Zavrieť

Porady

Alkohol a alkoholizmus - ako sa z toho dostať?

Rozhodol som sa dať sem takúto tému som abstinujúci alkoholik a viem aký problém vie narobiť alkohol a preto ak niekto potrebuje radu som tu ...Život bez alkoholu niečo krásne a spravte prví krok ...
Usporiadat
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

ono je to otom ja abstinujem 5rokov a vždy mám rešpekt pred alkoholom a bojím sa ,že.....ale je to vtom kto má aku vôlu a vie čo chce lebo treba si priznať ,že som alkoholik a to už nikto nezmení a verte ,že sa Vám to vráti ...lebo alkohol vie spraviť s človeka zviera ....a to cukanie , treba sa poradiť porozprávať z ľuďmi ktorý vedia , že čo to je alkohol lebo tri mesiace to neni nič aby to neprišlo skúšal som to tiež ale jedine čo mi pomohlo bola liečba....držím Vám tiež palce
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Conan X Pozri príspevok
ono je to otom ja abstinujem 5rokov a vždy mám rešpekt pred alkoholom a bojím sa ,že.....ale je to vtom kto má aku vôlu a vie čo chce lebo treba si priznať ,že som alkoholik a to už nikto nezmení a verte ,že sa Vám to vráti ...lebo alkohol vie spraviť s človeka zviera ....a to cukanie , treba sa poradiť porozprávať z ľuďmi ktorý vedia , že čo to je alkohol lebo tri mesiace to neni nič aby to neprišlo skúšal som to tiež ale jedine čo mi pomohlo bola liečba....držím Vám tiež palce
Nesmieš si dať ani len Vineu,lebo aj Vinea z tebou može "zacukať",

tak sa to stalo človeku čo abstinoval 20 rokov,dal si vineu potom víno a ožral sa jak hovado.
0 0
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

Laco-monter Pozri príspevok
Nesmieš si dať ani len Vineu,lebo aj Vinea z tebou može "zacukať",

tak sa to stalo človeku čo abstinoval 20 rokov,dal si vineu potom víno a ožral sa jak hovado.
určite treba mať rešpekt
0 0
norbi6610 norbi6610

norbi6610 je offline (nepripojený) norbi6610

Dakujem za podporu.....zatial to v pohode zvladam a teši ma to,dufam že za par rokov sa vam budem moct pochvalit že zatial to zvladam....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
držím palce
to LUDEX:
v inej téme si spomínal Jelínkovu stupnicu.. kde sa dá nájsť? gugl mi nevie dať nič konkrétne
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
bettylou Pozri príspevok
držím palce
to LUDEX:
v inej téme si spomínal Jelínkovu stupnicu.. kde sa dá nájsť? gugl mi nevie dať nič konkrétne
Skús toto,klikni na lavej strane na Pomoc,rady a návody. Tam to je.

http://www.kruciata.sk/?obsah=2181
Naposledy upravil ludex : 27.02.10 at 17:12
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
to Ludex. Super stránka. Ďakujem
0 0
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

bettylou Pozri príspevok
to Ludex. Super stránka. Ďakujem
je to super stránka ja som ju tiež si prečítal a vieš ssi tam naj veci ktoré ti boli pred tým ďaleké a neznáme...veď alkohol robý len zlé okolo nás...ConanX
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

bettylou Pozri príspevok
držím palce
to LUDEX:
v inej téme si spomínal Jelínkovu stupnicu.. kde sa dá nájsť? gugl mi nevie dať nič konkrétne
že by som mal nejakú stupnicu?že nič o tom neviem...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
bettylou Pozri príspevok
to Ludex. Super stránka. Ďakujem

No,som rád,že som pomohol!
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ku..a , musím prestať s tým popíjaním, začína ma chytať pankreas.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
že by som mal nejakú stupnicu?že nič o tom neviem...

Stanko,aspoň vidíš,kolko máš toho spoločné s alkoholikmi!
0 0
1a2a 1a2a

1a2a je offline (nepripojený) 1a2a

Je to super bez alkoholu, ja už som 4 roky bez kvapôčky.Prestal som bez volaakeho donutenia a je to super.
0 0
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

1a2a Pozri príspevok
Je to super bez alkoholu, ja už som 4 roky bez kvapôčky.Prestal som bez volaakeho donutenia a je to super.
držím ti palce a dni bez alkoholu su šťastné, dni ktoré sú super ConanX
0 0
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

Laco-monter Pozri príspevok
Ku..a , musím prestať s tým popíjaním, začína ma chytať pankreas.
tak by si mal lebo oto je horšie ak neprestaneš a ide to ďalej ....
0 0
martaneveri martaneveri

martaneveri je offline (nepripojený) martaneveri

Rozvod je veľmi ťažká, ale jediná cesta. Ešte stále môžeš dúfať, že ho to naštartuje. My sme mali ten istý problém, stále som sa verbálne vyhrážala rozvodom, ale keď manžel našiel potvrdenie zo súdu o podaní návrhu na rozvod, poriadne ho šoklo. najskôr sa vyhrážal, pár dní mlčal a potom sa rozhodol začať bez alkoholu. To bolo v auguste minulého roka. Odvtedy alkohol nepozná, je z neho vzorný manžel, otec /nevlastnej dcére/ a dedko. Som šťastná a verím, že bude pokračovať po tejto ceste ďalej.
0 0
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

martaneveri Pozri príspevok
Rozvod je veľmi ťažká, ale jediná cesta. Ešte stále môžeš dúfať, že ho to naštartuje. My sme mali ten istý problém, stále som sa verbálne vyhrážala rozvodom, ale keď manžel našiel potvrdenie zo súdu o podaní návrhu na rozvod, poriadne ho šoklo. najskôr sa vyhrážal, pár dní mlčal a potom sa rozhodol začať bez alkoholu. To bolo v auguste minulého roka. Odvtedy alkohol nepozná, je z neho vzorný manžel, otec /nevlastnej dcére/ a dedko. Som šťastná a verím, že bude pokračovať po tejto ceste ďalej.
Držím Vám palce a manžel nech sa drží lebo abstinencia je krásna a človek bude šťastný ConanX
0 0
merilin963 merilin963

merilin963 je offline (nepripojený) merilin963

dosiahla som ,ze manzel pojde sudnou cestou na protialkoholicke liecenie,mozno bude niekto namietat,ze nasilu je to zbytocne,ze to musi chciet sam a podobne veci..,ale je to posledna sanca pred podanim navrhu na rozvod,mozno nie je celkom strateny,uvidi tam podobne existencie ako je on,myslim ze par mesiacov bez alkoholu teda s cistou hlavou mu pomoze aspon rozmyslat,ze kazdy den sa nemusi prepit a robit doma cirkus,mozno samotna zmena prostredia mu pomoze a ked nie tak aspon moja rodina bude mat chvilu pokoj a uvidime co dalej,chcela som to skusit ,...
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

merilin963 Pozri príspevok
dosiahla som ,ze manzel pojde sudnou cestou na protialkoholicke liecenie,mozno bude niekto namietat,ze nasilu je to zbytocne,ze to musi chciet sam a podobne veci..,ale je to posledna sanca pred podanim navrhu na rozvod,mozno nie je celkom strateny,uvidi tam podobne existencie ako je on,myslim ze par mesiacov bez alkoholu teda s cistou hlavou mu pomoze aspon rozmyslat,ze kazdy den sa nemusi prepit a robit doma cirkus,mozno samotna zmena prostredia mu pomoze a ked nie tak aspon moja rodina bude mat chvilu pokoj a uvidime co dalej,chcela som to skusit ,...
Držím palce, aby sa manžel spamätal
0 0
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

merilin963 Pozri príspevok
dosiahla som ,ze manzel pojde sudnou cestou na protialkoholicke liecenie,mozno bude niekto namietat,ze nasilu je to zbytocne,ze to musi chciet sam a podobne veci..,ale je to posledna sanca pred podanim navrhu na rozvod,mozno nie je celkom strateny,uvidi tam podobne existencie ako je on,myslim ze par mesiacov bez alkoholu teda s cistou hlavou mu pomoze aspon rozmyslat,ze kazdy den sa nemusi prepit a robit doma cirkus,mozno samotna zmena prostredia mu pomoze a ked nie tak aspon moja rodina bude mat chvilu pokoj a uvidime co dalej,chcela som to skusit ,...
Dobre si spravila a ešte raz ti aj poďakuje ,vieš ani ja by som nešiel sám na liečenie ale manželka mi tiež povedala neprestaneš piť je koniec a ztriezvou hlavou som sa rozhodol ísť na liečenie a už bude 5rokov ako abstinujem a som šťastný ......Držím ti palce aby všetko bolo tak ako to chceš lebo kľud v rodine sa nedá nahradiť ničím a ver mi ,že abstinovať je ťažké a preto treba spraviť všetko ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať