Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
No, a už sme na strrane 25...!!!
Hurááááá....
0 0
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
Liba 2 prečo si dodržala slovo?§ že budeš mazať svoje príspevky?! To som nechcel. Preto píš a nabudúce nemaž áno?§ Ja som vedel, že sa nič nedeje ale naozaj ešte vždy nik mi nenapísal čo je blog-akú má fintu.
Tetris to čo Ti navrhol Riblbak nie je na zahodenie, aj moja teta o tom uvažuje veľmi silno. Chcela by ísť na architektúru, prípadne psychológiu a nevie sa rozhodnúť. Niektorí z rodiny hovoria áno, aspoň by si oddýchla ale zasa jej známi ju odhovárajú, že potom by už ani na nich čas nemala
No a nakoniec vážne sme tu v tejto téme úplne mimo, veď má názov ako pridať otázku a príspevok. Ja som len nevedel kde sa a ako dozvedieť veci, o ktorých som písal. Liba a vieš, že si mala pravdu, lebo sme mimo, ale verím že sa určite ešte stretneme na inej téme. a že z akého mesta som?§ nooooo z toho pre mňa najkrajšieho, ale nevyzradím pokiaľ ma niekto neobjaví, lebo tuším, že vie môj nicka potom jooooj dostanem fassung.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

cactus Pozri príspevok
No, a už sme na strrane 25...!!!
Hurááááá....
až tam? Ja na siedmej
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

kukučka Pozri príspevok
až tam? Ja na siedmej

Ja som na 49-tej . Asi preto, že chcem 7 x menej príspevkov na stranu než Ty ....a či čo .

Aha, týmto som sa prešupla na 50-tu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

sa naklikáš a opravujem, ja mám síse sedem strán príspevkov, ale som na prvej
0 0
2lubos 2lubos

2lubos je offline (nepripojený) 2lubos

dobry deň.vie my niekto poradiť.
zamestnavateľ my nechce dať nahradne voľno za pracu v sobotu a nedeľu,
ktoru som vykonal naviac.povedal my že my to zaplati ale mne su peniaze nanič keď som musel robiť cele vianočne sviatky.na otazku kedy mám byť s rodinou my povedal že mám si zobrať dovolenku.za skoru odpoveď vopred Ďakujem
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Chcela by som sa opytat. Je chybou, ze zverejnujem svoju skusenost z podnikania, ktora sa mi stala a podla niektorych poradakov je to na odstranenie mojej odpovede? Dakujem
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

wegamizi Pozri príspevok
Chcela by som sa opytat. Je chybou, ze zverejnujem svoju skusenost z podnikania, ktora sa mi stala a podla niektorych poradakov je to na odstranenie mojej odpovede? Dakujem
Odpoviem Ti- nie je chybou, že zverejňuješ svoje skúsenosti z podnikania, ale nemôžeš ich vydávať za 100% pravdu bez prečítania si napríklad toho, čo Ti druhí poskytujú a ukazujú Ti na to /závisí síce od roku /, že pokuta z DÚ Ti v tom danom prípade bola vyrubená neoprávnene /aj to sa stáva bihužiaľ/.
ja som do tzv. tmy síce Tvoj príspevok neposlala, ale ten, ktorý tak urobil myslím urobil tak preto, že tá odpoveď a doporučenie na vystavenie PPd s časovým posunom nie je správna - a aj vtedy sa posiela príspevok do tmy, aby nemýlil druhých.. Najprv musíš "pokukať" písané i nepísané pravidlá na POrade, ktoré máme a nemusíš byť hneď na začiatku rozčarovaná. Ohľadom práve tejto témy sme tu diskutovali veľmi veľakrát a naozaj to tak neplatí. Novým zákonom však už i v tejto oblasti bude situácia iná. Ale keby si si prečítala linky , t.j. témy, kde sme to rozoberali, ktoré pripol Ekopo a i ja, tak by si pochopila, že nikto nič nechcel, len aby si niekto nemyslel, že je to tak-lebo opakujem znova naozaj to je v rozpore s predpismi, aby to bolo pokutované

http://www.porada.sk/t99246-p2-potre...tml#post920025
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

..doplním Evku
klikni: http://www.porada.sk/t46230-prehladn...tlo-a-tma.html
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Dakujem za rozumne vysvetlenie. Nechcela som mojim prispevkom nikoho zmiast, ale pisala som, bohuzial, z mojej praxe. Chcela som len povedat to, ze ako malo staci, aby bol clovek v neistote a toho sa treba vyvarovat. Zakon znie tak ako znie, ale v skutocnosti sa moze vysvetlovat roznym sposobom, o com ma presvedcili danovi pracovnici v roku 2008. Ty si sa nikdy nestretla s tym, ze skutocnost je ina, ako je pisane? Co som sa mala ist sudit s DU? Nechce sa mi komplikovat si zivot, radsej chcem predist takymto situaciam. A o to mi od zaciatku islo
Dufam, ze uz mi budes davat len " suhlasim "
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

wegamizi Pozri príspevok
Dakujem za rozumne vysvetlenie. Nechcela som mojim prispevkom nikoho zmiast, ale pisala som, bohuzial, z mojej praxe. Chcela som len povedat to, ze ako malo staci, aby bol clovek v neistote a toho sa treba vyvarovat. Zakon znie tak ako znie, ale v skutocnosti sa moze vysvetlovat roznym sposobom, o com ma presvedcili danovi pracovnici v roku 2008. Ty si sa nikdy nestretla s tym, ze skutocnost je ina, ako je pisane? Co som sa mala ist sudit s DU? Nechce sa mi komplikovat si zivot, radsej chcem predist takymto situaciam. A o to mi od zaciatku islo
Dufam, ze uz mi budes davat len " suhlasim "
Ak si tú pokutu dostala v roku 2008 podnikla by som kroky na jej vrátenie-nie je to premlčané. Ale k bližšiemu vysvetleniu by som si trúfla len po bližšom vysvetlení toho prípadu, čo môžeš urobiť v tej téme o ERP. Zarazila ma i výška pokuty 25 000 ak bola len za tieto dátumy. K stanovisku DRSR sa dá krásne využiť i celá téma, na ktorú som Ťa upozornila
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
zalozte si temu a nediskutujte v tejto odbornych veciach prosim.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Richard Pozri príspevok
zalozte si temu a nediskutujte v tejto odbornych veciach prosim.
OK Richard, tému aj riešime v odbornej časti, len sa tom sem trochu osobnostne prelialo
http://www.porada.sk/t99246-potrebuj...-pokladnu.html
0 0
ednett ednett

ednett je offline (nepripojený) ednett

potrebujem radu ci pomoc!!! je povinnostou alebo može vlastnik bytu prihlasit na svoju adresu podnajomnika,kedze ten podnajomnik nema nikde trvale bydlisko?co s takym clovekom?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak sa chcete niečo spýtať, nájdite si buď tému ktorá priamo súvisí s vašou otázkou, alebo si založte novú.

Ste
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.
0 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

Prosím, ako sa dostanem k svojim príspevkom? Potrebujem si prečítať odpovede a nepamätám si ako a kde som zadal otázku. Ďakujem
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
dopravca Pozri príspevok
Prosím, ako sa dostanem k svojim príspevkom? Potrebujem si prečítať odpovede a nepamätám si ako a kde som zadal otázku. Ďakujem
klikni si na svoj nick a otvor si "nájsť viac príspevkov"
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

TatianaM Pozri príspevok
Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.

Poprosím ešte raz o radu.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

TatianaM Pozri príspevok
Dobrý deň, rada by som sa opýtala, ako môžem opraviť dokument, ktorý som pridala do časti dokumenty, alebo ako ho môžem odstrániť a vložiť opravený.
TatianaM Pozri príspevok
Poprosím ešte raz o radu.
Nie som si istá, či sa to dá tak ako napíšem, ale ak je nejaký iný spôsob, tak ma určite niekto opraví.
Keď si klikneš na svoj nick, tak dolu sa Ti ukážu všetky dokumenty, ktoré si priložila. Ak chceš niektorý odstrániť, skús na názov dokumentu kliknúť pravou stranou myšky a daj odstániť alebo vystrihnúť, podľa toho, čo Ti možnosti ponúkajú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať