Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď sa to takto chápe, už sa ničomu nečudujem. Porovnávaš neporovnateľné.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Janiela
buchač
Janiela

v tom článku sa okrem iného píše:
Plánovanie rodiny pritom vo vyspelých krajinách patrí k základným ľudským právam.

Nechápem: to "základné ľudské právo" si ženy vo vyspelých krajinách musia predsa kúpiť - IUD, antikoncepciu a iné ochrany. Tak aké právo? Právo kúpiť si. To by mali aj ženy v rozvojových krajinách, ak by mali za čo. Tu žiadna osveta veľmi nepomôže.
Právo kúpiť si ochranu majú aj cigáni.
Dokonca aj osvetu (akú-takú) majú k dispozícii.
Lenže hentá skupina využíva práve svoju schopnosť plodiť sa za účelom výhod sociálneho systému.
To isté činia aj teraz tí imigranti, ktorí sa húfne chcú dostať do krajín s tými výhodami.
Pritom majú aj právo (imigrant a aj cigáni) na prácu, len tá im nejak smrdí.
Nedá mi nesúhlasiť. S imigrantmi nemám tú česť, s cigánmi áno.
Janiela, ty nie, ale štáty v u.e. už áno. Musíme si to najprv skúsiť na sebe, aby sme to na vlastnej koži pochopili? Na YT je more reálnych videí.
Prečo podporujeme umelo vyvolanú vec?
Čo máš na mysli pod tým "umelo vyvolaná vec"?
A čo máš na mysli, pod tým že my podporujeme. Kto sme to tí my?

Pýtam sa len na to zvýraznené.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
korela
Janiela
buchač
Janiela

v tom článku sa okrem iného píše:
Plánovanie rodiny pritom vo vyspelých krajinách patrí k základným ľudským právam.

Nechápem: to "základné ľudské právo" si ženy vo vyspelých krajinách musia predsa kúpiť - IUD, antikoncepciu a iné ochrany. Tak aké právo? Právo kúpiť si. To by mali aj ženy v rozvojových krajinách, ak by mali za čo. Tu žiadna osveta veľmi nepomôže.
Právo kúpiť si ochranu majú aj cigáni.
Dokonca aj osvetu (akú-takú) majú k dispozícii.
Lenže hentá skupina využíva práve svoju schopnosť plodiť sa za účelom výhod sociálneho systému.
To isté činia aj teraz tí imigranti, ktorí sa húfne chcú dostať do krajín s tými výhodami.
Pritom majú aj právo (imigrant a aj cigáni) na prácu, len tá im nejak smrdí.
Nedá mi nesúhlasiť. S imigrantmi nemám tú česť, s cigánmi áno.
Janiela, ty nie, ale štáty v u.e. už áno. Musíme si to najprv skúsiť na sebe, aby sme to na vlastnej koži pochopili? Na YT je more reálnych videí.
Prečo podporujeme umelo vyvolanú vec?
Nerozumiem - umelo vyvolanú vec.

Ináč: nedržím sa toho, ja jsem vašu ... nevidel, ale věřím, že ji máte (neviem, či som doslovne napísala).
Imigranti - Možno robím chybu - ale ťažko odsudzovať, keď som nezažila, nevidela, len počula aj to len z médií.
Môj názor je - ak by tam bol poriadok, húfne by tu neutekali. Ktosi im to tam narušil.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

misoft

Lenže ešte stále sú v tomto štáte zaslepené osoby, ktoré k 1-2€ prídavku k almužne z rúk precedu (ovšem to nie sú jeho prachy!) od radosti ho budú voliť opäť. A potom len pindajú......


stádo
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
lujza.j
Je zavádzajúci.
1. Takto by sa malo zdvíhať zo stoličiek čoraz viac ľudí.
2. Poznala som ešte za socíku podnik na SK, ktorý denne zvážal tiež z juhu do BA ženy, nie v busoch, ale 4 - 5 osobných autách. Dlhodobo. Asi 40 km.
3. 120 km je riadna strata času.
4. Za imigranta dostane štát 6000 eur na pol roka, kým sa nenaučí reč, rekvalifikuje sa, a potom by sa mal zamestnať.
Uvažovať o percentách zamestnaných z tejto skupiny je prakticky zbytočné.
Po pol roku zostávajú na bedrách štátu. Teda na obyvateľoch Slovenska. Slováci ťahajú už jednu hlavnú armádu. V skutočnosti sa budú kvóty navyšovať, súčasné čísla sú iba začiatkom, ročne naberať 20 tis. ľudí z Afriky je ....
5. Štátu sa zvýšia náklady na políciu, basy, a iný aparát, nebudú ani stíhať.
Preco je nazov clanku zavadzajuci? Mne sa nezda, ak je teda vsetko tak ako pisu v clanku. Nukali im v cistom 500-600 EUR a oni odmietli. Otazkou ale naozaj ostava, ci bolo povedane/napisane vsetko
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm....
Ešte bude veselo.....
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...ych-oslobodia/
Pokiaľ na NS bude sedieť kamarát Bakiho Sadikiho - Mr.Heroín - tak oslobodia asi všetkých....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Hmmmm....
Ešte bude veselo.....
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...ych-oslobodia/
Pokiaľ na NS bude sedieť kamarát Bakiho Sadikiho - Mr.Heroín - tak oslobodia asi všetkých....
Odborníci - právnici (a nie jeden) vravia, že Harabín je jeden z najlepších, aký na Slovensku existuje. Černokňažník je proti nemu amatér.
Takže nám - laikom neprichodí hodnotiť jeho rozhodnutia.

Iná stránka je jeho osobný charakter...ten je tak pokrivený, ako aj znak jeho profesie = § .
-------------------------------------------------------
Keby sa ho rozhodli odstaviť, tak to Harabinčok poženie do Štrasburgu (vysmiaty jak lečo to oznámil do kamery) a tam by mu prisúdili určite fasa odškodnenie a následne by sa dostal na svoje miesto späť.
Naposledy upravil buchač : 24.07.15 at 23:10
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
misoft
Hmmmm....
Ešte bude veselo.....
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...ych-oslobodia/
Pokiaľ na NS bude sedieť kamarát Bakiho Sadikiho - Mr.Heroín - tak oslobodia asi všetkých....
Odborníci - právnici (a nie jeden) vravia, že Harabín je jeden z najlepších, aký na Slovensku existuje. Černokňažník je proti nemu amatér.
Takže nám - laikom neprichodí hodnotiť jeho rozhodnutia.

Iná stránka je jeho osobný charakter...ten je tak pokrivený, ako aj znak jeho profesie = § .
-------------------------------------------------------
Keby sa ho rozhodli odstaviť, tak to Harabinčok poženie do Štrasburgu (vysmiaty jak lečo to oznámil do kamery) a tam by mu prisúdili určite fasa odškodnenie a následne by sa dostal na svoje miesto späť.
to si presne nadefinoval = zákon je zákon a nie závislý na tom kto(aké meno či charakter ) podľa neho koná a zákony tvoria takí, ktorí dostávajú nekryté bankové úvery s prísľubom volebného víťazstva a tvorby ešte "lepších" zákonov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Hmmmm....
Ešte bude veselo.....
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...ych-oslobodia/
Pokiaľ na NS bude sedieť kamarát Bakiho Sadikiho - Mr.Heroín - tak oslobodia asi všetkých....
bohužiaľ toľkých koľkých umožní prijatá legislatíva.
Minule mi chceli dať pokutu mestskí chlapci za nesprávne parkovanie, tak som im zdvihol pomyselný prostredník a povedal že pokiaľ nebudem porušovať zákon tak nech si zvykové právo uplatnia na okolo parkujúcich blbcoch. Pýtal som sa prečo mám platiť? a oni že preto že všetci platia. Takže kto má pravdu väčšina alebo ten kto si naštuduje prijatý zákon? Nie je mi ten pán sympatický, ale fandím len preto že 150 debilov prijíma také zákony a on sa v nich vyzná a koná podľa nich.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
A tebe zrejme voňala.
Oni nevedia, tak nech neriešia .
------------------------------------------
Keď sú Oni frajer, šrac, čávo...tak nože dajú niečo, kde boli (sú) zamestnaný. Úplne postačí orientačný odbor...financie, výroba, súkromník a podobne.
My, poniektorí s tým nemáme problém, tak nech sa skúsia realizovať podobne.

Nech to Oni považujú za priamu otázku.
Ale považujem za vopred nezodpovedanú...
Napíš na rovinu, čo tou otázkou sleduješ a dostaneš jasnú odpoveď. Nie takú, akej som sa ja dočkal od tvojho súkmeňovca Pavla54.
Inak typujem to na nejakú, čo ja viem že by záludnosť, ako s tým basistom? Neviem a netuším a nebudem si domýšľať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
jar88
A tebe zrejme voňala.
Oni nevedia, tak nech neriešia .
------------------------------------------
Keď sú Oni frajer, šrac, čávo...tak nože dajú niečo, kde boli (sú) zamestnaný. Úplne postačí orientačný odbor...financie, výroba, súkromník a podobne.
My, poniektorí s tým nemáme problém, tak nech sa skúsia realizovať podobne.

Nech to Oni považujú za priamu otázku.
Ale považujem za vopred nezodpovedanú...
Napíš na rovinu, čo tou otázkou sleduješ a dostaneš jasnú odpoveď. Nie takú, akej som sa ja dočkal od tvojho súkmeňovca Pavla54.
Inak typujem to na nejakú, čo ja viem že by záludnosť, ako s tým basistom? Neviem a netuším a nebudem si domýšľať.
1. Priama otázka = priama odpoveď
2. Odpoveď jak od Fica
3. Basista ? Záludnosť ? Ani nie, skôr reakcia na dané skutočnosti.
4. Nemýlil som sa, odpoveď (priama) nebola daná.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
jar88
buchač
jar88
A tebe zrejme voňala.
Oni nevedia, tak nech neriešia .
------------------------------------------
Keď sú Oni frajer, šrac, čávo...tak nože dajú niečo, kde boli (sú) zamestnaný. Úplne postačí orientačný odbor...financie, výroba, súkromník a podobne.
My, poniektorí s tým nemáme problém, tak nech sa skúsia realizovať podobne.

Nech to Oni považujú za priamu otázku.
Ale považujem za vopred nezodpovedanú...
Napíš na rovinu, čo tou otázkou sleduješ a dostaneš jasnú odpoveď. Nie takú, akej som sa ja dočkal od tvojho súkmeňovca Pavla54.
Inak typujem to na nejakú, čo ja viem že by záludnosť, ako s tým basistom? Neviem a netuším a nebudem si domýšľať.
1. Priama otázka = priama odpoveď
2. Odpoveď jak od Fica
3. Basista ? Záludnosť ? Ani nie, skôr reakcia na dané skutočnosti.
4. Nemýlil som sa, odpoveď (priama) nebola daná.
maj rozum, sak aj 2x2 ostalo nezodpovedane
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
buchač
jar88
buchač
jar88
A tebe zrejme voňala.
Oni nevedia, tak nech neriešia .
------------------------------------------
Keď sú Oni frajer, šrac, čávo...tak nože dajú niečo, kde boli (sú) zamestnaný. Úplne postačí orientačný odbor...financie, výroba, súkromník a podobne.
My, poniektorí s tým nemáme problém, tak nech sa skúsia realizovať podobne.

Nech to Oni považujú za priamu otázku.
Ale považujem za vopred nezodpovedanú...
Napíš na rovinu, čo tou otázkou sleduješ a dostaneš jasnú odpoveď. Nie takú, akej som sa ja dočkal od tvojho súkmeňovca Pavla54.
Inak typujem to na nejakú, čo ja viem že by záludnosť, ako s tým basistom? Neviem a netuším a nebudem si domýšľať.
1. Priama otázka = priama odpoveď
2. Odpoveď jak od Fica
3. Basista ? Záludnosť ? Ani nie, skôr reakcia na dané skutočnosti.
4. Nemýlil som sa, odpoveď (priama) nebola daná.
maj rozum, sak aj 2x2 ostalo nezodpovedane
nevie v akej sústave, má dať výsledok tej matematickej úlohy, tak neblázni
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
buchač
jar88
buchač
jar88
A tebe zrejme voňala.
Oni nevedia, tak nech neriešia .
------------------------------------------
Keď sú Oni frajer, šrac, čávo...tak nože dajú niečo, kde boli (sú) zamestnaný. Úplne postačí orientačný odbor...financie, výroba, súkromník a podobne.
My, poniektorí s tým nemáme problém, tak nech sa skúsia realizovať podobne.

Nech to Oni považujú za priamu otázku.
Ale považujem za vopred nezodpovedanú...
Napíš na rovinu, čo tou otázkou sleduješ a dostaneš jasnú odpoveď. Nie takú, akej som sa ja dočkal od tvojho súkmeňovca Pavla54.
Inak typujem to na nejakú, čo ja viem že by záludnosť, ako s tým basistom? Neviem a netuším a nebudem si domýšľať.
1. Priama otázka = priama odpoveď
2. Odpoveď jak od Fica
3. Basista ? Záludnosť ? Ani nie, skôr reakcia na dané skutočnosti.
4. Nemýlil som sa, odpoveď (priama) nebola daná.
maj rozum, sak aj 2x2 ostalo nezodpovedane
nevie v akej sústave, má dať výsledok tej matematickej úlohy, tak neblázni
aha, tak nakoniec som ja na vine, lebo som nedosledne formuloval otazku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
buchač
jar88
buchač
jar88
A tebe zrejme voňala.
Oni nevedia, tak nech neriešia .
------------------------------------------
Keď sú Oni frajer, šrac, čávo...tak nože dajú niečo, kde boli (sú) zamestnaný. Úplne postačí orientačný odbor...financie, výroba, súkromník a podobne.
My, poniektorí s tým nemáme problém, tak nech sa skúsia realizovať podobne.

Nech to Oni považujú za priamu otázku.
Ale považujem za vopred nezodpovedanú...
Napíš na rovinu, čo tou otázkou sleduješ a dostaneš jasnú odpoveď. Nie takú, akej som sa ja dočkal od tvojho súkmeňovca Pavla54.
Inak typujem to na nejakú, čo ja viem že by záludnosť, ako s tým basistom? Neviem a netuším a nebudem si domýšľať.
1. Priama otázka = priama odpoveď
2. Odpoveď jak od Fica
3. Basista ? Záludnosť ? Ani nie, skôr reakcia na dané skutočnosti.
4. Nemýlil som sa, odpoveď (priama) nebola daná.
maj rozum, sak aj 2x2 ostalo nezodpovedane
nevie v akej sústave, má dať výsledok tej matematickej úlohy, tak neblázni
aha, tak nakoniec som ja na vine, lebo som nedosledne formuloval otazku
inakšie sa to píše v desiatkovej a inakšia v binárnej sústave
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Mária27
hmmm, trosku scestne, trosku zgeneralizovane, trosku manipulacne, trosku zavadzajuce, trosku prvoplanove a vobec cele take nejake, prepytujem, marxisticke, ci ki fras
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Mária27
hmmm, trosku scestne, trosku zgeneralizovane, trosku manipulacne, trosku zavadzajuce, trosku prvoplanove a vobec cele take nejake, prepytujem, marxisticke, ci ki fras
Hmmm, trošku diaľničné, trošku "široké", trošku smerácke, trošku populistické, trošku dlhodobé a vôbec, nejaké, neprepytujem, kapitalistické, či kí fras...

ALE, prepytujem, kuwa pravdivé.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

dajte sem nejaký príklad,keď sa chudobní bránia.......a bolo to nazvané násilím.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
dajte sem nejaký príklad,keď sa chudobní bránia.......a bolo to nazvané násilím.
Žeby napríklad toto ?
Dokonca v Blave...

http://www.aktuality.sk/clanok/20342...ysetrovatelia/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať