Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - ja verím, že aj vtedy existovali čestní ľudia, rovnako ako teraz.
Kto chcel kradnúť, kradol, kto chce kradnúť teraz, kradne.
Nevyhováraj sa na dobu. Tá "doba" ti pištoľ pri hlave nedržala keď si odrbával štát o dane, tým pádom si odrbával ľudí, lebo štát, to sú ľudia, teda aj tvoji susedia, tvoja "vzdialená rodina".
Som alergický, keď ZLODEJ sa ide na niekoho vyhovárať, že to nie ja, to DOBA.
Čím je lepší zlodej Bašternák od zlodeja, ktorý ukradne borovičku v Tescu? Tým, že jazdí na Veyrone? Asi áno. Lebo obaja budú mať presne rovnako zeminy na sebe! Akurát ten jeden sa bude smažiť v pekle :-))))))))))))))))))))))))))))))))
2 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
jar88
V tom zbalenom príspevku si úplne mimo mysu.
Nechcem tvrdiť, že nerozumieš písanému textu, alebo že nechápeš čo čítaš, ale je mi úplne jasné, že sa ti pri čítaní vybavuje to čo máš v hlave akosi prednastavené.
Úplne, ako keby si vôbec nechápal o čom tá pisatelka vlastne píše.
Rovnako, ako to, čo si si kedy prečítal v mojich príspevkoch. Kde som ja kedy ospevoval Ameriku (USA), Obamu, či dokonca Merkelovú?
Môj ty zlatý, ja ti na ten tvoj zbalený príspevok ani mínusku nedám. Píš si čo chceš. Pokojne môžeš aj klamať. Je to čisto na tebe.
Mysu dobrej nádeje či Hornovho mysu?
to sa podarilo
2 4
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
pavol54
jar88
V tom zbalenom príspevku si úplne mimo mysu.
Nechcem tvrdiť, že nerozumieš písanému textu, alebo že nechápeš čo čítaš, ale je mi úplne jasné, že sa ti pri čítaní vybavuje to čo máš v hlave akosi prednastavené.
Úplne, ako keby si vôbec nechápal o čom tá pisatelka vlastne píše.
Rovnako, ako to, čo si si kedy prečítal v mojich príspevkoch. Kde som ja kedy ospevoval Ameriku (USA), Obamu, či dokonca Merkelovú?
Môj ty zlatý, ja ti na ten tvoj zbalený príspevok ani mínusku nedám. Píš si čo chceš. Pokojne môžeš aj klamať. Je to čisto na tebe.
Mysu dobrej nádeje či Hornovho mysu?
to sa podarilo
Nie je mys ako mys, ani pri pohľade z Anktartídy, že?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
trisestri
maze sa tu veselo,aj ked prispevok neporusuje prispevok pravidla-ale taky jar 88 moze pisat nezmysly a urazat kadekoho,prispevo admin nevymaze-nuz porada portal pre jedneho egocentrika a jeho shou traposin-asi uz ma spoluvlastnicky podiel
V tom zbalenom príspevku si úplne mimo mysu.
Nechcem tvrdiť, že nerozumieš písanému textu, alebo že nechápeš čo čítaš, ale je mi úplne jasné, že sa ti pri čítaní vybavuje to čo máš v hlave akosi prednastavené.
Úplne, ako keby si vôbec nechápal o čom tá pisatelka vlastne píše.
Rovnako, ako to, čo si si kedy prečítal v mojich príspevkoch. Kde som ja kedy ospevoval Ameriku (USA), Obamu, či dokonca Merkelovú?
Môj ty zlatý, ja ti na ten tvoj zbalený príspevok ani mínusku nedám. Píš si čo chceš. Pokojne môžeš aj klamať. Je to čisto na tebe.
Mysu dobrej nádeje či Hornovho mysu?
Mimo misu.
mimo misy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
Lenže si pozabudol, že tí poradcovia mu môžu radiť dovtedy, kým sa neprevalí jeho dávna minulosť.
Ak bol niekto niekedy podvodníkom, nemôže umrieť ako čestný chlap, ale ako podvodník.
Je to ako keby žena, ktorá má svoje dieťa, chce vzbudiť dojem, že je stále panna.
Keď páchal to, čo páchal, určite ešte nevedel, že bude kandidovať. Nejako extra to nesledujem kedy napáchal to, čo sa prevalilo, ale predpokladám, že ten človek podvádzal a klamal od školských čias...
Akože čo sa má prevaliť?
Že chcel byť straník?
Že si zaplatil prezidentský úrad?
Že podnikal a ďalej podniká v požičiavaní peňazí?
Že lieta vládnym lietadlom a podobne?
Veď na tom nič nieje.
------------------------
Dobre predpokladáš, že od školských čias. Tak to tu predsa chodilo.
Všetci čosi páchali, aj tvoj tatko. Bola tu predsa taká doba.
Minule som písal že Kenedy bol čistý ako ľalia, ale jeho klan zbohatol na prohibícii a iste nerobili v rukavičkách ale mali aj "medveďobijky" sebou, alebo že to bola INÁ DOBA pre zarobenie peňazí?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Nandrolon
Lenže si pozabudol, že tí poradcovia mu môžu radiť dovtedy, kým sa neprevalí jeho dávna minulosť.
Ak bol niekto niekedy podvodníkom, nemôže umrieť ako čestný chlap, ale ako podvodník.
Je to ako keby žena, ktorá má svoje dieťa, chce vzbudiť dojem, že je stále panna.
Keď páchal to, čo páchal, určite ešte nevedel, že bude kandidovať. Nejako extra to nesledujem kedy napáchal to, čo sa prevalilo, ale predpokladám, že ten človek podvádzal a klamal od školských čias...
Akože čo sa má prevaliť?
Že chcel byť straník?
Že si zaplatil prezidentský úrad?
Že podnikal a ďalej podniká v požičiavaní peňazí?
Že lieta vládnym lietadlom a podobne?
Veď na tom nič nieje.
------------------------
Dobre predpokladáš, že od školských čias. Tak to tu predsa chodilo.
Všetci čosi páchali, aj tvoj tatko. Bola tu predsa taká doba.
Minule som písal že Kenedy bol čistý ako ľalia, ale jeho klan zbohatol na prohibícii a iste nerobili v rukavičkách ale mali aj "medveďobijky" sebou, alebo že to bola INÁ DOBA pre zarobenie peňazí?
No vidíš, aspoň vieš, prečo sú socanmi aj v dnešnej dobe.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88 - ja verím, že aj vtedy existovali čestní ľudia, rovnako ako teraz.
Kto chcel kradnúť, kradol, kto chce kradnúť teraz, kradne.
Nevyhováraj sa na dobu. Tá "doba" ti pištoľ pri hlave nedržala keď si odrbával štát o dane, tým pádom si odrbával ľudí, lebo štát, to sú ľudia, teda aj tvoji susedia, tvoja "vzdialená rodina".
Som alergický, keď ZLODEJ sa ide na niekoho vyhovárať, že to nie ja, to DOBA.
Čím je lepší zlodej Bašternák od zlodeja, ktorý ukradne borovičku v Tescu? Tým, že jazdí na Veyrone? Asi áno. Lebo obaja budú mať presne rovnako zeminy na sebe! Akurát ten jeden sa bude smažiť v pekle :-))))))))))))))))))))))))))))))))
No jasné, že aj vtedy existovali čestní ľudia. Určite som nebol sám.
Bolo nás viac, ako si myslíš.
Inak v tej dobe, bol súdruh učiteľ a dnes je pán učiteľ.
Dokonca aj náplň a popis práce mal vtedy iný, ako dnes. Hold iná doba.
PS
ja sa na dobu nikdy nevyhováram. Ja ju len opisujem a nemilo pripomínam.
Naposledy upravil jar88 : 20.09.17 at 13:32
0 2
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
Ty a tvoj štb tato čestní?
Ty si svojim vlastným narodením čestnosť už stratil :-))
0 6
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
Pred piatimi dňami tu niekto dal niečo o El prezidente...
Vraj ho tvrdá realita nepotešila.

Mňa zasa neteší, že tu teraz troluje, rozvádza všeliaké "myšlienky"...
Čo je ale podstatné ?
Uráža...a uráža, a uráža..
0 5
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Určite máme na všetko iný pohľad.
Hlavne na zlodejinu, zákon, právo, spravodlivosť a morálnosť.
No a tú morálnosť by som dal, až na prvé miesto. Od toho sa odvíja všetko ostatné nemorálne.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Pred piatimi dňami tu niekto dal niečo o El prezidente...
Vraj ho tvrdá realita nepotešila.

Mňa zasa neteší, že tu teraz troluje, rozvádza všeliaké "myšlienky"...
Čo je ale podstatné ?
Uráža...a uráža, a uráža..
Čo ťa urazilo? Minulosť?
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ty a tvoj štb tato čestní?
Ty si svojim vlastným narodením čestnosť už stratil :-))
Zas trepeš sprostosti.
NEPODLOŽENÉ sprostosti.
Táraj a gágaj. Papagáj.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Ty a tvoj štb tato čestní?
Ty si svojim vlastným narodením čestnosť už stratil :-))
Zas trepeš sprostosti.
NEPODLOŽENÉ sprostosti.
Táraj a gágaj. Papagáj.
... chcel si napísať nie papagáj, ale prďúsi, ako hovoril tvoj vzor Vladko M.

Buchač - beriem to tak, že týmto ten prezident skončil. Svoje si ešte uleje, doklepe to možno do konca a v druhom volebnom období má šancu presne 0,00%. A som rád, že týmto Kotlebovi prihral zopár %.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Ty a tvoj štb tato čestní?
Ty si svojim vlastným narodením čestnosť už stratil :-))
Zas trepeš sprostosti.
NEPODLOŽENÉ sprostosti.
Táraj a gágaj. Papagáj.
Doteraz aj prezident obviňoval všetkých svojich neprajníkov, že si vymýšľajú, že to nie je pravda, že to majú NEPODLOŽENÉ a tak ďalej. Až kým neprišli na rad fakty. On sa teraz síce trasie ako ratlík a radšej všetko priznáva a "ľutuje" a hádže na účtovníčky, ale prídu ďalšie a ďalšie dokumenty...
Ono vieš, potom je človek nasratý, keď sa ukáže že sám klame...
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Ty a tvoj štb tato čestní?
Ty si svojim vlastným narodením čestnosť už stratil :-))
Zas trepeš sprostosti.
NEPODLOŽENÉ sprostosti.
Táraj a gágaj. Papagáj.
Doteraz aj prezident obviňoval všetkých svojich neprajníkov, že si vymýšľajú, že to nie je pravda, že to majú NEPODLOŽENÉ a tak ďalej. Až kým neprišli na rad fakty. On sa teraz síce trasie ako ratlík a radšej všetko priznáva a "ľutuje" a hádže na účtovníčky, ale prídu ďalšie a ďalšie dokumenty...
Ono vieš, potom je človek nasratý, keď sa ukáže že sám klame...
Nandrolon, mňa nemusíš masírovať. Ja viem čo je Kiska zač.
Ja ho tiež nemusím, ale nemám rád, ak niekto niekoho tak hlúpo obviňuje. Pritom u neho je dosť iného na pranierovanie.
Ja viem posúdiť človeka a viem si urobiť aj správny záver.
Ty si napríklad dnes spomenul článok o určitých platoch vo veľkých štátnych podnikoch.
Pritom 300 000€ ročne je smiešne a nicotné.
Iné je v skutočných firmách. 500 000 €, ale mesačne.
Z teba srší iba nemohúcna závisť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som pisal, ze ma to pobavilo, ze v Tupkach objavili princip splachovania. Ale zrejme si ten prispevok nepochopil..
A 500 tis. eur v SK mesacne? dobre som sa nasmial ty praxxx.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ja som pisal, ze ma to pobavilo, ze v Tupkach objavili princip splachovania. Ale zrejme si ten prispevok nepochopil..
A 500 tis. eur v SK mesacne? dobre som sa nasmial ty praxxx.
Píšem 500 000 € mesačne. Ty to čítaš ako SK ?
Som sa nasmial.
Neboj sa dobre som ja pochopil, čo ťa podnietilo. Zbytočne píšeš, že si písal, že ťa to pobavilo, jednoducho si chcel na to poukázať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

.[/QUOTE]

Na margo tých tvojich zákonov. Ja sa stále pýtam, ak sa bude môcť beztrestne vraždiť, myslíš, že z každého človeka na tejto planéte sa stane VRAH?

Ja som presvedčený, že nie.

Kiska si v prvom rade zakladal na svojej AKOŽE morálnej bezúhonnosti a filantropii ako "Dobrý Anjel", a s tým aj vyhral voľby ako dovtedy neznámy človek /presne ako Peter Potôň vo filme Kandidát, SR, 2013/. Aj preto bol zvolený. Jednoduhších ľudí proste oklamal, kúpil si ich svojou vlastnou klamlivou medializáciou.

Teraz je jeho morálna bezúhonnosť v prdeli a je odkrytá jeho pravá tvár podvodníka, úžerníka a hajzľa. Mimochodom písal to presne jeho bývalý spoločník, s ktorým sa "rozkmotrili" a mám dojem, že spolu boli aj v Amerike.

Ja netvrdím, že niekto je svätý. Toto je iba o Kiskovi, preto tu nepleťme druhých. Kiska vystupoval ako morálna autorita, tá je navždy zbúraná.
PS: a že národ stojí za Kiskom to je dobrá blbosť. Ja som takisto súčasť národa a nikdy som za ním nestal, ani nestojím, ani stáť nebudem.
Som veľmi rád, že sa toto prevalilo. Aj keby materiál dodal sám Fico, SIS, alebo NAKA, je mi to jedno. Ak je niekto zlodej a vystupuje ako bezúhonný človek, nech materiály dodá aj sám satan. To, že je zlodej ho nezbaví fakt, kto dodal materiály.[/QUOTE]



-to nie su žiadne moje zákony...to sú zákony podvodníkov zo smeru...
.
-kiska neoklamal jednoduchších ludí...fica by porazilo aj jeho povestné vrece zemiakov

- zabudol si ešte scientologa..

- ty si plet, alebo neplet koho chceš...ja poukazujem, aké svinstvo je tu už cca 10 r. možné vdaka podvodníkom zo smeru..

-či národ stojí, alebo nestojí za kiskom ukázali volby a nie tvoje názory..

-tiež som rád, že sa to prevalilo...len mi povedz, čo ten zlodej ukradol...alebo prečo je zlodej..
-
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Ja som pisal, ze ma to pobavilo, ze v Tupkach objavili princip splachovania. Ale zrejme si ten prispevok nepochopil..
A 500 tis. eur v SK mesacne? dobre som sa nasmial ty praxxx.
Píšem 500 000 € mesačne. Ty to čítaš ako SK ?
Som sa nasmial.
Neboj sa dobre som ja pochopil, čo ťa podnietilo. Zbytočne píšeš, že si písal, že ťa to pobavilo, jednoducho si chcel na to poukázať.
Precitaj si este raz ten prispevok. Pisem o 500 000 eur v SK /na slovensku/. Ale fakt si stojis za tymi 500 000 eur/mesacne 12 x do roka a pripadne aj niekolko rokov vkuse?
Ak ano, doporucujem bud odvykaci ustav Predna hora alebo ine psychiatricke zar. :-))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty. Ak by sa toto prevalilo pred volbami, tak by sme dnes nemali prezidenta Kisku. Poopravim tvoje vyjadrenie. Ti, ktori ho volili za nim "stali". Uvidime v bud. volbach, ci aj teraz stoja.
Iba 10 rokov je tu zle a sa kradne? Za zelezniciara a ekonomickeho experta Miklóža bolo vsetko ciste, ziadne rozkradacky? A co Meciar?
Z tvojich zaujatych prispevkov mi niekedy pripada, ze z tych dzurindovych vypredajov si aj ty osobne profitoval...
A co ukradol? Peniaze, ktore podla platnych zakonov patrili statu. Co ukradol ESTE NAVIAC, tak cast z toho sa este len dozvieme. Teraz to vie iba sam zlodej Kiska a ti, s ktorymi kradol...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať