Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
buchač
veronikasad
O taketo darčeky od teba nikto nestoji, najma predavacky v obchodoch.
Hm...ale o mamu sa bojí až na zosratie.
Je mi bľuvno z toho, čo dáva klapec...a na šúťakovi je toho ešte viac.
Zalez do tej kuče. o tom Mazurekovi som myslel na teba!
Takýmto spôsobom sa rozprávaj so svojou materou...ju si posielaj (kľudne) aj do čiernej teplej diery.

Narážka na Mazureka bola jasná jak facka. Lenže na rozdiel od teba Mazurek ide hore...ty len klesáš...ale to mi je jedno.

Ešte raz poviem. Sa ideš posrať z toho, že by tvoja mater nechytila coviďáka...pindáš, že tvoja žena a deti ho chytili tiež.
ALE ty si ten najväčší geroj...dokonca pod vplyvom liekov si sadneš za volant.
Kuwa...fakt si iný...takých hrdinov sú plné cintoríny.

Nandrolon
Stále mám 1000x lepšie fyziologické predpoklady a reflexy ako vodič typu Buchač.
Takým sa treba vyhýbať.
Podľa vyššie uvedeného si ty a tebe podobní tí, ktorým sa treba vyhýbať.

Predpoklady a reflexy ? Keď ty vravíš....
Ja ti mám lepšie predpoklady a reflexy, ako má 120 ročný.....
Chápeš, na čo narážam chlapče ? Synom by si mi mohol byť...Porovnávaj sa ty s rovnakou vekovou kategóriou.
Keď budeš mať za sebou to, čo mám ja, potom budeš v obraze....ty chápajko.
No, o tom klesaní :-))))))
Áno, ako 120 ročný máš lepšie reflexy, však máš menej /to by si musel podľa tvojho debilného príkladu mať cca 80 rokov/
A ty si chodil v mojich botách?
Keď som sa ja pretĺkal životom v r. 199X a robil fyzicky ťažké práce vo výškach v Třineckých železiarňach, tak ty si buzeroval holubov v kasárňach, dostal si zdarma byt alebo ubytovňu a tvoju starú chodili na opušťáky brúsiť vlastní vojaci.
Mazureka si vždy zosmiešňoval a zrazu ho tu dávaš? To je tvoja taktika niekoľko rokov niekoho zosmiešňovať, aby ho tu prestali dávať a potom ho tu vytiahnúť ako "machra"?
Spoliehaš sa na alzheimera užívateľov tvojej vekovej kategórie?
A pochopiteľne ti vadíme my, mladí, pamätníci.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fakt nepochopil...prisámfakt.
Ale klasika, urážka za urážkou.

Kto za to môže, že si sa v roku 1999 pretĺkal životom ako 18-19 ročný ? Snáď ja ???
Mal si sa lepšie učiť a nie len učňovku absolvovať.
Ale aspoň ti starú teraz brúsi hnisavý syflák podliak...

...apropó...keď som podpísal vojnu, tak som už mal vlastný byt.
...a ozaj...neslúžil som v žiadnych kasárňach a žiadnych holubov som nebuzeroval.

...a pochopiteľne, že mi vadia všetci (ako každému normálnemu), ktorí serú na základné pravidlá.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon

Oficiálne máš pravdu. Ja momentálne nielen pozitívny, ale aj chorý a vkuse jazdím - obchody - lekáreň - obchody - práca, dnes naše letisko, ale tam poviem čo je v hre, aby som neohrozil.
Okrem toho nechápem, že lekárka upozornila moju polovičku, ža NELEŽAŤ a to jej hovorila, že má 39 st.
Tak podľa toho sa riadim a brázdim cesty. Staviať vetrone nemôžem, mám mierne točenie hlavy, rozohmlené videnie a liekmi potlačený pud sebazáchovy, ideálne za volant!
Hmmmm.... a vieš ty, že práve tá posledná poznámka "ideálne za volant!" je od teba trochu sebecká?
NEPOTREBUJEME, aby si sa stal číslom v štatistike úmrtí pri dopravnej nehode, NEPOTREBUJEME, aby si ty svojim egoizmom a nezodpovednosťou zvyšoval stavy úmrtí pri nehodách nevinných ľudí, ktorí sa ti "pripletú" do cesty! NEPOTREBUJEME tu zakladať novú tému o tom, ako niekto takto z Porady ODIŠIEL!!!!
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Fakt nepochopil...prisámfakt.
Ale klasika, urážka za urážkou.

Kto za to môže, že si sa v roku 1999 pretĺkal životom ako 18-19 ročný ? Snáď ja ???
Mal si sa lepšie učiť a nie len učňovku absolvovať.
Ale aspoň ti starú teraz brúsi hnisavý syflák podliak...

...apropó...keď som podpísal vojnu, tak som už mal vlastný byt.
...a ozaj...neslúžil som v žiadnych kasárňach a žiadnych holubov som nebuzeroval.

...a pochopiteľne, že mi vadia všetci (ako každému normálnemu), ktorí serú na základné pravidlá.
Učnovku máš ty /písal si to tu/, urážku za urážkou píšeš iba ty, ty zelený maliar s kýbľom červenej farby v ruke.
To je urážka? Však sám si to tu prezentoval!
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Jarka 1
nandy a tiež som chcela ako Veronika. Nemachruj a zalez domov. Aj iní majú doma mamy o ktoré sa boja rovnako ako ty.
Nechápeš čo píšem?
KOHO nakazujem? Veď okrem policajtov sa správam ku všetkým tak, aby som neinfikoval!
To, že si jazdím /je doporučené starať sa aj o svoje duševné zdravie/ je moja vec. Stále mám 1000x lepšie fyziologické predpoklady a reflexy ako vodič typu Buchač.
Takým sa treba vyhýbať.
Hmmmm.... naozaj?
Nedávno ma syn poprosil, aby som ho niekam odviezol - neriadil som 8 rokov (stačilo mi 15 minút a cca 5km, aby som si zvykol na reakcie vozidla a tomu som sa prispôsobil v štýle jazdy). A len konštatoval, že jazdím lepšie, ako predtým.
Dôvod? Starší už nie je taký prchký, ako mladý, starší má viac skúsenosti v riadení, starší vie skôr predvídať a starší sa neplaší a nepreháňa to s rýchlosťou (veď si len pozri - kde a KTO sa omotal okolo stĺpa, stromu, čo mal v sebe za svinstvá, ako rýchlo šiel!)
Áno - stáva sa, že i starší zavinia nehodu, ale zaručene to nebude viac, ako to spôsobujú vodiči v rozsahu 17- 45 rokov.

Okrem toho - pracovníci pohrebných služieb vedia o tom, čo sa deje s telom nebohého a v dnešnej dobe aj vedia, ako sa zabezpečiť.
Naposledy upravil misoft : 14.11.21 at 12:01
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nandrolon
Jarka 1
nandy a tiež som chcela ako Veronika. Nemachruj a zalez domov. Aj iní majú doma mamy o ktoré sa boja rovnako ako ty.
Nechápeš čo píšem?
KOHO nakazujem? Veď okrem policajtov sa správam ku všetkým tak, aby som neinfikoval!
To, že si jazdím /je doporučené starať sa aj o svoje duševné zdravie/ je moja vec. Stále mám 1000x lepšie fyziologické predpoklady a reflexy ako vodič typu Buchač.
Takým sa treba vyhýbať.
Hmmmm.... naozaj?
Nedávno ma syn poprosil, aby som ho niekam odviezol - neriadil som 8 rokov (stačilo mi 15 minút a cca 5km, aby som si zvykol na reakcie vozidla a tomu som sa prispôsobil v štýle jazdy). A len konštatoval, že jazdím lepšie, ako predtým.
Dôvod? Starší už nie je taký prchký, ako mladý, starší má viac skúsenosti v riadení, starší vie skôr predvídať a starší sa neplaší a nepreháňa to s rýchlosťou (veď si len pozri - kde a KTO sa omotal okolo stĺpa, stromu, čo mal v sebe za svinstvá, ako rýchlo šiel!)
Áno - stáva sa, že i starší zavinia nehodu, ale zaručene to nebude viac, ako to spôsobujú vodiči v rozsahu 17- 45 rokov.

Okrem toho - pracovníci pohrebných služieb vedia o tom, čo sa deje s telom nebohého a v dnešnej dobe aj vedia, ako sa zabezpečiť.
takže s ohľadom na profesionalitu pracovníkov pohrebných služieb, si sa nebál len tak z voleja po 8 rokoch riadiť auto inej konštrukčnej generácie. alebo aký iný súvis to má s tvojim riadením.
doplním nakoniec 15 min = 5 km teda rýchlosť jazdy 20 km/hod
Naposledy upravil pavol54 : 14.11.21 at 14:08
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali - ty oný - nevieš, kde som jazdil, ako som sa zoznamoval. Nepísal som, KDE, ale koľko. Nevieš či som nejazdil po meste, alebo po poli, či po diaľnici... Ale nedovolil som si s takými príznakmi (ala Nandy) sadnúť za volant.
BTW: pokiaľ sa niečo naučíš, potom to niekoľko desiatok rokov používaš, tak ani veľký časový odstup ti NEVYMAŽE tie skúsenosti, stačí ich len "oživiť".
Takže na tvoju "profesionalitu" v niektorých iných veciach by som zasa ja nespoliehal.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anticovidová instatná polievka (Venezuela).......
https://www.topky.sk/cl/13/2212339/F...BMbA0EQmev4DEs
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Len tak medzi rečou pripomeniem, že do lekárne chodia prevažne chorí a určite sú takí aj medzi očkovanými netestovanými a do potravín podobne. Zrejme ste si nepozreli video, kde si vyspevovali globalisti - všetci bez rúška.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.kolkolasky.sk/
257528947_10226178956963439_8625679343545080481_n.jpg  
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Psychoza je zla ...
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Global Corruption Index nemilosrdne ukázal, že Slovensko si ZA TEJTO VLÁDY v oblasti korupcie pohoršilo. https://risk-indexes.com/global-corr...L-2Uirx0uHkeCw
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes sa nám začal "pekný týždeň". Moja 3/4 je pozitiv. Ja som (zatiaľ) negativ. Ako? Jej kolegyňa (2 dávky) chytila tú pliagu, chodila do roboty a až keď jej bolo zle, tak šla sa otestovať - bola pozitívna. A tri dni spolu robili. Nahlásila však len JEDNU osobu (kontakt) z roboty (ale ďalšie tri už neuviedla, veď sedeli pri kávičke len pol hodiny) - no a teraz došlo i na moju 3/4. A to ešte dva dni ťahala za všetky tie tri, ktoré už boli doma. Teraz tá prvá (nahlásená) bude ťahať za ďalšie tri.
BTW: pôvodkyňa leží na kovidovom... a je očkovaná 2-ma dávkami! Takže - zdá sa, že u nej tá vakcína mala opačný účinok, ako hlásali.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

duški držte sa. Dúfam, že dostala aj nejakú liečbu a nečaká sa, či to s ňou sekne.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

aj u nás sa "očkovalo"......chodili chlapci (za Boha, za národ), informovali sa telefonicky, či sestrička XY robí dnes......
a teraz neviem, či tá sestrička pri podávaní inj. i. m. poskytovala aj iné, vedľajšie služby (ako v AT?), ale prišli si pozrieť chlapci (z bývalej VB) na prácu sestry a to tak, že urobili tzv. "stopku ", kontrolovali všetko, t. j. aj sklenený odpad a zistilo sa.......
že sestrička "podávala" i. m. vakcínu tak bezbolestne,profesionálne, že ani vpich nemusela urobiť a chlapci (kotrbovci, u nás mazurkovci) majú doklady, QR kódy, že sú očkovaní, čo v skutočnosti nie je pravda ......
a stálo chlapcov toto dobrodružstvo, resp. geniálny výmysel nejaké tie chechtáky pre sestričku (čo tam po €, veď ich zarobia v DE) nepoznám sadzbu za hlavu , ale sestrička (ak sa ju dá nazvať sestrou) mala vo vlastnom vačku 400,- €....
celý svoj život robila sestru, dobre ju poznám, robila aj na vyššom poste v ich regionálnej komore, mala veľmi ťažký priebeh ochorenia Covid 19 , sama bola na ventilácií, 2,5 mesiaca sa doliečovala na ODCH......aspoň jedna poľahčujúca okolnosť sestra sa priznala , sa čo urobila......
počula som reči, že čo je to za človeka, čo natrie "kolegu"????.......... ak by som také niečo na 1000% vedela, že sa to deje na mojom pracovisku, sama ho udám, čo robí ........
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jarka 1
duški držte sa. Dúfam, že dostala aj nejakú liečbu a nečaká sa, či to s ňou sekne.
Dnes lekár mal dovolenku, ale zajtra mám "výjazd" smer lekár a lekáreň. Zatiaľ vylihuje v pelechu .
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

covid je politický nástroj
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
covid je politický nástroj
Choď už niekam s takými vyhláseniami.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jeden názor z diskusie ku rozhovoru s Kňažkom.


Fero Hora • pred 17 minútami

Co sa tyka toho plota, je velkou chybou, ze ho aj dnes nemame taky, ako za socializmu. Poliaci ho idu znova stavat. A inak pan Knazko, ak by som sa stretol s vami v niejakej tv diskusii nazivo, ani by ste si neusral. Neustale omielate dookola aj 32 rokov po, ze ved lebo komunisti, tak ako dnes ti neschopaci vo vlade ved lebo Fico, Dzurinda ved lebo Meciar, Fico ved lebo Dzurinda atd. Vsetkym co ste sedeli doteraz vo vlade aspon 5 munut by som dal dozivotny zakaz sa miesat do slovenskej politiky. Ste hnusny farizej, ktoremu som to kedykolvek schopny povedat do oci. Ste proste na grcanie, aj s dalsim VPN expertom Fedorom, ktory to naspanoval az tak, ze musel zo Slovenska doslova ujst, taki ste vy revolucionari. Odzigavat tu mozete len tupcov a deti. Ak by ste koridory nerobil vy, robil by ich niekto iny, to sa uz zastavit nedalo a uz vobec nie v CSSR. Rozpravky si nechajte pre nepricetnych. Vy ikona toho ako revolucia a porevolucny vyvoj nema vypadat. Uz vam len bozk na celo aj s tym otcom naroda, mozete si ruky podat, ako ste rozbili republiku s ohromnym medzinarodnym kreditom, za to ste mali dostat po 20 rokov natvrdo, za rozbitie CSSR aj s Klausom a Meciarom.

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...zko-rozhovor/4

Veru má pravdu...Kňažko je proste na grcanie.
2 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Jarka 1
duški držte sa. Dúfam, že dostala aj nejakú liečbu a nečaká sa, či to s ňou sekne.
Dnes lekár mal dovolenku, ale zajtra mám "výjazd" smer lekár a lekáreň. Zatiaľ vylihuje v pelechu .
V žiadnom prípade nesmie ležať, čo najviac chodiť a z hlboka dýchať. Ak bude ležať, rozvinie sa jej vplyvom plytkého dýchania od spodu zápal pľúc a skončí v nemocnici.
ja zatiaľ stále teploty okolo 39,2. Aj dnes ráno. dnes valím už aj sebe po lieky, pre istotu.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať