Zavrieť

Porady

panicka porucha

Dlhe roky mám zdr.problém....vraj je to Panická porucha. no napriek liečbe mi nič nepomaha.Viem, že táto stránka je predovšetkým o účtovníctve, ale keď je tu toľko ľudí, chcela by som sa spýtať, či niekto ju má tiež a aké sú jeho skúsenosi a rady.
Za všetko vopred ĎAKUJEM!!!
Usporiadat
martaO martaO

martaO je offline (nepripojený) martaO

Skúsila si homeopatiu? Ak si nájdeš dobrých lekárov, tak oni liečia organizmus ako celok, nie len jednu záležitosť. Ak budeš chcieť tak ti dám kontakt na dobré lekárky. Sú veľmi dobré a skutočne sa snažia prísť na príčinu a pomôcť.
0 0
wayan wayan

wayan je offline (nepripojený) wayan

Ano rada by som kontakt,avsak ja som z Presova,neviem ci aj tu mas niekoho.vdaaaaaka
0 0
martaO martaO

martaO je offline (nepripojený) martaO

Bohužiaľ mám lekárky v BA a PN a TT. Ostatní poraďáci ak niekoho poznáte tak poraďte.
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

martaO Pozri príspevok
Bohužiaľ mám lekárky v BA a PN a TT. Ostatní poraďáci ak niekoho poznáte tak poraďte.
Ahoj Marta, ja som z okolia PN, tak prosim porad nejaku lekarku,
a opis ako ti pomohla.
Dakujem.
0 0
martaO martaO

martaO je offline (nepripojený) martaO

Volá sa MUDr. Velgáňová Mária , adresa Lúka nad Váhom 176, č.tel. 0903785236 alebo pevná 033/7785226. Sú dve a tá druhá sa volá Godálová. Pri prvej návšteve je potrebné vyplniť dotazník, kde sa opíšu prekonané choroby, čoho sa bojíte, ako spíte a pod. Na základe toho Vás vyspovedajú, opíšete problém a ony nasadia lieky-globulky. Tie nesmú prísť do styku s kovom ani s prstami rúk, preto sa dávajú pod jazyk umelohmotnou maličkou lyžičkou. Dajú lieky na určitý problém a potom sú konštitučné lieky, ktoré sú šité podľa Vás, povahy, návykov, problémov, dedičstva. Mám kamarátku, ktorej celá rodina vymrela na rákošku a ony jej ponúkli liečbu na odblokovanie zdenených génových predispozícií na rakovinu (cca. 1500 SK). Ja som ich navštívila s mojou dcérou, ktorá trpí na panickú poruchu. Ešte vtedy nemala stanovenú diagnózu ale viem že lieky, ktoré jej dali boli šité na jej problémy. Doteraz hoci už zabrali lieky od psychiatra má pri sebe globuľky ako záchranu keby jej prišlo zle, tak si dá pod jazyk a problémy sú preč. Verím tomu, že keď sme našli príčinu dcériných problémov postupne odbúrame lieky a zostane jej homeopatia na to, aby udržala stav pokoja. Veľa šťastia.
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

posielam Ti tip na zaujímavú knihu v internetovom kníhkupectve martinus.sk:
- Psychodynamická psychoterapia panickej poruchy (B. Milrod, F. Busch, A. Cooper, T. Shapiro)
Martinus.sk ju ponúka za 152 Sk (zľava 5%) a nájdeš ju na adrese http://www.martinus.sk/?uItem=30123&z=tip .
Maj sa fajn.
0 0
Terina Terina

Terina je offline (nepripojený) Terina

Ak Vás to ešte neprešlo, alebo aspoň nezmiernilo, ubezpečujem Vás že nás, postihnutých touto nepríjemnou dg. je veľa, /stres, stres a zase stres/. Mne nepomohli lieky, ale veľmi mi pomohla homeopatia, magnézium a lecitín. Nezmizlo to celkom, ale naučila som sa to celkom zvládať, akceptujem sama seba, začínam sa mať radšej, ale hlavne, nenechávam sa už tak strašne ovládať pocitmi a nestíhaním. Okrem toho pomáha autogénny tréning a dobrý človek vedľa Vás.
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

Terina Pozri príspevok
Ak Vás to ešte neprešlo, alebo aspoň nezmiernilo, ubezpečujem Vás že nás, postihnutých touto nepríjemnou dg. je veľa, /stres, stres a zase stres/. Mne nepomohli lieky, ale veľmi mi pomohla homeopatia, magnézium a lecitín. Nezmizlo to celkom, ale naučila som sa to celkom zvládať, akceptujem sama seba, začínam sa mať radšej, ale hlavne, nenechávam sa už tak strašne ovládať pocitmi a nestíhaním. Okrem toho pomáha autogénny tréning a dobrý človek vedľa Vás.

Ahoj Terina,
mne tiez tie antidepresiva, ktore beriem uz 2 mesiace nejak nepomahaju,
stale sa ma zmocnuje uzkost a nechut ku vsetkemu, cakala som od tych liekov viac, ale je to o nieco lepsie ako bez nich. Psychologovi nechodim ani nic viac som neskusala.Tu homeopatiu si brala po vysadeni piruliek alebo beries to sucastne a ako casto, mas nejaku dobru homeopatku?
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

Marta, dakujem za radu, skusim sa tej lekarke ozvat.
Dcerke aj tebe prajem vela pohody.
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

Fany Pozri príspevok
posielam Ti tip na zaujímavú knihu v internetovom kníhkupectve martinus.sk:
- Psychodynamická psychoterapia panickej poruchy (B. Milrod, F. Busch, A. Cooper, T. Shapiro)
Martinus.sk ju ponúka za 152 Sk (zľava 5%) a nájdeš ju na adrese http://www.martinus.sk/?uItem=30123&z=tip .
Maj sa fajn.

Dik za radu, aj ja som si tu knihu objednala, mozno sa dozviem nico nove...
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ahojte, nepoznáte náhodou nejakú kineziologičku v trnavskom okrese, alebo homeopata? dík
0 0
Marcela91 Marcela91

Marcela91 je offline (nepripojený) Marcela91

Nepoznate nejaku kineziologicku v okrese NM, TN, PN ?
Dakujem.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

sybila3 Pozri príspevok
Ahojte, nepoznáte náhodou nejakú kineziologičku v trnavskom okrese, alebo homeopata? dík
http://www.modernabrain.sk/
-
Manželia Korčekoví pôsobia v Trnave. O.i. častí hostia v TV a na rozhlas. staniciach. Sú dobrí, ale neviem či aj s panickou poruchou.
0 0
jababina jababina

jababina je offline (nepripojený) jababina

Poznám to, a liečim sa. Bez liekov som s tým bojovala asi tak 3 roky - vlastne kým to vôbec diagnostikovali a nepovažovali ma za simulanta a začali sa so mnou naozaj zaoberať. Teraz beriem Seroxat - každý deň 1 tabletku. Liečenie
je dlhodobé a vyžaduje čas. Skutočne treba veľa trpezlivosti. Som rodený optimista a keď sa moje okolie dozvedelo o mojich bezsených nociach plných depresívnych zážitkov považovali to za dobrý vtip a daň prechodu. Naozaj mi začali veriť až keď sa dostavili fyzické prejavy - neovládateľný tras rúk a nakoniec celého tela. Dnes chápem, keď niekto povie, že žiadne telesné trápenie sa nevyrovná duševnému. Kým som to sama nezažila, neverila som.
Takže prajem veľa pevných nervov, dobrých ľudí okolo seba a odhodlanie bojovať.
0 0
Erika546 Erika546

Erika546 je offline (nepripojený) Erika546

ahoj,tiež bojujem s panikou,triaška,zlý spánok,ale hlavne časté močenie a návštevy záchodov,to bol môj ukrutný problém.Teraz beriem tiež seroxat a už som v pohode,myslím že zabral.Ak má niekto tiež takýto problém mal by čím skôr vyhladať psychiatra.Dá sa bojovať,len treba čas a trpezlivosť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ďalších kineziológov nájdete na www.amicusmind.sk. Je tam aj adresa a telefón, môžu Vám dať kontakt na niekoho z Vášho okolia.
0 0
jababina jababina

jababina je offline (nepripojený) jababina

renča1 Pozri príspevok
Neuveriteľné, takýto mám aj ja problém , vyskytol sa u mňa minulý rok v zime, od vtedy som nesedela v autobuse. Radšej pôjdem pešo, hocijako, len nie autobusom. U mňa sa to prejavilo z ničoho nič, myslela som si že je to psychikou. V tej dobe som bola prepracovaná, ale po určitej dobe som skúsila ísť znova autobusom, ale zasa som po prvej zastávke musela vystúpiť. Myslela som si, že len ja mám takýto problém, ale ako čítam túto tému, vidím, že je nás viacej. Naozaj som nevedela, že toto sa považuje za chorobu. . Autobusom som už nešla vyše roka.
Mne sa to prejavilo zo začiatku len pri návšteve lekára, ku koncu všade.
Tiež som prešla všetkými fázami samopomoci, bylinkárov, homeopatikov,
ľudových liečiteľov, rád kamarátov ale pomohla až psychologička - Seroxatom. Zatiaľ mi zaberá ale keďže sme ľudia, každý má inú reakciu.
Držím palce.
Naposledy upravil jababina : 23.02.07 at 06:10 Dôvod: pravopis
0 0
denisa.h denisa.h

denisa.h je offline (nepripojený) denisa.h

precitala som si niekolko vasich prispevkov a ostala som dost prekvapena. uz niekolko rokov mam podobne, ak nie rovnake pocity a stavy. vedela som, ze je to zo stresu, ale ze to ma aj meno, nie.
okrem ineho aj to srdce mi skace hore-dole a vynechava tep. lekari ma vzdy odbili, ze som rozhasena osobnost a mam viac sportovat (viac ale uz neviem). a to som uz raz bola aj na odpadnutie s hroznou bolestou do ruky... a to mam o par dni 30 :-(
proste chcem vam podakovat, aspon uz viem pomenovat stav, v ktorom sa nachadzam dost casto... a ironiou je, ze sa mi to stane, hlavne ked pocujem slovne spojenia: "dokoncit uctovnictvo" a "rocna uzavierka" (pri spojeni "danova kontrola" ma rovno vynasaju).
zeby som sa mala poobzerat po dakej inej praci? :-)
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
denisa.h Pozri príspevok
precitala som si niekolko vasich prispevkov a ostala som dost prekvapena. uz niekolko rokov mam podobne, ak nie rovnake pocity a stavy. vedela som, ze je to zo stresu, ale ze to ma aj meno, nie.
okrem ineho aj to srdce mi skace hore-dole a vynechava tep. lekari ma vzdy odbili, ze som rozhasena osobnost a mam viac sportovat (viac ale uz neviem). a to som uz raz bola aj na odpadnutie s hroznou bolestou do ruky... a to mam o par dni 30 :-(
proste chcem vam podakovat, aspon uz viem pomenovat stav, v ktorom sa nachadzam dost casto... a ironiou je, ze sa mi to stane, hlavne ked pocujem slovne spojenia: "dokoncit uctovnictvo" a "rocna uzavierka" (pri spojeni "danova kontrola" ma rovno vynasaju).
zeby som sa mala poobzerat po dakej inej praci? :-)
Vidíš ako presne si si sama stanovila diagnózu? Dokončiť účtovníctvo, urobiť ročnú uzávierku, prekonať daňovú kontrolu prijmi ako terapiu. Veď to je to najzaujímavejšie z účtovníctva. A keď to zvládneš, si za vodou. Skoro. Lebo podaktorí /napríklad moja maličkosť/z toho mávajú srdcotras pravidelne. Ale ten nádych potom, to je prírodné antidepresívum. Neboj, zvládneš!!!!!!!!
0 0
denisa.h denisa.h

denisa.h je offline (nepripojený) denisa.h

mas pravdu, zvladnem to. bude to chvilku trvat, ale dobojujeme tuto uzavierku a potom bude dobre :-) ja som si toho totiz vzala vela na seba a uz panikarim (ale ktora z nas toho nema vela)... a to pri mojej prvej uzavierke (r.2001) som naozaj nevedela dva mesiace vkrocit do tejto izby :-)
len to, ze zijem sama, tak len robim a celkovo to potom zacne clovek depkovat, lebo okrem prace nevidi nikoho a nema ziaden iny ciel do buducna, tak to prezivam trosku viac intenzivne :-) ale zvladam to stale lepsie a lesie a co sa tyka liekov, tie brat nebudem, stale mam este z coho cerpat a tiez som za "prirodne antidepresiva", takze dokoncim rok 2006, vypustam jednu firmu a idem riesit aj seba a bude fajn :-)
A DAKUJEM ZA PODPORU A AJ JA TEBE DRZIM PALCE :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať