Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
@taiko: Kde alaya1 posudzuje pani Struneckú? Dištancovanie UK je predsa fakt a nie komentár člena porady. To, že A. S. má vzdelanie v oblasti biológie a chémie a nie medicíny, tak isto.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
@taiko: Kde alaya1 posudzuje pani Struneckú? Dištancovanie UK je predsa fakt a nie komentár člena porady. To, že A. S. má vzdelanie v oblasti biológie a chémie a nie medicíny, tak isto.
Nerozumiem otazke. Ako kde ? Vsak vo svojom prispevku.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

mmch, som presvedčená, že veľkej časti "odporcov" očkovania nevadí očkovanie ako také, skôr vadia hexavakcíny a nízky vek, kedy sa začína.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1. Je otázne či šesť sólo vakcín nezaťaží celkovo ten organizmus v konečnom dôsledku ešte viac ako jedna hexavakcína.
2. Je otázne, ak by sa zvýšil vek očkovaného, či vytvorenie protilátok v tele prebehne rovnako, alebo očkovanie UŽ stratí význam.
Ja to nechávam na odborníkov, lekárske kapacity. Predsa len tam je určitý proces schvaľovania a rôznych úrovniach. Určite im verím viac ako rôznym vyššie uvedeným RNDr a podobne...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
1. Je otázne či šesť sólo vakcín nezaťaží celkovo ten organizmus v konečnom dôsledku ešte viac ako jedna hexavakcína.
2. Je otázne, ak by sa zvýšil vek očkovaného, či vytvorenie protilátok v tele prebehne rovnako, alebo očkovanie UŽ stratí význam.
Ja to nechávam na odborníkov, lekárske kapacity. Predsa len tam je určitý proces schvaľovania a rôznych úrovniach. Určite im verím viac ako rôznym vyššie uvedeným RNDr a podobne...
ad 2 - ja teda neviem, keď v japonsku môžu začať s očkovaním až po 1 roku, tak mysíš, že tam sa tie protilátky tvoria nejak inak deťom ako u nás?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslíš že japonci sú presne rovnakí ako my?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Myslíš že japonci sú presne rovnakí ako my?
no, zjavne iný druh, lebo aj atb môžu len 3 dni užívať
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
korela
alaya1
Pre uplny obraz o tejto pani pridavam link .

" Anna Strunecká (* 24. ledna 1944, Dolní Měcholupy) je bývalá pedagožka a vědecká pracovnice Univerzity Karlovy, v současnosti kontroverzní publicistka v oblasti medicíny, především imunologie, autismu a zdravého životního stylu. Od její publikační činnosti se Univerzita Karlova distancuje
https://cs.wikipedia.org/wiki/Anna_Struneck%C3%A1 "
Prof. Strunecká je v súčasnosti od školy nezávislá.
----------------------------------------------------------------------------------
Korela, pre mna je Univerzita Karlova nanajvys doverihodna institucia a "nezavislost" pani Prof. ktora len mimochodom svoje tituly neziskala z oboru, ktory teraz propaguje, su len tvoje hry so slovickami.

Ak sa univerzita od nej distancuje, tak jej pavedy su asi len na jedno...oblbovanie dovercivych ludi.
rozmyslam, kde sa podelo to Tvoje
alaya1
......Svojím správaním VŽDY vydávame svedectvo o sebe, nie o tom človeku, ku ktorému naše konanie smeruje.
... so vsetkym respektom, je usmevne, ak cloveka ako ona (vedec, vyskumnik, s obrovskym back-groundom) posudzuje clovek ako Ty. ( a to nemam na mysli, Tvoje ludske kvality, ale vedecke a vzdelanostne).
A to sa jej nechcem nijako zastavat, len sa mi zda, ze ma toho za sebou nejako viac ako Ty.
Myslim, ze sa treba naucit citat s porozumenim, ja nie som Karlova univerzita. Tvoje "prispevky" smeruj tym smerom. Len som citovala, neposudzovala som.

P.S. inak svoj nazor na prispevky moze vyslovit tu na Porade ako verejnom a kazdemu aj laikovi pristupnom portale napr. aj smetiar, ci predavacka, ci atomovy fyzik. nemyslis?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon
Myslíš že japonci sú presne rovnakí ako my?
no, zjavne iný druh, lebo aj atb môžu len 3 dni užívať
Asi sú presne rovnakí ako my. Teda rovnaká výška, rovnaké črty tváre, rovnaká priemerná dĺžka života...
To, čo môže u nich fungovať lepšie nemusí u nás a naopak.
Určite aj metabolizmus a imunitný systém bude do určitej miery odlišný ako u nás.
Je to ako porovnávať kapra s tolstolobikom.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Nandrolon
Myslíš že japonci sú presne rovnakí ako my?
no, zjavne iný druh, lebo aj atb môžu len 3 dni užívať
...a ani chlastať poriadne nevedia. Chýba im nejaký enzým, nevydržia veľa.
To ich saké je pre našinca na vyplachovanie plomb. Keby zadrel (nejaké 1/2 decko) šikmoočko poriadnej slivovičky, tak ho vystrie...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
alaya1
korela
alaya1
Pre uplny obraz o tejto pani pridavam link .

" Anna Strunecká (* 24. ledna 1944, Dolní Měcholupy) je bývalá pedagožka a vědecká pracovnice Univerzity Karlovy, v současnosti kontroverzní publicistka v oblasti medicíny, především imunologie, autismu a zdravého životního stylu. Od její publikační činnosti se Univerzita Karlova distancuje
https://cs.wikipedia.org/wiki/Anna_Struneck%C3%A1 "
Prof. Strunecká je v súčasnosti od školy nezávislá.
----------------------------------------------------------------------------------
Korela, pre mna je Univerzita Karlova nanajvys doverihodna institucia a "nezavislost" pani Prof. ktora len mimochodom svoje tituly neziskala z oboru, ktory teraz propaguje, su len tvoje hry so slovickami.

Ak sa univerzita od nej distancuje, tak jej pavedy su asi len na jedno...oblbovanie dovercivych ludi.
rozmyslam, kde sa podelo to Tvoje
alaya1
......Svojím správaním VŽDY vydávame svedectvo o sebe, nie o tom človeku, ku ktorému naše konanie smeruje.
... so vsetkym respektom, je usmevne, ak cloveka ako ona (vedec, vyskumnik, s obrovskym back-groundom) posudzuje clovek ako Ty. ( a to nemam na mysli, Tvoje ludske kvality, ale vedecke a vzdelanostne).
A to sa jej nechcem nijako zastavat, len sa mi zda, ze ma toho za sebou nejako viac ako Ty.
Myslim, ze sa treba naucit citat s porozumenim, ja nie som Karlova univerzita. Tvoje "prispevky" smeruj tym smerom. Len som citovala, neposudzovala som.

P.S. inak svoj nazor na prispevky moze vyslovit tu na Porade ako verejnom a kazdemu aj laikovi pristupnom portale napr. aj smetiar, ci predavacka, ci atomovy fyzik. nemyslis?
Karlova univerzita pisala, ze Strunecka oblbuje dovercivych ludi, ci ze hlasa pavedy ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Oni nevedia čo je poldecák. Pijú úplne na dno štamprlíkov, rýchlo sa opijú a správajú sa ako XXXXX.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko, nerozumiem ti, o co ti ide?

Korela pripla link o tej pani, Wikipediu som citovala ja, kde je uvedene tiez nieco o nej..Ja Wikipediu netvorim. Tak nechapem, co stale priliepas.

Myslim, ze moje spravanie je absolutne v poriadku. Ci mas iny nazor? Co porusujem, ze opakovane apelujes na moj prispevok.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko, nerozumiem ti, o co ti ide?

Korela pripla link o tej pani, Wikipediu som citovala ja, kde je uvedene tiez nieco o nej..Ja Wikipediu netvorim. Tak nechapem, co stale priliepas.

Myslim, ze moje spravanie je absolutne v poriadku. Ci mas iny nazor? Co porusujem, ze opakovane apelujes na moj prispevok.
ide mi o to, ze je pre mna usmevne a snazil som sa poukazat na to, ked na jednej strane sa rozculujes, ked niekto spochybnuje Tvoje vzdelanie a prax, napises tu
alaya1
......Svojím správaním VŽDY vydávame svedectvo o sebe, nie o tom človeku, ku ktorému naše konanie smeruje."
a na druhej strane nevazas zosmiesnovat a spochybnovat niekoho, ktoreho pracu si si podla mna ani neprecitala.
Aby bolo jasne ja pani prof Strunecku neobhajujem, nepoznam jej pracu, ani som toho moc o nej neprecital, len mi to Tvoje argumentum ad hominem vadi. To je cele.
Dobre pises, ze kazdy moze vyslovit nazor. Aj Ty, ale aj ja.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
taiko
Ing. Ľubomír Janoška
@taiko: Kde alaya1 posudzuje pani Struneckú? Dištancovanie UK je predsa fakt a nie komentár člena porady. To, že A. S. má vzdelanie v oblasti biológie a chémie a nie medicíny, tak isto.
Nerozumiem otazke. Ako kde ? Vsak vo svojom prispevku.
Ja nerozumiem, čo nazývaš posudzovaním. RNDr nie je MUDr, to je fakt a nie posudzovanie. Citované stanovisko Univerzity Karlovy je fakt a nie posudzovanie.
Zhodneme sa na tom, že ako "posudzovanie" budeme označovať hodnotenie faktov a nie fakty samé?
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
taiko, nerozumiem ti, o co ti ide?

Korela pripla link o tej pani, Wikipediu som citovala ja, kde je uvedene tiez nieco o nej..Ja Wikipediu netvorim. Tak nechapem, co stale priliepas.

Myslim, ze moje spravanie je absolutne v poriadku. Ci mas iny nazor? Co porusujem, ze opakovane apelujes na moj prispevok.
ide mi o to, ze je pre mna usmevne a snazil som sa poukazat na to, ked na jednej strane sa rozculujes, ked niekto spochybnuje Tvoje vzdelanie a prax, napises tu
alaya1
......Svojím správaním VŽDY vydávame svedectvo o sebe, nie o tom človeku, ku ktorému naše konanie smeruje."
a na druhej strane nevazas zosmiesnovat a spochybnovat niekoho, ktoreho pracu si si podla mna ani neprecitala.
Aby bolo jasne ja pani prof Strunecku neobhajujem, nepoznam jej pracu, ani som toho moc o nej neprecital, len mi to Tvoje argumentum ad hominem vadi. To je cele.
Dobre pises, ze kazdy moze vyslovit nazor. Aj Ty, ale aj ja.
Kde ja hodnotim jej pracu? Ved som citovala len Wikipediu!! Cital si, co je tam napisane????

"...a na druhej strane nevazas zosmiesnovat a spochybnovat niekoho,..." - a citovane si vyprosim!!. Co mas vypite, ci co..
P.S.
Potrebujes sa dnes na niekom odbavit? Ja to teda iste nebudem. Dovi....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
taiko
Ing. Ľubomír Janoška
@taiko: Kde alaya1 posudzuje pani Struneckú? Dištancovanie UK je predsa fakt a nie komentár člena porady. To, že A. S. má vzdelanie v oblasti biológie a chémie a nie medicíny, tak isto.
Nerozumiem otazke. Ako kde ? Vsak vo svojom prispevku.
Ja nerozumiem, čo nazývaš posudzovaním. RNDr nie je MUDr, to je fakt a nie posudzovanie. Citované stanovisko Univerzity Karlovy je fakt a nie posudzovanie.
Zhodneme sa na tom, že ako "posudzovanie" budeme označovať hodnotenie faktov a nie fakty samé?
dobre, bavme sa o semantike teda, aj ked to nebolo zamerom.
1. Je faktom, ze prof Strunecka oblbuje ludi a ze siri pavedy ?
2. Ak v jednej vete pouzijem dva fakty a dva svoje nazory, co je to ?
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
Ing. Ľubomír Janoška
taiko
Ing. Ľubomír Janoška
@taiko: Kde alaya1 posudzuje pani Struneckú? Dištancovanie UK je predsa fakt a nie komentár člena porady. To, že A. S. má vzdelanie v oblasti biológie a chémie a nie medicíny, tak isto.
Nerozumiem otazke. Ako kde ? Vsak vo svojom prispevku.
Ja nerozumiem, čo nazývaš posudzovaním. RNDr nie je MUDr, to je fakt a nie posudzovanie. Citované stanovisko Univerzity Karlovy je fakt a nie posudzovanie.
Zhodneme sa na tom, že ako "posudzovanie" budeme označovať hodnotenie faktov a nie fakty samé?
dobre, bavme sa o semantike teda, aj ked to nebolo zamerom.
1. Je faktom, ze prof Strunecka oblbuje ludi a ze siri pavedy ?
2. Ak v jednej vete pouzijem dva fakty a dva svoje nazory, co je to ?


To nie su moje slova, mily Taiko....a snad uz aj stacilo...nemyslis?
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
alaya1
taiko, nerozumiem ti, o co ti ide?

Korela pripla link o tej pani, Wikipediu som citovala ja, kde je uvedene tiez nieco o nej..Ja Wikipediu netvorim. Tak nechapem, co stale priliepas.

Myslim, ze moje spravanie je absolutne v poriadku. Ci mas iny nazor? Co porusujem, ze opakovane apelujes na moj prispevok.
ide mi o to, ze je pre mna usmevne a snazil som sa poukazat na to, ked na jednej strane sa rozculujes, ked niekto spochybnuje Tvoje vzdelanie a prax, napises tu
alaya1
......Svojím správaním VŽDY vydávame svedectvo o sebe, nie o tom človeku, ku ktorému naše konanie smeruje."
a na druhej strane nevazas zosmiesnovat a spochybnovat niekoho, ktoreho pracu si si podla mna ani neprecitala.
Aby bolo jasne ja pani prof Strunecku neobhajujem, nepoznam jej pracu, ani som toho moc o nej neprecital, len mi to Tvoje argumentum ad hominem vadi. To je cele.
Dobre pises, ze kazdy moze vyslovit nazor. Aj Ty, ale aj ja.
Kde ja hodnotim jej pracu? Ved som citovala len Wikipediu!! Cital si, co je tam napisane????

"...a na druhej strane nevazas zosmiesnovat a spochybnovat niekoho,..." - a citovane si vyprosim!!. Co mas vypite, ci co..
P.S.
Potrebujes sa dnes na niekom odbavit? Ja to teda iste nebudem. Dovi....
Na wikipedii pisali, ze profesorka siri pavedu a ze oblbuje ludi ?
nuz a na to dalsie mozem zase len
alaya1
......Svojím správaním VŽDY vydávame svedectvo o sebe, nie o tom človeku, ku ktorému naše konanie smeruje."
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
Ing. Ľubomír Janoška
taiko
Ing. Ľubomír Janoška
@taiko: Kde alaya1 posudzuje pani Struneckú? Dištancovanie UK je predsa fakt a nie komentár člena porady. To, že A. S. má vzdelanie v oblasti biológie a chémie a nie medicíny, tak isto.
Nerozumiem otazke. Ako kde ? Vsak vo svojom prispevku.
Ja nerozumiem, čo nazývaš posudzovaním. RNDr nie je MUDr, to je fakt a nie posudzovanie. Citované stanovisko Univerzity Karlovy je fakt a nie posudzovanie.
Zhodneme sa na tom, že ako "posudzovanie" budeme označovať hodnotenie faktov a nie fakty samé?
dobre, bavme sa o semantike teda, aj ked to nebolo zamerom.
1. Je faktom, ze prof Strunecka oblbuje ludi a ze siri pavedy ?
2. Ak v jednej vete pouzijem dva fakty a dva svoje nazory, co je to ?


To nie su moje slova, mily Taiko....a snad uz aj stacilo...nemyslis?
a cie slova su toto ?
alaya1
Ak sa univerzita od nej distancuje, tak jej pavedy su asi len na jedno...oblbovanie dovercivych ludi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať