Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Hela Vargová Hela Vargová

Hela Vargová je offline (nepripojený) Hela Vargová

VEĽMI, VEĽMI PROSÍÍÍÍÍM.
SZČO od 1.4.2007, príjem iba zo živnosti 20600,-Sk a dotácia z ÚP vo výške 66588,-Sk. Manželka na RP(bez prijmu). Moja otázka znie: či má nárok na daň.bonus, má 2 deti, ak jeho príjem nedosahuje výšku 6-nás. MM, ale spolu s dotáciou (preinvestoval t.r. 45908,-Sk)by túto podmienku spĺňal t.j. 66508,-Sk. ĎAKUJEM!!!!!!!
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

Som tak trosku mimo tejto temy, ale chcem sa opytat,
volakedy davno pradavno, ked som sa prihlasila na poradu mohla som si stuknut na tlacitko "Nove prispevky" a ono mi to ukazalo vsetky prispevky, ktore pribudli od mojho posledneho pripojenia.

Take nieco tu uz nefunguje??? Velmi mi to chyba..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Funguje, na hornej lište stlač "obsluha" a potom už si nájdeš "nové príspevky" alebo "dnešné príspevky".
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

Dakujem Vam velmi pekne, ste zlate...
0 0
marta16 marta16

marta16 je offline (nepripojený) marta16

Chcela by som sa spýtať na čo všetko môže použiť OZ 2% zo zaplatenej dane. Či si môže kúpiť kuchynskú linku, aj keď nemá žiadne priestory. Je len v zapožičaných priestoroch bez spísania nejakej zmluvy o prenájme. ďakujem za odpoveď
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac

Skús svoju otázku zadať inde, tu ti asi nikto neodpovie.
0 0
marta16 marta16

marta16 je offline (nepripojený) marta16

ale ja to neviem, nejako mi to nejde.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Na samom vrchu obrazovky je také zelené plusko "+ pridať tému", tam stlač a pokračuj podľa návodu (nájdeš si oblasť, potom "pokračuj", zadáš názov a svoju otázku)
0 0
kukino7 kukino7

kukino7 je offline (nepripojený) kukino7

chcel by som sa spýtať niečo z oblasti zákona o cestovných nákladov a stavebného zákona (použitie stavebných strojov v blízkosti rod. domov), ale v sekcii zákony sa mi to nedá a v diskusnej časti nikde nevidím vhodný ˝chlievik˝... kde sa dajú položiť otázky tohoto charakteru?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

kukino7 Pozri príspevok
chcel by som sa spýtať niečo z oblasti zákona o cestovných nákladov a stavebného zákona (použitie stavebných strojov v blízkosti rod. domov), ale v sekcii zákony sa mi to nedá a v diskusnej časti nikde nevidím vhodný ˝chlievik˝... kde sa dajú položiť otázky tohoto charakteru?
Cestovné náhrady - to je väčšinou v časti Mzdové účtovníctvo....
0 0
rejka2cv rejka2cv

rejka2cv je offline (nepripojený) rejka2cv

žena, matka, ešte stále optimistka ...viac
Ahojte všetci! Som nováčik úplný začiatočník. Na túto stránku som narazila na internete, keď som si chcela pomôcť riešiť pracovný problém. Veľmi ma teší, že niečo také existuje a verím, že nájdem odpoveď na svoje problémy a zároveň sa mi podarí ich aj vyriešiť. Pracujem u súkromného podnikateľa vo veľkosklade ako predavačka, pokladníčka a vlastne ako dievča pre všetko.Trápi ma moje osobné ohodnotenie a chcela by som zistiť zopár informácií, aby som si mohla aj sama pomôcť.
Pracujem vo firme, kt. funguje 2 roky so 4 zamestnancami. Aby majiteľ platil minim. odvody, tak sme platené minimálnou mzdou + %-tá s tržby. Chcem sa opýtať koľko mám minimálne dostať na výplatu ako predavačka-pokladníčka s hmotnou zodpovednosťou za peniaze v kase? Ako sa to ráta? Mzdy nám vypočítava vedúca, odmeny (to sú tie percentá) dostávame podľa tržby (konkrétne 0,55% z tržby), o ich výške rozhoduje majiteľ, príp. ich aj mení podľa toho ako sme nespokojné, a najviac čo ma šokovalo po mojej 2-týždňovej dovolenke, nebola mi uznaná odmena z tržby počas dovolenky, takže moja výplyta za júl 2008 bola cca 8800,- Sk. Viem, že si nemôžem nárokovať na odmenu počas dovolenky, ale ani neviem ako sa ráta výplata v mesiaci ak som mala 2 týždne odrobené a 2 týždne som bola na dovolenke. Veľmi prosím, poraďte ak môžete ako môžme bojovať za "svoje" keď ste radi, že máte prácu a je problém nájsť inú. Za všetky rady vopred veľmi pekne ďakujem! ; - )
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

rejka2cv Pozri príspevok
Ahojte všetci! Som nováčik úplný začiatočník. Na túto stránku som narazila na internete, keď som si chcela pomôcť riešiť pracovný problém. Veľmi ma teší, že niečo také existuje a verím, že nájdem odpoveď na svoje problémy a zároveň sa mi podarí ich aj vyriešiť. Pracujem u súkromného podnikateľa vo veľkosklade ako predavačka, pokladníčka a vlastne ako dievča pre všetko.Trápi ma moje osobné ohodnotenie a chcela by som zistiť zopár informácií, aby som si mohla aj sama pomôcť.
Pracujem vo firme, kt. funguje 2 roky so 4 zamestnancami. Aby majiteľ platil minim. odvody, tak sme platené minimálnou mzdou + %-tá s tržby. Chcem sa opýtať koľko mám minimálne dostať na výplatu ako predavačka-pokladníčka s hmotnou zodpovednosťou za peniaze v kase? Ako sa to ráta? Mzdy nám vypočítava vedúca, odmeny (to sú tie percentá) dostávame podľa tržby (konkrétne 0,55% z tržby), o ich výške rozhoduje majiteľ, príp. ich aj mení podľa toho ako sme nespokojné, a najviac čo ma šokovalo po mojej 2-týždňovej dovolenke, nebola mi uznaná odmena z tržby počas dovolenky, takže moja výplyta za júl 2008 bola cca 8800,- Sk. Viem, že si nemôžem nárokovať na odmenu počas dovolenky, ale ani neviem ako sa ráta výplata v mesiaci ak som mala 2 týždne odrobené a 2 týždne som bola na dovolenke. Veľmi prosím, poraďte ak môžete ako môžme bojovať za "svoje" keď ste radi, že máte prácu a je problém nájsť inú. Za všetky rady vopred veľmi pekne ďakujem! ; - )

máš zle zaradený príspevok.Ak chceš dostať odpoveď musíš zadať do správnej témy!
Aby som sa neopakovala,prečítaj si príspevky "vyššie" - (+ prísp. č 191)
Bude to stáť trošku času,ale zachvíľu sa tu zorientuješ,len ako nováčik si nechaj trošku poradiť...
0 0
jarm jarm

jarm je offline (nepripojený) jarm

-
Nuz, tiez to tu skusam, zatial mi vadi, ze ked sa chvilku zdrzim citanim odpovedi, tak sa musim opat znovu prihlasovat. jarm
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jarm Pozri príspevok
Nuz, tiez to tu skusam, zatial mi vadi, ze ked sa chvilku zdrzim citanim odpovedi, tak sa musim opat znovu prihlasovat. jarm
Keď sa prihlasuješ tak je tam štvorček, ktorý treba zaškrtnúť, pri otázke "Zapamätať". Potom ťa nebude odhlasovať.
0 0
beroun beroun

beroun je offline (nepripojený) beroun

Dobý deň, neviem kam túto otázku položiť a nechcem zbytočne vytvárať novú tému. Takže: Prišiel mi z admin@porada.sk e-mail od iného člena porady na môj súkromný e-mail, ktorý som nezverejňoval. Predpokladal som, že je len na administratívne účely pri komunikácii s administrátorom a "Drak-om". Taktiež neviem, ako sa ten člen dopracoval k mojej identite. Keď som si chcel ja sám poslať e-mail, tak mi to nešlo, že mám kontaktovať administrátora, a ako to že cudzí to dokázal?

Ďakujem za odpoveď.
0 0
Alenkacs Alenkacs

Alenkacs je offline (nepripojený) Alenkacs

Dobrý deň, ako mám zrušiť inzerát na pracovnú ponuku? Ktorá bola uverejnená v piatok 19.09.2008 a potrebujem to zrušiť?! To som ešte nevedela, že niekoho našli na danú prac.ponuku! Čo sa s tým dá robiť?! Vie my s tým niekto pomôcť?! Prosím
0 0
Džanka Džanka

Džanka je offline (nepripojený) Džanka

Dobrý deň, poraďáci, neviete mi prosím povedať ako získam faktúru - daňový doklad za predplatné draka z januára tohto roku?
Naposledy upravil Džanka : 22.09.08 at 13:15
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Rozalka Pozri príspevok
Funguje, na hornej lište stlač "obsluha" a potom už si nájdeš "nové príspevky" alebo "dnešné príspevky".
Dobrý ja to "obsluha" nevidím tiež
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tinika Pozri príspevok
Dobrý ja to "obsluha" nevidím tiež
porady
dokumenty
školenia
práca
zákony
drak
obsluha
členovia
top
blog
účtovníci
Je to horná modrá lišta.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Ďakujem veľmi pekne už sa mi otvorili oči, ja som hľadala nejakú malú lištičku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať