Zavrieť

Porady

V čom začať podnikať ??

sac sac

sac je offline (nepripojený) sac

Mám nejakých 1,5 - 2 mil Sk a za chvíľu som bez zamestnania . Poraďte dačo v čom začať podnikať .
Usporiadat
jokki jokki

jokki je offline (nepripojený) jokki

sac
Mám nejakých 1,5 - 2 mil Sk a za chvíľu som bez zamestnania . Poraďte dačo v čom začať podnikať .


Zdravim ťa,tak ako?,poradil Ti tu niekto ako investovat do niečoho rozumného?

Včera som si to tu cele prečital, ale nikto tu nič zaujimave neporadil.

Alebo už si do niečoho investoval?

Maj sa, jokki.
0 0
accipiter accipiter

accipiter je offline (nepripojený) accipiter

Vážne sac tak ako je to ?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
accipiter
Vážne sac tak ako je to ?
Slnko už nepripaľuje, tak sac nám možno prezradí, či nechcel skôr zavítať do témy Srandičky. Lebo v opačnom prípade to je podnikanie vidím veľmi pesimisticky
0 0
sac sac

sac je offline (nepripojený) sac

jokki
Zdravim ťa,tak ako?,poradil Ti tu niekto ako investovat do niečoho rozumného?

Včera som si to tu cele prečital, ale nikto tu nič zaujimave neporadil.

Alebo už si do niečoho investoval?

Maj sa, jokki.
Zatiaľ ešte stále pracujem, niečo sa možno rysuje, ale uvidí sa.
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Môj názor je, že ak si niekto za 11 mesiacov nenájde predmet svojho podnikania,
tak asi pre neho platí " kto sa bojí, nechjň nejde do lesa"!
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Ospravedlňujem sa za pravopisné chyby
0 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

Myslím si, že sac urobil dobre, že ešte nezačal podnikať. Lebo nezačal správne, že mám peniaze a chcem podnikať. On musí najskôr dozrieť a povedať si, že chcem niečo robiť - niečo konkrétne, aby práca tešila, vtedy sa darí.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

sac
EROTICKÝ SALÓN
Začínam rozmýšľať o otvorení malého erotického salónu /prenájom pár izieb v hotely + zariadenie nejakého malého baru/. Nemáte niekto s niečim takým skúsenosti t.j. povolenia, súhlas mesta, čo k tomu treba a pod.
Milý sac, tak týmto si to tvoje podnikanie totálne zaklincoval. Mne osobne to vyrazilo dych. Každý sa ti tu snaží poradiť a tebe sa nič nezdá, všetko je nevýnosné, nevýhodné, nič nejde... atď. Keď pred teba postavia pohár vody, v ktorom je naliate do polovice (je jedno, že čoho ), ako by si ho ohodnotil?
Hm, podľa mňa, že je asi poloprázdny, je tak?
Naozaj, (ako tu už niekto uviedol), kto sa bojí, nech nechodí do lesa.
Tým, že na všetko budeš frflať, nikdy peniaze nezarobíš.
A ako vidím, tvoja predpoveď, že za "chvíľu si bez zamestnania", sa našťastie pre teba nenaplnila... Myslím, že ti je naozaj lepšie v zamestnaní. Tak nech sa ti darí.
0 0
sac sac

sac je offline (nepripojený) sac

Milá Viera123 neviem aký máš osobný problém, alebo o čo ti ide a už vôbec nie čo ti vyrazilo dych. Ty si už začala podnikať a za pár týždňov si sa rozhodla do čoho ideš ? Pracuješ vo finančníctve a keby si išla akože podnikať v inom odbore , tiež by si si vybrala a začala by si chovať raky, dovážať autá, založila by si cintorín pre dom. zvieratá a pod. ? Je to tvoj prvý príspevok do tejto témy a miesto toho , aby si niečo poradila, tak kritizuješ. To , že som zadal túto tému ja neznamená , že iným ľuďom niektoré tipy nemohli pomôcť a o to tu podľa mňa ide . Áno niektorí ľudia sa mi snažili poradiť a ďakujem im za to, ale to neznamená, že ich rady boli pre mňa tie pravé. Nepustím sa predsa do niečoho, o čom nie som presvedčený, že by to mohlo byť O.K., len preto , že už prešlo 11 mesiacov, keď to pre mňa nie je také, že keď teraz nezačnem , tak nemám z čoho žiť. A radšej nezačať a mať peniaze, ako začať a prísť o nich, aj keď jasne, že bez risku sa to nezaobíde. A že som tie peniaze neinvestoval do podnikania, neznamená , že ich mám doma pod paplónom.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

sac
Milá Viera123 neviem aký máš osobný problém, alebo o čo ti ide a už vôbec nie čo ti vyrazilo dych. Ty si už začala podnikať a za pár týždňov si sa rozhodla do čoho ideš ? Pracuješ vo finančníctve a keby si išla akože podnikať v inom odbore , tiež by si si vybrala a začala by si chovať raky, dovážať autá, založila by si cintorín pre dom. zvieratá a pod. ? Je to tvoj prvý príspevok do tejto témy a miesto toho , aby si niečo poradila, tak kritizuješ. To , že som zadal túto tému ja neznamená , že iným ľuďom niektoré tipy nemohli pomôcť a o to tu podľa mňa ide . Áno niektorí ľudia sa mi snažili poradiť a ďakujem im za to, ale to neznamená, že ich rady boli pre mňa tie pravé. Nepustím sa predsa do niečoho, o čom nie som presvedčený, že by to mohlo byť O.K., len preto , že už prešlo 11 mesiacov, keď to pre mňa nie je také, že keď teraz nezačnem , tak nemám z čoho žiť. A radšej nezačať a mať peniaze, ako začať a prísť o nich, aj keď jasne, že bez risku sa to nezaobíde. A že som tie peniaze neinvestoval do podnikania, neznamená , že ich mám doma pod paplónom.
Sac, je to môj druhý príspevok v tejto téme, priznám sa, že odvtedy som ju už nesledovala, ale teraz som sa k nej vrátila. Neurážaj sa hneď, ale vieš, tu sa erotické salóny pretriasajú akurát tak v téme srandičky, alebo ak sa cítiš zle.
Ak chceš začať seriózne podnikať a vieš, čo je výhodné, výnosné, atď., (tu naozaj rozhoduje trh a nie to, čo človek dokáže, pretože ak napríklad nejde tapetovanie a nič iné neviem, tak to predsa nebudem skúšať za každú cenu, veď aj na úradoch práce ľudí rekvalifikujú, pokiaľ títo ľudia majú profesiu, o ktorú nie je záujem.), tak sa, podľa mňa, snaž o tom druhu podnikania čo najviac dozvedieť, študuj, pýtaj sa, zháňaj materiály, spolupracovníkov, zúčastňuj sa kurzov, seminárov, výstav, školení a choď do toho, trebárs aj do chovu rakov :p. Si mladý, verím, že aj šikovný, tak skúšaj, ale nečakaj, až sa trh zaplní. Netvrdím, že treba šiť horúcou ihlou a už vôbec netvrdím, že máš doma peniaze pod paplónom. (To by si nedal na poradu takú otázku :p.)
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

ok ozvi sa na jumper666jr@gmail.com
0 0
janok5 janok5

janok5 je offline (nepripojený) janok5

Keď nemáš krstného otca vo vysokej politike, tak o tom ani neuvažuj ! Investovať do nehnuteľností tiež nie je dobrý nápad. V tejto pohnutej dobe by som nakúpil doláre a dobre uvážil, kde ich uložím.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
sac
Zatiaľ ešte stále pracujem, niečo sa možno rysuje, ale uvidí sa.
sac , myslím to úplne vážne : skús sa poradiť s niekým kto prevádzkuje podobnú činnosť ako chceš prevádzkovať Ty.Ale nech ten niekto je od Teba vzdialený na míle,lebo Ti neporadí preto,aby si mu nekazil "kšeft".
Že si Tvoje zamestnankyne prídu na pekné prachy je nám jasné už z TV relácií,to znamená,že ani Tebe sa nebude žiť zle - myslím tým,čo sa financií týka.S tým ostatným sa budeš musieť vyrovnať sám so sebou.
No ,ale aj to je pre ľudí-dokonca iba solventných .
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

janok5
Keď nemáš krstného otca vo vysokej politike, tak o tom ani neuvažuj ! Investovať do nehnuteľností tiež nie je dobrý nápad. V tejto pohnutej dobe by som nakúpil doláre a dobre uvážil, kde ich uložím.
; kupovat dolare asi sotva . ta sortnem na forexe raz dva oproti SKK. debo. regrets 4 no sense
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
jumper
; kupovat dolare asi sotva . ta sortnem na forexe raz dva oproti SKK. debo. regrets 4 no sense
..............................
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

ondrejvla
Môj názor - v tom, čo vieš, čomu rozumieš. Ak si krajčír, zbytočne si budeš otvárať živnosť, prípadne zakladať spoločnosť na vedenie účtovníctva, ak si ekonóm, pochybujem, že by si sa ako mäsiar uživil!
.. a ked nevies zver to profesionalom inak prichadzas o peniaze, ale do banky urcite nie, uz len chytenie indexu je 12-14% pri riziku ked si dobry 6..
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

Melnick
..............................
.. mozes sa spytat ako si prelozim tvoju odpoved?.. ked si chcel byt velmi chytry je to ad1, proti etike, ad2 poradil som mu ze je to blbost - z hladiska rizika, vynosu a interests, takze ak chces nieco k veci ok. ak nie potom naco minas cas ludi citanim tvojich gulocok. ad3 vlna ho moze fakt zabit (proti usd a to ze o tom vies (co vies) nestaci kamo)..
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

ewap
Na Slovensku, teda aspoň na východnom, sa už nedá podnikať v ničom. Ak aj máš trocha peniažkov, nedajbože si zoberieš úver, kým sa dočkáš platieb od nádejných odberateľov tak aj skrachuješ. Možno prežiješ, keď všetko robíš sám. Ale akonáhle máš zamestnancov, výplaty, odvody..... škoda reči.
.. toto je velky omyl vazeni, to ze vy neviete neznamena ze sa neda a takisto druha platobna neschopnost uz vobec nie je slovensky fenomen, doveruj ale preveruj. nedostatocne zhodnotene rizika business planu. KED TOHO MELCIKA CHYTIM TAK HO ASI naucim podnikat, sasa..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
jumper
.. toto je velky omyl vazeni, to ze vy neviete neznamena ze sa neda a takisto druha platobna neschopnost uz vobec nie je slovensky fenomen, doveruj ale preveruj. nedostatocne zhodnotene rizika business planu. KED TOHO MELCIKA CHYTIM TAK HO ASI naucim podnikat, sasa..
Dúfam,že máš na mysli mňa- Melnicka. Ináč vďaka ,že zo mňa urobíš najbohatšiu Slovenku.
0 0
A.M. A.M.

A.M. je offline (nepripojený) A.M.

PODLA MNA, BY SI MAL POKRACOVAT V TOM, NA COM SI TIE 2MELONY ZAROBIL....A PORADIT AJ NAM
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať