Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
korela
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
Videl som už spočiatku tej kauzy.
ALE je potrebné si uvedomiť jedno.
Kde niet obvineného,tak skutok ako keby sa ani nestal. Nejaké videjko z TV Narkózy na tom nič nezmení........
.


si tomu zas dal.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
korela
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
Videl som už spočiatku tej kauzy.
ALE je potrebné si uvedomiť jedno.
Kde niet obvineného,tak skutok ako keby sa ani nestal. Nejaké videjko z TV Narkózy na tom nič nezmení.
Na inom fóre sa preberajú aj tie podmienky, aké majú poliši.
...a nie, nemyslím teraz na ich finančné ohodnotenie, aj keď (mimochodom) je toto teda fest o trte. To len verejnosť si myslí, že majú bohvieaké vysoké platy.
Tie negatívne podmienky sú v tom, že vrchnosť - velenie nie raz hádže vyšetrovateľom pod nohy polená (niekedy až brvná) pod nohy.

Druhá stránka veci je ale aj to, že príslušníkov na pravých miestach je príliš málo a v kanceláriách ich sedí preplno. Vzdelanie vyšetrovateľov ani radšej nespomínam...ono vyšetrovateľ s VŠ, ktorý ale skončil sociálnu prácu, techniku, bezpečnostný managment, atď nie je žiadna výhra. Viem dokonca o prípade, kde je vyšetrovateľ absolvent veteriny...no amen dolores.
to máš ako na vojnu sa tlačil kto sa v civile neuživil, tak je to dnes u policajtov. Niekedy tam nikto nechcel a dnes je v prihlásených taký pretlak že aj rektora alebo koho odsúdili za úplatok. Potom už len vydržať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
buchač
korela
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
Videl som už spočiatku tej kauzy.
ALE je potrebné si uvedomiť jedno.
Kde niet obvineného,tak skutok ako keby sa ani nestal. Nejaké videjko z TV Narkózy na tom nič nezmení........
.


si tomu zas dal.....
Žiaľ - často je to pravda! Nejaké videjko z nejakej komerčnej televízie často nie je dôkazom - policajti sa začnú (aby riešiť nemuseli) vyhovárať, že to oni nevideli, nezdokumentovali a iné kraviny. Veď i ten ich El Chefe mestkej polície to sám konštatoval - nevidia, nemôžu....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
bjuty smis
buchač
korela
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
Videl som už spočiatku tej kauzy.
ALE je potrebné si uvedomiť jedno.
Kde niet obvineného,tak skutok ako keby sa ani nestal. Nejaké videjko z TV Narkózy na tom nič nezmení........
.


si tomu zas dal.....
Žiaľ - často je to pravda! Nejaké videjko z nejakej komerčnej televízie často nie je dôkazom - policajti sa začnú (aby riešiť nemuseli) vyhovárať, že to oni nevideli, nezdokumentovali a iné kraviny. Veď i ten ich El Chefe mestkej polície to sám konštatoval - nevidia, nemôžu....
Lepšie nevidieť ako futbalista (vnuk známej právnickej babičky) nevedie auto, ako mať z toho vykrúcačky ( vyšetrovateľ vo filme Andel s ďáblem v tele...)
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
bjuty smis
buchač
korela
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
Videl som už spočiatku tej kauzy.
ALE je potrebné si uvedomiť jedno.
Kde niet obvineného,tak skutok ako keby sa ani nestal. Nejaké videjko z TV Narkózy na tom nič nezmení........
.


si tomu zas dal.....
Žiaľ - často je to pravda! Nejaké videjko z nejakej komerčnej televízie často nie je dôkazom - policajti sa začnú (aby riešiť nemuseli) vyhovárať, že to oni nevideli, nezdokumentovali a iné kraviny. Veď i ten ich El Chefe mestkej polície to sám konštatoval - nevidia, nemôžu....
Ešteže môžu hlavou potočiť, zmeniť uhol pohľadu, aby sa im objekt uhol.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Je fakt, že žobráci, vedela som o Rumunoch, sú nasadení v Starom Meste a dosť to ľudí otravuje. Klariská, okolie Univ. knižnice ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Prihlasenych moze byt ...."sitom " ktoremu upravili - znizili poziadavky....prejde par kusov...aj to su poloretardi....inak by nik...zivot fizla stoji cca. 500.-e....-bezneho pesiaka...kto z rodicov by chcel aby to robilo jeho decko....ked moje decko malo myslienku...ja: v ziadnom pripade!!!
My sme boli fizlovska rodina...ja som snuru ukoncila.....
Kedysi bol vyber...teraz nabor....len nie je koho nabrat
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
čo pod vianočný stromec...zatvorene
Čo pod vianočný stromček?
31.10.08
Lui, otvoríme, založíme druhú časť. Už sa asi nekupujú také darčeky ako v 2008. My im ešte ukážeme! :-)))
Pozerala som nejaký film, taká pekná myšlienka tam zaznela, kto neplánuje, plánuje krach.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Prihlasenych moze byt ...."sitom " ktoremu upravili - znizili poziadavky....prejde par kusov...aj to su poloretardi....inak by nik...zivot fizla stoji cca. 500.-e....-bezneho pesiaka...kto z rodicov by chcel aby to robilo jeho decko....ked moje decko malo myslienku...ja: v ziadnom pripade!!!
My sme boli fizlovska rodina...ja som snuru ukoncila.....
Kedysi bol vyber...teraz nabor....len nie je koho nabrat
Vždy sú výnimky (pokiaľ nejde o pravidlo), že sa popri práci rozbieha biznis na partnerove/-ine meno, a výsluhovým dôchodkom sa už iba naskočí do dobre rozbehnutého vlaku.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Vždy sú výnimky (pokiaľ nejde o pravidlo), že sa popri práci rozbieha biznis na partnerove/-ine meno, a výsluhovým dôchodkom sa už iba naskočí do dobre rozbehnutého vlaku.
To si na veľkom omyle...... výsluhový dôchodca nemal možnosť "naskočiť do dobre rozbehnutého vlaku" .... on totiž ten (teraz) dôchodca vtedy si nemohol dovoliť založiť niečo "bokom".... Neviem ako teraz, ale skôr sa na to teda kuewsky pozeralo a bolo zle, ak sa na to prišlo..... buď musel to stopnúť, ale bol vyhodený bez dôchodku....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Vždy sú výnimky (pokiaľ nejde o pravidlo), že sa popri práci rozbieha biznis na partnerove/-ine meno, a výsluhovým dôchodkom sa už iba naskočí do dobre rozbehnutého vlaku.
To si na veľkom omyle...... výsluhový dôchodca nemal možnosť "naskočiť do dobre rozbehnutého vlaku" .... on totiž ten (teraz) dôchodca vtedy si nemohol dovoliť založiť niečo "bokom".... Neviem ako teraz, ale skôr sa na to teda kuewsky pozeralo a bolo zle, ak sa na to prišlo..... buď musel to stopnúť, ale bol vyhodený bez dôchodku....
Nečítal si s porozumením. Napísala som zrozumiteľne.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
bjuty smis
buchač
korela
V súčasnosti v centre BA za bieleho dňa pracuje gang a okráda ľudí. Sú ľahko rozpoznateľní, cudzinci, ženy s rovnakým štýlom oblečenia.
Už mali byť dávno zlikvidovaní oficiálnou políciou, Kovešová nakrúcala reportáž, šot, skoro dostala do hlavy od nich dlažobnou kockou.
Toto asi výmysel nebude. Kde sú chlupatí zašití?
Dolu je video.
http://strategie.hnonline.sk/media/9...slave-zlodejky
Videl som už spočiatku tej kauzy.
ALE je potrebné si uvedomiť jedno.
Kde niet obvineného,tak skutok ako keby sa ani nestal. Nejaké videjko z TV Narkózy na tom nič nezmení........
.


si tomu zas dal.....
Žiaľ - často je to pravda! Nejaké videjko z nejakej komerčnej televízie často nie je dôkazom - policajti sa začnú (aby riešiť nemuseli) vyhovárať, že to oni nevideli, nezdokumentovali a iné kraviny. Veď i ten ich El Chefe mestkej polície to sám konštatoval - nevidia, nemôžu....
no...si to zachránil )
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
lujza.j
Kedysi bol vyber...teraz nabor....len nie je koho nabrat
Rano v radiu ze aj u Cechov je problem, tak navrhli nejake ulavy, napr. nepozadovat maturitu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
si tomu zas dal.....
Dal - nedal...mne je jedno.
Vystáva viacero otázok :

1. Prečo nedáš niečo Ty ?
2. Prečo si ľudia nedávajú pozor na osobné veci ?
3. Prečo (a to je hlavné) si nedajú rady, poriadky neurobia s tými čorkármi vlastníci obchodíkov ?
Lebo jedna z ich praktík je tá, že jeden člen bandy sa postaví k nejakému ľahko rozbitnému predmetu s prstom na perách ( že mlč ! ), lebo inak sa predmet náhodou ocitne na zemi.
To je taký problém oželieť rozbitý predmet a rozbiť hubu maníkovi ? Veď nejde o jeden obchodík na samote, ale je ich tam hafo.

Ale to je také jednoduché obviniť zo všetkého polišov.
Už to tu bude pomaly ako v Engliš...slniečkári to tam dojebabrali až do het !
Ale to je také in potom nosiť kvety a plyšákov na príslušné miesta a zdieľať na sociálnych sieťach všeliaké onačiny.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
bjuty smis
si tomu zas dal.....
Dal - nedal...mne je jedno.
Vystáva viacero otázok :

1. Prečo nedáš niečo Ty ?
2. Prečo si ľudia nedávajú pozor na osobné veci ?
3. Prečo (a to je hlavné) si nedajú rady, poriadky neurobia s tými čorkármi vlastníci obchodíkov ?
Lebo jedna z ich praktík je tá, že jeden člen bandy sa postaví k nejakému ľahko rozbitnému predmetu s prstom na perách ( že mlč ! ), lebo inak sa predmet náhodou ocitne na zemi.
To je taký problém oželieť rozbitý predmet a rozbiť hubu maníkovi ? Veď nejde o jeden obchodík na samote, ale je ich tam hafo.

Ale to je také jednoduché obviniť zo všetkého polišov.
Už to tu bude pomaly ako v Engliš...slniečkári to tam dojebabrali až do het !
Ale to je také in potom nosiť kvety a plyšákov na príslušné miesta a zdieľať na sociálnych sieťach všeliaké onačiny.
Ďalšia argumentačná perla. Prečo platíme dane?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mala ho v 37! rokoch v tej dobe. Dnes má krásnych 97. :-)
To je žena ešte aj dnes!
https://www.cas.sk/clanok/556905/ope...97-narodeniny/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
korela
Vždy sú výnimky (pokiaľ nejde o pravidlo), že sa popri práci rozbieha biznis na partnerove/-ine meno, a výsluhovým dôchodkom sa už iba naskočí do dobre rozbehnutého vlaku.
To si na veľkom omyle...... výsluhový dôchodca nemal možnosť "naskočiť do dobre rozbehnutého vlaku" .... on totiž ten (teraz) dôchodca vtedy si nemohol dovoliť založiť niečo "bokom".... Neviem ako teraz, ale skôr sa na to teda kuewsky pozeralo a bolo zle, ak sa na to prišlo..... buď musel to stopnúť, ale bol vyhodený bez dôchodku....
Ako sa na to mohlo prísť? manželka pokiaľ nebola v štátnej službe tak mohla podnikať aj popri zamestnaní. Jeden takto hneď po revolúcii začal predávať handry " Ja nič, to manželka, ja ju len vozím na trhoviská" Jeden môj podriadený takto začal predávať poistky niečo ako AMSLICO
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Veru tak. Vidím, že by sa príkladov nazbieralo, nie zo závisti, ale suchej štatistiky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Ako sa na to mohlo prísť? manželka pokiaľ nebola v štátnej službe tak mohla podnikať aj popri zamestnaní. Jeden takto hneď po revolúcii začal predávať handry " Ja nič, to manželka, ja ju len vozím na trhoviská" Jeden môj podriadený takto začal predávať poistky niečo ako AMSLICO
Nuž... aj u nás jeden takýto "podnikal" na manželkino meno.... a zhodou - vtedy tie poistky leteli. Až raz (vtedy ešte mobily neboli bežná vec) ho veliteľ povolal do kasárni - spojka letela jak najatá a milého oného doma nebolo, žena (prostá to duša - povedala, že je mimo mesto)... stáva sa, lenže on bol aj mimo posádky... takže až prišiel domov okolo polnoci, dozvedel sa, že mal byť v "kasíne" letel - lenže veliteľ ho už čakal... a veru si vypočul svoje (našťastie - veliteľ bol síce prísny, ale udelil mu len pokarhanie). A musel s podnikaním skončiť. Dostal odkaz - keď je to manželkine, nech si to ONA vybavuje!
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď majú obaja rovnaký odbor, nemal by byť problém, jeden podniká normálne oficiálne, druhý sa zatiaľ zúčastňuje mimo služby.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať