Zavrieť

Porady

Chlieb upeceny bez namahy a pekarne

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Mile pekarky, chcem vas upozornit na jeden uzasny recept na chlieb, je jednoduchy, absolutne bezpracny a pritom naozaj velmi dobry. Odkedy som sa ho odhodlala upiect, chlieb nekupujem a do posledkej omrvinky doma chlieb zjeme.http://varecha.pravda.sk/recepty/dom...95-recept.html
Usporiadat
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

zajtra sa chystám upiecť tohto zmrda :-))

- piecť to budem v smaltovanom oválnom pekáči s pokrievkou.
0 0
Dandýsek Dandýsek

Dandýsek je offline (nepripojený) Dandýsek

piekla som ho už dávno, bol vynikajúci. Piekla som v obyčajných smaltovaných pekáčoch . Pred dopečením som ho potrela slanou vodou a posypala sezamovám semiačkom.
chleba.jpg  
4 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Chlieb mám upečený Nie je taký pekný ako Jožkin, ale dá sa. Nemohla som ho šupnúť do pekáča, asi som málo pomúčila úterku, nemohla som ho z nej dostať do toho horúceho pekáča. Som proste šikulka, nabudúce pomúčim viac
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ja som chlebík včera tiež piekla, trochu som si to zjednodušila, nedala som ho na utierku, len som ho trochu poprekladala na doske a piekla som ho v smaltovanom pekáči a prikryla alobalom.Bol veľmi chutný, len nabudúce skúsim z 1 a pol dávky.
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Tri hrnceky na caj, azapad, kolko je to?
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ja som robila s 3 dcl.
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
Práve som ochutnala môj výtvor-to nie je chleba ale koláč proste niečo fantastické,velmi dobre sa podaril dávala som múku špaldovú hladkú bielu,žitnú chlebovú tmavú a chlebovú tmavu pšeničnú,piekla som ho v obyčajnom kastroliku,mala som obavy lebo som mala redšie cesto ,ale velmi sa podaril-dík za super recept
4 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Tuším, že dnes budem robiť ešte jeden Z toho raňajšieho nezostala ani kôročka
5 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja z chlebíka mám ešte aj dnes, stále je prudko jedlý
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Hehe, mam z vas radost, ak budete chciet a mate moznost si zaobstarat normalne mlieko od kravicky, aspon v mliekomate, tak poviem, co s nim.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Anička, veľmi často si z kravského mlieka vyrábam tvaroch, ale oveľa menej jogurt alebo zakysanku A spravila by som si aj syr, ale neviem u nás zohnať syridlo.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Robim si aj masielko, aj syr, aj smotanu, no tvaroh samozrejme. Syridlo mi dala svagrina, ale uz sa mi mina, neviem ani ja kde ho vezmem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

jozka56, pozri tu

http://www.google.sk/url?sa=t&source...uaARIJzWWnwf7Q
2 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ak máš niekde v blízskosti nejakú mliekareň alebo bryndziareň, skús tam, určite Ti syridlo predajú. Ja kupujem u súkromníka, čo vyrába bryndzu a syry.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Kočky, mám upečený už druhý chlieb. Tento je nielen dobrý, ale už aj "pekný". Prvý som piekla vo veľkom pekáči, tak bol placatejší, tento druhý som robila v jenskej mise a je presný
070820111020.jpg  
9 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Perfektny.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Priznám sa: nepodaril sa mi.
Cesto bolo strašne riedke, ledva som ho napasovala do pekáčika.
Po upečení mal asi 3 cm a spodok sa mi prichytil na smaltovaný pekáčik, kde som ho piekla. Nedal sa vyklopiť, roztrhol sa a bol žuvačkový. Piekla som to presne tak, ako tu je napísané.
Takže putoval sliepočkám.
Nevzdávam to, bojujem, skúsim druhýkrát!
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

AlaNR Pozri príspevok
Priznám sa: nepodaril sa mi.
Cesto bolo strašne riedke, ledva som ho napasovala do pekáčika.
Po upečení mal asi 3 cm a spodok sa mi prichytil na smaltovaný pekáčik, kde som ho piekla. Nedal sa vyklopiť, roztrhol sa a bol žuvačkový. Piekla som to presne tak, ako tu je napísané.
Takže putoval sliepočkám.
Nevzdávam to, bojujem, skúsim druhýkrát!
Ala, nevzdávaj, stojí to za to Tiež som mala cesto redšie, dala som si na dosku viac hladkej múky a poprekladala som ho. Dôležitá je aj nádoba, v ktorej pečieš, musí byť akurátne veľká a pri vložení chleba horúca, potom sa neprilepí.
Včera som za môj výtvor dostala dokonca trojgeneračnú pochvalu, od mamy, svokry, nevesty aj vnučky
Naposledy upravil truch : 08.08.11 at 11:22
5 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Pekávam síce zemiakový, ale tento recept už mám pripravený a určite ho vyskúšam.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Asi to fakt bude v tom, že som ten pekáčik nenechala dlhšie v rúre, iba kým sa zohrievala na 200st. Potom som to tam hneď dala piecť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať