Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

A ešte jedna prosba, nevie mi niekto poradiť s tým: V práci sa nemôžem prihlásiť na poradu hneď, mám aj poradu pridanú do dôveryhodných lokalík ako som sa dočítala tu na porade, znížila som úroveň ochrany, a stále je to rovnaké. Prihlásim sa a nič, a keď sa začnem preklikávať témami, zrazu už som prihlasená, ale keď sa preklikám niekde, kde potrebujem niečo napísať, alebo tak, tak som znova odhlásená, už ma to nebaví, stále len klikať a čakať, či budem prihlásena, keď to potrebujem, lebo doma si potom nespomeniem na všetko čo som hľadala a niekedy potrebujem odpoveď na svoju otázku hneď nájsť. Ďakujem za všetky rady
0 0
sokol88 sokol88

sokol88 je offline (nepripojený) sokol88

ahojte som tu nova tak tu haluzim, chcem sa spytat ako sa da postupovat ked som v skusobnej dobe a sef ma taky zvyk, že ked niekto odide neda mu vyplatu
0 0
polka polka

polka je offline (nepripojený) polka

beroun Pozri príspevok
Dobý deň, neviem kam túto otázku položiť a nechcem zbytočne vytvárať novú tému. Takže: Prišiel mi z admin@porada.sk e-mail od iného člena porady na môj súkromný e-mail, ktorý som nezverejňoval. Predpokladal som, že je len na administratívne účely pri komunikácii s administrátorom a "Drak-om". Taktiež neviem, ako sa ten člen dopracoval k mojej identite. Keď som si chcel ja sám poslať e-mail, tak mi to nešlo, že mám kontaktovať administrátora, a ako to že cudzí to dokázal?

Ďakujem za odpoveď.
Stačí si kliknúť na nick ktoréhokoľvek člena porady a otvorí sa ti jeho okno, kde si môžeš nájsť informácie o tomto členovi a tiež je tam možnosť poslať mu súkromnú správu alebo mail.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tinika Pozri príspevok
A ešte jedna prosba, nevie mi niekto poradiť s tým: V práci sa nemôžem prihlásiť na poradu hneď, mám aj poradu pridanú do dôveryhodných lokalík ako som sa dočítala tu na porade, znížila som úroveň ochrany, a stále je to rovnaké. Prihlásim sa a nič, a keď sa začnem preklikávať témami, zrazu už som prihlasená, ale keď sa preklikám niekde, kde potrebujem niečo napísať, alebo tak, tak som znova odhlásená, už ma to nebaví, stále len klikať a čakať, či budem prihlásena, keď to potrebujem, lebo doma si potom nespomeniem na všetko čo som hľadala a niekedy potrebujem odpoveď na svoju otázku hneď nájsť. Ďakujem za všetky rady
keď budeš prihlásená na porade, vojdi do nástrojov/možnosti siete internet/domovská stránka a tam klikni na použiť aktuálnu
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

beroun Pozri príspevok
Dobý deň, neviem kam túto otázku položiť a nechcem zbytočne vytvárať novú tému. Takže: Prišiel mi z admin@porada.sk e-mail od iného člena porady na môj súkromný e-mail, ktorý som nezverejňoval. Predpokladal som, že je len na administratívne účely pri komunikácii s administrátorom a "Drak-om". Taktiež neviem, ako sa ten člen dopracoval k mojej identite. Keď som si chcel ja sám poslať e-mail, tak mi to nešlo, že mám kontaktovať administrátora, a ako to že cudzí to dokázal?

Ďakujem za odpoveď.
polka Pozri príspevok
Stačí si kliknúť na nick ktoréhokoľvek člena porady a otvorí sa ti jeho okno, kde si môžeš nájsť informácie o tomto členovi a tiež je tam možnosť poslať mu súkromnú správu alebo mail.
ten člen tvoju mailovú adresu nepozná, mail pošle adminovi a ten tebe. Iba ak by si mu sám na ten mail odpovedal.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

kukučka Pozri príspevok
keď budeš prihlásená na porade, vojdi do nástrojov/možnosti siete internet/domovská stránka a tam klikni na použiť aktuálnu
Ďakujem za odpoveď
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

kukučka Pozri príspevok
keď budeš prihlásená na porade, vojdi do nástrojov/možnosti siete internet/domovská stránka a tam klikni na použiť aktuálnu
Ahoj, skúsila som to v práci, ale okrem toho, že túto stránku mi hodí po prihlásení na net, prihlásit sa stále nemôžem.
0 0
kamila.bilova kamila.bilova

kamila.bilova je offline (nepripojený) kamila.bilova

a ked chcem sa spytat ohladom strednej skoly thak na co mam kliknut??? lebo ked si dam ze vlozit temu thak mi tham vyskocia len ine temy..a skola tham neje..pls poradte diky
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Môžeš pridať pod (klikni na učitelia a pridaj tému)
Naša práca - stretnutie a rady rovnakého druhu > Porada nielen o rovnakej práci > Učitelia
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Prosím Vás, ako priložiť do príspevku prílohu? Skúšala som to cez "spinku" ale vôbec mi to nejde. Som z toho paf. ďakujem.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
rodina1 Pozri príspevok
Prosím Vás, ako priložiť do príspevku prílohu? Skúšala som to cez "spinku" ale vôbec mi to nejde. Som z toho paf. ďakujem.
Určite si na to išla dobre, len si to nedotiahla dokonca.

Klikneš na spinku, dáš prehľaddávať a vyberieš si z PC prílohu, ktorú chceš prilepiť. Až sa ti v okienku prehľadávať zobrazí príloha, tak ju dáš stiahnuť, to je hneď vedľa vyhľadávať a máš to v odpovedi. Potom už len klikneš na poslať odpoveď.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
cactus Pozri príspevok
Určite si na to išla dobre, len si to nedotiahla dokonca.

Klikneš na spinku, dáš prehľaddávať a vyberieš si z PC prílohu, ktorú chceš prilepiť. Až sa ti v okienku prehľadávať zobrazí príloha, tak ju dáš stiahnuť, to je hneď vedľa vyhľadávať a máš to v odpovedi. Potom už len klikneš na poslať odpoveď.
Cactus, tak som to skúšala, aj s tým stiahnuť, ale keď som si pozrela odpoveď ešte pred odoslaním, tak som tam prílohu nemala. Asi sa mi teda zobrazí až keď pošlem odpoveď. Idem to skúsiť. Ďakujem
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
rodina1 Pozri príspevok
Cactus, tak som to skúšala, aj s tým stiahnuť, ale keď som si pozrela odpoveď ešte pred odoslaním, tak som tam prílohu nemala. Asi sa mi teda zobrazí až keď pošlem odpoveď. Idem to skúsiť. Ďakujem
Prílohu, ktorú pridáš, sa ti zobrazí dolu pod oknom textu, musíš si narolovať nižšie a tam máš Priložené súbory a prílohy....
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
cactus Pozri príspevok
Prílohu, ktorú pridáš, sa ti zobrazí dolu pod oknom textu, musíš si narolovať nižšie a tam máš Priložené súbory a prílohy....
Ďakujem, už sa mi to podarilo. Ako málo stačí, len narolovať nižšie a už to človek vidí. Akási som dnes roztržitá.
0 0
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
Prosím Vás kto mi poradí, ako a kde nájsť nejakú staršiu tému, napr: z roku 2006. alebo ešte skôr? Zaujímalo by ma a rád by som si prečítal, aké témy boli dané v predchádzajúcich rokoch keď PORADA začínala. Je nejaký register starších tém? a dajú sa aspoň prečítať?! Reagovať nechcem.
A ešte dve otázky: 1.- do kapitoly o SBV alebo záhradáchdajú sa uložiť nové témy, to viem, ale ako zistím či už v minulosti niekto sa o tom nezaujímal
2.- asi si niekto z Vás povie, aký mladý a to nevie, ale vážne povedzte a vysvetlite mi, čo je to blog. Ako mám začať alebo lepšie povedané rozmýšľať, aby to dobre bolo?! Je to opísanie nejakého osobného zážitku?!
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

1. Prečítaj si FAQ
2. na každej strane celkom hore je "rozšírené hľadanie" ; klikni a zadaj kľúčové slovo a nižšie hľadanie podľa času vyber : "príspevky spred roka" a vpravo od toho
"a staršie".

skús
Naposledy upravil liba2 : 20.12.08 at 21:32
0 0
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
Liba 2, d´kujem za nasmerovanie, skúsim neskôr. Si fajn. Ale nerozumeim tvojmu príspevku o akom krásnom meste?! veď som o tom nepísal. No vážne, nesmej sa, ale neviem čo je to blog ani doteraz. A ten ďaľší Tvoj príspevok....BA nie je BB nechápem, asi som natvrdlý, že?§ Škoda, ak si to myslíš zatiaľ si prvá s ktorou si takto píšem. Ale aj tak ď kujem. Naschvál vynechávam e-čko v slove Ďakujem§§
Tak, teraz som pochopil, o ktorom krásnom meste je reč- o meste z ktorého som. No Máš pravdu, pre každého je jeho rodné-aspoň by malo byť- mesto to najkrajšie. A povedz u Teba je BA, alebo BB krajšie?! Háááá???? Asi BA nie???
Naposledy upravil Galius : 20.12.08 at 17:17 Dôvod: Dodatok, nechcem nový príspevok.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Galius Pozri príspevok
.......... asi si niekto z Vás povie, aký mladý a to nevie, ale vážne povedzte a vysvetlite mi, čo je to blog. Ako mám začať alebo lepšie povedané rozmýšľať, aby to dobre bolo?! Je to opísanie nejakého osobného zážitku?!
O nič nejde ,
iba som sa zachytila tvojej otázky....
a chcela som zistiť mesto o ktorom hovoríš vo svojom nicku...
a v inej téme píšeš, že máš cestovné lístky z BA a BB, teda odtiaľ nepochádzaš...

Doplnené:
áno, BA je moje rodné mesto a pre mňa bude vždy krásne....
áno, aj BB je krásne mesto a takto by mohli pokračovať všetci,
lebo s rodným mestom je to ako s manželkou - tá je pre každého
manžela tá najkrajšia...

Lenže tu sme s touto témou

preto končím a ostatné svoje príspevky mažem.
Naposledy upravil liba2 : 20.12.08 at 18:12 Dôvod: tiež nechcem vytvoriť ďalší príspevok
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Bardejov = BJ, žiaľ, ešte som nebola, no ak je pod patronátom UNESCO, tak musí byť ozaj krásne.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ukazuje, že to má ešte stranu 25, ale nedá sa načítať?
Vymazané príspevky?
Asi...
Určite...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať