Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
buchač
Čaputová zvažuje právne kroky pre výroky o americkom vplyve na jej osobu
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...OJtqrySIsKBRXg

Klesá a klesá ten jej charakter.
...a mala ho niekedy vôbec ?
že sa bráni pred klamstvami bolševika ??
ako by sa podľa teba mal- mala zachovať v takomto prípade charakterný politik ??
charakterný politik sa zachová tak, že nečíta to čo mu pripraví zamestnanec zahraničnej mimovládky však to jej pripravil valášek (jeho manželka lebo sa chudáci bijú o jeden laptop) ale čo veď u nás sa plagiujú diplomovky čo tam po jednom článku
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a načo potom majú celé tímy poradcov ??
to si myslíš, že 1 vrcholový politik si všetky prejavy chystá sám ? )))

tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
a načo potom majú celé tímy poradcov ??
to si myslíš, že 1 vrcholový politik si všetky prejavy chystá sám ? )))

tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor....
ak mi tým poradcov poradí skoč do studne, tak mám dve možnosti buď si tú radu nechám prejsť vlastnou hlavou, alebo bezmyšlienkovite skočím aj keď s ich radou nesúhlasím (ved mi poradili najlepšie)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Lenže to je pravda pavol,je z mimovládok a progresívneho Slovenska takže je to jej názor a názor cca 10 % Slovákov.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
že sa bráni pred klamstvami bolševika ??
ako by sa podľa teba mal- mala zachovať v takomto prípade charakterný politik ??
Čomu zasa nerozumieš ? Ešte si nemal kávu ?

Akože ona sa bráni v relácii u Závodského ?
No neviem, ako kto...ale ja toho maníka nemôžem ani vystáť. Klapec ide tam, kam ho vietor zaveje.
...a s kým vlastne diskutovala ? Ak tam bola iba ona a redaktor, tak nejde o žiadnu diskusiu.

Akože sa bráni ? To fakt ?
Dostala peniaze od americkej mimovladky? Dostala !
Pracovala pre mimovládku, ktorú sponzoruje USA ? Pracovala !

Ako by sa mal zachovať charakter ?
Keď nič iné, tak by mala mlčať v určitých témach. Tam, kde je jej vyjadrenie nevhodné, tak reční až do het...a kde by mala aspoň niečo povedať, tak drží bobríka mlčania jak partizán.


P.S.:
Zaujímavé, že o tom sa nejak veľmi nehovorí. Ekológia bude mať z tej uhlíkovej stopy stoviek americkej techniky teda fest po 3,14či....Grétku by vystrelo.

Cvičenie Saber Strike sa uskutoční od 1. do 14. marca 2022 v priestoroch Centra výcviku Lešť, posádkového cvičiska Levice a tiež letiska Sliač. Jeho súčasťou bude celkovo 3000 vojakov s približne 1000 kusmi techniky.
https://www.mosr.sk/50879-sk/cviceni...oku-spojencov/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Lenže to je pravda pavol,je z mimovládok a progresívneho Slovenska takže je to jej názor a názor cca 10 % Slovákov.
presne si to trafila, krátko a výstižne.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
a načo potom majú celé tímy poradcov ??
to si myslíš, že 1 vrcholový politik si všetky prejavy chystá sám ? )))

tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor....
ak mi tým poradcov poradí skoč do studne, tak mám dve možnosti buď si tú radu nechám prejsť vlastnou hlavou, alebo bezmyšlienkovite skočím aj keď s ich radou nesúhlasím (ved mi poradili najlepšie)
ešte raz a p o m a l š i e :
tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač, tebe už asi švihlo....
aj tej zliatanine rozumieš ??
čo to má spoločné s mojím príspevkom ???

zabudol si dať, že JA skáčem z témy do témy )))))
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
že sa bráni pred klamstvami bolševika ??
ako by sa podľa teba mal- mala zachovať v takomto prípade charakterný politik ??
Čomu zasa nerozumieš ? Ešte si nemal kávu ?

Akože ona sa bráni v relácii u Závodského ?
No neviem, ako kto...ale ja toho maníka nemôžem ani vystáť. Klapec ide tam, kam ho vietor zaveje.
...a s kým vlastne diskutovala ? Ak tam bola iba ona a redaktor, tak nejde o žiadnu diskusiu.

Akože sa bráni ? To fakt ?
Dostala peniaze od americkej mimovladky? Dostala !
Pracovala pre mimovládku, ktorú sponzoruje USA ? Pracovala !

Ako by sa mal zachovať charakter ?
Keď nič iné, tak by mala mlčať v určitých témach. Tam, kde je jej vyjadrenie nevhodné, tak reční až do het...a kde by mala aspoň niečo povedať, tak drží bobríka mlčania jak partizán.


P.S.:
Zaujímavé, že o tom sa nejak veľmi nehovorí. Ekológia bude mať z tej uhlíkovej stopy stoviek americkej techniky teda fest po 3,14či....Grétku by vystrelo.

Cvičenie Saber Strike sa uskutoční od 1. do 14. marca 2022 v priestoroch Centra výcviku Lešť, posádkového cvičiska Levice a tiež letiska Sliač. Jeho súčasťou bude celkovo 3000 vojakov s približne 1000 kusmi techniky.
https://www.mosr.sk/50879-sk/cviceni...oku-spojencov/
na jar 1968 sa konalo spojenecké cvičenie neviem či nie vltava, časť cvičiacich tu ostala (bola ako organizačný predvoj do augusta 1968, s úlohou zabezpečiť hladký presun vojsk) Od čias Alexandra macedónskeho sa nič prelomové v presunoch vojsk nevymyslelo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač, tebe už asi švihlo....
aj tej zliatanine rozumieš ??
čo to má spoločné s mojím príspevkom ???

zabudol si dať, že JA skáčem z témy do témy )))))
Hehehe...mne možno iba teraz...ty si švihnutý už dávno.
Ja hej...a aj tí, ktorí pochopili. Ja nemôžem za to, že ty nie...
Veď si daj už tú kávu, keď si celú noc nespal.

...čo nebolo teraz, bude neskôr...šak sa dočkáme.
Naposledy upravil buchač : 03.02.22 at 08:20
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
a načo potom majú celé tímy poradcov ??
to si myslíš, že 1 vrcholový politik si všetky prejavy chystá sám ? )))

tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor....
ak mi tým poradcov poradí skoč do studne, tak mám dve možnosti buď si tú radu nechám prejsť vlastnou hlavou, alebo bezmyšlienkovite skočím aj keď s ich radou nesúhlasím (ved mi poradili najlepšie)
ešte raz a p o m a l š i e :
tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor.
takže ktorý názor je správny? z predvolebnej kampane, alebo tento? Veď mala povedať :"drahí občania krajiny ktorej nerozumiem, môj pôvodný názor som zmenila platí tento a neskôr možno budem mať iný a ten bude platiť".
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ved my tomu rozumieme bjuty.A je fajn že vieme aký má na to názor.Musíme dať pozor v dalších voľbách na tieto názory a spôsob ich presadzovania.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
„Nevidím dôvod na prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“

Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
a načo potom majú celé tímy poradcov ??
to si myslíš, že 1 vrcholový politik si všetky prejavy chystá sám ? )))

tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor....
ak mi tým poradcov poradí skoč do studne, tak mám dve možnosti buď si tú radu nechám prejsť vlastnou hlavou, alebo bezmyšlienkovite skočím aj keď s ich radou nesúhlasím (ved mi poradili najlepšie)
ešte raz a p o m a l š i e :
tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor.
takže ktorý názor je správny? z predvolebnej kampane, alebo tento? Veď mala povedať :"drahí občania krajiny ktorej nerozumiem, môj pôvodný názor som zmenila platí tento a neskôr možno budem mať iný a ten bude platiť".
a ako zmenila názor, čo mi uniklo ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Ved my tomu rozumieme bjuty.A je fajn že vieme aký má na to názor.Musíme dať pozor v dalších voľbách na tieto názory a spôsob ich presadzovania.
my tomu tiež rozumieme
je fajn že vieme aký má na to názor
a tiež to potvrdíme v budúcich voľbách....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
„Nevidím dôvod na prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“

Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
a ?

počkaj...ty si si to naozaj nevšimol....
.ty si si to naozaj nevšimol, že chovanie putlera v 2022 a v 2019 je " trošička " rozdielne ??
teba fakt unikla súčasná situácia ???? ty naozaj nič nevieš, čo zas rusi vyvádzajú ??

jáááj, svätý kľud v tých vaších lesoch.....
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Lenže to je pravda pavol,je z mimovládok a progresívneho Slovenska takže je to jej názor a názor cca 10 % Slovákov.
)))))
ty budeš potom hovorkyňa 90 % Slovákov....)
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
BXLmiami
Lenže to je pravda pavol,je z mimovládok a progresívneho Slovenska takže je to jej názor a názor cca 10 % Slovákov.
)))))
ty budeš potom hovorkyňa 90 % Slovákov....)
ak bude prezidentka alebo politik, tak áno mala byť. "Chodil som na poradu na výmenu názorov. prišiel som zo svojim a odchádzal som so šéfovým." so svojim osobnými názormi sa môžem prezentovať koľko chcem, ale s názormi skupiny sa musím stotožniť, alebo vystupovať ako hovorca skupiny
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
buchač
„Nevidím dôvod na prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“

Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
a ?

počkaj...ty si si to naozaj nevšimol....
.ty si si to naozaj nevšimol, že chovanie putlera v 2022 a v 2019 je " trošička " rozdielne ??
teba fakt unikla súčasná situácia ???? ty naozaj nič nevieš, čo zas rusi vyvádzajú ??

jáááj, svätý kľud v tých vaších lesoch.....
a čo vyvádzajú? ukradli američanom krym?
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

"Chodil som na poradu na výmenu názorov. prišiel som zo svojim a odchádzal som so šéfovým."

Dakujem za pripomenutie tieto vtipy budú výstižné vždy :-0
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať