Zavrieť

Porady

Registrativny poriadok

Vie mi niekto poradiť, aký zákon hovorí o tomto poriadku? V televíznych správach hovorili, že treba podľa nejakého predpisu dať si schváliť tento registratívny poriadok v štátnom archíve. Vie niekto ako to má vyzerať?
Díky za každú radu.
Usporiadat
jaroslav jaroslav

jaroslav je offline (nepripojený) jaroslav

už ti niekto odpovedal ?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

žeby tuto?
http://www.porada.sk/showthread.php?...registrat%FAra
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

zakon 395/2002 Z.z., vzhl. MV SR 628/2002 Z.z - prave som si vytiahla JUPP 1/2004 od Poradcu Zilina, je tam o tom vsetko. Alebo zavolat do statneho archivu vo svojom obvode. Ach, ach, kde budem brat na tie pokuty, vsetci sa len vyhrazaju a vyhrazaju. Ak takto budu plasit dalej, zachvilu male a stredne podnikanie zanikne....
0 0
koalko koalko

koalko je offline (nepripojený) koalko

Už som volala štátny archív. Týka sa to len právnických osôb. Nadiktovala mi akú literatúru si mám pozháňať : Správa registratúrnych záznamov a archivácia dokladovu u ich pôvodcov. Publikáciu vydáva K.Z.T. a.s., Kukuričná 1, 820 00 Batislava. Vypracovaný Registratúrny poriadok musí št.archív odsúhlasiť.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

určite to bude len pre právnicke osoby?
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Mas aj c. telefonu na objednavku tej publikacie ?
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Na adrese, ktorú uviedol/la/ koalko ju možno objednať na dobierku. Ja už mám celú peripetiu s registratúrou za sebou.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

rosemary
Na adrese, ktorú uviedol/la/ koalko ju možno objednať na dobierku. Ja už mám celú peripetiu s registratúrou za sebou.
Tak nám prosím ťa popíš, ako si postupovala. Vďaka.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Publikaciu si mozete objednat vo firme KZT, a.s. Kukuricna 1, Bratislava, fax: 02/44372660, tel.: 02/49265203, e-mail: KZT@KZT.sk. U nas na statnom archive povedali, ze si mame svoje doterajsie interne smernice prepracovat podla tej prirucky aby boli v azurite so zakonom a vyhl. a p. riaditelka nam to potom zadarmo potvrdi a vrati, popr. navrhne co tam este doplnit.
Bodlo by, keby to mal uz niekto vypracovane, ale to by som asi vela chcela, ze ? Tak hor sa do objednavania.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Zabudla som este - je to pre vsetky osoby, t.j. FO aj PO.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať