Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ušetrila
67416505_2281065441979637_8953888888007426048_o.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ten mal ale šťastie
13532827_1017341538386031_5104649586266750437_n.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nuž, čo dodať
69465176_157897691993893_1893627853623263232_n.jpg  
4 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

a ešte ďalšia túlačka
IMG_4984JPG.jpg  
IMG_4976JPG.jpg  
IMG_4986JPG.jpg  
IMG_4990JPG.jpg  
IMG_4992JPG.jpg  

IMG_4993JPG.jpg  
IMG_5003JPG.jpg  
IMG_4996JPG.jpg  
IMG_5004JPG.jpg  
IMG_5006JPG.jpg  

IMG_5007JPG.jpg  
IMG_5008JPG.jpg  
IMG_5019JPG.jpg  
IMG_5032JPG.jpg  
IMG_5035JPG.jpg  

1/1
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

70206185_392060761498404_2402988533724741632_n.jpg  
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Nandrolon
Tweety, vidím, že aj ty mažeš, mažeš a mažeš :-)))))))))) nie len Jankovská!
To sa tu niečo pototo, nevedela som pridať, upraviť pôvodný ... Tak som potom dala celkom iný. Ale podstata zostala. Myslím si, že moje a jej mazanie má úplne iný rozmer.
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...-pred-vsetkymi
Ak má na to právo aj zo zákona, tak sa jej nečudujem, rovnako ako členom jej rodiny. Nemožno jej zazlievať, s kým sa v súkromí fotografovala. Nemuseli to plátky zverejňovať.
Prípad nie je dovyšetrovaný.
Nech hodí kameňom ten, kto je bez bez viny, vrátane novinárov. Ukameňovali by sa navzájom.
To, čo sa tu v súčasnosti deje, vo mne vytvára obrovský hnus.
Pritom podstatné veci z politického a mediálneho sveta, o ktorých by verejnosť mala vedieť, sa na svetlo nedostane.
Zásterky, odpútavanie pozornosti voličov, vytváranie kultu osobnosti - to im ide veľmi dobre.
Min.desať rokov malo byť každému Slovákovi jasné, o čo v tejto republike ide a kam to všetko smeruje. Možno si to uvedomia v poslednej minúte, bude však už neskoro. Už je aj tak neskoro.
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Zrána pršalo, teraz je pod mračnom, čakajú ma na humne broskyne a stolček posuň sa.
DSCF0689.JPG  
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Byzňííííís...

https://profit.sme.sk/c/22209085/pre...a.html?ref=trz
" Jeho najčastejšími konzumentmi sú podľa Ptačinskej Jirátovej mladí ľudia vo veku do 30 rokov, ktorí tvoria významnú časť celkovej konzumácie energetických nápojov. "

Hm...takže vek DO by sme mali k dispo. Ale aký je vek OD ? Toto už nejak nezisťovali ?
Mám za to, že tieto nápoje by mali byť tak trochu sledované, predaj povolený len od určitého veku...minimálne od 15.
Nie raz som videl, že žiaci ZŠ si vykračujú do školy s tým už otvoreným energeťákom v ruke...prípadne zasmradia MHD.

Predvčerom šiel oproti mne jeden žiak...kúwa, som sa normálne otočil, či dobre vidím, že čo to za tlsté prasa.
Chlapec okolo pása pneumatiku jak na náklaďák, líčka červené a naliate, dvojitá brada, nohy jak stĺpy, šiel ťažkopádne jak brontosaurus (možno aj ten by bol mrštnejší)....ale v jednej ruke kus jedla a v druhej plechovka.
...a takých sa pohybuje po celom Slovensku vcelku dosť.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No vidíte ako fajn rozoberáte Havrana.Po asi druhom článku z ktorého si pamätám, hlavne vulgarizmy som prišla k názoru,že toto k životu nepotrebujem a článok ktorého autor je Havran odvtedy neotvorím.Načo?Aby som si zopakovala ,,slušné" slovenské slová a expresívne výrazy?Za ten nepríjemný pocit po prečítaní takéhoto článku mi žiadny autor na svete nestojí.
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

dávam sem príspevky práve preto, aby sme si uvedomili, že žijeme tu teraz a raz, žijeme tu teraz a spolu, neodsudzujme! neposudzujme! každý má svoje skúsenosti, z ktorých tu vychádza a chce radiť
a nuž aha hromada chýb! ale viem, že po každom "výkričníku! - koniec vety! má byť veľké písmeno............ale pre mňa to neplatí - to nech riešia školopovinní a úradníci, ja na dôchodku si robím vlastné pravidlá slovenského pravopisu - tak ako to cítim
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tweety
Chváliť sa obdivom k fašistickej strane a jej voľbou vo voľbách toľko rokov po strašnej druhej svetovej vojne, je nemorálne a neúctive k jej obetiam.
majka,chceli ste demokraciu, hlas ľudu a už zase pičujete ak sa dáky ľud po svojom ozve... o čom to je???

demo- kratia
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

IMG_20190926_114544.jpg  
IMG_20190926_114506.jpg  
IMG_20190926_114722.jpg  
IMG_20190926_114807.jpg  
1/1
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prešla som noviny-človek sa musí len smiať.Tak celý čas bojujú s Ficom a pol roka pred voľbami sa do radu položia.Sulík predloží svoju kandidátku,Galko svoju,no už ich vidím.Matovič s Hlinom-absolutne nekompatibilné.A Trubanove videá nekomentujem.Kiska ide do volieb cez operáciu sdca-super predvolebná kampaň....aj ked je pre mňa nevoliteľný aj tak.Príliš veľa nevysvetlených vecí.Na druhej strane Smer sa dokázal nerozhádať,sú mudrejší ako vyzerali.Zase zostanem pri svojom-nemám koho voliť.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnesny den potesil....a velmi....pocasie čadca,žilina...terchova nadherne....aj ked žilina vitala rano hmlou...
Od zaciatku roka...ze musim ist vd okrasa čadca..predajna+ kuk do vyroby....telepaticky ma vypoculi zmenili otv.hodiny - sobota otvorena....jupiii tak dnes....aj ked maju ešop...ale aj tak som tajne dufala...ze nakupim aj kusy co nie na esope....a to na ešope uz som zacala "hadzat" do kosika...ale obj.som nedokoncila...a dobre som urobila....
Dnes den pre mna...v predajni iba ja...predavacka a moj chlap dokonale....vyse hodiny....v kosoch aj kusovky-všeho chut....pre mna ako stvorene....veci z obj.na export co ostali...uzasne kusky...cista krehka krasa skla....+tri sady cervenych gul,zvonceky/chlap chcel/ a dva špice....
S predavackou som si fajne pokecala....aj ci nerobia kurzy fukania.. nerobia
Potesilo aj to,ze budu mat stojany z ozobami v kaufkande,ze aj pre obi vyrabaju a aj v terne sa budu dat kupit....vyrabaju teraz aj retro styl...ze si to ludia pytali.
Ak sa niekto pohrava s myslienkou mat na vian.stromceku tuto krasu navstevu predajne odporucam....ja som si to uzila maximalne
Idem kuk stranku.sklarni lednicke rovne...ze robia kurzy...trochu daleko....ale ako chlap povedal...aky mas problem vycestovat aj na tyzden
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nobelova cena
IMG-20190520-WA0000.jpg  
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Prekvapko. Práve som si priniesla spred brány. Čim so si to asi zaslúžila?
DSCF0839.JPG  
4 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

Terezia13
štyridsiatka.png  
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ach jaj, zdá sa mi, že občas závidíme niekomu aj to, že prišiel o všetko
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Katy,ochranujem prírodu roky,podpisujem všetky petície za stromy,permakulturnu záhradu som spravila,ovocný sad,atd tad.Ale....super ekologia.Takže všetci ideme na elektro autá,dáme nový ekologický benzín ktorý zničí staré trubky,vstup do miest spoplatníme,zakážeme bane,energiu budeme používať ...akú?Letenky zdražieme o ekologickú daň,odvoz odpadov po vzore západu....prestaneme jesť hovädzie a ked niekto bude chcieť tak XY eruo...kľudne ma doplnte.Ved nielen stádo ale normálny sedliacky rouzum a postupné naplánovanie by to chcelo a nie len obdivovať choré násťročné dievča.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A čo tak zmeniť postoj a prestať sa vytáčať pre somariny? Nepodpichujem, držím palce aby sa ti to podarilo. Ja fungujem na starom stolovom PC a som spokojná.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať