Zavrieť

Porady

V čom začať podnikať ??

sac sac

sac je offline (nepripojený) sac

Mám nejakých 1,5 - 2 mil Sk a za chvíľu som bez zamestnania . Poraďte dačo v čom začať podnikať .
Usporiadat
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

Melnick
sac , myslím to úplne vážne : skús sa poradiť s niekým kto prevádzkuje podobnú činnosť ako chceš prevádzkovať Ty.Ale nech ten niekto je od Teba vzdialený na míle,lebo Ti neporadí preto,aby si mu nekazil "kšeft".
Že si Tvoje zamestnankyne prídu na pekné prachy je nám jasné už z TV relácií,to znamená,že ani Tebe sa nebude žiť zle - myslím tým,čo sa financií týka.S tým ostatným sa budeš musieť vyrovnať sám so sebou.
No ,ale aj to je pre ľudí-dokonca iba solventných .
no najlepsie ked si najdes niekoho kto mas napad das mu polovicu cashu a jemu 20% podiel (COO)
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

janok5
Keď nemáš krstného otca vo vysokej politike, tak o tom ani neuvažuj ! Investovať do nehnuteľností tiež nie je dobrý nápad. V tejto pohnutej dobe by som nakúpil doláre a dobre uvážil, kde ich uložím.
osobny nazor a nie rada. podnikat sa da vo vsetkom a nicom. kazdy je iny a ma miliardovy potencial ale predat a dotiahnut to vie len malokto. mcdonald nie je burger ale system, MS detto...
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

jumper
; kupovat dolare asi sotva . ta sortnem na forexe raz dva oproti SKK. debo. regrets 4 no sense
vies datum utoku? kolko vas je + CAP. len info OTC to zatiahne aj s leverage. posli coded mail aky je CAP a effort, + expected shake up, alebo volality range. ak chces ja ti hodim data len informacne bez datumu ale aj s TA a aj s cyklom.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
joe.black
vies datum utoku? kolko vas je + CAP. len info OTC to zatiahne aj s leverage. posli coded mail aky je CAP a effort, + expected shake up, alebo volality range. ak chces ja ti hodim data len informacne bez datumu ale aj s TA a aj s cyklom.
Joe.black, si asi macher v obchodoch na finančných trhoch, a i keď ja viem, o čom píšeš - dokonca môžem pridať aj ďalšie podobné výrazy ako Level II, uptick, CFD či Beige Book - veľa ľudí ti v tejto téme nebude rozumieť. Preto by si mohol písať trocha zrozumiteľnejšie, aby aj ostatní mali z tvojich vedomostí aký-taký obraz o tom, čo obnášajú finančné trhy.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

ajobs
Joe.black, si asi macher v obchodoch na finančných trhoch, a i keď ja viem, o čom píšeš - dokonca môžem pridať aj ďalšie podobné výrazy ako Level II, uptick, CFD či Beige Book - veľa ľudí ti v tejto téme nebude rozumieť. Preto by si mohol písať trocha zrozumiteľnejšie, aby aj ostatní mali z tvojich vedomostí aký-taký obraz o tom, čo obnášajú finančné trhy.
ok sorry toto bolo cisto pre neho neviem kto to je a ci este dojde a kedy a ci ho niekto nepozna. a ci sa vrati. ale ak ano tak pre All -> napisem ak bude suhlasit 50-50 zmluvu vo white & case alebo u hugha owen AO, ze deponujeme 1 MUSD. a zhodnotime 15-30 projektov plus udelime 75-100K usd po zhodnoteni + majetkovy podiel podla navratnosti investicii, mozu aj studenti. ok ten Forex uz len mailom. to bol len offer pre neho, tusim kto to je ale na 30% kedysi som poznal podobneho chalana v NY, neviem ci to nie je jeho brat. lebo toto mi prislo zo studio54 ->http://blog.myspace.com/index.cfm?fu...ogID=189178759. ak za tym je jedna osoba alebo tym, tam uz zacali. neviem ale od niekoho na j som mal mobil na Petra K. z PPF a.s.
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

- vidim , ze tema sice preziva, ale uz sa vychylila z povodneho smeru. Ale nikto tu dotycnemu neporadil v com podnikat. Ono mat 2 melony a nevediet co s nimi je pre niekoho i bezna vec :-) Ja by som i vedel co s nimi , ale 2 melony su malo. Ak mas 15-25 + priestory a uznas ze ak ja mam Know-how + mnozstvo potencialnych zakaznikov a je to tiez hodnota tak v spolocnej firme mozeme mat obrat o 5 rokov 2 mil Eur rocne s 10% ziskom. Upozornujem, ze to je makacka, nie burza na trhu.
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

comodo
- vidim , ze tema sice preziva, ale uz sa vychylila z povodneho smeru. Ale nikto tu dotycnemu neporadil v com podnikat. Ono mat 2 melony a nevediet co s nimi je pre niekoho i bezna vec :-) Ja by som i vedel co s nimi , ale 2 melony su malo. Ak mas 15-25 + priestory a uznas ze ak ja mam Know-how + mnozstvo potencialnych zakaznikov a je to tiez hodnota tak v spolocnej firme mozeme mat obrat o 5 rokov 2 mil Eur rocne s 10% ziskom. Upozornujem, ze to je makacka, nie burza na trhu.
..no poradit sme mu poradili. joe ak si robil barmana v 39 v DC tak viem kto si podla IP. bud mu dam cash za projekt alebo ho zamestnam. a dam mu na projekt aj 100Mskk. to nie je problem.. k tomu linku sa vyjadrovat nebudem, ale jasne ze viem kto to je..joe offer taken zmluvu bez mien posleme p. Richardovi. posunieme poradu o level vyssie..
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

ajobs
Joe.black, si asi macher v obchodoch na finančných trhoch, a i keď ja viem, o čom píšeš - dokonca môžem pridať aj ďalšie podobné výrazy ako Level II, uptick, CFD či Beige Book - veľa ľudí ti v tejto téme nebude rozumieť. Preto by si mohol písať trocha zrozumiteľnejšie, aby aj ostatní mali z tvojich vedomostí aký-taký obraz o tom, čo obnášajú finančné trhy.
dobry, len sa chcem spytat ci nie ste nahodou partner ajobs alebo nejaky kontakt, chcem licenciu na o.c.p. v CS asi formou rovno majetkoveho podielu - 20%, rocne navysenie klientelu o 200-300% -> share do 80-90%. dik alebo kupim 3l.sk ale kemkovci mi nevonaju
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

trochu mimo. Ziadna DC ani nic spominane. A uz vobec nie zamestnat. Know -how je viac nez balik za smiesy urok.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
joe.black
dobry, len sa chcem spytat ci nie ste nahodou partner ajobs alebo nejaky kontakt, chcem licenciu na o.c.p. v CS asi formou rovno majetkoveho podielu - 20%, rocne navysenie klientelu o 200-300% -> share do 80-90%. dik alebo kupim 3l.sk ale kemkovci mi nevonaju
Nie som partner žiadnej o.c.p., moje podnikanie je orientované skôr na off-shore firmy mimo SK. Neviem, aké sú podmienky na získanie licencie o.c.p. v CS, ale v SK je to dosť náročný proces, a to nielen v oblasti dokazovania finančného zabezpečenia, ale je tam rad ďalších podmienok. Mnoho dobre finančne i personálne vybavených spoločností v SK túto licenciu (o tých čo viem osobne) nedostalo.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

comodo
trochu mimo. Ziadna DC ani nic spominane. A uz vobec nie zamestnat. Know -how je viac nez balik za smiesy urok.
ok. napady come and go. pride iny. pohoda[sk]. v com robis comodo.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

ok jobs. pohoda. kapitalovym vstupom to riesim. inak offsjore - posli maila alebo to funkni sem lebo ja mam Virgin Island aj Gibraltar a rozmyslam nad 3rd formation, bank license a menim trvaly a lebo prechdny pobyt
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

joe.black
ok jobs. pohoda. kapitalovym vstupom to riesim. inak offsjore - posli maila alebo to funkni sem lebo ja mam Virgin Island aj Gibraltar a rozmyslam nad 3rd formation, bank license a menim trvaly a lebo prechdny pobyt
.. forex TBC http://www.porada.sk/t36255-p5-forex...d=1#post329952..
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

comodo
- vidim , ze tema sice preziva, ale uz sa vychylila z povodneho smeru. Ale nikto tu dotycnemu neporadil v com podnikat. Ono mat 2 melony a nevediet co s nimi je pre niekoho i bezna vec :-) Ja by som i vedel co s nimi , ale 2 melony su malo. Ak mas 15-25 + priestory a uznas ze ak ja mam Know-how + mnozstvo potencialnych zakaznikov a je to tiez hodnota tak v spolocnej firme mozeme mat obrat o 5 rokov 2 mil Eur rocne s 10% ziskom. Upozornujem, ze to je makacka, nie burza na trhu.
.. to je riadna makacka 10% a 19% zdanenie, nemozete to reverznut aspon na zaciatok. napiste business plan, poslite mi to.. a je to ale nie na 10% zisk
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

joe.black
ok. napady come and go. pride iny. pohoda[sk]. v com robis comodo.
DC je capital of USA. get lamp
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

joe.black
ok jobs. pohoda. kapitalovym vstupom to riesim. inak offsjore - posli maila alebo to funkni sem lebo ja mam Virgin Island aj Gibraltar a rozmyslam nad 3rd formation, bank license a menim trvaly a lebo prechdny pobyt
Pre Tvoje info - termín prechodný pobyt už oficiálne neexistuje.
0 0
Beata2 Beata2

Beata2 je offline (nepripojený) Beata2

A k pravidelným výdavkom nezabudni prirátať aj výpalné.
0 0
Beata2 Beata2

Beata2 je offline (nepripojený) Beata2

Tým som chcela reagovať na príspevok č. 89
0 0
BRUSNO BRUSNO

BRUSNO je offline (nepripojený) BRUSNO

NEMÁM ANI KORUNU. ČO S TÝM? PS - reagujem na počiatočný príspevok.
0 0
Beata2 Beata2

Beata2 je offline (nepripojený) Beata2

Takých je nás viac, uvítam každý nápad.

Snáď by sme mali založiť novú tému.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať