Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neboj sa - opäť naznačia, že odborníci sa mýlia.....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
pozeral som. Som zvedavy na reakciu niektorych...
Nevidela som to, ale prajem vám mladším, aby ste sa dožili toho, že budete svedkom súčasných tvrdení o bezpečnom očkovaní.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ja netvrdim ze je to bezpecne ani som to nikdy netvrdil. Je to ale mensie riziko ako "nedat sa" zaockovat.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Nandrolon
pozeral som. Som zvedavy na reakciu niektorych...
Nevidela som to, ale prajem vám mladším, aby ste sa dožili toho, že budete svedkom súčasných tvrdení o bezpečnom očkovaní.

Korela- aj obycajny celaskon ma neziaduce ucinky, ale co je dolezite, je zvyraznene.

" 4. MOŽNÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY
Tak ako všetky lieky, CELASKON tablety 250 mg môže spôsobovať vedľajšie účinky, hoci sa neprejavia u každého.
Pri odporúčanom dávkovaní sa Celaskon tablety 250 mg veľmi dobre znáša, pretože množstvo vitamínu C, ktoré presahuje potreby organizmu, sa rýchlo vylúči do moču. Pri dávkach vyšších ako 1 g vitamínu C denne (4 tablety Celaskonu tablety 250 mg) môže dôjsť k podráždeniu žalúdočnej sliznice, nevoľnosti, dáveniu, celkovej slabosti, hnačkám a k tvorbe obličkových kameňov (bolesti v chrbte). U alergických osôb sa môžu celkom ojedinele objaviť ekzémy, žihľavka alebo aj astmatický záchvat.
Pri výskyte týchto nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií sa poraďte s lekárom. "
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Robert de Niro ešte raz
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1...ovani-bezpecne
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
ja netvrdim ze je to bezpecne ani som to nikdy netvrdil. Je to ale mensie riziko ako "nedat sa" zaockovat.
Neviem, neviem, čo je menšie riziko.
Táto pani tvrdí niečo iné.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, to si vážne myslíš že ja tu budem vyše hodiny v práci pozerať video?
:-)))))))))))))))))))))))
Proti tomu videu by mohli dať 1 000 videí ťažko "poškodených" a nezaočkovaných detí danou chorobou...
Dávam neužitočné!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Jar, to si vážne myslíš že ja tu budem vyše hodiny v práci pozerať video?
:-)))))))))))))))))))))))
Proti tomu videu by mohli dať 1 000 videí ťažko "poškodených" a nezaočkovaných detí danou chorobou...
Dávam neužitočné!
Čo v práci...ale si predstav, že v čase voľna, na úkor iných činností...
Proti tomu videu si stačí prečítať nasledovný link....čas strávený pár minút.
Odpovedí je nadostač. Napríklad aj ten, že pani doktorka tiež nie je neajká charita.

Prečo MUDr. Ludmila Eleková tají dôkaz o objave tisícročia?
https://bezpecneockovanie.wordpress....av-tisicrocia/
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najjednoduhší zárobok bez námahy je na ľudskej blbosti. To už prostitúcia je oveľa namáhavejšia oproti tomuto....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Najjednoduhší zárobok bez námahy je na ľudskej blbosti. To už prostitúcia je oveľa namáhavejšia oproti tomuto....
Hm...prostitútky sú v určitom slova zmysle (slangovo) nazývané kuwy.
Ale ako by sa dalo nazvať takúto osobu, ktorá zneužíva nevedomosť, naivitu a iné u poniektorých jedincov ? To už tie prostitútky majú oveľa lepší a väčší charakter.

Keď ide niekto ku kuwe, tak vie, čo môže očakávať a čoho sa dočká. Predsa za svoje love dostane, za čo si zaplatil.
Keď ide k zneužívateľovi (slušne nazvem šmejdom), tak čoho sa dočká ???
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, to si vážne myslíš že ja tu budem vyše hodiny v práci pozerať video?
:-)))))))))))))))))))))))
Proti tomu videu by mohli dať 1 000 videí ťažko "poškodených" a nezaočkovaných detí danou chorobou...
Dávam neužitočné!
Nandrolon, v tom videu pani dosť jasne a zrozumiteľne pojednáva aj o rôznych štatistikách, ktoré vyjadrujú pomer účinnosti očkovaní a nežiaducich následkov očkovaní. Tak isto jasne vyvracia skutočné riziká NEočkovania populácie a podľa mňa je informovanejšia a rozhľadenejšia, ako väčšina takzvaných imunologov. Tiež tam spomína fakt o informovanom súhlase pacienta a neschopnosti lekárov tieto informácie v poučení pacienta podávať. Jednoducho tie (odborné) informácie nemajú a dokonca o ne ani nestoja.
A to nespomínam vedomosti o spomínanom účinku hliníku, ktorý je súčasťou vakcín.
----------------

Tiež je fakt, že je veľká časť populácie alergická na kadečo, že sa všeobecne znižuje naša imunita a že veľa liekov neúčinkuje tak, ako sa všeobecne propaguje. Tiež je fakt, že sme dobre živení, že žijeme v čistote a v suchu, že máme dostatok vzduchu a odpočinku a že to má podstatný vplyv na naše zdravie.

-----------------

Na placebo a homeopatiu neverím. Skôr verím odpočinku, častej námahe, častému striedaniu stresu a pokoja a dobrej výdatnej strave a čerstvej pitnej vode.
Naposledy upravil jar88 : 03.05.17 at 12:03
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja práve verím v placebo, že to môže niekoho /určite nie mňa keď o tom viem/ uzdraviť. Lenže kľúčom k tomu uzdraveniu je, aby daný človek nevedel, že užíva placebo. V tom zmysle, že človeka vlastne uzdraví vlastný mozog a tá "viera" že mu ten liek pomôže.
Zdravý a nepoškodený mozog má schopnosť tzv. samoliečenia tela. Mozog sám autonómne a podprahovo dokáže prostredníctvom potravín uzdravovať telo. To je presne ten jav, keď napr. dieťa má obdobie, že mu idú na chuť samotné čerstvé kvasnice, samotné maslo, tvaroh a podobne...
Jediné, čo je preukázané že sa nedokáže "samo opraviť" sú niektoré poškodenia úrazom a zuby. Tie zázračné uzdravenia zo všelijakých pliag vôbec nemusia byť výmysly, proste telo dokázalo niečo, čo nedokáže 10 000 iných "tiel". Ale spoliehať sa na to, že sa sám uzdravím z rakoviny je ako minúť dnes všetky peniaze a spoliehať sa na podanú športku.
Som presvedčený, že existujú prípady, kedy samotné telo porazilo aj rakovinu, bez liekov. Lenže ťažko sa o tom môže civilizácia dozvedieť, keďže nie všetko je zdokumentované a vôbec zdokumentovateľné. Hlavne v krajinách tretieho sveta.
PS: stres považujem za kamaráta a nie za "nebezpečenstvo" tak, ako sa to teraz prezentuje.
Nebezpečná je až dlhodobá depresia, ktorá sa prehlbuje. Ak by nebol stres, tak vykapeme oveľa rýchlejšie ako keď ten stres je. V prvom rade stres má ochrannú funkciu.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Nandrolon
Jar, to si vážne myslíš že ja tu budem vyše hodiny v práci pozerať video?
:-)))))))))))))))))))))))
Proti tomu videu by mohli dať 1 000 videí ťažko "poškodených" a nezaočkovaných detí danou chorobou...
Dávam neužitočné!
Čo v práci...ale si predstav, že v čase voľna, na úkor iných činností...
Proti tomu videu si stačí prečítať nasledovný link....čas strávený pár minút.
Odpovedí je nadostač. Napríklad aj ten, že pani doktorka tiež nie je neajká charita.

Prečo MUDr. Ludmila Eleková tají dôkaz o objave tisícročia?
https://bezpecneockovanie.wordpress....av-tisicrocia/
To ti stačí? Čo má spoločné jej zarábanie na alternatívnej medicíne s jej názorom na povinné očkovanie kojencov a malých detí?
Mňa skôr zaujal fakt, že napriek tomu, že priamo znevažuje farmaceutický priemysel, nikto z tej loby proti nej nezačal žiadny súdny spor. Pritom im musí byť nad slnko jasné, že jej zásluhou prichádzajú o zákazníkov a zisk.
Verejne predkladá a deklaruje, že neskutočne poškodzujú pacientov, že klamú a vyrábajú z inak zdravých ľudí pacientov a aj tak sa proti tomu žiadna farmaceutická firma dodnes nepostavila.
Tiež vyslovila presvedčenie, že na tom participujú štátni úradníci a samozrejme, že v súvislosti s nejakým osobným profitom (zrejme to súvisí s korupciou). Ona pripúšťa len dve možnosti - buď sú hlupáci, alebo zlodeji. Pritom jedno aj druhé obvinenie je žalovateľné a nikto ju nežaluje.
Prečo asi? že by naozaj mala nejakú pravdu?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ja si naopak myslím Nandrolon, že už aj tie naše mýty o mlieku, syroch a všakovakých mliečnych výrobkoch sú vedecky vyvrátené.
V dnešnej dobe je už potvrdená ich škodlivosť a vyvrátená ich prospešnosť.
Napriek tomu, ak moja vnučka prejaví záujem o jogurt, šálku mlieka, alebo požiada o pár plátkov samotného masla, syra, tvarohu, nikto jej v tom nebráni. Jednoducho sa to vyvažuje zeleninou, ovocím, strukovinami, celozrnným pečivom a podobne. Pokiaľ viem, pestrá strava ešte nikomu neuškodila
--------------
Nieje očkovaná a ešte nikdy nebola chorá. Ani len soplík a to bola nie raz v spoločnosti ľudí napadnutých chrípkou. Dospelí sa jeden po druhom nakazili, ale ju to akosi vždy obišlo. Ja som bol na tom rovnako. Vždy som závidel kamarátom, že sú nejako chorí, lebo nemusia ísť do školy. Dnes to už vidím inak a som rád, že som taký zdravý.
Naposledy upravil jar88 : 03.05.17 at 13:28
0 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
buchač
Nandrolon
Najjednoduhší zárobok bez námahy je na ľudskej blbosti. To už prostitúcia je oveľa namáhavejšia oproti tomuto....
Hm...prostitútky sú v určitom slova zmysle (slangovo) nazývané kuwy.
Ale ako by sa dalo nazvať takúto osobu, ktorá zneužíva nevedomosť, naivitu a iné u poniektorých jedincov ? To už tie prostitútky majú oveľa lepší a väčší charakter.

Keď ide niekto ku kuwe, tak vie, čo môže očakávať a čoho sa dočká. Predsa za svoje love dostane, za čo si zaplatil.
Keď ide k zneužívateľovi (slušne nazvem šmejdom), tak čoho sa dočká ???
Prostitútka je povolanie, k..a je charakter.
Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 15.05.17 at 05:35
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar. Moja dcerka do nejakych 5 rokov nebola NIKDY chora tak, aby musela brat antibiotika.
Ked nastupila do skolky. je tyzden v skolke a 2 tyzdne doma. Urcite si na mna spomenies raz.
Ale ja to beriem tak, ze tie choroby potrebuje na vybudovanie si imunity... Zlepsuje sa to stale...
O vseobecnej skodlivosti mlieka ma ale nepresvedci nikto. Samozrejme ze u niektorych chorych ludi /laktozova intolerancia/ je to jasne.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar. Moja dcerka do nejakych 5 rokov nebola NIKDY chora tak, aby musela brat antibiotika.
Ked nastupila do skolky. je tyzden v skolke a 2 tyzdne doma. Urcite si na mna spomenies raz.
Ale ja to beriem tak, ze tie choroby potrebuje na vybudovanie si imunity... Zlepsuje sa to stale...
O vseobecnej skodlivosti mlieka ma ale nepresvedci nikto. Samozrejme ze u niektorych chorych ludi /laktozova intolerancia/ je to jasne.
Ja osobne nemám nič proti mlieku. Nie som zástanca bylinného stravovania. Jednoducho zjem všetko na čo mám chuť, ale ten Veith je dosť presvedčivý a naviac to vyznieva dosť logicky.
Skús v tej prednáške nájsť niečo, čo by si vedel argumentačne vyvrátiť. Niečo, čo je možné aspoň čiastočne spochybniť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vypočujem si neskôr. Okolo mlieka to bude možno zložitejšie. Mama vyrástla na domácom mlieku, nikdy jej neprekážalo sladké mlieko, a pila ho do smrti. Žiadna onko dg, skupina B, čiperná a samostatná do vysokého veku.
Otec musel prejsť v 50-ke na kyslomliečne výrobky, vtedy sa o laktóze ani nehovorilo. Ja som prestala piť sladké pred cca 15 r. Občas acidko, biely jogurt, nepreháňam to.
Číňania mlieko nekonzumujú, Indovia áno, mnohým národom sa prisudzuje dlhovekosť práve kvôli kyslomliečnym produktom, tak kde je pravda?
Ide možno aj o to, či sa konzumuje upravované mlieko, alebo v prirodzenom stave.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať