Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...aby si mohol adekvátne reagovať, musel by si aj pochopiť... o čom svedčí, že nevieš, či sa hrám so slovíčkami, takže budeš za toho dutejšieho ty.

Ale néééé, nerýpem do každého. Rýpnem si len do tých, čo píšu chujoviny.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Niečo mi v tomto neštimuje (ale mňa do toho nič..)
https://www.teraz.sk/zahranicie/rusk...53BPraveTerazV
"Polícia údajne preveruje dve možné verzie: podľa prvej Protoseňa zabil svoju manželku a dcéru a potom sa obesil; podľa druhej verzie zatiaľ neznámy páchateľ zabil celú rodinu a potom zinscenoval miesto činu tak, aby zodpovedalo vraždám a samovražde,"
&
"Dňa 19. apríla našli v rodinnom dome v Moskve zavraždenú rodinu bývalého viceprezidenta banky Gazprombank Vladislava Avajeva. Podľa predbežnej verzie vyšetrovateľov Avajev zastrelil svoju manželku a 13-ročnú dcéru a potom spáchal samovraždu. Podľa Vyšetrovacieho výboru Ruskej federácie, ktorý sa týmto prípadom zaoberá, mohla byť motívom činu žiarlivosť a rodinné nezhody."
Takto skôr vyzerá likvidácia nepohodlných ľudí a ich rodín.... je v tom istý "rukopis" istej inštitúcie....
Asi mu v účtovnom prípade nesedela strana Má dať so stranou Dal, tak chytil riadneho nerva.
:-)))))))))))))))))))))))))))
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Hmmm.... ale u Pašekovcov bol rozdiel 23 rokov medzi týmito udalosťami - v ruskom prípade 2 dni.[/QUOTE]
Ano ,myslím že práve sa oligarchom vysvetlilo,že najbližších 10-15 rokov budú žiť pekne potichu v Rusku a plniť rozkazy.Peniaze ktoré vzali Rusom si za určitých podmienok môžu nechať.Možno.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Hmmm.... ale u Pašekovcov bol rozdiel 23 rokov medzi týmito udalosťami - v ruskom prípade 2 dni.
Ano ,myslím že práve sa oligarchom vysvetlilo,že najbližších 10-15 rokov budú žiť pekne potichu v Rusku a plniť rozkazy.Peniaze ktoré vzali Rusom si za určitých podmienok môžu nechať.Možno.[/QUOTE]
Minule som čítal že to zabavovanie majetku oligarchov v cudzine sa u Rusov stretlo s kladným ohlasom (nízke ocenenie tvoriacich hodnoty verzus vyvezený mŕtvy majetok oligarchov)
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.instagram.com/p/CcmqqoHK...uT2WJ5gingphe4
Klop, klop ...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žilinka vylúčil Lipšica z rozhodovania vo Ficovom prípade
Generálny prokurátor Maroš Žilinka vylúčil z konania a rozhodovania v prípade obvineného poslanca a lídra Smeru Roberta Fica špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica pre pochybnosti o jeho nezaujatosti.


Výborne...hajzel Lipshit nemá čo robiť na tomto fleku. Dostal sa tam len kvôli Matovičovej mafii...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

musím súhlasiť....naozaj výborne...tu je výsledok :

Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) dnes požiadal Národnú radu (NR) SR o súhlas na vzatie poslanca a lídra Smeru-SD Roberta Fica do väzby. Informáciu poskytol hovorca Generálnej prokuratúry SR Dalibor Skladan.

aj fico sa isto teší )))))))

a samozrejme, lipšica nik nevylúčil...vylúčil sa sám...

" Daniel Lipšic sa už skôr sám vylúčil z rozhodovania, keďže je v kauze Fica a spol. medzi poškodenými.

„Úrad špeciálnej prokuratúry doručil dňa 21. apríla 2022 generálnemu prokurátorovi SR podnet na podanie žiadosti o vydanie súhlasu na vzatie poslanca Národnej rady SR JUDr. R. F. do väzby. Súčasťou tohto materiálu bolo oznámenie špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica o jeho zaujatosti v danej veci, keďže má v nej procesné postavenie poškodeného. Už na základe tohto oznámenia špeciálneho prokurátora, ktoré bolo generálnemu prokurátorovi doručené, bol špeciálny prokurátor z konania a rozhodnutia v danej veci podľa zákona o prokuratúre vylúčený. Toto stanovisko uvádzame z dôvodu, aby bol zrejmý procesný postup v danej veci.“
3 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kto tam?
Tam sto gram?
:-)))))))))))))))
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

20. apríla 2022 bol do NR SR doručený "návrh zákona o špeciálnom spôsobe hlasovania v regionálnych voľbách 2022", ktorý bude obmedzovať vo výkone volebného práva občanov, ktorí budú
1️⃣ pozitívne testovaní na Covid19
2️⃣ v karanténe, ako blízke kontakty
Ich právo hlasovať bude obmedzené, dokonca sa spomína v zákone desivá formulácia "zákonom stanovené obmedzenie osobnej slobody" a ak vyhláška k 30.9.2022 bude UVZ vydaná v tomto znení - obmedzovanie slobody - tak sa zákon aktivuje a volič bude môcť voliť iba na:
- ŠPECIÁLNU VÝNIMKU
- A ŠPECIÁLNYM SPÔSOBOM
Volič ktorý bude izolovaný na základe nejakého nepresného PCR testu, alebo volič ktorý bol v kontakte s človekom, ktorý takýto nepresný test podstúpi - takýto ľudia budú úplne drzo "zákonom obmedzovaní na slobode" pohybu a neprídu voliť osobne, ale iba keď sa špeciálne nahlásia na špeciálny výkon volebného práva. To sa môže týkať na jeseň desiatok tisíc ľudí.

zákon tu https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/Docu...-J2n8qc1jIBaHc

https://fb.watch/cyMDpwKYRu/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rast cien je najväčší za posledných 20 rokov, priznal to aj Putin. Mladí influenceri natáčajú poloprázdne regály v Rusku

Sankcie, aké nemajú v modernej dobe obdobu. Na Rusko ich uvalili západné krajiny po invázii na Ukrajinu. Cítia ich už aj bežní obyvatelia Ruska. Tí si nemôžu dovoliť kúpiť obľúbený telefón, kabelku, nábytok alebo sa najesť v známom fastfoode do takej miery, ako to bolo pred vojnou.
....
Youtuber už viac krát sa vydal na nákup do ruských potravín a porovnával ceny jednotlivých druhov pred vojnou a počas nej. „Väčšina potravín, ktoré si bežne kupujem pre seba, zdražela od 15 do 40 percent.

Prisámfakt...hentí novinári sú už načisto a dočista priyesexovaní.
Kuwa...u nás ani vojna nie je a všetko zdraželo.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Včera známy potreboval AG test, aby mohol navštíviť dieťa v nemocnici. Tvrdil, že predtým platil 5 jurášov a včera to bolo 2x toľko. Vraj cena za antigenáče išla hore. Teraz som pozrela a ceny 15 za jeden Ag test. Sestrička sa spýtala, či príde aj zajtra a že znovu potrebuje test. Ledva sa ubránil, že v sms je napísaná platnosť 48 hodín.

Zdá sa, že čím menej ľudí, tým vyššia cena za test. Doplatia na to tí, ktorí to naozaj potrebujú.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jarka 1
Včera známy potreboval AG test, aby mohol navštíviť dieťa v nemocnici. Tvrdil, že predtým platil 5 jurášov a včera to bolo 2x toľko. Vraj cena za antigenáče išla hore. Teraz som pozrela a ceny 15 za jeden Ag test. Sestrička sa spýtala, či príde aj zajtra a že znovu potrebuje test. Ledva sa ubránil, že v sms je napísaná platnosť 48 hodín.

Zdá sa, že čím menej ľudí, tým vyššia cena za test. Doplatia na to tí, ktorí to naozaj potrebujú.
Jarka, 5€ testy dotované štátom boli zrušené, teraz už len komerčné testovanie za podstatne vyššie ceny ... U nás najlacnejšia MOM-ka za 8€
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Jarka 1
Včera známy potreboval AG test, aby mohol navštíviť dieťa v nemocnici. Tvrdil, že predtým platil 5 jurášov a včera to bolo 2x toľko. Vraj cena za antigenáče išla hore. Teraz som pozrela a ceny 15 za jeden Ag test. Sestrička sa spýtala, či príde aj zajtra a že znovu potrebuje test. Ledva sa ubránil, že v sms je napísaná platnosť 48 hodín.

Zdá sa, že čím menej ľudí, tým vyššia cena za test. Doplatia na to tí, ktorí to naozaj potrebujú.
5 eurové boli len v nemocniciach.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Jarka 1
Včera známy potreboval AG test, aby mohol navštíviť dieťa v nemocnici. Tvrdil, že predtým platil 5 jurášov a včera to bolo 2x toľko. Vraj cena za antigenáče išla hore. Teraz som pozrela a ceny 15 za jeden Ag test. Sestrička sa spýtala, či príde aj zajtra a že znovu potrebuje test. Ledva sa ubránil, že v sms je napísaná platnosť 48 hodín.

Zdá sa, že čím menej ľudí, tým vyššia cena za test. Doplatia na to tí, ktorí to naozaj potrebujú.
Jarka, 5€ testy dotované štátom boli zrušené, teraz už len komerčné testovanie za podstatne vyššie ceny ... U nás najlacnejšia MOM-ka za 8€
Aké dotovanie štátom? Žeby to mali dotované aj súkromné lekárne? Sa mi to moc nezdá... Podľa mňa MOMky to mohli mať dotované, ale samotesty, ktoré si kúpil v lekárni dotované určite neboli a stáli tiež okolo 5 eur, ešte aj menej...
Ale chápem, nákupná cena testu okolo 3 eurá, na to marža 2 eurá, a prácu za vykonanie 1 testu si MOMky ohodnotili na 10 eur, ktoré mali asi dotované. Takže tá práca je fakt drahá :-))))))))))))))) Koľko tých testov urobí MOMka za hodinu? Zase na druhú sranu ak tam dnes príde 10 ľudí, tak fakt je to na výplatu málo...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ale samotest z lekárne ti je na prd,k tomu nedostaneš certifikát,so samotestom ťa nepustia do nemocnice alebo tam,kde to pýtajú...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tým čechom to už dobre hrkoce v tých gebuliach .....udavačstvo jak za komoušou
https://fb.watch/czXdlS67WN/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a dokonca ako povinnosť....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
veronikasad
Jarka 1
Včera známy potreboval AG test, aby mohol navštíviť dieťa v nemocnici. Tvrdil, že predtým platil 5 jurášov a včera to bolo 2x toľko. Vraj cena za antigenáče išla hore. Teraz som pozrela a ceny 15 za jeden Ag test. Sestrička sa spýtala, či príde aj zajtra a že znovu potrebuje test. Ledva sa ubránil, že v sms je napísaná platnosť 48 hodín.

Zdá sa, že čím menej ľudí, tým vyššia cena za test. Doplatia na to tí, ktorí to naozaj potrebujú.
Jarka, 5€ testy dotované štátom boli zrušené, teraz už len komerčné testovanie za podstatne vyššie ceny ... U nás najlacnejšia MOM-ka za 8€
Aké dotovanie štátom? Žeby to mali dotované aj súkromné lekárne? Sa mi to moc nezdá... Podľa mňa MOMky to mohli mať dotované, ale samotesty, ktoré si kúpil v lekárni dotované určite neboli a stáli tiež okolo 5 eur, ešte aj menej...
Ale chápem, nákupná cena testu okolo 3 eurá, na to marža 2 eurá, a prácu za vykonanie 1 testu si MOMky ohodnotili na 10 eur, ktoré mali asi dotované. Takže tá práca je fakt drahá :-))))))))))))))) Koľko tých testov urobí MOMka za hodinu? Zase na druhú sranu ak tam dnes príde 10 ľudí, tak fakt je to na výplatu málo...
kto ti uzná samotest z lekárne alebo školský test, pokial sa potrebuješ preukázať negatívnym testom napr. v DSS alebo pri návšteve v nemocnici ? Na plánované vyšetrenie som sa objednávala na bezplatný PCR test cez korona.gov, zatial mi ho vždy schválili ...

U nás jedna MOM-ka za 10€-rový poplatok v prípade pozitívneho antigénu hneď robí aj PCR test.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aj našim zodpovedným dobre drbe...

Ako reagovať pri výučbe na vojnu na Ukrajine
https://www.aktuality.sk/clanok/QW1T...u-na-ukrajine/
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pod oknami činžiaku včera vyrástol park ukrajinsko-slovenského priatelstva. Za účasti ukrajinských azylantov zasadili dobrovolníci 5 líp + lavička vo farbách UA - prezradil mi to dnes ujo Google, včera keď som išla okolo som len zírala čo sa tam deje.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať