.Keby som nebola blondyna,tak ofotím
peggy,ja viem,čo myslíš,naši to majú,u nás v kuchynke sa to dá kúpiť.....ale tá gumová časť už je veľmi krátka a nestojí to pár halierov,ako kedysi,ale tak zo 2 eurá
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

misoft
vlado 33
misoft
A pre hudbychtivých - super magič:
Môj prvý magič. Ďakujem, že si mi ho pripomenul, už som zabudol.
A potom prišlo toto:

následovalo stereo

Nahrávalo sa na toto:
.
Môj fotrík však domov nosil toto:
Zabudol si spomenúť: Tesla URÁN a PLUTO 1965-1971 Boli prenosné, 6ks XXL bateriek. Vrchol techniky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jj
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

tot moja prva hi-fi.....by som plakal ked si spomeniem aky som bol stastny ked mi ju mama kupila...hlavne ked si porovnam ze teraz mam uz pomaly aj v chlieve dolby surround
mk27.jpg  
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

a toto si pamätáte?
10370356_794394683950461_1221531840673029741_n.jpg  
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aj terazky sú tie krabičkové cukríky, majú len trocha iný dizajn, stále sú ale fajné.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety
Aj terazky sú tie krabičkové cukríky, majú len trocha iný dizajn, stále sú ale fajné.
Majka, ale už nie sú také fajné ako boli tamtie...to som sadla k škatuli a jedla až dokým nebola prázdna škatuľa
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

vulxy
tot moja prva hi-fi.....by som plakal ked si spomeniem aky som bol stastny ked mi ju mama kupila...hlavne ked si porovnam ze teraz mam uz pomaly aj v chlieve dolby surround
jééj ,presne tento som mala aj ja doma
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Toto mi poslal kamarát - The Shadows (pre pamätníkov) - pohodička na jesenné večery

https://www.youtube.com/embed/l9bEpib1roE
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

............a na toto?
10003571_798995790157017_2447375591841527671_o.jpg  
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Terezia13
............a na toto?
Treba k tomu odfotiť na porovnanie aj 1,66€. Pozriem na tie peniaze a vidím rozdiel. V čase, keď táto bankovka platila, bola krytá zlatom. Niektoré príjmy v korunách boli v takej výške, ako sú dnes v eurách a niektoré dôchodky v korunách boli v rovnakej výške, ako sú dnes v eurách. Obrovský rozdiel je aj v tom, čo som za nákup v tejto cene mohla uvariť.
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Kvaka
Terezia13
............a na toto?
Treba k tomu odfotiť na porovnanie aj 1,66€. Pozriem na tie peniaze a vidím rozdiel. V čase, keď táto bankovka platila, bola krytá zlatom. Niektoré príjmy v korunách boli v takej výške, ako sú dnes v eurách a niektoré dôchodky v korunách boli v rovnakej výške, ako sú dnes v eurách. Obrovský rozdiel je aj v tom, čo som za nákup v tejto cene mohla uvariť.
veru, keď som mala v peňaženke takýto peniaz, dobre sa mi dýchalo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
............a na toto?
Sparty - 1 balíček = 8 Kčs
Pivo - 5 x 3 = 15 Kčs
Rum - 5 x 1/2 deci= 25 Kčs
MHD - 2 x 1 = 2 Kčs
------------------------------------------
Spolu 50 Kčs
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať