Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kukučka
Dajú si tretiu dávku, no a čo, že je po záruke, veď je to sloboda! A nás za chvíľu nepustia nikde, načo sa budú potom vyhovárať? Veď sa bol opičiak minister* týždeň školiť v júeséj, wáu, nebolo v tíví?

anet prepáč, že sa odpichnem od tvojho príspevku

* toto je prvýkrát,

Nepáči sa vám to? Vy to tu robíte bežne, ponižujete, vymýšľate si domnienky a na ich základe urážate, vysmievate sa.
Kuky, v pohode. Všetko je raz po prvý krát
Ale inak na zamyslenie, s tou covid vakcínou to je ako s narkomanom, šibneš si prvú, potom druhú ... a potom vlastne ani nevieš, ktorá bude tá posledná
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
kukučka
Dajú si tretiu dávku, no a čo, že je po záruke, veď je to sloboda! A nás za chvíľu nepustia nikde, načo sa budú potom vyhovárať? Veď sa bol opičiak minister* týždeň školiť v júeséj, wáu, nebolo v tíví?

anet prepáč, že sa odpichnem od tvojho príspevku

* toto je prvýkrát,

Nepáči sa vám to? Vy to tu robíte bežne, ponižujete, vymýšľate si domnienky a na ich základe urážate, vysmievate sa.
Kuky, v pohode. Všetko je raz po prvý krát
Ale inak na zamyslenie, s tou covid vakcínou to je ako s narkomanom, šibneš si prvú, potom druhú ... a potom vlastne ani nevieš, ktorá bude tá posledná
Anet a ty už máš ktorú šibnutú? Terazky ale nemyslím tú covidovú.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Anet a ty už máš ktorú šibnutú? Terazky ale nemyslím tú covidovú.
Ty ja som sem prikladala môj očkovací preukaz, poslednú v 89-tom proti tetanu ako maloletá.
A toto leto po operácii mi raz pichli fraxiparin, to som bola ešte mimo z anestézie ... potom už som nič nechcela, len som utekala domov
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Tweety
Anet a ty už máš ktorú šibnutú? Terazky ale nemyslím tú covidovú.
Ty ja som sem prikladala môj očkovací preukaz, poslednú v 89-tom proti tetanu ako maloletá.
A toto leto po operácii mi raz pichli fraxiparin, to som bola ešte mimo z anestézie ... potom už som nič nechcela, len som utekala domov
fraxiparine a očkovanie? nezmysel.....
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
fraxiparine a očkovanie? nezmysel.....
Nemyslela som fraxiparin ako očkovanie, ale že mi to pichli injekčne. Fraxiparin je na riedenie krvi a nedala som si ho viac pichať, lebo som po ňom viac krvácala a ja som sa ponáhľala domov Aj mi ho chcela sestrička pribaliť, že doma si pichnem ... hovorím nie, nie ... nechala som im ho tam. Tak vraj si môžem volať odvoz, hovorím aký odvoz, auto mi stojí pred nemocnicou na parkovisku. Vy chcete šoférovať? Hovorím jasné
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Dobre to tí dezoláti napísali, potešilo.
https://aeronet.cz/news/ready-terror...adne-ockovane/
A najmä táto časť:
"Nebudou si moci dojít ani nakoupit potraviny a nebudou moci chodit ani do práce. Jejich jedinou záchranou bude práce z domova, pokud ji seženou a nákupy zboží online na donášku. De facto půjde o formu trvalého a nepřetržitého domácího vězení." je absolútna volovina.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Mila123
fraxiparine a očkovanie? nezmysel.....
Nemyslela som fraxiparin ako očkovanie, ale že mi to pichli injekčne. Fraxiparin je na riedenie krvi a nedala som si ho viac pichať, lebo som po ňom viac krvácala a ja som sa ponáhľala domov Aj mi ho chcela sestrička pribaliť, že doma si pichnem ... hovorím nie, nie ... nechala som im ho tam. Tak vraj si môžem volať odvoz, hovorím aký odvoz, auto mi stojí pred nemocnicou na parkovisku. Vy chcete šoférovať? Hovorím jasné
tomu vravím hrdinstvo......
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
tomu vravím hrdinstvo......
Vôbec nejde o žiadne hrdinstvo. Dodnes neviem či plakať alebo sa smiať.
Poslali ma laparoskopiu s dlhodobo sledovaným orgánom. 5 lekárov ho videlo, alebo teda aspoň robilo CTRL_C - CTRL_V (zobrazovacie prístroje sú na prd). Celú ma dorezali aby zistili, že orgán, ktorý hľadajú nenašli (čo ti poviem, som ako bermudský trojuholník aj vnútornosti sa mi strácajú). Takže z laparoskopie bola laparotomia, poprerezavali mi crevne klucky na iliacke cievy, hrabali sa vo mne rukou ... no nenasli Utiekla som od tial po 2 dnoch (ak teda berieme ze den operacie je nulty).
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Mila123
tomu vravím hrdinstvo......
Vôbec nejde o žiadne hrdinstvo. Dodnes neviem či plakať alebo sa smiať.
Poslali ma laparoskopiu s dlhodobo sledovaným orgánom. 5 lekárov ho videlo, alebo teda aspoň robilo CTRL_C - CTRL_V (zobrazovacie prístroje sú na prd). Celú ma dorezali aby zistili, že orgán, ktorý hľadajú nenašli (čo ti poviem, som ako bermudský trojuholník aj vnútornosti sa mi strácajú). Takže z laparoskopie bola laparotomia, poprerezavali mi crevne klucky na iliacke cievy, hrabali sa vo mne rukou ... no nenasli Utiekla som od tial po 2 dnoch (ak teda berieme ze den operacie je nulty).
hľadali orgán, ktorý nemáte ....... čo konkrétne hľadali?
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
hľadali orgán, ktorý nemáte ....... čo konkrétne hľadali?
Poprosím Vás, netreba to viac rozoberať Je to o.k.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Mila123
hľadali orgán, ktorý nemáte ....... čo konkrétne hľadali?
Poprosím Vás, netreba to viac rozoberať Je to o.k.
beriem na vedomie
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

potešilo, že na dezolátov pozerajú rovnako aj vo svete

https://www.topky.sk/cl/13/2210291/A...to-aj-s-urokmi
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Podľa viceprezidenta Republikovej únie zamestnávateľov Mária Lelovského však pritom vysoké školy rok čo rok produkujú desaťtisíce absolventov, ktorí ani po piatich rokoch štúdia nie sú pripravení na reálne požiadavky trhu práce.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...h-absolventov/

Po prečítaní som nejak nepostrehol ani len zmienku o úvahe, že by sa za školu malo platiť (čo tvrdím už roky).
Lebo ak by to tak bolo, mladí by si rýchlo uvedomili, že ak by školu flákali, tak by ich rodičia veľmi rýchlo dali do laty.
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Po prečítaní som nejak nepostrehol ani len zmienku o úvahe, že by sa za školu malo platiť (čo tvrdím už roky).
Ty len moc neuvažuj, treba myslieť aj na veľmi nádejné deti z nižšej vrstvy, kde si rodičia nemôžu dovoliť za školu doplácať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

v ktorom štáte v eú nemajú študentské pôžičky, štipendiá ,granty, sociálne programy ?
1 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bjuty smis
v ktorom štáte v eú nemajú študentské pôžičky, štipendiá ,granty, sociálne programy ?
toho máš na mysli???? (náš južný sused, kalvín) Viktor O.
V roce 1989 obdržel stipendium od Soros Foundation, nadace amerického finančníka George Sorose v anglickém Oxfordu, kde studoval na Pembroke College. (zdroj - wikipédia cz)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Po prečítaní som nejak nepostrehol ani len zmienku o úvahe, že by sa za školu malo platiť (čo tvrdím už roky).
Ty len moc neuvažuj, treba myslieť aj na veľmi nádejné deti z nižšej vrstvy, kde si rodičia nemôžu dovoliť za školu doplácať.
1. Odpovedal ti bjuty
2. Na západe je bežnou praxou, že sa nie jeden neskutočne zadĺži a potom štúdium spláca....mi nepovedz, že si ešte nezačula aj takúto poznámku v nie jednom filme, kde sa práve tento fakt v určitých súvislostiach spomenul.
3. Lenže u nás je to tak trochu úplne inak :
- štúdium je v podstate zadarmo...nejaké poplatky nerátam
- ak niekomu vyjde, tak si vybaví študentskú pôžičku...a túto rozkafre na všetko možné, len na určený učel
- po štúdiu okamžite ide za hranice

Otázka znie, prečo absolvent vojenskej VŠ pri nepodpísaní záväzku zaplatí ešte aj ten posledný náboj...???
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

opäť sedliacka vzbura , dezoláti v Lidl Piešťany....
1 3
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Už by tam na nich čakat pohotovostny oddiel. Odviezt do kameňolomu, ubytovat, nafasovat prac.náradie. Ono ich to prejde.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
Už by tam na nich čakat pohotovostny oddiel. Odviezt do kameňolomu, ubytovat, nafasovat prac.náradie. Ono ich to prejde.
a na ohradu ubytovne napísať "arbeit macht frei"
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať