Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

anet
duves
švedi vobec v ničom nie sú lepší
https://www.cas.sk/clanok/1044350/ko...st-nakazenych/
Slovenským médiám neverím. Mám FB priateľov po celom svete a nikto z nich nejakú koronu nerieši. Naopak Slovensko mi príde ako jedna veľká Petriho miska, vždy do nej budú kašľať aby v nej udržali živnú pôdu.
asi budeš mať priateľov z fb po celom svete rovnakej úrovne....

vrana k vrane sadá
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
asi budeš mať priateľov z fb po celom svete rovnakej úrovne....
vrana k vrane sadá
To máš pravdu, o úrovni poniektorých by sa dalo veľmi veľa polemizovať. Ale aspoň dovidia ďalej ako len na koniec nosa.
Šéf Svetovej zdravotníckej organizácie v pondelok povedal, že vakcína sama o sebe nezastaví pandémiu koronavírusu.
https://www.cbsnews.com/news/who-chi...ovid-pandemic/
Naposledy upravil anet : 18.11.20 at 10:01
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mal by si si oddýchnuť, to sú plátky, ktoré nemajú žiadnu výpovednú hodnotu.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Aha
Tú majú tvoji kamaráti na FB....

Dobre vediet
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
anet
Mal by si si oddýchnuť, to sú plátky, ktoré nemajú žiadnu výpovednú hodnotu.
Ešte že ťa tu máme. A samozrejme nášho Nandrolona. Aspoň viem, že nezomriem hlúpy.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
Aha
Tú majú tvoji kamaráti na FB....

Dobre vediet
Asi si ma zle pochopila. Chcela som tým povedať, že proste koronu nejako neriešia, nevidím žiadne zdieľanie ich príspevkov okolo "pandémie" ... všetci tak nejako normálne žijú.
Poliaci riešia protesty kobiet, taliani svoje lásky , Majka z Fínska svoje kvietky a rescue psy, kamoška sťahovanie z Dánska do Škotska, moja šestra v CA sneh ... atď.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

duves
Ešte že ťa tu máme. A samozrejme nášho Nandrolona. Aspoň viem, že nezomriem hlúpy.
A čo ťa štve, veď sloboda a demokracia. Daj niečo s výpovednou hodnotou a dám ti páčik
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

anet
Chcela som tým povedať, že proste koronu nejako neriešia, nevidím žiadne zdieľanie ich príspevkov okolo "pandémie" ... všetci tak nejako normálne žijú.
Poliaci riešia protesty kobiet, taliani svoje lásky , Majka z Fínska svoje kvietky a rescue psy, kamoška sťahovanie z Dánska do Škotska, moja šestra v CA sneh ... atď.
Prečo si myslíš, že všetci slováci riešia coronu ? ... veď nemusíš pridávať tu linky o tom a furt riešiť - či?
... ja napr momentálne riešim montáž batérie - čo ma veru nepotešilo - ale skôr nasr..dilo. (čo ti poviem - keď sa darí - tak sa darí ...)
Asi pôjdeme radšej pozrieť tie šípky https://lnk.sk/q567
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Katy a R
Prečo si myslíš, že všetci slováci riešia coronu ? ... veď nemusíš pridávať tu linky o tom a furt riešiť - či?
... ja napr momentálne riešim montáž batérie - čo ma veru nepotešilo - ale skôr nasr..dilo. (čo ti poviem - keď sa darí - tak sa darí ...)
Asi pôjdeme radšej pozrieť tie šípky https://lnk.sk/q567
No práve od slovákov na mňa všade korona vykúka ... tak nejako sa jej neviem úplne vyhnúť. Ale inak pravdu máš!
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

anet
bjuty smis
Aha
Tú majú tvoji kamaráti na FB....

Dobre vediet
Asi si ma zle pochopila. Chcela som tým povedať, že proste koronu nejako neriešia, nevidím žiadne zdieľanie ich príspevkov okolo "pandémie" ... všetci tak nejako normálne žijú.
Poliaci riešia protesty kobiet, taliani svoje lásky , Majka z Fínska svoje kvietky a rescue psy, kamoška sťahovanie z Dánska do Škotska, moja šestra v CA sneh ... atď.
A kto z tvojho okolia rieši coronu?
Lebo z môjho nik...len sa chováme zodpovedne
Akurát správy a net....

Zvláštne......
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty si celý zvláštny.

Ak sa rieši Matovič, tak je to zvláštne.
Ak sa rieši vláda, tak je to ešte zvláštnejšie.
Ak ide o krízový štáb, tak už len to je zvlášne.

Ono každý je zvláštny, keď mudruje o niečom a pritom sa ho to bytostne netýka...no fakt zvláštne. Zvláštne už ale potom nie je, ak sa situácia zmení a mudrlant začne inú spievať.
Jeden sa môže chovať zodpovedne, až to bude zvláštne...no pritom tou zodpovednosťou aj tak nič nevyrieši...fakt zvláštne.

Zvláááštne....
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
A kto z tvojho okolia rieši coronu?
Lebo z môjho nik...len sa chováme zodpovedne
Akurát správy a net....
Zvláštne......
Ja napr. správy normálne nepozerám ...
V marci keď to začalo a vyhlásili núdzový stav som nabehla na nákup, všetci čumeli na mňa a ja na nich, čo majú za handru na sebe.
Tak či sa mi páčilo alebo nie, začala som sledovať TA3 na nete
A potom to už nejako išlo, okolie sa začalo deliť na tých nezodpovedných, na ovce a na tých profesionálne deformovaných. A nejako tento stav stále pretrváva. Každý točí svoje a dokážu sa na tom naťahovať dni a noci.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Beží naraz viac vysielaní.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kto boli skutoční účastníci protestu? Baránek popísal typického mafiána a fašistu z protestu

... „Mainstreamové médiá však uviedli iný počet, prijateľnejší – niekoľko desiatok, až pár stovák. Predsa len, lepšie sa to počúva, ako 50tis.(?) a národ zbytočne nevyplašíme. A najmä nie Igora.“
https://www.hlavnespravy.sk/kto-boli...otestu/2352342
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No aj veď to je správny údaj. Niekoľko desiatok, pár stovák.... koľko je tých niekoľko? Koľko je tých párov stovák?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Prívrženci voccu si dali flašu vodky a hned videli, že ich je 50 tisic.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Kto boli skutoční účastníci protestu? Baránek popísal typického mafiána a fašistu z protestu

... „Mainstreamové médiá však uviedli iný počet, prijateľnejší – niekoľko desiatok, až pár stovák. Predsa len, lepšie sa to počúva, ako 50tis.(?) a národ zbytočne nevyplašíme. A najmä nie Igora.“
https://www.hlavnespravy.sk/kto-boli...otestu/2352342
ktoré média uviedli počet niekoľko desiatok až pár stovák
ktorý expert uviedol 50 000 ???

zas sem pcháš konšpiračné média plné lží
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
Prívrženci voccu si dali flašu vodky a hned videli, že ich je 50 tisic.
Choď radšej napísať zo 50 príspevkov na mtbiker, rovno aj na poradu a rovno ako aj statusy na FB. Chcel by som mať prácu ako ty, lebo toto nemôže hocikto stíhať, ešte aj videá z Relive, čo si bol v kuknúť protest?
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať