Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Takí sú smeráci sociálni https://plus7dni.pluska.sk/domov/pos...itm_position=2
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo sa od nich dá očakávať? Len toto. Držia sa štýlu svojho precedu....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mňa to neprekvapuje, lebo v každej strane je takých za kýbeľ.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kde bude terazky bývať preceda, či výjde niečo konečne najavo? ..
https://www.cas.sk/clanok/815199/bra...ky-je-verdikt/
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako vždy - zase bude niečo "rozumné" tliachať, ale fakt, že býva v dome daňového podvodníka, len poukazuje na to, že samotný "ctihodný", najmúdrejší Dr Hranol vedome podporoval kriminálnikov.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ˇ"Čierne" skrinky z havarovaného Boeningu budú skúmať Frabcúzi - čo to znamená? Len to, že je tu nedôvera voči FAA (lebo by sa mohli "poupraviť" získané dáta).
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Kde bude terazky bývať preceda, či výjde niečo konečne najavo? ..
https://www.cas.sk/clanok/815199/bra...ky-je-verdikt/
... že ty máš doma nejakého straníka :-)) lebo podozrivo ti ide od rána karta
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Kde bude terazky bývať preceda, či výjde niečo konečne najavo? ..
https://www.cas.sk/clanok/815199/bra...ky-je-verdikt/
... že ty máš doma nejakého straníka :-)) lebo podozrivo ti ide od rána karta
Heš, nie, ešte to tak, to z čoho usudzuješ?. Nikdy tak nebolo a Boh dá ani nebude.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

..... nechce sa mi písať SS, nebolo by to tu vhodné dávať na sklo. A predpokladám, že tieto predvolebné útoky v sobotu skončia, tak bude väčší pokoj a mier medzi ľuďmi :-)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tweety
Je to od neho svin stvo.Ale vcelku rada by som si prešla všetky sociálne domy v BA,ktovie koho by sme tam ešte našli.Už to bol sudca-neviem meno,teraz tento...podme novinári pokračujte.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

BXLmiami
Tweety
Je to od neho svin stvo.Ale vcelku rada by som si prešla všetky sociálne domy v BA,ktovie koho by sme tam ešte našli.Už to bol sudca-neviem meno,teraz tento...podme novinári pokračujte.
Śpeciálny prokurátor Kováčik.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Tweety
Je to od neho svin stvo.Ale vcelku rada by som si prešla všetky sociálne domy v BA,ktovie koho by sme tam ešte našli.Už to bol sudca-neviem meno,teraz tento...podme novinári pokračujte.
Neboj, novinári nebudú zverejňovať žiadnu špinu na terajšiu opozíciu s výnimkou ĽSNS, to je proti ich presstitútskej etike!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
..... nechce sa mi písať SS, nebolo by to tu vhodné dávať na sklo. A predpokladám, že tieto predvolebné útoky v sobotu skončia, tak bude väčší pokoj a mier medzi ľuďmi :-)
Ak sa nerozhodne túto sobotu, ešte bude sranda 14 dní... až potom bude konečne relatívny kľud (do ďalších volieb, akýchkoľvek).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
V Chile sa odtrhli dva veľké ľadovce, pred dvoma rokmi sa od Antarktídy odtrhol ľadovec veľký ako Grónsko. Všetko v dôsledku oteplenia. Ale v Grónsku bola vo večných ľadovcoch vybudovaná americká základňa s jadrovým materiálom a bola tam ponechaná na večnosť, však ľad to uchová na veky. Lenže ľadovce sa topia! Takže nech sa teraz svet stará a trasie. Dnes som sa pozrel do Kuchyne a našiel som si tam len jednu konzervu po záruke (zatiaľ)
Konzervu neotvárať - hrozí ekologická katastrofa a hromadné zamorenie (P.S. môže však byť darovaná na dobročinné účely niekde do "Mexikocity", alebo "LasVegas" dig more...)
Vieš v čom bola pointa príspevku? pred druhou svetovou vojnou sa budovali objekty na obranu pevnostné systémy, počas tretej svetovej (studenej) sa na oboch stranách vybudovalo objektov až až a následky(odstraňovanie) sa nechalo na budúce generácie, dnes to smeruje k novým projektom ktoré by som rád aby generácie po nás napísali "úplne zbytočné" takže Kuchyňa je Kuchyňa.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Mňa to neprekvapuje, lebo v každej strane je takých za kýbeľ.
neovládaš klávesnicu alebo nevidíš? nie kýbeľ ale figeľ
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
Naposledy upravil pavol54 : 14.03.19 at 14:26
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Nandrolon
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
čo ty zas dokážeš dokopy dosplietať....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
Nandrolon
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
čo ty zas dokážeš dokopy dosplietať....
ty to nepochopíš, to som písal pre tých čo áno
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať