Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kde sa v ních berie toľko nenávisti...
volia kotletu, republiku a ostatných tu v diskusii označujú za fašistov
2 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

bjuty smis
kde sa v ních berie toľko nenávisti...
volia kotletu, republiku a ostatných tu v diskusii označujú za fašistov
neviem, strata súdnosti? túžba po pomste? frustrácia? nespokojnosť? spackaný život? či neúspešná kariéra? alebo len vekom niektoré osobnostné črty vyplávajú na povrch? Netuším, chvála bohu v živote sa osobne nestretávam s voličmi kotlebu a ich replikantov
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Veľmi presne som pochopil ...
No nie, ešte raz zopakujem, nepochopil si. Staré anglické príslovie hovorí, že diabol sa skrýva v detailoch. Tie detaily sú schované v tejto citácii :

" V hlave ti ja mám upratané ako málokto z tohoto smutného ansáblu.
K zvyšku sa nevyjadrujem...o určitých veciach sa bavím len s priateľmi...ty medzi nich nepatríš. "

Takže vysvetlím, lebo si sa upriamil na to, že nepatríš medzi mojich priateľov (presnejšie kamarátov).
Ide o to, že kamarátov mám plno..."neznámych" z netu a aj z reálneho života.
No priateľov spočítam na prstoch jednej ruky. Priateľ je ten, čo sa nepýta...priateľ proste koná.
Takže ak sa o určitých veciach bavím len s priateľmi (prípadne s kamarátmi, podľa uváženia), tak to nie je s plezíru.

K tomu uprataniu v hlave ? Holt, ak by som nemal v hlave poriadok, tak som už dávno ta het.
------------------------------------
Na ten zvyšok nemá význam reagovať...aj tak ťa o opaku nepresvedčím, a mňa zasa je potrebné presvedčiť silou argumentov.
Že ste oblbnutí propagandou, tak to je proste fakt. Podobne je to aj na iných fórach, jeden až neverí, čo všetko sú poniektorí zatajiť, pozmeniť, či prispôsobiť si históriu tomu svojmu tvrdeniu.

P.S.:
...a ešte aj ako psychológovia ste na nič.
0 3
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
majkii
Veľmi presne som pochopil ...
No nie, ešte raz zopakujem, nepochopil si. Staré anglické príslovie hovorí, že diabol sa skrýva v detailoch. Tie detaily sú schované v tejto citácii :

" V hlave ti ja mám upratané ako málokto z tohoto smutného ansáblu.
K zvyšku sa nevyjadrujem...o určitých veciach sa bavím len s priateľmi...ty medzi nich nepatríš. "

Takže vysvetlím, lebo si sa upriamil na to, že nepatríš medzi mojich priateľov (presnejšie kamarátov).
Ide o to, že kamarátov mám plno..."neznámych" z netu a aj z reálneho života.
No priateľov spočítam na prstoch jednej ruky. Priateľ je ten, čo sa nepýta...priateľ proste koná.
Takže ak sa o určitých veciach bavím len s priateľmi (prípadne s kamarátmi, podľa uváženia), tak to nie je s plezíru.

K tomu uprataniu v hlave ? Holt, ak by som nemal v hlave poriadok, tak som už dávno ta het.
------------------------------------
Na ten zvyšok nemá význam reagovať...aj tak ťa o opaku nepresvedčím, a mňa zasa je potrebné presvedčiť silou argumentov.
Že ste oblbnutí propagandou, tak to je proste fakt. Podobne je to aj na iných fórach, jeden až neverí, čo všetko sú poniektorí zatajiť, pozmeniť, či prispôsobiť si históriu tomu svojmu tvrdeniu.

P.S.:
...a ešte aj ako psychológovia ste na nič.
Jediný, kto nepochopil, že nenávistné výlevy a zloba do diskusie nepatria si ty, búchač, Jediné čo sa ti dá odporučiť je zdržať sa neužitočných a hlúpych útokov. Viac už nie je k tomu čo dodať
4 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo :-)))
https://www.facebook.com/watch?v=747430236539707
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to je tak, ked niekto stále verí ficovi
a ked sa to klamstvo vyvráti, tak treba vulgárne oponentovi vynadať..ked už nemám pravdu,


Úplne inú verziu ropnej kauzy šíril Robert Fico. Podľa neho si Ukrajina vymyslela, že nemôže prijať peniaze od ruskej firmy, a sama ich poslala naspäť, len aby mohla vypnúť tranzit ropy. Z tohto klamstva potom Fico vyvodil patričný záver, že ukrajinský prezident cielene ohrozuje národné záujmy Slovenska.

Kto by ešte pochyboval, že Robert Fico je pripravený urobiť zo Slovenska druhé orbánovské Maďarsko, ten mohol počúvať aj Ficove reči, že slovenská vláda je sprostá, pretože posiela Ukrajine zbrane. Komické bolo, že na tej istej tlačovke sa Fico dušoval, že Smer je proeurópska a protifašistická strana.
3 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://tvnoviny.sk/ekonomika/clanok...-WMdWk2RyjREpM

to ktorá chorá hlava vymyslela
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

bjuty smis
to je tak, ked niekto stále verí ficovi
a ked sa to klamstvo vyvráti, tak treba vulgárne oponentovi vynadať..ked už nemám pravdu,


Úplne inú verziu ropnej kauzy šíril Robert Fico. Podľa neho si Ukrajina vymyslela, že nemôže prijať peniaze od ruskej firmy, a sama ich poslala naspäť, len aby mohla vypnúť tranzit ropy. Z tohto klamstva potom Fico vyvodil patričný záver, že ukrajinský prezident cielene ohrozuje národné záujmy Slovenska.

Kto by ešte pochyboval, že Robert Fico je pripravený urobiť zo Slovenska druhé orbánovské Maďarsko, ten mohol počúvať aj Ficove reči, že slovenská vláda je sprostá, pretože posiela Ukrajine zbrane. Komické bolo, že na tej istej tlačovke sa Fico dušoval, že Smer je proeurópska a protifašistická strana.
Už v čase, keď vyšiel ten článok v NČ, hovorca Slovnaftu hovoril, že nejde o nič nezvyčajné, v minulosti sa podobné výpadky dodávok ropy vyskytli aj boli aj dlhšie, vo večernej relácii na rtvs24 bol hovorca Slovnaftu s nejakým odborníkom (meno si nepamätám) kde podrobne opísali čo sa stalo, a dezinformátori ako Fico, bádateľ iné alternatívne pravdu hlásajúce dezinfoweby trepali o chamtivých ukrajincoch a vyzývali na okomžité zastavenie pomoci Ukrajine.
https://www.facebook.com/hoaxPZ/post...2BrAcmH6q5Yral

Niekedy je lepšie počkať na potvrdenie informácie a potvrdilo sa, že o nič nešlo, ale to búchačom podobným nezapne, úmyselne sem trepnú link v snahe zaujať. Perfidne je na tom
to, že linkol média, ktoré sám opakovane označuje za klamárske mainstreamové neobjektívne.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale oni nemajú na čo čakať....to v hlavných správach, ani na infovojne nikdy nedajú....
a seriozne mediá sú pre nich šorošovské a neveria im.....a hlavne

a teba sa budú smiať, že nemáš dobré info......
potom , ked zbadajú, že sú zas a zas za blbov tak začnú sprosto urážať....
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
jedna chorá hlava už vymyslela pre sro č ky povinnú daň ako sa to volalo? Daňová licencia - nebol zisk daň bola našťastie bola zrušená 1,1.2018 takže aj toto zrušia a ako sa zaplatí ošetrenie pendlerov?
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
kopretinka
jedna chorá hlava už vymyslela pre sro č ky povinnú daň ako sa to volalo? Daňová licencia - nebol zisk daň bola našťastie bola zrušená 1,1.2018 takže aj toto zrušia a ako sa zaplatí ošetrenie pendlerov?
Pali, máš na mysli pendlerov, tých, ktorí platia zdravotné a sociálne poistenie v zahraničí (EÚ), pretože v zahraničí pracujú či podnikajú ale chodia na SK veľmi často a často sa na SK dávajú ošetrovať v zdravotníckych zariadeniach?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mila123
pavol54
kopretinka
jedna chorá hlava už vymyslela pre sro č ky povinnú daň ako sa to volalo? Daňová licencia - nebol zisk daň bola našťastie bola zrušená 1,1.2018 takže aj toto zrušia a ako sa zaplatí ošetrenie pendlerov?
Pali, máš na mysli pendlerov, tých, ktorí platia zdravotné a sociálne poistenie v zahraničí (EÚ), pretože v zahraničí pracujú či podnikajú ale chodia na SK veľmi často a často sa na SK dávajú ošetrovať v zdravotníckych zariadeniach?
Pôvodne ani nie, myslel som tých čo podľa štatistiky na Slovensko vstúpilo napr 3600 odišlo 3500 diaľničnú známku nepotrebujú, vlak zadarmo, a čo ja viem ešte čo, včetne zdravotnej starostlivosti(nezávidím im len som hneď povedal že to niekto zaplatí ale štát to nebude)
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
pavol54
kopretinka
jedna chorá hlava už vymyslela pre sro č ky povinnú daň ako sa to volalo? Daňová licencia - nebol zisk daň bola našťastie bola zrušená 1,1.2018 takže aj toto zrušia a ako sa zaplatí ošetrenie pendlerov?
Pali, máš na mysli pendlerov, tých, ktorí platia zdravotné a sociálne poistenie v zahraničí (EÚ), pretože v zahraničí pracujú či podnikajú ale chodia na SK veľmi často a často sa na SK dávajú ošetrovať v zdravotníckych zariadeniach?
Pôvodne ani nie, myslel som tých čo podľa štatistiky na Slovensko vstúpilo napr 3600 odišlo 3500 diaľničnú známku nepotrebujú, vlak zadarmo, a čo ja viem ešte čo, včetne zdravotnej starostlivosti(nezávidím im len som hneď povedal že to niekto zaplatí ale štát to nebude)
Ach jaj, Ukrajincov si myslel, sú odídencami........vieš akú majú garantovanú zdravotnú starostlivosť?????? poznám ich rozsah zdravotnej starostlivosti - takú nechcem........... alebo sýty hladnému neverí.............
2 2
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
pavol54
kopretinka
jedna chorá hlava už vymyslela pre sro č ky povinnú daň ako sa to volalo? Daňová licencia - nebol zisk daň bola našťastie bola zrušená 1,1.2018 takže aj toto zrušia a ako sa zaplatí ošetrenie pendlerov?
Pali, máš na mysli pendlerov, tých, ktorí platia zdravotné a sociálne poistenie v zahraničí (EÚ), pretože v zahraničí pracujú či podnikajú ale chodia na SK veľmi často a často sa na SK dávajú ošetrovať v zdravotníckych zariadeniach?
Pôvodne ani nie, myslel som tých čo podľa štatistiky na Slovensko vstúpilo napr 3600 odišlo 3500 diaľničnú známku nepotrebujú, vlak zadarmo, a čo ja viem ešte čo, včetne zdravotnej starostlivosti(nezávidím im len som hneď povedal že to niekto zaplatí ale štát to nebude)
a ešte, vieš prečo sa robí to minimálne zdravotné poistenie????
aj u nás je x "koumákov", ktorí si dajú vlastný plat napr. 100,- € / mesačne, keďže platí OP tak sa mu všetko ZP zo strany zamestnancov vráti, je to pár €.....
ale máme aj takých, ktorý si dávajú 0,241 z priemerného zárobku v NH 2 roky spätne, a tým sa vráti cca 130,- € zdravotné poistenie......je to pre takých "mudrcov", ktorí nechcú a nebudú platiť čo i o 1,- € viac.....za pár šupiek má plnú zdravotnú starostlivosť, keďže je ZS postavená prosociálne......
inak nezávidím tým, ktorí si musia zbaliť svojich pár vecí do igelitky a utekať pre vojnou.......nechcela by som sa dožiť takého stavu, kde by som vo svete hľadala útočištia.....
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mila123
pavol54
Mila123
pavol54
kopretinka
jedna chorá hlava už vymyslela pre sro č ky povinnú daň ako sa to volalo? Daňová licencia - nebol zisk daň bola našťastie bola zrušená 1,1.2018 takže aj toto zrušia a ako sa zaplatí ošetrenie pendlerov?
Pali, máš na mysli pendlerov, tých, ktorí platia zdravotné a sociálne poistenie v zahraničí (EÚ), pretože v zahraničí pracujú či podnikajú ale chodia na SK veľmi často a často sa na SK dávajú ošetrovať v zdravotníckych zariadeniach?
Pôvodne ani nie, myslel som tých čo podľa štatistiky na Slovensko vstúpilo napr 3600 odišlo 3500 diaľničnú známku nepotrebujú, vlak zadarmo, a čo ja viem ešte čo, včetne zdravotnej starostlivosti(nezávidím im len som hneď povedal že to niekto zaplatí ale štát to nebude)
a ešte, vieš prečo sa robí to minimálne zdravotné poistenie????
aj u nás je x "koumákov", ktorí si dajú vlastný plat napr. 100,- € / mesačne, keďže platí OP tak sa mu všetko ZP zo strany zamestnancov vráti, je to pár €.....
ale máme aj takých, ktorý si dávajú 0,241 z priemerného zárobku v NH 2 roky spätne, a tým sa vráti cca 130,- € zdravotné poistenie......je to pre takých "mudrcov", ktorí nechcú a nebudú platiť čo i o 1,- € viac.....za pár šupiek má plnú zdravotnú starostlivosť, keďže je ZS postavená prosociálne......
inak nezávidím tým, ktorí si musia zbaliť svojich pár vecí do igelitky a utekať pre vojnou.......nechcela by som sa dožiť takého stavu, kde by som vo svete hľadala útočištia.....
nikdy nebude úplná spravodlivosť, nikdy nebudú včas eliminované podvody, väčšinou ich robia zabezpeční
som sa s chuti zasmial nad úbohosťou v korupcii, pracovníčka úradu práce za tašku zeleniny bola odsúdená, tí čo sa točia v gorile nikdy zavretí nebudú. Aký je rozdiel medzi prijatím diplomovej práce a tašky zeleniny?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Obilie z Ukrajiny sa už vyváža, pred mylnom v Kolárove stálo zo desať cestných korábov, vraj to je denne, chudákom Afričanom ešte aj ten chlieb zjeme
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Som nevedel, že Čaputová a vôbec vládni predstavitelia sú automaticky ultimátne múdrejší ako ľudia od pásov a barových pultov, kde sa nájde veľa jedincov, ktorí majú seriózne a NEplagiátorské tituly oproti terajšej vládnej čvarge. Akurát nemajú hlavu špinavú od fekálií z amerických účelových neziskoviek a teda nemajú donorov, ktorí ich tlačia hlava-nehlava "vpred" ako napr. Čaputovú.
3 2
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Som nevedel, že Čaputová a vôbec vládni predstavitelia sú automaticky ultimátne múdrejší ako ľudia od pásov a barových pultov, kde sa nájde veľa jedincov, ktorí majú seriózne a NEplagiátorské tituly oproti terajšej vládnej čvarge. Akurát nemajú hlavu špinavú od fekálií z amerických účelových neziskoviek a teda nemajú donorov, ktorí ich tlačia hlava-nehlava "vpred" ako napr. Čaputovú.
inžinier od pásu(výroby) = opica klasifikácia veľkého muža
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mila123
a ešte, vieš prečo sa robí to minimálne zdravotné poistenie????
aj u nás je x "koumákov", ktorí si dajú vlastný plat napr. 100,- € / mesačne, keďže platí OP tak sa mu všetko ZP zo strany zamestnancov vráti, je to pár €.....
ale máme aj takých, ktorý si dávajú 0,241 z priemerného zárobku v NH 2 roky spätne, a tým sa vráti cca 130,- € zdravotné poistenie......je to pre takých "mudrcov", ktorí nechcú a nebudú platiť čo i o 1,- € viac.....za pár šupiek má plnú zdravotnú starostlivosť, keďže je ZS postavená prosociálne.....
a toto neokomentuješ?
"Doplatia na to aj pracujúce matky či invalidi.....aby všetci zamestnaní, aj tí, ktorí nerobia naplno, platili zdravotné odvody z minimálnej mzdy. Hoci reálne na dohodu či skrátený úväzok zarobia len 300, 400 či 500 eur za mesiac, zdravotnej poisťovni by museli poistné odviesť z budúcoročnej minimálnej mzdy 700 eur."
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Už to tu niekto vymazal, zrejme sa našiel vo videu :-)))
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať