Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

korela
Test kvality surovín na prípravu jedla, môžete ho urobiť sami, ide o svalový test.
13 minút, ktoré úplne zmenia váš pohľad na "zdravé" potraviny. Úvodné video seriálu, v ktorom testujeme pre vás potraviny, hotové menu, prílohy či jednotlivé ingrediencie...
Peter Planieta

Pre toto neustále brojím proti gastrolístkom a "nútenému" spoločnému stravovaniu. Každý zákon sa dá novelizovať.

https://www.facebook.com/zivafood/vi...type=2&theater
https://www.facebook.com/zivafood/vi...type=2&theater
https://www.facebook.com/zivafood/vi...type=2&theater
cista hovadina,chlapik chce byt originalny ale je to skorej traposina-cim vetsi odbornik,tym vetsiu figu vie---zaklad bude vzdy prirodzene vypestovane,vychovane podla moznosti co najblizsie blizko miesta konzumuv pestrej a vyvazenej skladbe v rovnovahe vydaja prijmu a vydaja kalorii
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri
cista hovadina,chlapik chce byt originalny ale je to skorej traposina-cim vetsi odbornik,tym vetsiu figu vie---zaklad bude vzdy prirodzene vypestovane,vychovane podla moznosti co najblizsie blizko miesta konzumuv pestrej a vyvazenej skladbe v rovnovahe vydaja prijmu a vydaja kalorii
Hovadina slabý výraz.

Ale pri tých komentároch k úvodnému videu som sa vcelku solídne zabavil.
Buď sú zaslepenci v negatívnom zmysle alebo aj kladnom.
Strednú cestu nepoznajú...
Mne je jedno, ja papkám podľa svojho...čiže bodová diéta = zbodnem všetko...ALE s mierou.

Peter Planieta ?
Kde sa len dá, pri každom jeho rozhovore, článku, atď ...je okamžite link na jeho stránku s jeho produktami, reklamou.
Prirovnal by som Bukovskému alebo Badatelovi....holt, biznys je bizňys.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zákazníci sú nespokojní s tým čo sa dováža do sietí a čo musia (môžu) kupovať. Dokonca aj ministerstvo sa tu hrá na to spravodlivejšie a zástancu spotrebiteľov. obyčajný pí-ár. Keby chceli niečo tak veľmi riešiť je to jednoduché. Ak u mňa veterinári niečo zistia (rozdiel medzi údajom na etikete, skutočnosťou a výrobnou receptúrou, OD 13.decembra 2016 sú údaje povinne overované skúšobnou stanicou) tak to neriešia s vedúcou čo zodpovedá za výrobu, ale so mnou. Prečo nepostupujú rovnako aj u sietí, nech generálny riaditeľ vysvetľuje prečo je to inak, ak o tom nevedel, či nákupca už našiel v budove dieru čo tam nechali stavbári a bolo by po probléme do 24 hodín. Dodávateľ by si vadnú výrobu rád odviezol na vlastné náklady
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ako asi bude naložené s asi niekoľkými miliónmi vajec Nemecka Holandska a iných našich vzorov a etalónov kvality potravín
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Ako asi bude naložené s asi niekoľkými miliónmi vajec Nemecka Holandska a iných našich vzorov a etalónov kvality potravín
usušia sa a budú sa predávať ako prášok - len je otázka, či to bude do pečenia alebo na ničenie vší
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
reku preštemplujú a pošlú nám, ale s tým práškom je to geniálne
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
reku preštemplujú a pošlú nám, ale s tým práškom je to geniálne
Všetky siete hrdo hlásia splnenie záväzku: Že na Slovensku vďaka výpredajnej akcii takéto vajcia (UŽ) nie sú a nikto nedokáže že tu niekedy boli. Pretože holanďania to vedeli už dávno ale to tajili.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

trisestri
korela
Test kvality surovín na prípravu jedla, môžete ho urobiť sami, ide o svalový test.
13 minút, ktoré úplne zmenia váš pohľad na "zdravé" potraviny. Úvodné video seriálu, v ktorom testujeme pre vás potraviny, hotové menu, prílohy či jednotlivé ingrediencie...
Peter Planieta

Pre toto neustále brojím proti gastrolístkom a "nútenému" spoločnému stravovaniu. Každý zákon sa dá novelizovať.

https://www.facebook.com/zivafood/vi...type=2&theater
https://www.facebook.com/zivafood/vi...type=2&theater
https://www.facebook.com/zivafood/vi...type=2&theater
cista hovadina,chlapik chce byt originalny ale je to skorej traposina-cim vetsi odbornik,tym vetsiu figu vie---zaklad bude vzdy prirodzene vypestovane,vychovane podla moznosti co najblizsie blizko miesta konzumuv pestrej a vyvazenej skladbe v rovnovahe vydaja prijmu a vydaja kalorii
Zaujímalo by ma, či si si skôr, ako si chytil pero do ruky, tie videá aj pozrel. Ako môžeš tvrdiť, že niečo nefunguje, ak si si to sám nevyskúšal. Absolvuj a potom vypisuj.
Stále môžeš.
http://www.elementyzdravia.sk/produk...cia-komplexna/
https://www.slovenskypacient.sk/pete...vych-potravin/

Poznám ho iba z médií, k tejto práci sa dostal cez svoje zdravotné problémy. A keďže sa zo svojich zdrav. problémov dostal cez stravu, prečo by som mu nemohla veriť?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
trisestri
cista hovadina,chlapik chce byt originalny ale je to skorej traposina-cim vetsi odbornik,tym vetsiu figu vie---zaklad bude vzdy prirodzene vypestovane,vychovane podla moznosti co najblizsie blizko miesta konzumuv pestrej a vyvazenej skladbe v rovnovahe vydaja prijmu a vydaja kalorii
Hovadina slabý výraz.

Ale pri tých komentároch k úvodnému videu som sa vcelku solídne zabavil.
Buď sú zaslepenci v negatívnom zmysle alebo aj kladnom.
Strednú cestu nepoznajú...
Mne je jedno, ja papkám podľa svojho...čiže bodová diéta = zbodnem všetko...ALE s mierou.

Peter Planieta ?
Kde sa len dá, pri každom jeho rozhovore, článku, atď ...je okamžite link na jeho stránku s jeho produktami, reklamou.
Prirovnal by som Bukovskému alebo Badatelovi....holt, biznys je bizňys.
Ak tu pridám linky na niektorých ľudí, tak sa niekto z toho ide pomaly zmyšiť. Ja si tiež rada pozriem priložené linky na Porade z akejkoľvek oblasti a nikoho z ničoho bezdôvodne neobviňujem a nepodozrievam.
Vôbec nechápem, o akom biznise je tu reč. To je už na dg. Vôbec nechápem súvis, a ako by som sa k tomu aj dostala.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Môj názor na týchto "odborníkov":
Kvôli "popularite, reklame, dobrému zaplateniu sa za zviditeľnenie, budú trieskať píchoviny od A do Z.
Veď len nedávno bolo - "odborník" na zdravú výživu - Bukovský - predtým tvrdil niečo o tukoch, aké sú škodlivé, ako pôsobia negatívne na telo a zdravie, ale keď iní odborníci - vyštudovaní a po niekoľkoročných pozorovaniach, zistile, že to s tými tukmi až taká "pravda" nebude, a že nie sú až také škodlivé - tak "odborník" Bukovský to OKAMŽITE prezentoval, že tuky sú niekedy prospešné a zdravé!
Takýto je to on odborník!
A spolu s ním všetci tí, čo v telke, časopisoch, blogoch, weboch toto píšu.
Sú to (pre mňa stále) len ODPAD a podvodníci....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a sa stavím, že ani ty si si neprečítal/nevypočul nič od neho atď...

ži a nechaj žiť... čo vy viete, koľkým ľuďom ich rady pomohli?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
a sa stavím, že ani ty si si neprečítal/nevypočul nič od neho atď...

ži a nechaj žiť... čo vy viete, koľkým ľuďom ich rady pomohli?
Hm...Keďže ani misoft....takže myslíš aj na mňa ?

Lenže ja si AJ prečítam a potom reagujem.
Badatel je jasný jak facka....obsadzuje pravidelne vrchné priečky konširačných zoznamov-stránok.
Bukovský je premenlivý jak jarné počasie ... furt hudie to, čo mu pasuje. Je to taký trendový dietelóg...
Planieta ? Veľa sa o ňom nedozvieš...a na jeho stránku sa musí registrovať, aby si sa dostala ďalej...a mne Ti už chodí do mailu teda dosť balastu.


Ži a nechaj žiť....veľmi správne. Mne je jedno, kto, čo a ako.
Čo my ale nevieme, koľkým ľuďom ich rady poškodili !
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Planieta má pravidelnú reláciu, môžeš mu svoj názor zavolať priamo do vysielania na SV

nájdeš aj v archíve, nezaškodí vypočuť aj Maratón zdravia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Planieta má pravidelnú reláciu, môžeš mu svoj názor zavolať priamo do vysielania na SV
Asi by nerozchodil...

Ale šak si prečítaj...
https://www.google.sk/search?q=slobo...29.mY2ORebToFE
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bukovský nepôsobí, že by chradol. A domnievam sa, že sa v čase kvalitatívne posunul.
Jeho bývalá priateľka Soňa Mullerová mala veľké problémy s trávením, mrákoty, na odpadávanie, niečo s cukrom, ale neišlo o diabetes. No podávaj v práci normálny výkon v takomto stave. Sama o tom podávala svedectvo vo svojich rozhovoroch. Zrejme ju Bukovský nastavil na špeciálnu stravu šitú pre ňu, pretože už o svojich stavoch nerozpráva, a ona v každom prípade prekvitá. Je možné, že ju jedno nemilé obdobie života zrejme rozhádzalo a organizmus si to odniesol.

Lekári človeku bežne s takýmito problémami nepomôžu, pacient keď odchádza od lekára podpíše papier so súhlasom, že sa bude racionálne stravovať, u hypertonikov možno menej soliť, nepiť alkohol a tým sa okrem predpísaných liekov celé odporúčanie končí.
V tom vidím ten podstatný rozdiel.

Už som tu sama písala, že obdivujem každého výživára za odvahu, ktorý dokáže človeku naordinovať určitý druh stravovania. Je ich dnes veľa. Ale nájdu sa medzi nimi aj takí, ktorým by som na dvere zaklopala.
To pochopí iba človek, ktorý tieto problémy má, a nielen stravovacie, strava ovplyvňuje celý organizmus, zdravý sotva.
Naposledy upravil korela : 06.08.17 at 18:34
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
kukučka
Planieta má pravidelnú reláciu, môžeš mu svoj názor zavolať priamo do vysielania na SV
Asi by nerozchodil...

Ale šak si prečítaj...
https://www.google.sk/search?q=slobo...29.mY2ORebToFE
Vieš, ktoré by som ja označila v prvom rade za konšpiračné? Predovšetkým všetky cenzurované.
SV má široké spektrum relácií, tak by som tam všetkých účinkujúcich nehádzala do jedného vreca, vrátane najlepšieho právnika podľa teba.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja len, že vyššiespomínaný pán doktor - také reči sa šíria v našich luhoch a hájoch, že keď sa odsťahovával od svojej už expartnerky, tak v oblečení v skriniach bolo dosť veľa horaliek zašitých. Možno práve vtedy prišiel na to, že občas sú dobré aj tuky. A cukry
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
bettylou
reku preštemplujú a pošlú nám, ale s tým práškom je to geniálne
Všetky siete hrdo hlásia splnenie záväzku: Že na Slovensku vďaka výpredajnej akcii takéto vajcia (UŽ) nie sú a nikto nedokáže že tu niekedy boli. Pretože holanďania to vedeli už dávno ale to tajili.
cital som teraz v novinach, ze indicie ukazuju, ze sa o tom vedelo uz pred 1,5 rokom.
1 0
Julia Cizova Julia Cizova

Julia Cizova je offline (nepripojený) Julia Cizova

U nás som to zatiaľ ešte nevidela, ale v Holandsku môžete kúpiť vaječnú hmotu vo fľaši, teda vraj vajcia, ale ja myslím, že lepšie je napísať vaječná hmota, vôbec nechápem, ako to niekto môže kúpiť?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

aby ste sa z tých konšpirácií nepototo...všetko ofrflať...stále dookola to isté, už je to trápne...všetko je to peniazoch, reklame...tiež to nepíšem prvýkrát...pýtala som sa misofta čo číta on, doteraz neodpovedal, buchy, a ty čo?...
každý má možnosť výberu, či sú to potraviny, či noviny, relácie, doktori, či alternatíva.
Viem, čo pomohlo mne a budem v tom duchu radiť, bodaj by to pomohlo aspoň jednému človeku
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať