Zavrieť

Porady

Zakladateľská listina,s.r.o.

Yaya Yaya

Yaya je offline (nepripojený) Yaya

Ahojte.
Neskoro ale predsa som objavila túto stránku. Je výborná vďaka všetkým, ktorý sa podelia o informácie.
Prosím vás nemá niekto vzor zakladateľskej listiny pre založenie
s.r.o. s jedným spoločníkom. Našla som tu veľa dobrých informácií ale táto sa mi nedarí.
Usporiadat
mazac mazac

mazac je offline (nepripojený) mazac

chcel by som sa podakovat vsetkym na porade za prispevky,,
vdaka Vam sa mi podarilo uspesne zalozit SRO

este raz dik ;-)

0 0
Radino229 Radino229

Radino229 je offline (nepripojený) Radino229

Zdravím tu všetkých. Chcel by som sa spýtať, či v tomto roku (2007) neprešiel postup registrácie jednoosobovej sro-čky dajakými zmenami.... Myslím tým čísla paragrafov a pod... Chcel by som v dohľadnej dobe podať návrh na zápis, ale obávam sa, že niektoré vzory tlačív, ktoré tu boli umiestnené ešte v roku 2005 už budú zmenené a žiadosť mi zamietnu... Ak viete, poraďte... Vďaka. R
0 0
nola nola

nola je offline (nepripojený) nola

Poviem Ti viac v utorok, v pondelok idem podat navrh na zapis do OR.

Nola
0 0
nola nola

nola je offline (nepripojený) nola

chcem sa spytat este na niektore veci ohladom navrhu na zapis... ak chcem uviest titul pri meno, mam to dat kam? Za priezvisko oddelene ciarkou, alebo radsej nedavat vobec?
Dalej este raz zopakovat prilohy pri prvozapise s.r.o.:
zivnostensky 2x overeny
zakladatelska listina 2x overena
vyhlasenie spravcu vkladu 2x overene
podpisovy vzor konatelov 1x overene
prehlasenie o neucasti vo viac ako 3 s.r.o. neobmedzene, overene

Spravne?

Poradte mi, este dnes to chcem dat vsetko overit...

Vdaka
0 0
yksvaslo yksvaslo

yksvaslo je offline (nepripojený) yksvaslo

Potrebujem pomoct so zalozenim s.r.o. a rad by som niekoho poziadal o nasledovne vzorove dokumenty:
- zakladatelska listina
- prehlasenie spravceu vkladu
- prehlasenie konatela o neucasti v inych s.r.o.

A este otazka co stym ak bude sidlo spolocnosti u mna doma? Potrebbujem aj nejaku zmluvu o najme?

Dakujem pekne
0 0
jaja99 jaja99

jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

Radino229
Zdravím tu všetkých. Chcel by som sa spýtať, či v tomto roku (2007) neprešiel postup registrácie jednoosobovej sro-čky dajakými zmenami.... Myslím tým čísla paragrafov a pod... Chcel by som v dohľadnej dobe podať návrh na zápis, ale obávam sa, že niektoré vzory tlačív, ktoré tu boli umiestnené ešte v roku 2005 už budú zmenené a žiadosť mi zamietnu... Ak viete, poraďte... Vďaka. R
Tiež ma to zaujíma.
Posúvam, zapojte sa prosím Tí, čo máte čerstvé skúsenosti.
0 0
nola nola

nola je offline (nepripojený) nola

Ahojte,

uspesne som zalozila s.r.o.!!!
A to iba vdaka vam... vsetko, co som potrebovala, som mala odtialto a bez akychkolvek problemov som si bola dnes zobrat nas prvy Vypis z OR. Dakujem.

Nola
0 0
nola nola

nola je offline (nepripojený) nola

myslim, ze sa nic nove nedeje v roku 2007. Davam do prilohy 4 zakladne veci, co som potrebovala ja z tohto fora. Aby ste to mali pokope.

Ak sa chystate zalozit s.r.o., nech vam to vyjde tak lahko ako nam.
Naposledy upravil nola : 06.02.07 at 20:17
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To prehlásenie je vhodné iba pre toho kto už nie je spoločníkom v inej sro, podľa zákona nesmie byť jediným spoločníkom alebo zakladateľom v troch sro.
0 0
majamka majamka

majamka je offline (nepripojený) majamka

Ahoj Nola...
Prosim ťa nemohla by si dať do prilohy tie /vzorove/ dokumenty /zakladateľskú listinu,vyhlasenie správcu vkladu, prehlasenie o neucasti vo viac ako 3 s.r.o. a podpisový vzor konateľa/ s ktorymi si prešla na OR.
Prosíííííííííím lebo chcela by som založiť s.r.o/jednoosobovu/ tento rok a bojim sa, že na niečo zabudnem alebo nenapišem spravne.
Ďakujem
Ak viete pomôcť prosim pomôžte aj ostatny.
Naposledy upravil majamka : 12.02.07 at 13:02
0 0
majamka majamka

majamka je offline (nepripojený) majamka

majamka Pozri príspevok
Ahoj Nola...
Prosim ťa nemohla by si dať do prilohy tie /vzorove/ dokumenty /zakladateľskú listinu,vyhlasenie správcu vkladu, prehlasenie o neucasti vo viac ako 3 s.r.o. a podpisový vzor konateľa/ s ktorymi si prešla na OR.
Prosíííííííííím lebo chcela by som založiť s.r.o/jednoosobovu/ tento rok a bojim sa, že na niečo zabudnem alebo nenapišem spravne.
Ďakujem
Ak viete pomôcť prosim pomôžte aj ostatny.
Naozaj nikto neviem napisať aspoň link /aktualny/ na porade. Lebo je tu toho o založení s.r.o strasne veľa a veru neviem, ktore z tych dokumentov su už aktuálne.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

majamka Pozri príspevok
Naozaj nikto nevie napisať aspoň link /aktualny/ na porade. Lebo je tu toho o založení s.r.o strasne veľa a veru neviem, ktore z tych dokumentov su už aktuálne.
Ja som si tento mesiac uložila do PC z porada.sk dokumenty, ktoré tu boli ponúknuté ako aktuálne - ale teraz ich neviem viacej nájsť, asi ich zadávateľka vymazala - neviem. Takže ich sem priložím, dúfam sa nebude hnevať .
0 0
majamka majamka

majamka je offline (nepripojený) majamka

liba2 Pozri príspevok
Ja som si tento mesiac uložila do PC z porada.sk dokumenty, ktoré tu boli ponúknuté ako aktuálne - ale teraz ich neviem viacej nájsť, asi ich zadávateľka vymazala - neviem. Takže ich sem priložím, dúfam sa nebude hnevať .
Ďakujem ti veľmi pekne, veru už som sa z toľkých zakladateľských listin,ktoré tu boli priložené veru nevedela vymotať.
To su tie aktualne na tento rok?
A ešte niečo k tomu potrebujem na úrad priložiť?
Ešte raz ďakujem.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

majamka Pozri príspevok
Ďakujem ti veľmi pekne, veru už som sa z toľkých zakladateľských listin,ktoré tu boli priložené veru nevedela vymotať.
To su tie aktualne na tento rok?
A ešte niečo k tomu potrebujem na úrad priložiť?
Ešte raz ďakujem.
Majka ja neviem, nemám vlastnú skúsenosť, iba som si to stiahla "pre istotu" keby som to v blízkej budúcnosti potrebovala.... . Čítaj si decembrové a januárové príspevky - z nich sa veľa dozvieš.
0 0
majamka majamka

majamka je offline (nepripojený) majamka

liba2 Pozri príspevok
Majka ja neviem, nemám vlastnú skúsenosť, iba som si to stiahla "pre istotu" keby som to v blízkej budúcnosti potrebovala.... . Čítaj si decembrové a januárové príspevky - z nich sa veľa dozvieš.
Aj tak veľmi pekne ďakujem aspoň si mi dala ďalšiu chuť do prace, lebo už som chcela s tym založením s.r.o praštiť.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Prosím o radu, nebola nejaká úprava pre sídlo spoločnosti???
Ideme zriaĎovať novú s.r.o. Keďže spoločník nemá vlastnú nehnuteľnosť rozhodol sa mu brat poskytnuť svoj byt v OV ako sídlo spoločnosti. Môže to byť, není tam nejaká zmena??? Samozrejme budme mať vyhlásenie, že súhlasí so sídlom spoločnosti a nájomnú zmluvu.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
toria Pozri príspevok
Prosím o radu, nebola nejaká úprava pre sídlo spoločnosti???
Ideme zriaĎovať novú s.r.o. Keďže spoločník nemá vlastnú nehnuteľnosť rozhodol sa mu brat poskytnuť svoj byt v OV ako sídlo spoločnosti. Môže to byť, není tam nejaká zmena??? Samozrejme budme mať vyhlásenie, že súhlasí so sídlom spoločnosti a nájomnú zmluvu.

Nie je tam žiadna zmena, stačí súhlas majiteľa bytu o umiestnení sídla firmy a list vlastníctva na predmetný byt.
Toto je potrebné predložiť už vo fáze vybavovania ohlásenia živnosti na OÚ, živnostenský odbor.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Myslela som si to,
no ale ešte toto:

sú to voľné živnosti: lešenárske, zváračské, maliarské, sadrokartonárske práce???
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
toria Pozri príspevok
Myslela som si to,
no ale ešte toto:

sú to voľné živnosti: lešenárske, zváračské, maliarské, sadrokartonárske práce???
Voľná živnosť je podľa mňa iba maliarske práce.
Lešenárstvo asi nebude profesia, lebo súvisí s inými remeslami ako murárstvo, stavebno-inštalačné práce, pokrývačstvo a pod. - toto všetko sú remeselné živnosti, kde je potrebné preukázať vyučenie v odbore a najmenej 3-ročnú prax.
Zváračstvo opäť nehovorí o tom, čo sa zvára a za akým účelom, alebo mohlo by to byť nástrojárstvo, výroba kovov, príp. kovoobrábanie - opäť remeselné živnosti - platí to, čo je vyššie uvedené.
Sadrokartonárske práce nie sú tiež správne špecifikované, lebo ide o pomerne rozsiahly súbor činností. Ak do živnosti uvedieš "montáž priečok a závesných podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov", potom to bude voľná živnosť.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ajobs Pozri príspevok
Nie je tam žiadna zmena, stačí súhlas majiteľa bytu o umiestnení sídla firmy a list vlastníctva na predmetný byt.
Toto je potrebné predložiť už vo fáze vybavovania ohlásenia živnosti na OÚ, živnostenský odbor.

Zakladal som sro v 01/2007, sídlo som uviedol byt svojich rodičov. Na registráciu stačila nájomná zmluva, LV nechceli ani vydieť. Je pravda, že v nájomnej zmluve bolo uvedené prehlásenie, že rodičia sú vlastníkmi, aj s uvedením čísla LV.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať