Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Tak sa ťa opýtam ja: Ty nie si občan SR, alebo nemáš, nevyužívaš volebné právo?
Ja by som sa opýtal aj inak...ALE to by boli otázky trochu vulgárnejšieho charakteru.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
kukučka
Tak sa ťa opýtam ja: Ty nie si občan SR, alebo nemáš, nevyužívaš volebné právo?
Ja by som sa opýtal aj inak...ALE to by boli otázky trochu vulgárnejšieho charakteru.
Veď spusti, na vulgárnosti nezáleží, dokážem ju popri argumentoch prehliadať. Tak daj.
Teda ak máš čo.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
buchač
jar88
Sami ste im dali
Sami ste im povolili
--------------------------------------
sami nestojíte, nepatrí vám to
Teraz sa len opýtam, lebo "my sme dali".

"...a Ty si kde bol ???"
Nuž môj zlatý. Veľmi zlú otázku kladieš. Zas len hľadáš alibi a výhovorky a spôsob, ako obviniť aj tých, čo s týmto marazmom nič nemajú.
Mal si sa skôr opýtať, čo som robil, koho volil a nie kde som bol. Ja mám v tejto veci svedomie čisté, čisté ako padlý sneh.
Otázka stojí tak, že čo ste robili vy, keď ste dostali slobodu. Koho ste volili, komu a za čo ste dali právo rozhodovať o vašej slobode, o vašich peniazoch a majetku o budúcnosti vašich detí.

Prečo ste sa priklonili k politikom, ktorí začali dehonestovať živnostníkov a podnikateľov. Prečo ste prijali radšej štátnu almužnu, ako zodpovednosť samých za seba. Je toho naozaj veľa, čím ste prispeli, že sa Mečiarizmus na Slovensku tak pekne ujal a po ňom aj Ficova nenažratosť. Ale hlavným dôvodom ich úspechu bola vaša nečinnosť. Doslova ste v tej darovanej slobode zostali stratení a bezradní. Preto ste sa priklonili k Mečiarovským nereálnym sľubom a rovnako ste sa nechali opiť Ficovou kolbasou (to akože klobásou).
Všetci majú čisté svedomie, čisté ako padlý sneh Budem citovať Štepku "To ja né, to oni kuvy" A ty už máš mozog totálne vymytý, preto si namýšľať že si najmúdrejší a najčistejší aj v Norimbergu išli na trest presvedčení a svojej čistote, aj Urválek na smrteľnej posteli bol presvedčený a svojej čistej pravde.
A kde si nechal argument?
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Oliwa

Nebudem citovat tvoj prispevok, je pridlhy. Ja som napisala len to, co som videla, ked mala tlacovku, Popisala som fakt. To si mozes pozriet sama v archive TA3.

Ak vedela slecna o tom, co popisovala na tlacovke, jej povinnostou bolo podat trestne oznamenie za zneuzitie pravomoci verejneho cinitela. Urobila to? Neviem. Ja politiku nesledujem. Aj na tu tlacovku som natrafila nahodou, len tukanim do dialkaca. zaujal ma ten pohlad, preto som to pozrela. Ale, o tom jej svedomi, o ktorom pises ..... nech si urobi kazdy svoj obraz sam.


S tvojim prispevkom nesuhlasim, ale "minusku " ti nedam, ked si uz o nej napisala cely odstavec .

P.S. povedala, ze sa dostala pracovat na ministerstvo v roku 2015. Poznam procesy prijimania do verejnej spravy, iste vyhrala "transparentne" a "objektivne" vyberove konanie.
3 7
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
............................

P.S. povedala, ze sa dostala pracovat na ministerstvo v roku 2015. Poznam procesy prijimania do verejnej spravy, iste vyhrala "transparentne" a "objektivne" vyberove konanie.
Nechcem rýpať, ale musím.... Bola si pri tom? Bola si vo "vyberovej" komisii?
Tak prosím ťa, nesúď.
A dal by som krk na to, že ak by si TY bola v jej koži, vedľa teba samý politik (osoby nedotknuteľné) a TY len taký malý človiečik, ktorého môže ktokoľvek okríknuť - tak by si si asi 100x rozmyslela, čo robiť. A potom vystúpiť pred kamerami, pred novinármi (teda podľa R.F antislovenskými prostitútkami) a v svetle svetiel odpovedať na otázky, hľadať vhodné slová... Tiež by si vyzerala vyplašene a iná osoba - podobná tebe, by na fóre hneď napísala, že si to vymyslela, pretože nehovorí zreteľne a bez prestávky (ako verklík - ako poslanci - stále jedno a to isté).
V tomto prípade ti JA dávam mínus.
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
............................

P.S. povedala, ze sa dostala pracovat na ministerstvo v roku 2015. Poznam procesy prijimania do verejnej spravy, iste vyhrala "transparentne" a "objektivne" vyberove konanie.
Nechcem rýpať, ale musím.... Bola si pri tom? Bola si vo "vyberovej" komisii?
Tak prosím ťa, nesúď.
A dal by som krk na to, že ak by si TY bola v jej koži, vedľa teba samý politik (osoby nedotknuteľné) a TY len taký malý človiečik, ktorého môže ktokoľvek okríknuť - tak by si si asi 100x rozmyslela, čo robiť. A potom vystúpiť pred kamerami, pred novinármi (teda podľa R.F antislovenskými prostitútkami) a v svetle svetiel odpovedať na otázky, hľadať vhodné slová... Tiež by si vyzerala vyplašene a iná osoba - podobná tebe, by na fóre hneď napísala, že si to vymyslela, pretože nehovorí zreteľne a bez prestávky (ako verklík - ako poslanci - stále jedno a to isté).
V tomto prípade ti JA dávam mínus.

Ak by si si precital moj prispevok poriadne - dokonca, docital by si sa, ze som napisala, ze netvrdim, ze klame!!.



"Ja som skor sledovala jej neverbalne prejavy.. Napr. bez pohladu priamo " do oci" zucasnenych a pod.... Myslim, ze tiez ma maslo na hlave. Alebo je nieci "predvoj". Ale netvrdim, ze klame."



Mne je to v podstate jedno, co som napisala o jej neverbalnych prejavoch plati. Tym koncim tuto debatu!.
Naposledy upravil alaya1 : 28.11.16 at 18:30
6 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ja by som pokračoval, lenže to by sme museli ísť do iného "chlievika" Porady, navštíviť starú Blažkovú
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Oliwa

Nebudem citovat tvoj prispevok, je pridlhy. Ja som napisala len to, co som videla, ked mala tlacovku, Popisala som fakt. To si mozes pozriet sama v archive TA3.

Ak vedela slecna o tom, co popisovala na tlacovke, jej povinnostou bolo podat trestne oznamenie za zneuzitie pravomoci verejneho cinitela. Urobila to? Neviem. Ja politiku nesledujem. Aj na tu tlacovku som natrafila nahodou, len tukanim do dialkaca. zaujal ma ten pohlad, preto som to pozrela. Ale, o tom jej svedomi, o ktorom pises ..... nech si urobi kazdy svoj obraz sam.


S tvojim prispevkom nesuhlasim, ale "minusku " ti nedam, ked si uz o nej napisala cely odstavec .

P.S. povedala, ze sa dostala pracovat na ministerstvo v roku 2015. Poznam procesy prijimania do verejnej spravy, iste vyhrala "transparentne" a "objektivne" vyberove konanie.
...



P.S.:
Ja len kopírujem, aby sa nevymazalo...
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa

Mňa udivuje, kam dospela táto spoločnosť, že za jej konaním sú ľudia schopní a ochotní vidieť všetko možné - útok na predsedníctvo, útok od opozície, od novinárov, útok na Lajčákovu kandidatúru za prezidenta, jej referentskú pozíciu, známosti, neuspokojené ambície, naivitu, konšpirácie a sprisahanie s neviekým, len nie obyčajné čisté svedomie...
Quo vadis, Slovakia?

Dievča nemá vymleté v hlave, nemá kačací pysk, silikónové prsia, možno ani tetovanie, nečaká dieťa s Kollárom, ani na ponuku z Úradu práce... Preto musí byť automaticky - podozrivá??? Lebo sme otupení a zvyknutí na lascívnosť mladých v reality šou, na samozvané "celebrity", ktoré dennodenne zaplňajú svojimi selfíčkami stránky médií?
Zrejme pred desiatkami kamier, bleskov, fotoaparátov a mikrófonov stála prvýkrát v živote, na rozdiel od tých, ktorí sú politickými či mediálnymi dinosaurami. Už len na Drličkovi bolo počas tlačovky vidieť ten rozdiel, že hoci bol značne nervózny, vystupovať pred publikom mu nerobí problém - veď napokon, je profesionál... Na základe jej neverbálneho prejavu prísť so záverom, že tiež musí mať maslo na hlave - sorry, to je už aj na mňa silná káva... A to som si ešte prosímpekne zahryzla do jazyka... Hneď dvakrát...
MZ mohlo zalepiť tým "prostitútkam" ústa a vytrieť im zrak - hneď na druhý deň predložiť v zmysle infozákona všetky zmluvy a dnes by nebyuo o čem... Vari je medzinárodne uznávaný kariérny diplomat a minister zahraničných vecí nesvojprávny, keď mu príde na tlačovku "robiť chúvu" sám premiér? Hanbím za štát, ktorý má takéhoto "štátnika". Keď som v sobotu varila a počula ho v rozhlase, ako "nakladal" pre zmenu redaktorovi RTVS, skoro mi vypadla varecha z ruky... Že - viete, kto som ja? A kto ste Vy?

Asi pán premiér zabudol, že je tiež len - človek. Žiadny ubermensch. A že tam, kde je, je vďaka ľuďom, ktorí ho zvolili... Neviem síce prečo, lebo jemu by som neverila ani nos medzi očami... Keby sa mi priplietol do cesty, tak by som sa ho spýtala: Pán premiér, prečo nemáte dodnes vyriešenú Vašu bytovú otázku a ste odkázaný na byt v prenájme??? Na rozdiel od toľkých bežných ľudí...
Niektorí ľudia by si mali/mohli uvedomiť, že pýcha predchádza pád...

Chcela by som vidieť všetkých anonymných krikľúnov z internetových diskusií /resp. ich deti/, ako by sa postavili najmocnejším mužom tohto štátu bez obáv, strachu a skúseností s médiami a išli s vlastnou tvárou na trh.
Howgh! Nechcela som, ale "musela" som... Nezvyknem reagovať na príspevky tohto typu, ale dnes som pustila ventil. Alaya ma svojím príspevkom chtiac/nechtiac vyprovokovala.

A teraz hor sa do mínuskovania...
Všetkým mínuskovačom dávam na vedomie, že z ich mínusiek nežijem, ani si za ne nič nekúpim, dokonca mi ani nedvihnú tlak.
Takže - pokoj ľuďom dobrej vôle... ľuďom s čistým svedomím...
A ja pre istotu kopírujem toto, aby niekto nevymazal.....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...pospomínané verbálne - neverbálne prejavy mladej diplomatičky až do het.
Niekto vzdelaný tu dáva svoj názor pohľadu z očí do očí....že mladá sa vyhýbala očnému kontaktu...blá, blá...

Kuwa, šak podľa najnovšieho výzkumu je Evička autistka.
http://primar-beta.sme.sk/c/8277737/...ia-do-oci.html

P.S.:
...ááále, radšej nie...niekto by sa zasa urazil.
Naposledy upravil buchač : 28.11.16 at 20:52
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Autizmus postihuje chlapcov, dievčatá menej....ale aj to by bolo vysvetlenie, prečo sa dala zatiahnuť do tejto účelne smerovanej kauzy....
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Oliwa
Kto je Evička?
Jaj, Oliw ja som tiež Eva a dobre som sa na Vás zrána pobavila.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
taiko
korela
taiko
Pacilo dnes
Citat z jednej diskusie: „Štyri živly, ktoré lomcujú Slovákom: Neprajnosť, nenávisť, hlúposť a vlastná neschopnosť. "
Poznáš vo svojom okolí niekoho konkrétneho? Pretože čím viac sa ide do všeobecností, tým jednoduchšie vznikajú bludy. Už to použitie slova lomcovať je dosť výpovedné. Tipovala by som to na výrok človeka plného nenávisti k Slovensku.
Ja som dnes chcela tiež vybrať jednu celú diskusiu zo záp. periodika, radšej som si to rozmyslela, išlo o článok o Ficovi.
eej veru poznam. Aj tu na porade sa vyskytuju. Chapem, ale naco narazas. A pravdu mas, nemalo by sa zovseobecnovat. Ale ked mne sa to videlo take priznacne, neviem si pomoct.
Napr diskusia tom nasom lietajucom aute, alebo diskusie na temu mladych vynimocnych ludi, vracajucich na na SK pomoct, alebo diskusia k onej mladej babe, co Lajcakove karty odkryla atd atd
Tak ako Suchánek, čo bol vyšachovaný z vreckového za nákup najdrahšieho CT tak opľul kdekoho a nakoniec sa nič nepotvrdilo, Po skončení prípadu by mala otvoriť detektívnu kanceláriu, všetko by ihneď vyšetrila odhalila, ušetrili by sme na policajnom zbore a tisícky ľudí by nemuseli žiť z 330 eur mesačne
myslis, ze ta baba bola z cohosi vysachovana a preto poukazala na nepravosti ? Ta moznost by tu bola, len mi potom pridu nelogicke, nejasne, chaoticke, klamlive, rozporuplne az hystericke reakcie zucastnenych. Vsak keby baba nevravela pravdu, tak by to malo byt velmi lahko dokazatelne.
Ak najprv nastúpi Urválek a až potom sa dokazuje čo je pravda a čo nie, tak je problém . Ja ju nehájim mne je to putňa, ale stalo sa zvykom že sa objaví kauza, hneď je tu plno sudcov a prokurátorov a títo ak sa to začne vyvracať tak už po odsúdení hovoria však nechajme nech sa vyšetrí že to tak nie nemalo by to byť tak že najprv sa objavia všetky dôkazy(nie pseudo dôkazy) a potom vynášať rozsudky?
Hmmm, mam problem porozumiet prispevku, lebo mi tam chybaju ciarky a bodky. Ale ak som ho spravne pochopil, tak to co pises v zavere by fungovalo v normalnej spolocnosti, kde je aka-taka zaruka, ze sa nieco naozaj vystetri a ze bude niekto potrestany. U nas si taky pripad nepamatam, aby sa nejaka kauza zdarne vysetrila a vinnici boli potrestani. Okrem toho, ona baba nikoho nesudila, ani neobvinovala. Iba vyslovila podozrenia a pochybnosti. MZV nechce nic povedat, zatlka, nechcu zverejnit zmluvy. Nuz sa potom nedivme, ze vznika priestor na dohady a platforma pre samozvanych sudcov, co sa chcu na kauze prizivit.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

alaya1
misoft
alaya1
............................

P.S. povedala, ze sa dostala pracovat na ministerstvo v roku 2015. Poznam procesy prijimania do verejnej spravy, iste vyhrala "transparentne" a "objektivne" vyberove konanie.
Nechcem rýpať, ale musím.... Bola si pri tom? Bola si vo "vyberovej" komisii?
Tak prosím ťa, nesúď.
A dal by som krk na to, že ak by si TY bola v jej koži, vedľa teba samý politik (osoby nedotknuteľné) a TY len taký malý človiečik, ktorého môže ktokoľvek okríknuť - tak by si si asi 100x rozmyslela, čo robiť. A potom vystúpiť pred kamerami, pred novinármi (teda podľa R.F antislovenskými prostitútkami) a v svetle svetiel odpovedať na otázky, hľadať vhodné slová... Tiež by si vyzerala vyplašene a iná osoba - podobná tebe, by na fóre hneď napísala, že si to vymyslela, pretože nehovorí zreteľne a bez prestávky (ako verklík - ako poslanci - stále jedno a to isté).
V tomto prípade ti JA dávam mínus.

Ak by si si precital moj prispevok poriadne - dokonca, docital by si sa, ze som napisala, ze netvrdim, ze klame!!.



"Ja som skor sledovala jej neverbalne prejavy.. Napr. bez pohladu priamo " do oci" zucasnenych a pod.... Myslim, ze tiez ma maslo na hlave. Alebo je nieci "predvoj". Ale netvrdim, ze klame."



Mne je to v podstate jedno, co som napisala o jej neverbalnych prejavoch plati. Tym koncim tuto debatu!.
MÝTUS Č. 4
KLAMÁRI NEUDRŽUJÚ OČNÝ KONTAKT.
Ach, jeden z ďalších originálnych mýtov neverbálnej komunikácie. Ak by to bola pravda, potom by sme nepotrebovali rozsiahle školenia, polygraf, alebo iné ozdobné testy. Nie, bohužiaľ klamári sú zvyčajne odborníci na udržiavanie očného kontaktu s ľuďmi. Majú tendenciu nadviazať očný kontakt cielene „Prisahám, že vám hovorím pravdu“. Na druhej strane človek, ktorý sa vyhýba očnému kontaktu – to hneď neznamená, že klame. Môže ísť o toho najúprimnejšieho človeka, ktorý je plachý a bojazlivý.

MÝTUS Č. 5
ĎALŠÍ MÝTUS SÚ OČNÉ REPREZENTÁCIE.
Prednedávnom sa mi na školení stalo, že sa jedna klientka odvolala práve na túto techniku z neurolingvistického programovania NLP, ktorá jej umožní zistiť, kedy jej niekto klame. To, že sa niekto pozrie hore a doprava neznamená, že si hneď vymýšľa, alebo klame. Pri detekcii klamstva alebo odhalenia zlých úmyslov je zastúpených oveľa viacej faktorov ako len sledovanie očných pohybov. Tiež je to mýtus starej školy neverbálnej komunikácie a reči tela, ktorý odštartovali začiatky NLP ako kancelársku klebetu.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ak nieco citujes, mal by si uviest zdroj......ci su to tvoje tvrdenia?

Nasla som cez google stranku odkial si to cerpal- poviem ti, ze pri kliknuti na kontakt mi pocitac hlasil virus na stranke. Je to nic nehovoriaca stranka.
http://neverbalna-komunikacia.eu/

Pripajam aj text z MS SR, kde sa da vela zaujimaveho docitat, obohati to poznanie aj laika.
Naposledy upravil alaya1 : 29.11.16 at 10:45
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Co ma rozculilo !!

Opat som mala vymazany prispevok, ktory patril do tejto temy, nakolko sa tykal toho, ze ma to rozculilo!.

"Odpoviem na SS tu v tejto teme. Nezasluzi si inu reakciu.

Netusim, na zaklade akej dedukcie som zaradena k privrzencom strany SMER a patricne mi bolo v SS vysvetlenme, kde patrim.

Opakujem este raz - politika ma nezaujima.

Napisala som k teme svoj postoj z pozicie svojho zamerania. A je ubohe, ak nieto nedokaze prijat nazor ineho a realizuje sa aj takouto formou .

Napisala som aj, ze netvrtim, ze ta slecna klame!!!.


SS som vymazala, ine jej ani neprinalezi.".
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Co ma rozculilo !!

Opat som mala vymazany prispevok, ktory patril do tejto temy, nakolko sa tykal toho, ze ma to rozculilo!.

"Odpoviem na SS tu v tejto teme. Nezasluzi si inu reakciu.

Netusim, na zaklade akej dedukcie som zaradena k privrzencom strany SMER a patricne mi bolo v SS vysvetlenme, kde patrim.

Opakujem este raz - politika ma nezaujima.

Napisala som k teme svoj postoj z pozicie svojho zamerania. A je ubohe, ak nieto nedokaze prijat nazor ineho a realizuje sa aj takouto formou .

Napisala som aj, ze netvrtim, ze ta slecna klame!!!.


SS som vymazala, ine jej ani neprinalezi.".
...a teraz buď za čáju.
Nemudruj zbytočne...radšej daj pôvodcu tej SS.
Ja som rozhodne frajer, lebo ja som Ti ju nepísal.
-----------------------------
Ale súhlasím so zvýrazneným...LEN so zvýrazneným. Takže vystáva otázka, že prečo nedokážeš prijať názor iných ( na mňa sa vyser).
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Založila detský mobilný hospic: Prežiť vlastné dieťa je najhoršie

http://www.aktuality.sk/clanok/38123...-je-najhorsie/
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
korela
taiko
Pacilo dnes
Citat z jednej diskusie: „Štyri živly, ktoré lomcujú Slovákom: Neprajnosť, nenávisť, hlúposť a vlastná neschopnosť. "
Poznáš vo svojom okolí niekoho konkrétneho? Pretože čím viac sa ide do všeobecností, tým jednoduchšie vznikajú bludy. Už to použitie slova lomcovať je dosť výpovedné. Tipovala by som to na výrok človeka plného nenávisti k Slovensku.
Ja som dnes chcela tiež vybrať jednu celú diskusiu zo záp. periodika, radšej som si to rozmyslela, išlo o článok o Ficovi.
eej veru poznam. Aj tu na porade sa vyskytuju. Chapem, ale naco narazas. A pravdu mas, nemalo by sa zovseobecnovat. Ale ked mne sa to videlo take priznacne, neviem si pomoct.
Napr diskusia tom nasom lietajucom aute, alebo diskusie na temu mladych vynimocnych ludi, vracajucich na na SK pomoct, alebo diskusia k onej mladej babe, co Lajcakove karty odkryla atd atd
Taiko, prepáč, ale musím. Keby si nepracoval vonku, tak ti poviem, že ak sa s daným prirovnaním stotožňuješ, tak trp medzi nimi. Keďže si vonku, tak až toľko utrpenia znášať každodenne nemusíš. Ja niektoré javy v spoločnosti dosť ťažko znášam, a žijem tu. A nielen ja. Uvidíme dokedy a na akej ploche a pod kým.
K očividnej nenávisti asi iba toľko, že moje detstvo bolo sprevádzané nápismi po plotoch a stenách buta tót a kosoštvorce. Neskôr už iba kosoštvorce, a myslím, že už sa vyskytujú oproti minulosti minimálne. A teraz čo alebo aj vtedy?
Dôležité je to, čo je zaznamenané v kronikách a histórii, ako po plotoch. Kto sa stretáva v diskusiách? Zmes.
Ešte v 19. st. mal každý európsky národ prezývku alebo jednovetnú charakteristiku. Vtedy boli ešte uverejniteľné aj v tlači na rozdiel od dneška. A môžem ti povedať, že sa Slováci nemuseli pri ich čítaní zahrabávať pod zem, boli aj horšie prirovnania. A poriadne výstižné. Veď sme stále v takej milej malej Európe. Nič sa nezmenilo.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte ma zaujala tá vlastná neschopnosť. Čo s ňou? Ako si to vykladáš?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať