Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 22:14
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

pavol54
vlado 33
Dám otázku: Ako rozoznáte mäso chorej kravy, od zdravej? Nebudte naivný, vždy sa to tak robilo aj na družstvách. Ktorá krava značila známky niečoho, tá išla. Kde to žijeme, včera sme sa porodili? Kupoval som mäso od poliaka, výborne bolo. Kúpim v tescu? Sa to aj hanbím napísať: Zas nejaký slovenský..... " akože " nakupoval.
Moja stará mama bola sedliačka a nepamätá si že by v jej okolí niektorý sedliak predal zdravú kravu mäsiarovi (z kravy u sedliaka okrem obživy, bol i jediný zdroj prímu do domácnosti) preto za svojho života hovädzie nezjedla, lebo mala zafixované že to nie zo zdravej.
Pavol, teraz si trafil do čierneho. Veď nepredáš biznis, iba hlupák predá.
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

České ministerstvo uverejnilo potraviny, ktoré ohrozujú zdravie spotrebiteľov, nemusím napísať odkiaľ a radšej nebudem menovať ani "market"
http://forum24.cz/ministerstvo-ukaza...tzY44ePLmjuY#5
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

51925975_2850777054934312_8649971968440795136_o.jpg  
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Terezia13
Vieš koľko kráv a volov si túto možnosť vyštrngalo kľúčikmi.? Pozn. Výpoveď jednej známej po rokoch " Ja krava musela som ísť štrngať?"
2 0
vicktor vicktor

vicktor je teraz online vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
...a malo tam byt Polsko 4 krat
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
Ale je to správne: len zabudli dopísať od Poliakov v tých krajinách.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
vicktor
Ale je to správne: len zabudli dopísať od Poliakov v tých krajinách.
Keď čítam Francúzsko, tak mi napadlo či to nebol pôvodne rumunský kôň.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať