Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Viem pomôcť
Medvedi cesnak je dobrá vec,len neviem či jedna rastlina dokaže organizmus zbaviť toľkého množstva toxických látok, ako nazbierame po celý rok do svojich čriev.....netvrdila by som to.Doplnky výživy bunky hneď dokážu dovyživiť,takže ja to mám takto odskúšané v rodine a medzi známymi a funguje nám to....
naco spamujem kazdu temu? zaplat si reklamu a ponukaj.
http://www.porada.sk/t29194-p2-plese...ml#post2530285
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Viem pomôcť
Medvedi cesnak je dobrá vec,len neviem či jedna rastlina dokaže organizmus zbaviť toľkého množstva toxických látok, ako nazbierame po celý rok do svojich čriev.....netvrdila by som to.Doplnky výživy bunky hneď dokážu dovyživiť,takže ja to mám takto odskúšané v rodine a medzi známymi a funguje nám to....
Buď rada,keď vám to funguje...Keby si sa zdravo stravovala,nepotrebovala by si doplnky výživy.A keby to bolo také geniálne,zaplatili by to poisťovne,nie?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

však ak nakúpi plno výživových doplnkov ... tak potom už niet začo kúpiť niečo do hrnca .. a niekedy aj hlad lieči
- no a keď sa dokáže medveď zbaviť toxických látok ... hádam len mám menšie telo ako on ..
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

JEDLÉ ROSTLINY - PODROBNÝ PŘEHLED
http://www.zdravi4u.cz/alternativni-...drobny-prehled
1 0
Viem pomôcť Viem pomôcť

Viem pomôcť je offline (nepripojený) Viem pomôcť

Peggynka? v dnešnej dobe a zdravo sa stravovať?? Kde nakupuješ tie zdravé potraviny, čo majú všetky látky, ktoré náš organizmus potrebuje? prezraď....aj iným.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

od dílera ako si ty určite nie...zaručene prírodnú chémiu.....neuveríš, ale ludia majú aj záhradky.....chovajú hydinu....a ták podobne.....
1 0
Viem pomôcť Viem pomôcť

Viem pomôcť je offline (nepripojený) Viem pomôcť

Mýliš si pojmy,nie som díler. Díler je buchač.Díler predáva,ja poradím a každý zváži a objedná si produkty sám.....To Ti dávam za pravdu,lujza.j,že pokiaľ máš záhradku a chováš hydinu, je to - aj keď dalo by sa o tom polemyzovať, ved ani pôda neobsahuje tie živiny, čo má-zdravšie,ako čo nakupujeme v hypermarketoch....samozrejme, že sa tomu nevyhneme, musíme brať, čo nám trh ponúka, ale keby to bolo také zdravé , neboli by potom tie civilizačné choroby, čo nás zabíjajú , všimni si tie preplnené čakárne,atď.....práve preto potrebujeme doplňať to, čoho má náš organizmus deficit a ani z potravin to nedoplníme, bohužiaľ.Prevenciu nerobíme, detoxikáciu tiež nie, tak sa potom nemáme čo čudovať, že je to tak, ako to je. Svoje zdravie začneme riešiť až vtedy, keď sa zdravotný problém ohlási sám.Ak sa niečo nezmení,bude to tak naďalej.
A ináč, neuveríš,aj ja mám záhradku a pestujem si ovocie i zeleninku......pri mojom chronickom zdravotnom probléme, ktorý som mala ,to pomohlo velmi velmi málo....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hovor za seba, či si vykáš?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Viem zabiť
Mýliš si pojmy,nie som díler. Díler je buchač.Díler predáva,ja poradím a každý zváži a objedná si produkty sám.....To Ti dávam za pravdu,lujza.j,že pokiaľ máš záhradku a chováš hydinu, je to - aj keď dalo by sa o tom polemyzovať, ved ani pôda neobsahuje tie živiny, čo má-zdravšie,ako čo nakupujeme v hypermarketoch....samozrejme, že sa tomu nevyhneme, musíme brať, čo nám trh ponúka, ale keby to bolo také zdravé , neboli by potom tie civilizačné choroby, čo nás zabíjajú , všimni si tie preplnené čakárne,atď.....práve preto potrebujeme doplňať to, čoho má náš organizmus deficit a ani z potravin to nedoplníme, bohužiaľ.Prevenciu nerobíme, detoxikáciu tiež nie, tak sa potom nemáme čo čudovať, že je to tak, ako to je. Svoje zdravie začneme riešiť až vtedy, keď sa zdravotný problém ohlási sám.Ak sa niečo nezmení,bude to tak naďalej.
A ináč, neuveríš,aj ja mám záhradku a pestujem si ovocie i zeleninku......pri mojom chronickom zdravotnom probléme, ktorý som mala ,to pomohlo velmi velmi málo....
Ty môj oný ...tak to si teda fakt zabila . Nie iba mňa , ale asi aj mnohých iných .
Ja a díler nejakých produktov ? Nehrozí !
Ty poradíš ?? ...druhýkrát som dostal infarkt ...
Ja poradím , ale málokedy niečo konkrétne doporučím , skôr výnimočne .


Zdravotný stav sa nedá riešiť nejak preventívne a komplexne ...kto tvrdí opak , ja fantasta ...

Hydina ???...hentú skupinu by som vyšpecifikoval na sliepku .
...a v tejto súvislosti by som rád podotkol , že so sliepkami je ťažká reč ......


2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Opat vymyvanie mozgov ? A taka pekna tema to bola.
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Viem zabiť
Mýliš si pojmy,nie som díler. Díler je buchač.Díler predáva,ja poradím a každý zváži a objedná si produkty sám.....To Ti dávam za pravdu,lujza.j,že pokiaľ máš záhradku a chováš hydinu, je to - aj keď dalo by sa o tom polemyzovať, ved ani pôda neobsahuje tie živiny, čo má-zdravšie,ako čo nakupujeme v hypermarketoch....samozrejme, že sa tomu nevyhneme, musíme brať, čo nám trh ponúka, ale keby to bolo také zdravé , neboli by potom tie civilizačné choroby, čo nás zabíjajú , všimni si tie preplnené čakárne,atď.....práve preto potrebujeme doplňať to, čoho má náš organizmus deficit a ani z potravin to nedoplníme, bohužiaľ.Prevenciu nerobíme, detoxikáciu tiež nie, tak sa potom nemáme čo čudovať, že je to tak, ako to je. Svoje zdravie začneme riešiť až vtedy, keď sa zdravotný problém ohlási sám.Ak sa niečo nezmení,bude to tak naďalej.
A ináč, neuveríš,aj ja mám záhradku a pestujem si ovocie i zeleninku......pri mojom chronickom zdravotnom probléme, ktorý som mala ,to pomohlo velmi velmi málo....
Ty môj oný ...tak to si teda fakt zabila . Nie iba mňa , ale asi aj mnohých iných .
Ja a díler nejakých produktov ? Nehrozí !
Ty poradíš ?? ...druhýkrát som dostal infarkt ...
Ja poradím , ale málokedy niečo konkrétne doporučím , skôr výnimočne .


Zdravotný stav sa nedá riešiť nejak preventívne a komplexne ...kto tvrdí opak , ja fantasta ...

Hydina ???...hentú skupinu by som vyšpecifikoval na sliepku .
...a v tejto súvislosti by som rád podotkol , že so sliepkami je ťažká reč ......


A vycvičená... na nesvojprávnych,hehe.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Olinka Dav bude mať zas robotu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Cukor je svina...stale to hovorim.....http://m.vysetrenie.zoznam.sk/cl/100...e-nicia-organy
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Cukor je svina...stale to hovorim.....http://m.vysetrenie.zoznam.sk/cl/100...e-nicia-organy
Zacitujem :

Ukázalo sa, že tí, ktorí mali vyššiu hladinu cukru v krvi, vyzerali staršie ako ostatní, ktorí mali menej cukru v krvi.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://feminity.zoznam.sk/c/893002/o...eti-zdravy-ton
len tak...pre zopakovanie
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Lepšia je citrónová voda z ďumbierom ...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
Lepšia je citrónová voda z ďumbierom ...
http://slusny.blog.sme.sk/c/305552/D...-zazvorom.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
buchač
lujza.j
Lepšia je citrónová voda z ďumbierom ...
http://slusny.blog.sme.sk/c/305552/D...-zazvorom.html
Akurát, že na Slovensku sa v posledných rokoch oveľa viac rozšíril pojem zázvor, takže pijeme zázvorový čaj, zázvorové pivo, zázvorový tonic, zázvorové mojito, zázvorovú malinovku a kupujeme zázvorový sirup. Pomenovanie „ďumbier“ sa vyskytuje veľmi zriedkavo a snáď by sme s ním uspeli možno len v predajni liečivých rastlín alebo lekárni. V hypermarkete som to skúšal u predavačky priamo pri debničke plnej koreňov ďumbieru, ale tvrdila, že nič také nemajú. Niektorí by asi skôr dokázali preložiť anglické slovo „ginger“ do slovenčiny ako zázvor, než by ich napadlo, čo je to ďumbier.
Smutné ...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja ho volám džindžer, ale to naschválsky....mám také názvy, ktoré naschvál spŕznim....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja trochu popíšem k doplnkom. Nebolo zarytejšieho človeka na tieto veci ako mňa. A veru si ich už kupujem, bo musím. Nevravím, že to budem ťahať až do smrti, uvidím. Ale nekupujem si ich od dílerov, ale aj od odporučenia, čo je v danej dobe pre mňa potrebné. čiže z lekární. Švagriná s bratom od 40-tky aspoň geriavit berú pravidelne, mango veľmi často a iné, ale tiež začali po vážnej dg, dnes po 30 r. majú kondičku ešte stále vynikajúcu, v 60-tke ho nahovorila na spoločenské tance, oni nakoniec vždy aj teraz vymetajú plesy (70).
A ešte poznám jednu pani v rovnakom veku, žiadny sivý vlas, nakoniec ani môj brat, tá pani má riadnú nadváhu, ale tá čipernosť a zdravá myseľ je na závidenie. Cholesterol žiadny, ani tlak. Ona sa zaoberá aj predajom týchto produktov, ale je to na ne chodiaca reklama, žiadne pohybové problémy, chrbtica, nič. Ešte si zapláva.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať