Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Ja mam ten problem ze kedy.... na ranajky pijem iba proteinovy sejk v robote..cez vikend to je ine....no...ze proste jem malo....ze co mi to urobi v zaludku....minuly rok som pila na lacno citron....chora som nebola celu sezonu,ale som sa inak stravovala...teda na ranajky celozrnny lepenak....obed je kusok masa salat.....bojim sa aby ma zaludok nebolel....
a ja tam pridam este zazvor a med a bude to kompletne . Zazvor ukludni zaludok a medik to fajne ochuti. Len rozmyslam, naco to treba prevarat. Nestacilo by keby sa to vsetko len zmiesalo a nechalo postat?
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
často si robím iný "zázrak".
2 l vody, stredne veľká uhorka, 1 citrón, zázvor a mätu podľa chuti. Zázvor nastrúhať, uhorku a citrón nakrájať, všetko zmiešať vo vode, vodu uložiť na noc do chladničky, ráno prísady z vody vybrať a popíjať celý deň.
A ešte ďalší "zázrak":
Veľmi mám rada na večer kefír z tibetskej huby a 1-2 PL wellness proteínu.Kompava. Výborné najmä keď dôjdem z fitka. Zasýti a osvieži.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Dáša_
účtovník 007
Tak toto som si vytlačila a idem dnes urobiť. :-))
na jar som vypila si 3 dávky a citila som sa veľmi dobre. Len je treba dávať pozor osobám, ktoré majú nižší tlak. Také museli v mojom okolí prestať, lebo tlak sa im zrejme neúmerne znížil. Kto ale nemal tento problem, tak si veľmi pochvaľoval. Mne okrem iného veľmi pomohol na oči.
Maji, prosím Ťa, ako Ti to pomohlo na oči? Zlepšil sa Ti zrak?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

účtovník 007
Dáša_
účtovník 007
Tak toto som si vytlačila a idem dnes urobiť. :-))
na jar som vypila si 3 dávky a citila som sa veľmi dobre. Len je treba dávať pozor osobám, ktoré majú nižší tlak. Také museli v mojom okolí prestať, lebo tlak sa im zrejme neúmerne znížil. Kto ale nemal tento problem, tak si veľmi pochvaľoval. Mne okrem iného veľmi pomohol na oči.
Maji, prosím Ťa, ako Ti to pomohlo na oči? Zlepšil sa Ti zrak?
ano, mne sa viditeľne zrak polepšil. Už som tuším mala pocit, že nevidím na nič, tragédia nastala, keď som sa 2x po sebe pomylila na grid karte. nakolko lekarov dosť obchádzam, tak som našla aspon okuliare po synovi a akotak som fungovala. Potom som začala piť tento zázrak a do týždňa som s grid kartou nemala problém. Potom som ešte troch aj trénovala s korálkami a super. Už je to pol roka a zatial sa to drží. Ja som to vlastne začala užívať kvôli tým očiam a asi som to fakt tak veľmi chcela, že mi to pomohlo
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ako trénovala s korálkami?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kukučka
Ako trénovala s korálkami?

takto, čím drobnejšie, tým lepšie. Prve dni ani netuším, kde má tá korálková ihla uško, neskôr už v pohode navliekam
spirala.jpg  
2 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

betrix
Ahojte, skúste poradiť aj mne. Práve kvôli tomu, aby som dačo urobila pre zdravie . som začala behať, korčuľovať (i keď mám po 50-tke . Liečia mi rameno, už druhé, bolesti pri pohybe, s prvým som chodila pol roka., bolia svaly, kosti, kĺby., zvyšuje sa tlak. Tak som si povedala, začnem robiť aspoň to, k čomu mám vzťah. Okrem toho, že mám aj 2x v týždni migrény, začala ma strašne bolieť hlava. Dr. povedala, že to môže byť aj z behu . Tak čo mám vlastne robiť? Vyzerá to tak, že pohyb a športovanie sú iba pre zdravých.
Mne odporučil ortopéd na bolesti kĺbov po 50-tke Versan (tabletky - obsahujú kolagén). Ale poisťovňa ich nehradí a 3-mesačná kúra vyjde do 60 EUR. Nemohla som cvičiť pre bolesti, bol to začarovaný kruh. Mne tieto tabletky pomohli. Kupujem si ich raz ročne, v lekárni v ktorej poskytujú na lieky bez predpisu zľavy.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mám trošku iný pomer surovín. Pijeme to s dedkom preventívne druhý týždeň. Uvidím, čo to urobí.
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Tak napíš svoj pomer surovín. A citróny treba bio?
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Hroznové jadierka ma prekvapili:
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Zdraviu tiez pomoze, ked prestaneme jest potraviny, vyrobene obrovskymi korporaciami baziacimi po zisku a ktorych zlozenie, nevieme ani precitat, nieto este mu rozumeĺi
2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

terezamaria
Hroznové jadierka ma prekvapili:

1. Chia semena
Jsou vynikajícím zdrojem vlákniny, bílkovin a antioxidantů, nejbohatším zdrojem omega-3 mastných kyselin. Konzumace může snížit bolest kloubů, pomoci při hubnutí, poskytuje energetickou podporu a ochranu proti závažným onemocněním, jako je cukrovka a srdeční choroby. Semena jsou bezlepková. Zlepšují také funkci mozku, působí antidepresivně, podporují srdce a játra.
*
Tieto semienka naozaj dodavaju energiu, mam vyskusane. Pijem ich aj kvoli vapniku a vlaknine.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Celkom dobrá stránka :
http://www.vsetkoprezdravie.sk/clano...nasej-planete/
1 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Na tieto potraviny nezabúdať-účinná prevencia pred rakovinou hrubého čreva

http://plnielanu.zoznam.sk/s/3/zdravie
2 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Mária Mojžišová
Na tieto potraviny nezabúdať-účinná prevencia pred rakovinou hrubého čreva

http://plnielanu.zoznam.sk/s/3/zdravie
Ďakujem za vynikajúcu stránku
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Neviem či to tu už bolo ale ja v tomto období mám med,citron zázvor 2x1 lyžička denne.
A mixy čajov-nie kúpených,zmes šipok,hrušky alebo jablka,mata,medovka šalvia,čo ma napadne.Nutim do toho celé okolie a aj klientov,je to podľa mna v jeseni dosť dôležité.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať