Zavrieť

Porady

OBERON od 1.1.2012

človek čo opustil Poradu.
Ahojte všetci, ktorí pracujete v tomto programe. Nakoľko sa mi zdá, že existujúca téma "OBERON" je už veľmi rozsiahla a neprehľadná, dovolila som si otvoriť novú tému, kde si budeme navzájom radiť a odovzdávať skúsenosti, ktoré nám uľahčia našu prácu.
Verím, že si tu nájdeme vždy kvalitnú odpoveď na to, čo potrebujeme vyriešiť.
Naposledy upravil Melnick : 31.01.12 at 21:34
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja vysporiadavam dovolenku v mesiaci, keď skončí PP .
Nechceš opraviť mzdy za apríl a podať opravné výkazy ?

Ešte ma napadlo. V personalistike zruš u tohto zamestnanca dátum ukončenia a mal by sa Ti zobraziť v tejto mzde, kde chceš poriešiť dovolenku.
Skús , ak nie - budeme riešiť ďalej .

Cez možnosti priamo v mzde upravíš odvody .
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Melnick Pozri príspevok
Ja vysporiadavam dovolenku v mesiaci, keď skončí PP .
Nechceš opraviť mzdy za apríl a podať opravné výkazy ?

Ešte ma napadlo. V personalistike zruš u tohto zamestnanca dátum ukončenia a mal by sa Ti zobraziť v nasledujúcej mzde.
Skús , ak nie - budeme riešiť ďalej .
Aj ja to riešim pri skončení prac.pomeru.ale bola som po ťažkej autonehode a nespracúvala som v tom mesiaci mzdy a eraz pri kontrole dovoleniek mi to vyskočilo a chcem to dať do poriadku.
Volala som na SP nemám opravovať mzdy za 4/2012 mám preplatiť dovolenku ak stihám za mesiac december 2012 (čo stihám) a podať výkaz poistného a príspevkov a odvediem len urazové poistenie. VM za dovolenku rozpočítam na obdobie od 17.1.2012 do 30.4.2012 (totiž to od 17.12012 je stále PN a 30.4.2012 mu skončila doba určitá.
Keď mu zruším ukončenie pracovného pomeru by to šlo dám preplatiť dovolenku za 12/2012 neuplatním nezdaniteľnú časť upravím si odovody ale háčik potiahne mi ho do mesačné výkazu SP čo nesmie! do zdravotnej poisťovne je to v poriadku tam ma byť 10 a 4%.
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

teraz som skúšala či nejde odstrániť z mesačného výkazu do SP ale nejde to
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danielam Pozri príspevok
teraz som skúšala či nejde odstrániť z mesačného výkazu do SP ale nejde to
Ide to, daj si prehľadávať , potom otvoriť súbor - vymaž konkrétneho zam- ca a daj uložiť súbor a až potom ho odošli.
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Melnick Pozri príspevok
Ide to, daj si prehľadávať , potom otvoriť súbor - vymaž konkrétneho zam- ca a daj uložiť súbor a až potom ho odošli.
Poobede sa s tým skúsim pohrať ešte som to takto nerobila, keď nezvládnem opýtam sa a potom výkaz príspevkov a poistného do SP by som podala manuálne. takto by to hádam šlo. Skúsim to ďakujem ti moc moc za radu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Asi to takto nepôjde. Ale ináč, by sa to malo dať.
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

[QUOTE=Melnick;2224160]Asi to takto nepôjde. Ale ináč, by sa to malo dať. [/QUOTE
Neviem mám skúsiť zavolať do Oberonu keď si myslíš že to takto nepojde ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[QUOTE=Danielam;2224165]
Melnick Pozri príspevok
Asi to takto nepôjde. Ale ináč, by sa to malo dať. [/QUOTE
Neviem mám skúsiť zavolať do Oberonu keď si myslíš že to takto nepojde ...
Viem ako to urobíš .
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

[QUOTE=Melnick;2224171]
Danielam Pozri príspevok

Viem ako to urobíš .
Majka ako? prosím poraď, šak som bezradná ....
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Máte už niekto stiahnutú verziu december 2012? Potrebovala by som si overiť či aj vám kto máte tuto verziu robí chyby v tlačových výstupoch v mzdách???Ja tam mám problém.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.


1Dara

1 Week Ago #30852 ja som si stiahla novu verziu a musela som preinstalovat cely Oberon - nefungovala tlac v PU
Viem, že som čítala .... takže bola to 1Dara, čo mala problém a IvetkaH myslím tiež písala o probléme.
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Melnick Pozri príspevok
Viem, že som čítala .... takže bola to 1Dara, čo mala problém a IvetkaH myslím tiež písala o probléme.
Majka, písala som im do komentov hádam si všimnú a ozvu sa...IvetkaH ma tiež problém v mzdách...preinštalovať Oberon????
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

volala som do firmy a odporucali preinstalovat komplet Oberon

takze momentalne tlac OK - predtym nefungovala ani tlac ani nahlad v PU
... teraz som skusila aj mzdy, tiez OK (ale mzdy mam len demo)

co mi ale zblblo je v PU - pokladnicnu knihu, knihu bankovych vypisov, PPD mi tlaci zaokruhlene na eura!
ked chcem otvorit knihu investicneho majetku - tak mi zmrzne cele PU ... ale ked zmenim na demo firmu tak otvori v pohode

tiez som volala, odporucali znovu stiahnut a instalovat aktualizaciu ... vykonane - bez zmeny stavu

zajtra volam do firmy znovu
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
Máte už niekto stiahnutú verziu december 2012? Potrebovala by som si overiť či aj vám kto máte tuto verziu robí chyby v tlačových výstupoch v mzdách???Ja tam mám problém.
ja mam stiahnutu aky mate konkretne problem ja som zatial na ziaden nenadabila... skuste napisat konkretne a ja sa pozriem, ci aj mne zle spracovana...
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

1Dara Pozri príspevok
volala som do firmy a odporucali preinstalovat komplet Oberon

takze momentalne tlac OK - predtym nefungovala ani tlac ani nahlad v PU
... teraz som skusila aj mzdy, tiez OK (ale mzdy mam len demo)

co mi ale zblblo je v PU - pokladnicnu knihu, knihu bankovych vypisov, PPD mi tlaci zaokruhlene na eura!
ked chcem otvorit knihu investicneho majetku - tak mi zmrzne cele PU ... ale ked zmenim na demo firmu tak otvori v pohode

tiez som volala, odporucali znovu stiahnut a instalovat aktualizaciu ... vykonane - bez zmeny stavu

zajtra volam do firmy znovu
Daj prosím ťa potom vedieť či si niečo vyriešila....ďakujem
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

1Dara Pozri príspevok
volala som do firmy a odporucali preinstalovat komplet Oberon

takze momentalne tlac OK - predtym nefungovala ani tlac ani nahlad v PU
... teraz som skusila aj mzdy, tiez OK (ale mzdy mam len demo)

co mi ale zblblo je v PU - pokladnicnu knihu, knihu bankovych vypisov, PPD mi tlaci zaokruhlene na eura!
ked chcem otvorit knihu investicneho majetku - tak mi zmrzne cele PU ... ale ked zmenim na demo firmu tak otvori v pohode

tiez som volala, odporucali znovu stiahnut a instalovat aktualizaciu ... vykonane - bez zmeny stavu

zajtra volam do firmy znovu
Dara1 napr v jednoduchom uctovnictve tlac pokladnicneho dokladu vydavkoveho a sumu vam zaokruhli na cele eur? tak tomu mam rozumiet?

inak mam oberon novu verziu naistalovanu az na dvoch pocitacoch a zatial som nepostrehla... tlac mi funguje a ide o tlac pri spracovavaom obdobi v roku 2012 ale 2013 ?
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

ja som zatial len posrehla ze nie je mozne definovat jednotlive typy dohodarov... napr student 155 eurovy a pod..
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Sarlotka Pozri príspevok
ja mam stiahnutu aky mate konkretne problem ja som zatial na ziaden nenadabila... skuste napisat konkretne a ja sa pozriem, ci aj mne zle spracovana...
Šarlotka robíš aj mzdy???týka sa to tlačových výstupov roku 2012.
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

som sa normalne vyplasila a vsetko konrtolujem... napiste mi nejaky konretny tlacovy vystup zo miezd co nefunguje....
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Danielam Pozri príspevok
Šarlotka robíš aj mzdy???týka sa to tlačových výstupov roku 2012.
ano aj mzdy robim, napr dnes som tiez spracovavala aj TPP aj dohodarov decembrovych

danielka a ktore napr tlacove vystupy ?
vsetko som zacala zbesilo a vyplasene prepocitavat
Naposledy upravil Sarlotka : 14.01.13 at 22:53
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať