Zavrieť

Porady

EZU - zasielanie mesačných výkazov do SP elektronicky

Elektronické zasielanie údajov do Sociálnej poisťovne - máte aj Vy neustále problémy- už mám hotové mzdy za 4 mesiace, doteraz sa mi nepodarilo odoslať úspešne ani jeden mesiac.
Usporiadat
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Gabi03 Pozri príspevok
Ahoj, po zadaní prihlasovacích údajov od EZU ma nechce prihlásiť. Ževraj mám zlé IČZ alebo meno alebo heslo (čo iné by to mohlo byť? ). Samozrejme skúšala som, dokiaľ to nešlo, alebo lepšie povedané, pokiaľ ma to neodporučilo skontaktovať sa s tvorcami EZU. Ešte doplním, že som nemenila ani meno ani heslo. Stretli ste sa s takýmto?
Gabi počkaj, možno majú problém oni. Mne sa to už stalo, aj som volala
sociálku a povedali, že majú problém, nech skúsim neskôr. Keď si nič nemenila, určite to nie je Tvoja chyba.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Bola to moja chyba. Zle som si zapísala moje heslo. To aby som už chodila s nejakým zošítkom, so všetkými prihlasovacími menami a heslami na poisťovne a iné inštitúcie.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
judy Pozri príspevok
Mne netrabalo splnomocnenie overit, staci len mat podpisane konatelom, majitelom. Ja osobne som sa nahlasila vo ZV do socialky, ze si pridem pre grid kartu, uz mala pripraveny navrh zmluvy a vytlacili si z internetu vypis zo zivno. registra, a podpisala som sa . Tu dohodu o podmienkach si oni na socialke vyplnuju a ty len podpises.
Ja som dnes naklusala pre grid kartu s dohodou, výpisom z OR a teta ma vyhodila, že potrebujem ešte prefotený občiansky , že som to ja ako konateľ na výpise z OR a ešte aj prefotenú kartičku s DIČom....aké "jednoduché !!!???"
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

jess Pozri príspevok
Ja som dnes naklusala pre grid kartu s dohodou, výpisom z OR a teta ma vyhodila, že potrebujem ešte prefotený občiansky , že som to ja ako konateľ na výpise z OR a ešte aj prefotenú kartičku s DIČom....aké "jednoduché !!!???"
a taký zákon že ochrana osobných údajov tete nič nehovorí ????
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

katkaj Pozri príspevok
a taký zákon že ochrana osobných údajov tete nič nehovorí ????
To si tam potom ona rukou dopíše, že dáva súhlas podľa zákona o ochrane osobných údajov.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Gabi03 Pozri príspevok
To si tam potom ona rukou dopíše, že dáva súhlas podľa zákona o ochrane osobných údajov.
To je neuveriteľné čo sa deje na tých našich inštitúciách. My musíme vedieť všetko a oni nemusia nič.
Určite by som trvala na vydaní Grid karty pokiaľ by som mala výpis z OR
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Tak, dnes som tam bola zase. Výpis z OR musí byť buď originál alebo potvrdená kópia...tak som zase išla preč a keď som to doniesla, teda potvrdenú kópiu z OR, prefotenú občianku, prefotenú kartičku s DIČom, tak ma zase vyhodila, že TO PREDSA NEJDE LEN TAK - NA POČKANIE !!!!...TO TRVÁ TAK 1 - 2 DNI !!!, že mi zavolá, keď to bude podpísané pánom riaditeľom!!! Tak už tam pôjdem štvrtý krát....raz ma z tejto "inštitúcie" klepne. Ešteže tam po už zaslaní výkazov elektronicky nemusím chodiť...aspoň jedná kladná informácia, ktorá ma potešila
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

jess Pozri príspevok
Tak, dnes som tam bola zase. Výpis z OR musí byť buď originál alebo potvrdená kópia...tak som zase išla preč a keď som to doniesla, teda potvrdenú kópiu z OR, prefotenú občianku, prefotenú kartičku s DIČom, tak ma zase vyhodila, že TO PREDSA NEJDE LEN TAK - NA POČKANIE !!!!...TO TRVÁ TAK 1 - 2 DNI !!!, že mi zavolá, keď to bude podpísané pánom riaditeľom!!! Tak už tam pôjdem štvrtý krát....raz ma z tejto "inštitúcie" klepne. Ešteže tam po už zaslaní výkazov elektronicky nemusím chodiť...aspoň jedná kladná informácia, ktorá ma potešila
A to v ktorom meste ? V bratislave to vydávajú na počkanie, vypíšeš pár riadkov a odchádzaš s grid kartou
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
jess Pozri príspevok
Ja som dnes naklusala pre grid kartu s dohodou, výpisom z OR a teta ma vyhodila, že potrebujem ešte prefotený občiansky , že som to ja ako konateľ na výpise z OR a ešte aj prefotenú kartičku s DIČom....aké "jednoduché !!!???"
to je zas nejaká nová inovácia? to si bola na ktorej pobočke...no nech to skúsia na záhradníckej už sa na to teším...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
katkaj Pozri príspevok
A to v ktorom meste ? V bratislave to vydávajú na počkanie, vypíšeš pár riadkov a odchádzaš s grid kartou
"Veľkomesto" Veľký Krtíš....tu ešte "systém na počkanie" nedošiel !!!...tu majú čas....ale ja NIE
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

jess Pozri príspevok
"Veľkomesto" Veľký Krtíš....tu ešte "systém na počkanie" nedošiel !!!...tu majú čas....ale ja NIE
Tak to je sila.
Ja som za posledné dva mesiace vybavovala pre dve firmy Grid kartu a vždy to bola 5 minútová záležitosť.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
a ešte treba mať ten výpis z OR najviac 3 mesiace starý !!!
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

jess Pozri príspevok
a ešte treba mať ten výpis z OR najviac 3 mesiace starý !!!

nechcem ťa ešte viac naštvať ale ja som tam bola naposledy s výpisov starým 3,5 mesiaca a vôbec to nesledovali.
Asi sa niekto potrebuje robiť dôležitým
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Posielali ste niekto dnes výkazy do SP cez EZU? Mne sa vrátil výkaz ako neakceptovaný/ mzdy za júl/ , vypisuje chyby ohľadne VZ , ale tie mám nastavené správne podľa nových hodnôt. Neviem či je chyba u nás alebo v SP.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

IVEB Pozri príspevok
Posielali ste niekto dnes výkazy do SP cez EZU? Mne sa vrátil výkaz ako neakceptovaný/ mzdy za júl/ , vypisuje chyby ohľadne VZ , ale tie mám nastavené správne podľa nových hodnôt. Neviem či je chyba u nás alebo v SP.

Posielala som za júl , ale 31.7., prešlo v poriadku.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

IVEB Pozri príspevok
Posielali ste niekto dnes výkazy do SP cez EZU? Mne sa vrátil výkaz ako neakceptovaný/ mzdy za júl/ , vypisuje chyby ohľadne VZ , ale tie mám nastavené správne podľa nových hodnôt. Neviem či je chyba u nás alebo v SP.

Včera prešiel v pohode. Aké máš nastavené VZ - max. NP, GP 28.142,-?
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Áno presne tak mám nastavené VZ NP a GP 28142,- Už neviem kde mám hľadať chybu
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Prekontroluj po jednotlivých osobách. Zvyčajne býva vypísané upozornenie na konkrétnu chybu (t.j. na konkrétnom riadku č. xy ....)
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Ja som dnes posielala výkaz na SP prešiel v poriadku
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Ide o to , že mi vypísalo chyby pod por.č.25,26,27 , ale všetko som prepočítala a nenašla som žiadnu chybu. Myslím si , že chyba musela nastať pri vygenerovaní súboru , pretože ak sa pozriem na výkaz - prílohu tak mi začína str. 1 por.č. 25 , čo podľa mne je blud.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať