Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zita5
Chcelo by to pogram, jeden som Ti poslala. Skús ho.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Priatelia dobrý večer, ako máte zoradených online účastníkov Porady ? Prv to bolo podľa abecedy a teraz to mám sprehádzané, pritom nič som neprestavoval. Dá sa to niekde zoradiť ? Alebo zle pozerám ... ?
Ďakujem
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Manual
Priatelia dobrý večer, ako máte zoradených online účastníkov Porady ? Prv to bolo podľa abecedy a teraz to mám sprehádzané, pritom nič som neprestavoval. Dá sa to niekde zoradiť ? Alebo zle pozerám ... ?
Ďakujem
Janko, presne toto som sa pýtala pred pár dňami... a Maja na to prišla, je to podľa abecedy, ale najskôr idú veľké a potom malé písmená... Musíme to reklamovať u Richarda, nech to nastaví tak, ako to bolo, toto je veľmi neprehľadné.... :-(
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Viera123
Janko, presne toto som sa pýtala pred pár dňami... a Maja na to prišla, je to podľa abecedy, ale najskôr idú veľké a potom malé písmená... Musíme to reklamovať u Richarda, nech to nastaví tak, ako to bolo, toto je veľmi neprehľadné.... :-(
Vierka ďakujem, idem to "reklamovať"
Pekný večer...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Manual
Vierka ďakujem, idem to "reklamovať"
Pekný večer...
Veru Janko, len to zreklamuj, lebo aj ja musím dvakrát prehliadať, kto tu je, lebo keď to nepomôže, spíšeme petíciu! Veď už aj tak dlho žiadna nebola!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mať tak vaše starosti a Rockefelerove peniaze
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Paula
Mať tak vaše starosti a Rockefelerove peniaze
Jaaaaj Paula, neboj, máme ich dosť, a preto občas vtisneme na Poradu aj takéto drobnôstky, ale usúď, chcelo by sa ti to čítať, keby sme spustili?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ak niekto , môže prosím nech pomôže ....ako stiahnúť smajlíkov z netu .Ak ho uložím , tak uložím len obrázok ,ale sa nepohybuje .Prečo ...kde robím chybu ?Ďakujem .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5
Ak niekto , môže prosím nech pomôže ....ako stiahnúť smajlíkov z netu .Ak ho uložím , tak uložím len obrázok ,ale sa nepohybuje .Prečo ...kde robím chybu ?Ďakujem .

Už som na to prišla ....áno alebo nie ? Vidím , že áno .....:p
ťap ťap.gif  
smajl.gif  
1/1
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

si šikovná
1137.gif  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula............
Naposledy upravil Zita5 : 25.06.06 at 06:46
Smajl ďakujem.gif  
roztieskavačka.gif  
1/1
0 0
karlito27 karlito27

karlito27 je offline (nepripojený) karlito27

AHOJTE, VIETE MI PORADIT AKO JE TO S TOU PRACOU RODINNYCH PRISLUSNIKOV TO JE TA NOVINKA

DAKUJEM
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

karlito27
AHOJTE, VIETE MI PORADIT AKO JE TO S TOU PRACOU RODINNYCH PRISLUSNIKOV TO JE TA NOVINKA

DAKUJEM
Otázku si mal dať do odbornej témy. Ale skús napísať , čo konkrétne chceš, o čo ide, o aké zamestnávanie rodinných príslušníkov?
0 0
karlito27 karlito27

karlito27 je offline (nepripojený) karlito27

0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

karlito27
A kde je konkrétna otázka?
0 0
karlito27 karlito27

karlito27 je offline (nepripojený) karlito27

Zle som formuloval otázku, mám na mysli to čo mal prezident podpisať, ohľadom prihlasovanie rodinných príslušníkov, kt. pomáhajú a pracujú v rodinnom podniku, mám strohé info tk sa ospravedlňujem ak som mimo dakujem...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

karlito27
Zle som formuloval otázku, mám na mysli to čo mal prezident podpisať, ohľadom prihlasovanie rodinných príslušníkov, kt. pomáhajú a pracujú v rodinnom podniku, mám strohé info tk sa ospravedlňujem ak som mimo dakujem...
Tušila som, že toto chceš, tak,takto, je to novela zákona o nelegálnej práci. V nej je okrem iného aj to, že SZČO môžu vypomáhať bez zmluvy( bez prihlásenia na SP) rodinní príslušníci v priamom rade, ak sú už raz dôchodkovo poistení.
0 0
karlito27 karlito27

karlito27 je offline (nepripojený) karlito27

Veľmi pekne ďakujem, som tu new, ešte ani neviem poriadne zadávať otázky tak blúdim, díky pekne za info pekný deň
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

karlito27
Veľmi pekne ďakujem, som tu new, ešte ani neviem poriadne zadávať otázky tak blúdim, díky pekne za info pekný deň
Pekný deň aj Tebe, neboj sa, ľahko zistíš, ako to tu chodí.´
0 0
studenicovar studenicovar

studenicovar je offline (nepripojený) studenicovar

Dobry den, chcela by som poradit, akym sposobom mozno vyplatit rozhodcu sportoveho podujatia-napr. futbalu, nie na dohodu, aby som sa vyhla odvodom a zdaneniu. Potrebovala by som zmluvu o vykonani prace. dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať