Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://www.sledujfilmy.io/
poznáte to niekto? funguje vám to?
Naposledy upravil kopretinka : 09.01.22 at 17:15
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ty šulín z 30-tej hádzanárskej v Ukrajine.
Vrcholový športovec a ty? Veď to je oxymoron.
Áno, nutná obrana a krajná núdza platí aj teraz, ale každý vie, o čom píšem.
Ale ty kým vytiahneš ten revolver, tak ti zlomím tú tvoju barlu o čelo.
Plynovku mám iba na svetlice a šrapnely, lebo som neprišiel na to, ako ich strieľať z ostrej, možno mi poradíš, ale zadarmo asi nie a peniaze debilom nedávam.
Hlavne, že si na tej " ukrajine " poblúdil....všakže.

Dodnes sa rehocem, že koľko správ si mi napísal ohľadom Holiday on Ice, keď si sa ňu vybral s perepuťou...že ako sa dostaneš na zimný štadión.
Čistý gadžo v meste.

Ale hustý si, sveta skúúúúúsený....ty kokos, zbehne to toť za hranice na pálenku a už má precestovaný celý svet. Pritom šiel prvý krát na vlaku, keď šiel na vojnu.
Dilino poblúdený...ešte aj na Kysuciach by som mal problém predať ťa, lebo si tak sprostý....a že vraj účtovník. Kuwa, tebe by som ani 10 centov nezveril a nie vyššie cifry.

Kuwa...plynofka za pásom, jazdí to na starej škarpe, platí v krčme stravenkami...no čistý frajer z Kysúc.
Choď si dať anaboliká, zapi ich borovičkou a nepleť sa do debaty, keď sa dospelí bavia.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
https://www.sledujfilmy.io/
poznáte to niekto? funguje vám to?
Filmy výlučne sťahujem, nepozerám online.
1 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Stalo sa neviem kedy Niektorí viete, že kvôli kanalizácii (konečne po XY rokoch) v našej fakticky hlavnej a najdlhšej ulici sa už robí. Tak som bola 10 týždňov mimo domu a mala som tu majstrov. Všetko z domu vynesené kade - tade. V šope v takom starom sekretári mám nejakú pijatiku. Tak sme tam s nevestami podávali aj také malé fľaštičky, ktoré som mala ako upomienkové predmety, od rodiny a kamarátiek z dovoleniek a mala som ich doteraz v obývačkovom sekretári. Myslíte, že mi to nevydžombali? No, keď im už inšie ku šťastiu nechýba ...... Aj načatý taký sladký rum čo nám s kamarátkou nechutil a neviem či ešte niečo, nemala som inventúru toho čo tam bolo
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Ty šulín z 30-tej hádzanárskej v Ukrajine.
Vrcholový športovec a ty? Veď to je oxymoron.
Áno, nutná obrana a krajná núdza platí aj teraz, ale každý vie, o čom píšem.
Ale ty kým vytiahneš ten revolver, tak ti zlomím tú tvoju barlu o čelo.
Plynovku mám iba na svetlice a šrapnely, lebo som neprišiel na to, ako ich strieľať z ostrej, možno mi poradíš, ale zadarmo asi nie a peniaze debilom nedávam.
Hlavne, že si na tej " ukrajine " poblúdil....všakže.

Dodnes sa rehocem, že koľko správ si mi napísal ohľadom Holiday on Ice, keď si sa ňu vybral s perepuťou...že ako sa dostaneš na zimný štadión.
Čistý gadžo v meste.

Ale hustý si, sveta skúúúúúsený....ty kokos, zbehne to toť za hranice na pálenku a už má precestovaný celý svet. Pritom šiel prvý krát na vlaku, keď šiel na vojnu.
Dilino poblúdený...ešte aj na Kysuciach by som mal problém predať ťa, lebo si tak sprostý....a že vraj účtovník. Kuwa, tebe by som ani 10 centov nezveril a nie vyššie cifry.

Kuwa...plynofka za pásom, jazdí to na starej škarpe, platí v krčme stravenkami...no čistý frajer z Kysúc.
Choď si dať anaboliká, zapi ich borovičkou a nepleť sa do debaty, keď sa dospelí bavia.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))
1. Holiday on Ice to je čo? Pokiaľ viem, bol som tam na Máša a medveď a poslal som pár správ ako znalcovi Ukrajiny.
2. Precestovaný svet nemám, cestovanie ma nebaví, najradšej nikde nechodím.
3. Kde by si ma chcel predať? Čo máš gay bordel, kde úraduješ?
4. Narábam denne so státisícami eur a viac, na tvojich 10 centov sa môžem vysrať.
5. Ešte raz opakujem, plynovku vyťahujem 31.12. príslušného roku a schovávam asi po týždni, keď ju vyčistím.
6. Borovičku by som si kľudne dal, aj anaboliká /teraz by sa mi na zrýchlenú regeneráciu aj hodili/, ale výlučne injekčné, lebo s tou borovičkou by to na pečeň nebolo dobré.
:-))))))))))))))))))))
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tak toto ti nevyšlo...ale nevadí. Ono ti to totiž nevyjde nikdy...


Ale ešte nám vysvetli toto, citujem :

Včera 19:30 Nandrolon: ... malo byť na streche, kapotou sa myslí IBA predný kufor, pokiaľ hovoríme o automobile.

Takže auto nemá zadnú kapotu ???
To akože vážne, to fakt ???
...už radšej nemysli.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

K tomu vyjadreniu o HN a ich informáciách - mnoho zavádzajúceho. Do Malej Moskvy sa obyčajný vojak, nižší dôstojník NIKDY nedostal. Max. sa tam dostali vel. práporov, oddielov, plukov. A aj to len vtedy, keď tam boli "pozvaní" - v tom máš absolútnu pravdu.
A o množstve? Stála posádka 3500 - v prípade cvičení - až 8000. To potom keď ubytovacie kapacity nestačili - stanový tábor sa postavil. A boli arogantní, povýšeneckí - ako keby im celá Lešť patrila. Na Lešť so chodil častejšie - a s Rusmi (teda nie s tými obyčajnými, ale oficiermi) som sa nerád stretával. Boli sme pre nich len h0vn0.

BTW: Materiál na Malú Moskvu čiastočne doviezli, inak brali od ČS firiem. Stavali si to sami (preto to aj tak vyzeralo - elektrika podľa ich noriem , kanalizácia podľa ich poňatia - priamo do prírody.
https://www.google.com/maps/@48.4013...!3m1!1e3?hl=sk
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Tak toto ti nevyšlo...ale nevadí. Ono ti to totiž nevyjde nikdy...


Ale ešte nám vysvetli toto, citujem :

Včera 19:30 Nandrolon: ... malo byť na streche, kapotou sa myslí IBA predný kufor, pokiaľ hovoríme o automobile.

Takže auto nemá zadnú kapotu ???
To akože vážne, to fakt ???
...už radšej nemysli.
:-)))))))))))))
Čo piješ, daj aj mne :-))
Auto a ja?
Stačí ak dá 150, je fungľovka z autosalónu a viac ma nezaujíma. Je to pre mňa iba spotrebák a približovadlo. Nie som žiadny autofil. Takže možno v tvojej starej hrči v TéDeíčku máš aj bočné kapoty a iné polokapoty :-))
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ha... Srbský tenista Novak Djokovič uspel v pondelňajšom súdnom procese a môže vstúpiť do Austrálie.
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok...hp_3clanok_box
3 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

anet
Ha... Srbský tenista Novak Djokovič uspel v pondelňajšom súdnom procese a môže vstúpiť do Austrálie.
https://sport.pravda.sk/tenis/clanok...hp_3clanok_box
Drzim mu palce.
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Osobne tenis ako šport nesledujem, ale toto dianie teraz okolo áno. Držím Djokovi palce a dúfam, že ak bude aj hrať, tak sa im nepodarilo veľmi nabúrať jeho koncentráciu celou tou nepríjemnou situáciou. Bodaj by im to potom všetkým natrel.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Evidujem ho ako Srba z Kosova.Myslím že toto na charakteristiku stačí.Celkom mi je sympatický.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1. Krátko po tom, čo Djokoviča prepustili z hotela sa objavili informácie, že ho opäť zatkli. Ako sa však neskôr ukázalo, nesprávnu informáciu rozšírili Djokovičov otec Srdjan. Viaceré austrálske médiá následne tieto fámy popreli. Pre denník The Age dokonca informácie vyvrátili priamo zdroje z vlády.

2. Demonštranti pred tým hotelom nie sú jednoznačne austrálčania, ale srbi alebo chorváti, čo tam makajú (študujú...a podobne).

3. Som zvedavý, ako sa k tomu postavia samotní austrálčania...

4. Či vyhrá alebo prehrá ? Zemeguľa sa bude krútiť rovnako...a ani chlieb nezlacnie.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

k bodom:
1) Chybu urobili organizátori a federácia - rozdúchal ten ošiaľ Jokerov foter! A pokračuje ďalej.
2) + 3) Až sa Austrálčania na*erú - Srbom a Chorbátom zrušia pracovné a študentské víza a povolenia a pošlú ich prvou plťou domov.
4) Zemeguľa spomaľuje rotáciu - pomaly, ale isto . Chlieb bude ešte drahší...
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

<p>
.</p>
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

akože........za masť z konope vyfasuješ 10 rokov a táto debilka dostane podmienku?! Koho zásobuje?
https://www.noviny.sk/krimi/653950-m...sKC164YqMUiZMs
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
3 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
kopretinka
ak by sa to niekomu chcelo čítať......
https://www.slov-lex.sk/static/pdf/2...1_20211231.pdf
Načo by to niekto čítal....iba všetky opatrenia sú protiústavné....a médiá ani ťuk....
ja toto nechápem... a waxeri ťa ešte vysmejú,že to neni pravda
4 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chaloši bacha,aby ste ti už aj necvrkli
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať