Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Mierotvorcovia či ich hlásne trúby zachviľu budú bľabotať, že to Azov.

https://twitter.com/mdorazin/status/1512348504680767490


PS:
Ani som to nestihol dopísať a už je to tu Ria Novosti napísali, že na ukrajinskú stanicu, ktorú kontroluje Ukrajina zaútočila ukrajinská Točka.
https://ria.ru/20220408/kramatorsk-1782484967.html

PS2
Pre zmenu ruský telegramový kanál uviedol, že "raketový útok na železničnú stanicu v Kramatorsku bol zameraný na zhromažďovanie vojakov".
https://liveuamap.com/en/2022/8-apri...missile-attack
1 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

a už sme bez S-300
https://www.teraz.sk/slovensko/slove...01-clanok.html
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

ja 40 ročný črep nepotrebujem
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

asi by aj bol trošku problém s ruským servisom....
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
asi by aj bol trošku problém s ruským servisom....
aj ukrajinci si pozvú ruský servis?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

myslíš že nie je monitorovaný rusmi? to nie sú javeliny prepravované v SUV- čkach. Inak v mojej dávnej minulosti pri vybavenosti technikou tej doby sme neustále monitorovali Ramstein (respektíve my sme prijímali správy o pohybe citlivej kritickej techniky), niečo sme odosielali v 8 hodinových intervaloch, niečo ak by niečo, tak šlo okamžite systémom "VOZDUCH" . tak si viem predstaviť ako sa to vidí dnes z výšky.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
asi by aj bol trošku problém s ruským servisom....
aj ukrajinci si pozvú ruský servis?
načo ?
oni ho ovládajú..
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
myslíš že nie je monitorovaný rusmi? to nie sú javeliny prepravované v SUV- čkach. Inak v mojej dávnej minulosti pri vybavenosti technikou tej doby sme neustále monitorovali Ramstein (respektíve my sme prijímali správy o pohybe citlivej kritickej techniky), niečo sme odosielali v 8 hodinových intervaloch, niečo ak by niečo, tak šlo okamžite systémom "VOZDUCH" . tak si viem predstaviť ako sa to vidí dnes z výšky.
určite o tom vedia...ale čo im to pomohlo ?
nemali ho ako zlikvidovať počas transportu...
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Do určitej miery im treba pomôcť. No nie všetkým. Vodičovi auta s UA, ktorý išiel na veľkej svetelnej križovatke v Trnave cez deň na červenú, by som určite nič neodpúšťala. Vtedy sa na šťastie nič nestalo. Niektorí vodiči však krútili neveriaco hlavami.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
Do určitej miery im treba pomôcť. No nie všetkým. Vodičovi auta s UA, ktorý išiel na veľkej svetelnej križovatke v Trnave cez deň na červenú, by som určite nič neodpúšťala. Vtedy sa na šťastie nič nestalo. Niektorí vodiči však krútili neveriaco hlavami.
Dúfajme, že nabudúce tento vodič "nepochová" niekoho v slabšom aute, ale naopak, stretne sa s plne naloženou T815.
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

nandy, radšej budem dúfať, že sa to už nezopakuje.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
majkii
Pár poznámok k tomu FB linku, ide podľa nazdieľaného obsahu nepochybne o fejk profil na šírenie ruskej "pravdy" .

CDitujem z postnutého videa FB linku "....Tady je hora, stříleli z hory, z Azovstalu na soukromný sektor. Zničili všechno, kompletne celou čtvrť na levém břehu...."

Pred pár dňami tu boli zaručené správy o tom ako Azov podmínoval divadlo, kde bolo zabitých najmenej 300 nevinných ľudí, potom tu bola tiež správa, že pôrodnicu (ne)bombardovali okupanti lebo tam vraj mal Azov velenie alebo jednotky. Samozrejme boli to propagandistické kecy pre vyznavačov putinovho ruska.
Mesto je na 90% zničené vrátane obytných štvrtí ťažkým delostrelectvom a letectvom. Čudujem sa čo všetko ten Azov má. Zhruba tisícka bojovníkov má, ťažké delostrelectvo, letectvo?
Druhá vec čo ma zaujala v tom FB videu citujem " ...To že na nás namířili samopal a řekli, že nás nepustí ven - to se stalo, ano...." Tu mi napadá otázka, koľko bolo svedectiev ľudí, že okupanti po utekajúcich ľuďoch z mesta strieľali, mnohých zabili, ostreľovali humanitárne konvoje, časť ľudí proti svojej vôli deportovali do ruska?
Zaujímavé, je že takéto svedectvá o zverstvách tam milovníci okupantov nezdieľajú.
vidieť že premýšľaš o získaných informáciách.
Na to tu máme iné hĺbavé typy
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
pavol54
myslíš že nie je monitorovaný rusmi? to nie sú javeliny prepravované v SUV- čkach. Inak v mojej dávnej minulosti pri vybavenosti technikou tej doby sme neustále monitorovali Ramstein (respektíve my sme prijímali správy o pohybe citlivej kritickej techniky), niečo sme odosielali v 8 hodinových intervaloch, niečo ak by niečo, tak šlo okamžite systémom "VOZDUCH" . tak si viem predstaviť ako sa to vidí dnes z výšky.
určite o tom vedia...ale čo im to pomohlo ?
nemali ho ako zlikvidovať počas transportu...
Bol by som zvedavý, ako by nám naši "odborníci" na Rusko vedeli obkecať, aký vojenský význam má takáto "operácia". Čo tým akože ruská armáda dosiahla?

Tiež by ma zaujímalo, prečo vadia dodávky obranných zbraní.
Čeho Je Javelin Schopen Ve Skutečném Boji!

Toto funguje a neničí životy civilistov.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Do určitej miery im treba pomôcť.
ALE ten zvyšok je chorý !!!

Kuwa fix....nechce sa mi hľadať náležité info, no predpokladám, že v iných štátoch EU tomu tak nie je.
Zasa sa Slovensko niekde drbe...a ako zvyčajne, tak robí niečo navyše.
1 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Nechýbalo veľa a mohli sme im poslať dva komplety S-300 a pár rakiet Iskander ale to je dlhá história
https://www.sme.sk/c/56756/s-300-pre...potom-nie.html
a
https://archiv.hn.cz/c1-790729-na-de...lo-nove-svetlo
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
pavol54
myslíš že nie je monitorovaný rusmi? to nie sú javeliny prepravované v SUV- čkach. Inak v mojej dávnej minulosti pri vybavenosti technikou tej doby sme neustále monitorovali Ramstein (respektíve my sme prijímali správy o pohybe citlivej kritickej techniky), niečo sme odosielali v 8 hodinových intervaloch, niečo ak by niečo, tak šlo okamžite systémom "VOZDUCH" . tak si viem predstaviť ako sa to vidí dnes z výšky.
určite o tom vedia...ale čo im to pomohlo ?
nemali ho ako zlikvidovať počas transportu...
Bol by som zvedavý, ako by nám naši "odborníci" na Rusko vedeli obkecať, aký vojenský význam má takáto "operácia". Čo tým akože ruská armáda dosiahla?

Tiež by ma zaujímalo, prečo vadia dodávky obranných zbraní.
Čeho Je Javelin Schopen Ve Skutečném Boji!

Toto funguje a neničí životy civilistov.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Jarka 1
Do určitej miery im treba pomôcť.
ALE ten zvyšok je chorý !!!

Kuwa fix....nechce sa mi hľadať náležité info, no predpokladám, že v iných štátoch EU tomu tak nie je.
Zasa sa Slovensko niekde drbe...a ako zvyčajne, tak robí niečo navyše.
Buchač, tebe sa tu len tak niekto nevyrovná.
Mať tvoje starosti a na uktajine dom.
---------------------------------------------------
Nechápem, čo ťa trápia nejaké cudzie peniaze.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Putler dostáva riadne na budku, má to za pár.
----------------------------------
Potom už bude Rusko jednať len o reparáciách.
Jasné že ich bude platiť iba plynom, ropou a nejakým tým palivom.
Som zvedavý, akú asi dojednajú cenu a či budú jednať o platbe v Rubľoch.
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Pár poznámok ...
Len jedna poznámka.
Je veľmi zvláštne, ak sa vyjadria kadejakí politici, novinári, analisti k určitej udalosti vo výrazoch...pravdepodobne, údajne, vraj, možno, atď....čo je ale považované za neoverenú a tým pádom aj nepotvrdenú informáciu...tak je to v poriadku.
Pritom je úplne jedno, či sa jedná o tú alebo onú stranu konfliktu...

...a je zaujímavé, čo všetko sú naše slávne a ovplyvňujúce médiá napísať...čo za doslovné chujoviny strihnuté píčovinami (iný výraz sa proste nehodí) dávajú...

Toto si vypočuj !!!
Aby jasné bolo (pre nechápajkov a chujov, čo len urážajú)...ide o to, čo je povedané a nie o to, kto to hovorí.

Sláva Slovensku !!!!!

Naposledy upravil buchač : 08.04.22 at 18:47
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať