Zavrieť

Porady

vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ked sa ozyvas, tak si este nazive. Bud rada, ber to pozitine.
Naposledy upravil vicktor : 04.06.17 at 17:50
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
Ludia, pamatate sa na poradakov?
Z dlhej chvile som klikol na zaciatok a nespoznal ziaden znamy nick.
Az po rokoch sa zrazu zacali objavovat buchac, duves, misoft, kvaka, veronikasad, pavol54, lujza, sito,...
Ti pred vami uz pomreli?
minimálne tri nicky(čo ja viem), išli na inú trvalú doménu. Niektorí si povedali "zdochol tu pes" a skončil
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

po poslednej prerábke stránky...išlo vela ludí het...
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nie je tu nejaká dobrá duša, ktorá by vedela deň spustenia tejto stránky?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

No, keď si to Ty nepamätáš. My, bažanti, ťažko. Ja si pamätám, nie presne, že pri prihlásení bolo členov okolo 140 000. Dnes? 360 000 členov. Návštevnosť členov a hostí býva tak 1 : 10, Tiež sa objavovala informácia koľko je na porade súčasne členov, rekord bol, myslím okolo 2 000 členov. Dnes už šéfa asi také veci nezaujímajú, ledakoľko stránka sype. Ako píše pavol, jedneho krásneho prvého mája tu skapal pes, a nastala migrácia, odliv členov ako na mori. Ale, nikoho to nemorí.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Neviem, preto sa pýtam. Ja som sem dostala pozvánku.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

a čo podľa tohto profilu ???

Richard Richard admin
Členom od 21.04.04
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Logické Možno potvrdí.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ako dieta som ich milovala.Tiez ste mali take?
prestienky.jpg  
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

arizona
Ako dieta som ich milovala.Tiez ste mali take?
samozrejme.. veď sme všetky chceli byť parádnice..
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Upratujem v šope. Ideme na výlet. Ešte niekde nájdem aj varič na malú propán - butánovú bombu.
DSCF6749.JPG  
DSCF6752.JPG  
1/1
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ad 1. obrázok - nedeliteľná súčasť vojenského života v poli (ale aj v kasárňach, keď netiekla voda....)
V materiálovej nomenklatúre: trojdielne jedálenské nádobie hliníkové..... po vojensky EŠUS....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Babík varic mam v pivke... som si na nom uzila v tomto byte ked som sa nastahovala...nemala som plyn...herecky mali elektriku ...a kuch.linka het...nova v obyvke polozlozena....a kamarat dve preprafky marhul-zadara.....dotiahol....tak som na nom varila dzem
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Na turach som si varil (ohrieval) na liehovych kockach. Plynovy varic bolo cosi extra, to mali iba horolezci co pochodili svet.
Esus vlastny mi posluzil na turistike, statny na vojencine - maso, ryza a zaliat slivkovym kompotom, pomiesat. To som uz zabrdol do temy co na obed.
Naposledy upravil vicktor : 07.06.17 at 17:18
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
Na turach som si varil (ohrieval) na liehovych kockach. Plynovy varic bolo cosi extra, to mali iba horolezci co pochodili svet.
Esus vlastny mi posluzil na turistike, statny na vojencine - maso, ryza a zaliat slivkovym kompotom, pomiesat. To som uz zabrdol do temy co na obed.
Pepo - liehové kocky - syn chodieva na 1-2 dni von do prírody - ešte používa zo starých zásob, čo som mu dal.... ale míňajú sa mu....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
nooo neviem ... boli dva druhy - na baze liehu a na baze petroleja a zda sa mi ze pe-po bol ten petrolejovy
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

vicktor
nooo neviem ... boli dva druhy - na baze liehu a na baze petroleja a zda sa mi ze pe-po bol ten petrolejovy
Máš pravdu s tými kockami. Donedávna sa u nás povaľovali tie maličké ako kocka cukru liehové, myslím, že si ich zobral syn. Pe po boli asi 5 x 5 cm na podkurovanie a asi boli petrolejové, lebo smrdeli.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Také biele ako kockový cukor asi 3,5 x 3,5 x 1 po 10 ks balené a tabatierka, plechová asi 15 x 10 x 2, teda varič.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

A ešte sa vrátim k tomu náradiu. Nádoby boli vlastné. Manžel v zamestnaní chodil zastupovať dovolenky a péenky. Vo vykurovacom období nebol problém zohriať si obed na kachliach, keďže, aby mu nebolo zima musel si kúriť. Nakoľko bol domáci kutil, malú bombu sme mali doma a bola festovne využitá, takže sme dokúpili na leto varič. A ten sme niekedy využili tiež dostatočne. Pri chystaní dreva na zimu sme spojili príjemné s užitočným. My, strýko a teta od naproti zobrali sme deti, posadali na malú vlečku, zobrali suroviny, do konvičky vodu, tlakáč, bombu a ide sa do hory. Deti sa vyšantili, obed sme si navarili, napapali sme sa a aj dreva nachystali .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
Také biele ako kockový cukor asi 3,5 x 3,5 x 1 po 10 ks balené a tabatierka, plechová asi 15 x 10 x 2, teda varič.
Tú "tabatierku" tiež má synátor.... šikovná to vecička....
A ako málo stačí, aby si si v prírode dlabanec navaril... z konzervy.... čaj z jahody.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať