Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela - tuším už prestávaš chápať.
Dobierka prevzatá 8.11. Dnes je 23.11 - takže to nie je normálne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Kua...je normálne, ak bola zásielka na dobierku v Čechách prevzatá 8.11. a doteraz nedošli love ???
Je.
Odoslané obyč. poštou nedoporučenou min. piatok, včera (pondelok) doručená. Resp. dve.
Veď si sleduj zásielku na tandt Slov. pošty, kedy bola prevzatá. Informuj sa.
Si pochopila, čo som sa pýtal ???
1. Poslal som do čiech balík na dobierku
2. Podľa sledovania zásielky som zistil, že balík bol prevzatý a aj VYPLATENÝ...šak ako inak, veď ak by prijímateľ nezaplatil, tak by mu zásielku nevydali. Prevzatie mi potvrdil cez mail, komunikovali sme, či je všetko ok a či je spokojný.
3. Sa pýtam, či je normálne, že love idú dva týždne cez všeliaké banky a až potom mi príde poukaz.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchi - a možno tie prachy sú v 14-dňovej COVID karanténe .... ... aby si sa neinfikoval.....

Ale teraz vážne.
Kontaktuj toho, komu si zásielku odovzdal na doručenie - možno SP - s tým, že zásielka bola príjemcovi riadne odovzdaná a zaplatená, ale ty - ako odosielateľ - si do dnešného dna nedostal za ňu zaplatené. Potom by SP musela to riešiť, kde sú prachy.
Naposledy upravil misoft : 23.11.21 at 14:19
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
buchač
Kua...je normálne, ak bola zásielka na dobierku v Čechách prevzatá 8.11. a doteraz nedošli love ???
Je.
Odoslané obyč. poštou nedoporučenou min. piatok, včera (pondelok) doručená. Resp. dve.
Veď si sleduj zásielku na tandt Slov. pošty, kedy bola prevzatá. Informuj sa.
Si pochopila, čo som sa pýtal ???
1. Poslal som do čiech balík na dobierku
2. Podľa sledovania zásielky som zistil, že balík bol prevzatý a aj VYPLATENÝ...šak ako inak, veď ak by prijímateľ nezaplatil, tak by mu zásielku nevydali. Prevzatie mi potvrdil cez mail, komunikovali sme, či je všetko ok a či je spokojný.
3. Sa pýtam, či je normálne, že love idú dva týždne cez všeliaké banky a až potom mi príde poukaz.
Ale pochopila. Ja už nič neriešim so svojou poštou, tam sa nedá ani dovolať. Všetko riešim cez Bystricu, u prameňa. Aj objednávanie služieb. Ak je to možné, ti to vysledujú.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Teraz mi kričí moja 3/4: učka zo škôlky (kde robí) je pozitív a to je po dvoch dávkach vakcíny....
Buď niečo nefunguje, alebo do nás pchajú hocičo......
3 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
Teraz mi kričí moja 3/4: učka zo škôlky (kde robí) je pozitív a to je po dvoch dávkach vakcíny....
Buď niečo nefunguje, alebo do nás pchajú hocičo......
ale,ale.......od kedy býva ochorenie priamočiare???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Teraz mi kričí moja 3/4: učka zo škôlky (kde robí) je pozitív a to je po dvoch dávkach vakcíny....
Buď niečo nefunguje, alebo do nás pchajú hocičo......
nefungujú znalosti obyvateľstva o funkcii vakcín. Politici tvrdili donedávna že vakcináciou budeme zdraví. Odborníci krútia hlavou v úžase nad týmito tvrdeniami. Osoba ktorá získa imunitu rezistenciu, môže byť nakazená infikovaná len by mal byť miernejší priebeh onemocnenia. pchajú hocičo? nikto nezverejní percentuálne onemocnenie podľa druhu vakcíny prečo?
1 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

misoft
Teraz mi kričí moja 3/4: učka zo škôlky (kde robí) je pozitív a to je po dvoch dávkach vakcíny....
Buď niečo nefunguje, alebo do nás pchajú hocičo......
oboje
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ale, ale, duški, vari nečítaš konšpiračné stránky. Pchajú hocičo? Veď to sú hoaxy.
PS.
Neprihrávaj na smeče.
3 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

poniektorí by mohli dostať pod vianočný stromček.......
252103525_23849520116460439_6305259088775402752_n.png.jpg  
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Teraz mi kričí moja 3/4: učka zo škôlky (kde robí) je pozitív a to je po dvoch dávkach vakcíny....
Buď niečo nefunguje, alebo do nás pchajú hocičo......
Trocha znalý človek predsa vie, ze vakcina nie je zaruka nenakazenia. Vakcina ti uľahčí piebeh ochorenia
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
misoft
Teraz mi kričí moja 3/4: učka zo škôlky (kde robí) je pozitív a to je po dvoch dávkach vakcíny....
Buď niečo nefunguje, alebo do nás pchajú hocičo......
nefungujú znalosti obyvateľstva o funkcii vakcín. Politici tvrdili donedávna že vakcináciou budeme zdraví. Odborníci krútia hlavou v úžase nad týmito tvrdeniami. Osoba ktorá získa imunitu rezistenciu, môže byť nakazená infikovaná len by mal byť miernejší priebeh onemocnenia. pchajú hocičo? nikto nezverejní percentuálne onemocnenie podľa druhu vakcíny prečo?
radšej by to pako čo dalo nesúhlas, napísalo s čím nesúhlasí. Každá veta v tomto príspevku je pravda. Len ak by to bolo hodnotené podľa autora príspevku.
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ono to je ako so všetkým čo sa týka zdravotníctva.Čím viac toho ľudia a médiá prečítajú tým viac sa v tom strácajú.A snaha všetko vyrátať a dať vakcínu do polohy zaočkujte sa a máte po probléme je dosť katastrofa.Pretože problém je vírus a tomu nerozumie väčšina ľudí,len čítajú kopu názorovy a vyvodia uplne mylné závery.
A novinári-no comment-otázka novinárky prečo sa v lete nerekvalifikovali zdravotníci na tretiu vlnu hovorí sama za seba.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Ono to je ako so všetkým čo sa týka zdravotníctva.Čím viac toho ľudia a médiá prečítajú tým viac sa v tom strácajú.A snaha všetko vyrátať a dať vakcínu do polohy zaočkujte sa a máte po probléme je dosť katastrofa.Pretože problém je vírus a tomu nerozumie väčšina ľudí,len čítajú kopu názorovy a vyvodia uplne mylné závery.
A novinári-no comment-otázka novinárky prečo sa v lete nerekvalifikovali zdravotníci na tretiu vlnu hovorí sama za seba.
najhoršie je to s hovorením pravdy politikmi ako v manželstve. Raz povedia nepravdu a veľmi dlho trvá kým sa im bude veriť. Lepšie sa potom počúvajú bludy od "zasvätených" a podozrieva sa z klamstiev.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jeden z mnohých, smutné ale možno niektorým otvorí oči.
https://www.cas.sk/clanok/2612587/po...dlahol-covidu/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pán pos(r)lanec Vons môže vyjadriť ľútosť na skonom, ale mal by sa zdržať poznámok, že im bude chýbať, pretože sám si to zapríčinil a popri tom ohrozoval aj iných.
Takže ľútosť na skonom človeka, ale už nie nad odchodom antivaxera, provokatéra, človeka, ktorý napádal zdravotníkov. Karma je zdarma, Kto čím zachází, taky tím schází.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
a teraz tú o červenej čiapočke.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ľuďom dobre vyhráva radšej keby prišiel či ti niečo netreba...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
a teraz tú o červenej čiapočke.
Ty si tá čiapočka?
Žiaľ - je to fakt. Starý páprda, ktorý sa začína už hádať s každým vo vchode.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať