Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Mila123
Nole musí ísť......
Rebel kvoli ktoremu museli zajst az tak daleko a uplatnit svoju politicku moc pre mna moralny vitaz.
Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
Co by len terazky, furt bola a je taka doba Opytaj sa mocnych, ktorí potrebuju lzi na ovladanie
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
Co by len terazky, furt bola a je taka doba Opytaj sa mocnych, ktorí potrebuju lzi na ovladanie
A lží jednotlivcov sú už ok?
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
A lží jednotlivcov sú už ok?
Maju v konani mocnych vzor, len napodobnuju a uplatnuju ich podobne
Vo vseobecnosti plati ze loz ma kratke nohy, ale z historie vieme, ze to plati len v rozpravkach.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náhodou pozerám O 5 minút 12 - Fico vs. Korčok.... Fica nemusím, ale teraz Korčoka totálne sfúkava. Minister zahr. vecí sám popiera ten text, ktorý je v tej zmluve. Fico mu to cituje a Korčok len tvrdí, že to nie je tak myslené, ako je napísané.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
anet
Mila123
Nole musí ísť......
Rebel kvoli ktoremu museli zajst az tak daleko a uplatnit svoju politicku moc pre mna moralny vitaz.
Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
politika nikdy nebola o pravde, ale je spôsob ako dosiahnuť ciele rôznymi prostriedkami (presvedčovacími a donucovacími) . "Keby mal pušku Piatok ... mal by pravdu." Víťaz určuje pravidlá a zmluvy
Naposledy upravil pavol54 : 16.01.22 at 11:43
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Náhodou pozerám O 5 minút 12 - Fico vs. Korčok.... Fica nemusím, ale teraz Korčoka totálne sfúkava. Minister zahr. vecí sám popiera ten text, ktorý je v tej zmluve. Fico mu to cituje a Korčok len tvrdí, že to nie je tak myslené, ako je napísané.
co je psáno to je dáno. Ak MZV tvrdí, že na základe tejto zmluvy sem nevkročí ani noha, a prípadný pobyt potom bude musieť schváliť vláda a parlament novou zmluvou , tak načo je táto zmluva?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

no neviem ako poletí djoko domov. do lietadla môže nastúpiť očkovaný, takže strávi zbytok života v azylovom hoteli ak sa nedá očkovať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Súkromné lietadlo - tam môže aj neopichaný!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Súkromné lietadlo - tam môže aj neopichaný!
jasné, preto tam ten usmievavý ksichtík. myslím že som niekde čítal ako chlapík strávil ešte pred covidom na letisku v odbavovacej hale pol roka nemal platné doklady
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Áno a tá jeho mala v tomto prípade aj krátke.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Áno a v tomto prípade u neho aj mala krátke.
Skor by som povedala, ze Djoko viac ziskal ako stratil. Este mu za to dobre zaplatia
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
Áno a v tomto prípade u neho aj mala krátke.
Skor by som povedala, ze Djoko viac ziskal ako stratil. Este mu za to dobre zaplatia
A ešte mu aj vo vllastnej krajine hrozí stíhanie za porušenie pravidiel . Tak to fakt získal.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Náhodou pozerám O 5 minút 12 - Fico vs. Korčok.... Fica nemusím, ale teraz Korčoka totálne sfúkava. Minister zahr. vecí sám popiera ten text, ktorý je v tej zmluve. Fico mu to cituje a Korčok len tvrdí, že to nie je tak myslené, ako je napísané.
zaujímavé
ja som to tiež pozeral a videl som pravý opak....
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
misoft
Náhodou pozerám O 5 minút 12 - Fico vs. Korčok.... Fica nemusím, ale teraz Korčoka totálne sfúkava. Minister zahr. vecí sám popiera ten text, ktorý je v tej zmluve. Fico mu to cituje a Korčok len tvrdí, že to nie je tak myslené, ako je napísané.
zaujímavé
ja som to tiež pozeral a videl som pravý opak....
Ja som to tiež pozeral a musím uznať, že najväčší bol moderátor...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale paráda , keď bývalý najlepší minister vnútra v galaxii otvorene bojuje za hlavu mafie....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
A ešte mu aj vo vllastnej krajine hrozí stíhanie za porušenie pravidiel . Tak to fakt získal.
pochybujem, kedze sa ho zastal prezident aj kopa fanusikov. Media potrebuju sledovanost. Reci sa vedu a chlieb sa je.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ja som vcera zaregistrovala Krajniaka a ten jeho obraztek (odkial vezme peniaze na rodicovsky bonus) bod 3 alias Eufemizmus pre predčasne zosnulých dôchodcov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ako igor povedal... mŕtvy dôchodca dobrý dôchodca....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

GP a Sudca Śpec. súdu sú asi z jedného košiara bodor bol prepustený, to je opovážlivosť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať