Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy už hádam aj na smiech, ale inak na zaplakanie.

bude, nebude, dáme, nedáme, navrhneme, nenavrhneme, odkedy, dokedy, dohodneme sa dnes, alebo zajtra, alebo až v stredu - čistý chaos.

Kurňa však nech sa dohodnú, rozumne odôvodnia a predstúpia pred národ s tým, čo je už definitívne.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Cakala som to a nevadi mi to aspon usetrim.
Váááááážne....a to už ako ?
Alebo dobre...TY možno ušetríš, ale niekto INÝ už veru nie.
Fakt sa mám rozpisovať ?
Začať argumentovať, dôvodiť...dávať to alebo ono ?
0 1
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

Mila123
Mila123
aj u nás sa "očkovalo"......chodili chlapci (za Boha, za národ), informovali sa telefonicky, či sestrička XY robí dnes......
a teraz neviem, či tá sestrička pri podávaní inj. i. m. poskytovala aj iné, vedľajšie služby (ako v AT?), ale prišli si pozrieť chlapci (z bývalej VB) na prácu sestry a to tak, že urobili tzv. "stopku ", kontrolovali všetko, t. j. aj sklenený odpad a zistilo sa.......
že sestrička "podávala" i. m. vakcínu tak bezbolestne,profesionálne, že ani vpich nemusela urobiť a chlapci (kotrbovci, u nás mazurkovci) majú doklady, QR kódy, že sú očkovaní, čo v skutočnosti nie je pravda ......
a stálo chlapcov toto dobrodružstvo, resp. geniálny výmysel nejaké tie chechtáky pre sestričku (čo tam po €, veď ich zarobia v DE) nepoznám sadzbu za hlavu , ale sestrička (ak sa ju dá nazvať sestrou) mala vo vlastnom vačku 400,- €....
celý svoj život robila sestru, dobre ju poznám, robila aj na vyššom poste v ich regionálnej komore, mala veľmi ťažký priebeh ochorenia Covid 19 , sama bola na ventilácií, 2,5 mesiaca sa doliečovala na ODCH......aspoň jedna poľahčujúca okolnosť sestra sa priznala , sa čo urobila......
počula som reči, že čo je to za človeka, čo natrie "kolegu"????.......... ak by som také niečo na 1000% vedela, že sa to deje na mojom pracovisku, sama ho udám, čo robí ........
za vyššie spomínaný príspevok som dostala svoje, hnusné, vulgárne vynadané, do exkrementov , že si vymýšľam......
uvádzam fakty.....
https://www.topky.sk/cl/10/2217955/Z...zi-jej-vazenie
Zdravotná sestra údajne vystavovala COVID pasy bez očkovania: UDAJNE
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Fakt sa mám rozpisovať ?
Začať argumentovať, dôvodiť...dávať to alebo ono ?
Nemusis sa rozpisovat, ani dovodit. A zbytocne sa budes rozculovat.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Včul sa hodí výrok...." Nehádžte perly sviniam."
--------------------------
Rozčuľovať sa zbytočne ? Decko moje...ja som nebol rozčúlený už pekných pár rokov.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak sa mi zdá, že pomaličky, pomaly sa začínam vracať do "normálu"..... teplotky motora sa začínajú držať na správnych hodnotách, začínam mať poriadny hlad. Aj moja 3/4 je na tom rovnako (nemá doma do čoho pichnúť, už myslí na to, čo bude v robote ).

Ešte 5 dní a mal by som byť oficiálne "prekonaný"....
Kúrňa - I. vlna - neošpliechala ma, II. vlna - ani tá ma neomočila, ale III. vlna - dostal som to od 3/4 a tá od "zodpovedne nezodpovednej" kolegyne ......
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

misoft
Tak sa mi zdá, že pomaličky, pomaly sa začínam vracať do "normálu"..... teplotky motora sa začínajú držať na správnych hodnotách, začínam mať poriadny hlad. Aj moja 3/4 je na tom rovnako (nemá doma do čoho pichnúť, už myslí na to, čo bude v robote ).

Ešte 5 dní a mal by som byť oficiálne "prekonaný"....
Kúrňa - I. vlna - neošpliechala ma, II. vlna - ani tá ma neomočila, ale III. vlna - dostal som to od 3/4 a tá od "zodpovedne nezodpovednej" kolegyne ......
aj si bol na pcr testoch ?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Včul sa hodí výrok...." Nehádžte perly sviniam."
Ten vyrok sa hodi, nahadzali ste im ... v momente, ked si to mohli odskusat plosne na roznych etnikach.
https://www.teraz.sk/ekonomika/baidu...77-clanok.html
https://mediweb.hnonline.sk/spravy/1...sane-kliestami
+ uz som raz pripajala WHO a mRNA tetanovku
Teraz uz je neskoro sa zamyslat nad tym byt, ci nebyt Uz len pockat na dosledky.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty pracuješ na železnici ako prehadzovač výhybiek ? Lebo toto je prehodenie, z jednej témy na druhú, jak svyna...
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nie, mam problem akurat s tym, ze vzdy uvazujem v sirsich suvislostiach.
Ale inak sa ma tvoj vyrok netyka, zijem skromne, minimalisticky Alebo skor hod mi kamienky, vytvorim z nich perly ... aspon z vonku budu tak vyzerat.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dasi, tomu ani sama neveris. Mozno tak 20 rokov, ale skusali to na netopieroch (v minulosti som uz sem pripla studiu) neskor na mysiach, ziadna neprezila ... preto vyskum ukoncili.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
Dasi, tomu ani sama neveris. Mozno tak 20 rokov, ale skusali to na netopieroch (v minulosti som uz sem pripla studiu) neskor na mysiach, ziadna neprezila ... preto vyskum ukoncili.
ja absolutne nemám potrebu tomu veriť alebo neveriť. Nepotrebujem to rozoberať do poslednej nitky. Ja to beriem ako fakt. Nie som vzdelaná v tejto oblasti, aj keď pôvodne som vyštudovala lekársku kybernetiku.
Nepotrebujem do cucka rozoberať to, čo je okolo. Proste to je a ja sa prispôsobím. A to, či sa dám zaočkovať, alebo budem tŕpnuť, či ochoriem, či ostane miesto v nemocnici, či nakazím blízkych som pre seba vyriešila tiež.
No, nemôžem si ísť aktuálne kúpiť kabát, o ktorom snívam. Teda, asi by som aj mohla, ale v tejto situácii nejdem nikam. Kým môžem, tak sa chránim.
4 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
ja absolutne nemám potrebu tomu veriť alebo neveriť. Nepotrebujem to rozoberať do poslednej nitky. Ja to beriem ako fakt. Nie som vzdelaná v tejto oblasti, aj keď pôvodne som vyštudovala lekársku kybernetiku.
Pripla si link ale z nejakeho dovodu.
Lekarska kybernetika pozna aj vyraz cierna skrinka
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
Lekarska kybernetika pozna aj vyraz cierna skrinka
tak toto mi prosím ťa bližšie vysvetli
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
tak toto mi prosím ťa bližšie vysvetli
Černá skříňka – systém má neznámou strukturu i chování. Identifikace takového systému se provádí na základě vztahu mezi vstupními a výstupními proměnnými.
https://www.med.muni.cz/biofyz/files...rnetika_18.pdf
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
Dáša_
tak toto mi prosím ťa bližšie vysvetli
Černá skříňka – systém má neznámou strukturu i chování. Identifikace takového systému se provádí na základě vztahu mezi vstupními a výstupními proměnnými.
https://www.med.muni.cz/biofyz/files...rnetika_18.pdf
a čo konkretne to má s vývojom vakcíny?

Alebo si moja spolužiačka a vieš, čo je UČMRS
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
a čo konkretne to má s vývojom vakcíny?

Alebo si moja spolužiačka a vieš, čo je UČMRS
Skor som tu ciernu skrinku myslela v suvislosti s ...
Dáša_
Nepotrebujem do cucka rozoberať to, čo je okolo. Proste to je a ja sa prispôsobím.
teda nie konkretne s vyvojom vakciny.
I ked celkom nerozumiem tomuto postoju, ale nemusim rozumiet vsetkemu a kazdemu

Nie, urcite nie som tvoja spoluziacka
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kua...je normálne, ak bola zásielka na dobierku v Čechách prevzatá 8.11. a doteraz nedošli love ???
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Kua...je normálne, ak bola zásielka na dobierku v Čechách prevzatá 8.11. a doteraz nedošli love ???
Je.
Odoslané obyč. poštou nedoporučenou min. piatok, včera (pondelok) doručená. Resp. dve.
Veď si sleduj zásielku na tandt Slov. pošty, kedy bola prevzatá. Informuj sa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať