Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

no ublíž tomu......
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Uznávam som mestské dítko. Ak to má ako si napísala tvar niečoho živého a ešte rozkošne vyzerajúceho tak niee. Koniec koncov ja som bola taktná a nič som nekomentovala. iba som to nejedla UF
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ale zas také kuriatko alebo prasiatko z marcipánu mi môžete kľudne ponúknuť A chválou šetriť nebudem.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

cesnackova polievka na moj rozkaz, no zatial sa jej nik nedotkol..
hliva ustricova na smotane [vela kopru] s knedlou po nej sa len zaprasilo..
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Juj neostalo??? stačí mi aj cesnaková polievka.. A ak tá hliva z kôprom juj na revanž by som na víkend ukuchtila niečo ja
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

revanš to bolo
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

to 2009..

cesnacka je vsetka, len caka na hladosa....takze sem sa....to druhe neviem, ci by ponukol, to je jeho oblubene..a uz len na dne....a na revans by sme sa dohodli na niecom..
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ako si ju robila? Ja ju ľúbim strašne moc. a neboj na obľúbené by som nikdy nesiahla. Cesnačka je dobrá aj bez vymýšlancov.. Iba popražiť cesnak dať papriku.. trošku múky na zásmažku. Akýkoľvek iný bonus sa ráta.... syr.. trošku pažítky.. opražené kúsky rohlíka aj keď to nemusím. Neboj. tvojim deťom nič obľúbené nespapám aj keď som teraz hladná ako vlk..
0 0
zuzkahris zuzkahris

zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

2009 Pozri príspevok
Ja nič ... Boli sme na partizánskej lúke a bolo pečené prasiatko. Uf malo to aj ňufáčik aj chvostík. Takže dnes na obed som mala 4 uhorky a asi 7 feferoniek. A som hladná strašne moc.
p.s. Vlastne dala som si makovo višňovú štrúdľu ale ja sa so sladkého nenajem
jaj Evka, to by som aj ja skončila na feferónkach
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..smejem sa, lebo to varil tiez moj sb, a on moc nerad prezradza co tam dal a ako to varil..ja som behala po meste s dcerou..ale ja tiez ju varim tak ako si popisala, vela cesnaciku aj vegetu..a zemiacky..a uz som na nu aj chut dostala..ale zostane nieco aj pre VLCICU..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

janaGT Pozri príspevok
to znie dobre ... nepodelíš sa o recept?
http://varecha.pravda.sk/recepty/pan...346-pouzi.html
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

zuzkahris Pozri príspevok
jaj Evka, to by som aj ja skončila na feferónkach
Vieš ako štípali bez chlebíka? Inak bolo tam krásne. Myslím na partizánskej lúke. Detičky sa čvachtali v potôčku.. Volá sa nejak od vydri.. aha vydrica..Nik ma nepresvedčí, že Bratislava nie je pekná. Je nádherná.. teda zatiaľ . Tu som sa narodila a tu aj umriem
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

2009 Pozri príspevok
Vieš ako štípali bez chlebíka? Inak bolo tam krásne. Myslím na partizánskej lúke. Detičky sa čvachtali v potôčku.. Volá sa nejak od vydri.. aha vydrica..Nik ma nepresvedčí, že Bratislava nie je pekná. Je nádherná.. teda zatiaľ . Tu som sa narodila a tu aj umriem
2009, Ty si Slovák ako repa! Nič vo zlom, nech sa Ti darí a zdravie nech Ťa neopúšťa, až si stále vydriduch. Ale jéé! Ale už je 2010. Nenaťahuješ nás?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

sito Pozri príspevok
2009, Ty si Slovák ako repa! Nič vo zlom, nech sa Ti darí a zdravie nech Ťa neopúšťa, až si stále vydriduch. Ale jéé! Ale už je 2010. Nenaťahuješ nás?
Vydriduch je vydrí duch vari?


http://videa.superhry.cz/video/11282-sikovna-vydra/
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nič .......hladovka
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Zita5 Pozri príspevok
Nič .......hladovka
Ja asi zajtra to isté, ak mi tu niekto nedá dobrý a rýchly nápad. Ď.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Hladovka iba prospeje. BODKA
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Juj Ty neriešiš pečené prasiatko. .. Kuk Ja by som bola za cesnakovú polievku a kuracie soté..
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Alebo karfiolová polievka a zapekaný karfiol
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať