Zavrieť

Porady

OBERON od 1.1.2012

človek čo opustil Poradu.
Ahojte všetci, ktorí pracujete v tomto programe. Nakoľko sa mi zdá, že existujúca téma "OBERON" je už veľmi rozsiahla a neprehľadná, dovolila som si otvoriť novú tému, kde si budeme navzájom radiť a odovzdávať skúsenosti, ktoré nám uľahčia našu prácu.
Verím, že si tu nájdeme vždy kvalitnú odpoveď na to, čo potrebujeme vyriešiť.
Naposledy upravil Melnick : 31.01.12 at 21:34
Usporiadat
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nová verzia = uložiť, potom spustiť, potom reštart - nie ??
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Dievčence volala som do oberonu majú oni chybu (presne tu ktorú som popísala a ďalšie....) poobede bude nová verzia, že treba stiahnúť a bude odstránená : koľko nervov ma to stálo
1 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
Dievčence volala som do oberonu majú oni chybu (presne tu ktorú som popísala a ďalšie....) poobede bude nová verzia, že treba stiahnúť a bude odstránená : koľko nervov ma to stálo
dakujeme za info, len stale mi to je cudne, ze mne to teda sedi...
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Aj ja fungujem na poslednej verzii a beží v pohode.
1 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

IvetaH Pozri príspevok
Aj ja fungujem na poslednej verzii a beží v pohode.
tak to mi odlahlo...
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Určite tam chyba musí byť lebo mňa ani nenechala dohovoriť poriadne a sama mi povedala presne tu chybu v tlačových výstupoch v mzdách a že dnes bude odstránená....možno záleží aj na operačnom systéme ja pracujem pod windows 7...ale hlavne že som ja nič nedobabrala
1 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
Určite tam chyba musí byť lebo mňa ani nenechala dohovoriť poriadne a sama mi povedala presne tu chybu v tlačových výstupoch v mzdách a že dnes bude odstránená....možno záleží aj na operačnom systéme ja pracujem pod windows 7...ale hlavne že som ja nič nedobabrala
ved jasne, verim, ja som len rada, ze Ivetka tiez zatial pise ze to ide v pohode... ja som sa zase bala, ze som nieco prehliadla...

snad to bude vsetko u vsetkych coskoro ok...
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

no exalogic ma na stránke len skúšobnú testovaciu verziu Beta to asi sťahovať nebudem a aj tak tam nie je nič o mzdách!!už mám na nich nervy...povedali mi že dnes opravia mzdy a nič....super
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Beta verziu nesťahuj.
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Melnick Pozri príspevok
Beta verziu nesťahuj.
Ani som nestiahla, počkám ešte do piatku a volám znovu....
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Už je tam január 2013.
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

IvetaH Pozri príspevok
Už je tam január 2013.
Stiahnuté a funguje tak ako ma
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

aj ja som stiahla verziu januar 2013 - no moje problemy to nevyriesilo, poslala som databazu na kontrolu
1 0
megyzah megyzah

megyzah je offline (nepripojený) megyzah

Prosím o radu, robím v oberone prvý krát súhrný výkaz DPH - ide o dodanie stavebných prác slovenskou firmu do ČR pre českú firmu. Pohľadávku mám zaúčtovanú v účtovnom denníku, v type DPH som zaklikla par.15 odst.1, ale do súhrnného výkazu mi faktúru nenatiahlo. Poraďte mi, čo mám ešte urobiť?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
V knihe evidencie DPH sa postav na faktúru, ktorá Ti vstupuje do SV
Rozklikaj si ju a v 2 riadku odspodu máš voľbu : zaradiť - nezaradiť do SV . To je všetko.
1 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

megyzah Pozri príspevok
Prosím o radu, robím v oberone prvý krát súhrný výkaz DPH - ide o dodanie stavebných prác slovenskou firmu do ČR pre českú firmu. Pohľadávku mám zaúčtovanú v účtovnom denníku, v type DPH som zaklikla par.15 odst.1, ale do súhrnného výkazu mi faktúru nenatiahlo. Poraďte mi, čo mám ešte urobiť?
ide o stavebne prace viazuce sa na nehnutelnost umiestnenu v CR nejde nahodou o paragraf 16 ?
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick Pozri príspevok
V knihe evidencie DPH sa postav na faktúru, ktorá Ti vstupuje do SV
Rozklikaj si ju a v 2 riadku odspodu máš voľbu : zaradiť - nezaradiť do SV . To je všetko.
Môj príspevok je návod, ako zaradiť jednotlivé doklady do súhrnného výkazu .
Neriešila som §§§.
1 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Melnick Pozri príspevok
Môj príspevok je návod, ako zaradiť jednotlivé doklady do súhrnného výkazu .
Neriešila som §§§.
ano viem myslela som si...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

takze s pomocou technickej podpory mam vyriesene

v podvojnom uctovnictve
- netlacilo mi centy v knihe bankovych vypisov, v pokladnicnej knihe, v pokladnicnych dokladoch a vo fakture v stlpci spolu - opravene nastavenim vo Windows - miestne a jazykove nastavenie - format cisel tam musi byt zadany na 2 desatinne miesta

- po kliknuti na knihu investicneho majetku mi program PU "zamrzol" - zrada bola v tom, ze niekedy mam pripojeny aj druhy monitor a teda kniha sa mi otvorila akoze na tom druhom monitore ... stlacenim klaves ALT + medzernik sa da zobrazit ponuka na premiestnenie resp. zatvorenie okna zobrazeneho na druhom (vypnutom) monitore
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať